Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2016., 13:46   #1
Skupljam novce za Tajgino lječenje (održavanje na životu)

Tajga je 3. 4. navršila 17 godina i prije mjesec i pol je operirala tumor na vratu. To je zaraslo i ona je krenula dalje.
Međutim poslije rođendana je klonula, prestala jesti, nije mogla na noge. Otišli vetu, napraljena krvna slika i biokemija i dijagnoza je otkazivanje bubrega i anemija. Milsila sam da ću je morati uspavati ali vet je predložio čisto zbog mene da probamo s infuzijama par dana, da znam da sam napravila sve. Hvala bogu da sam ga poslušala. Prvo joj nisu mogli naći žile, pa su žile pucale... ostalo je sve na potkožnoj infuziji. Za par dana kako sam joj davala 2 puta dnevno potkožnu, injekciju peptorana i injekciju b vitamina, ona je opet živnula. Čak se i šećemo opet po vani.
Zahvalna sam na svaki provedeni dan s njom i fakat živimo iz dana u dan. Pogodio ju je i proljev ali kefir ga je smirio.
Stvar je u tome što hoće jesti jako malo i samo nešto pa izmišljam toplu vodu. Neke poslastice iz dm-a i to jednu vrstu, ponekad pečenu piletinu (kuhanu više neće), kefir, mrvu paštete neke i to je to i to ne sve u jednom danu.
Svakih par dana odem po nove injekcije i svaki drugi dan kupujem fiziološku. Do sad sam platila sve ali dalje više nemam. Piletina mi je skupa, te injekcije nisu ali opet jesu kad sve zbrojim. Dobiva ih svaki dan. Ja sam sretna kad bio što pojede pa sad ne biram kaj joj kupim ako ona to želi jesti.
Treba mi pomoć u liječenju tj. održavanju Tajge da što duže bude uz mene.












astral walker is offline  
Old 14.04.2016., 11:48   #2
Uplaćeno 100 kn za Tajgu, držite se !!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 14.04.2016., 13:49   #3
Hvala ti m k puno. Sutra moramo po novu terapiju. Inače je dobro relativno. Jednino kaj je teška na jelu. Danas sam sebi kupila dva popečka od špinata, ponudila njoj, htjela je i onda ih je ona pojela. Bilo mi je žao kaj ih nije bilo više. Nikad ne znam šta će jesti pa na mogu kupiti više. Kupim piletinu, jedan ili dva dana hoće i onda više ne. Kad kupim pečenu gotovu, onda hoće jer je sa začinima kaj baš nije dobro. Ja joj napravim bljutavo pa joj valjda nije to to. Jede kruh umočen u kefir kad joj dajem komadić po komadić. A kaj mogu, probam joj udovoljiti kako god. Jučer nisam dala injekciju peptorana i nije trebalo ali danas već treba pa je dobila. Stavljam i ipakitin u vodu jer ga imam još malo. Trebalo bi još. Eto naš izvještaj.
astral walker is offline  
Old 14.04.2016., 14:09   #4
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 15.04.2016., 09:29   #5
Astral, jeste pobali s kakvim konzervicama? Možda bi to htjela jesti? I molim račun za uplatu, ili tu na temu ili u pp pa ću i ja nešto pridodati za Tajgu.
dustmoon is offline  
Old 15.04.2016., 12:11   #6
Quote:
dustmoon kaže: Pogledaj post
Astral, jeste pobali s kakvim konzervicama? Možda bi to htjela jesti? I molim račun za uplatu, ili tu na temu ili u pp pa ću i ja nešto pridodati za Tajgu.
Ma isprobavam sve. One konzerve kaj je jela sad više neće ili povrati od njih. Ili to ili ima proljev. Ali sve ovisi od dana do dana. Jučer je recimo opet htjela onu dm paštetu za pese od 300 g i nije imala danas proljev niti je povratila. Kupit ću opet dvije ali to je baš lutrija. Tak je i s piletinom. Nema nekog recepta da skužiš i to je to. Jedan dan hoće drugi neće, jedan dan joj treba peptoran a drugi ne. Ali super je to sve. Evo sad smo upravo došli iz šetnje i pojela je kruha s kefirom. Vidim da joj to dobro čini probavi. Speči ću opet piletinu i nadati se da bu jela. Puni su joj zubi kamenca pa joj je i teško žvakati i hrana joj ispada iz usta. Ipak, mi smo super seniori i oni kaj imaju pese i vide nas vani se nadaju da će i njihov pas doseći te godine. Druga kujica ima 16 pa zato kažem super seniori a treča je 8 godina. Ta je još štene.
Javljam se u pp
astral walker is offline  
Old 16.04.2016., 15:38   #7


Danas sam išla po novu terapiju. Stavim račun kad mi ga frendica pofotka. Tajga je u pravilu i dalje dobro ali svakih par dana ode po 80-100 kn samo za terapiju.
astral walker is offline  
Old 18.04.2016., 15:19   #8








Danas je Tajga jela 3 popečka od špinata, zapravo 2,5. Bedasto ali eto to hoće jesti a ja radje da ona jede nego ja. Sretna sam kad nešto pojede. Danas je opet dobila peptoran i b vitamin injekciju i pola infuzije jer sam sad išla kupiti još fiziološke.

Treba nam pomoć, ja fakat ne kužim kako ljudi danas žive i s kojim novcima. Nekad sam imala puno više životinja pa sam mogla nekako. Ok, radila sam ali isto za neki usrani minimalac ko i mnogi u Hrvatskoj. To bi sada bilo samo za režije i hranu. Ne kužim...
astral walker is offline  
Old 24.04.2016., 12:46   #9
I dalje smo tu, i dalje jedemo samo ljudsku hranu i to samo 2,3 artikla. Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelppppppppppp
astral walker is offline  
Old 25.04.2016., 13:06   #10
Ostali smo na 5 kn a treba kupiti infuziju i hranu i...
Netko?
astral walker is offline  
Old 27.04.2016., 16:11   #11
Hvala što ste nas maknuli s 5 kn. Naručila sam hranu iz Zooofasta pa zakeljim račun kad dođe. 200 kn od prilike i kad mi frendica pofotka ove tekuće račune od dm a i apoteka, stavim ih. Tajga je jučer i prekjučer malo šalabrcnula mačju paštetu ali i dalje joj je glavna hrana ljudska. Jučer neka kobasičica, pohani pileči odresci 2 kom i poslastice iz dm a, vidjet ćete iz računa koje. Ne stavljam račune iz šparova i konzuma gdje kupujem te pileće odreske i od špinata jer mi je bez veze budući da je to ljudska hrana a ona u biti živi na tome. Tu odlazi dosta zapravo najviše novca. Kombiniram injekcije b vitamina i peptorana s controlokom i neurobionom, kako koji dan jer želim uštedjeti. Neurobiona imam još 2,3 a injekcija za jedan dan. Controloka imam jer ga mogu dobiti na recept.
Danas smo malo slabi na nogama ali valjda nas je kiša smrdala. Idemo dalje.
astral walker is offline  
Old 28.04.2016., 09:40   #12








Eto ovi kaj ih imam. Kak sam rekla, od većine nemam jer je ljudska hrana koju kupujem za nju.
astral walker is offline  
Old 28.04.2016., 23:26   #13
Hej ljudi, vidite li vi moje fotke na ovoj temi. Ja ih sve vidim a upozorena sam da netko ne vidi.
Vidite li ih?
astral walker is offline  
Old 29.04.2016., 00:26   #14
Ne vidim
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Old 02.05.2016., 12:32   #15

















astral walker is offline  
Old 02.05.2016., 12:40   #16

















Ne znam jel su to svi računi jer su se sad sve fotke izmješale ali eto. Ne znam ni dali su po redu ali svi su za Tajgu pa nije ni bitno.
Jel se sad vide fotke?

Imam još računa koji nisu pofotkani i čekam 10 kg hrane za mačke.
Danas je Tajga jela nekakvu šunku, malo suhe mačje i malo neke psečje ih vrečice. Zbog toga sam jako sretna jer takvu hranu neće od operacije. Ne znači da će već popodne to isto htjeti ali bar mrvu je pojela toga. Budući da je jako mršava što se vidi na fotki (ako se fotka vidi) trebala bi jesti puno više ali...
I dalje molimo pomoć, hvala svima koji se odazovu ili su se odazvali.
astral walker is offline  
Old 02.05.2016., 12:49   #17
Da, sad se sve vidi
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Old 03.05.2016., 15:48   #18








astral walker is offline  
Old 04.05.2016., 13:40   #19
Informacije o narudžbi Ponovi narudžbu.

Narudžba br.: 3213848(Poslano)
Datum narudžbe: środa, 27 kwiecień 2016 Iznos narudžbe: 206,61kn
Adresa dostave

zagreb, 10020
Croatia
Način dostave:
Trošak dostave koju će izvršiti Sendfast sp. z o.o. sp.k kurirom DPD je:
Proizvodi Porez Iznos
1 x BOSCH Sanabelle Sensitive 10kg 8% 178,52kn
4 x ANIMONDA Brocconis Cat riba i piletina 400g 8% 8,00kn

Informacije o plaćanju

Adresa platitelja
zagreb, 10020
Croatia
Način plaćanja
Plaćanje pouzećem u gotovini
Način pakiranja: Standardno (kartonska kutija/stretch folija) 0kn 0,00 kn
Iznos narudžbe: 208,79kn
Trošak dostave koju će izvršiti Sendfast sp. z o.o. sp.k kurirom DPD je:: 2,00 kn
Popusti za redovne kupce:
Hvala što ste naš redovni kupac , zato ćete dobiti popust od 2%: -4,18kn
Iznos: 206,61kn

Povijest narudžbe:

27/04/2016. Narudžba je prihvaćena
27/04/2016. Spremno za slanje Zoofast.hr

Nisu mi dali papirnati ni bilo kakav račun pa je ovo jedini dokaz da sam naručila i da je došlo danas. :-(

Donacija je bila ukupno 350 kn i to smo potrošili. Danas sam Tajgi kupila mačje paštete, riblje štapiće za speči. nekakvu šunku, šta li i ništ nije htjela neg svoj razmočeni Darling.

I dalje molim pomoć budući da ona nije jedina na četiri noge.
astral walker is offline  
Old 04.05.2016., 17:15   #20
Ima li netko Ipakitin prah za pokloniti?
astral walker is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.