Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2016., 09:21   #1
When karma hits

I tako odlučila sam i ja, po prvi put, popričati sa vama forumašima. Treba mi objektivno mišljenje. Oprostite na dužini.

Uglavnom, u ranim 20-ima sam trenutno i do sada sam imala samo jednu ozbiljniju vezu. Nije mi bio prvi dečko ali je veza bila prva "prava". I ta veza me je sjebala, žešće. Ne veza, lik s kojim sam bila. Lagao me je, varao sa svima i oke, tada sam još bila klinka, imala sam 16 godina, očekivala sam bajku. Ali umjesto bajke, dobila sam lekciju života. :klap:

Prije sam bila dobra, draga, simpatična (znate kak to ide ) i onda se je pojavio taj lik i napravio od mene odurnu osobu koja se je hranila time da povrijeđuje druge. Da se razumijemo, nisam bila neka kur*ica koja je bila sa svima, niti je bilo išta seksualno u pitanju. Ne, nego ono hranila ego sam muškom pažnjom. I bilo mi je lijepo. Tako sam stekla reputaciju žene koja je bahata, bezobrazna, hladna i koja ne trpi ne ničija s*anja. Divota.

Nakon 5 godina ta prva "prava" veza je napokon prestala biti važna i ja sam se odlučila promijeniti. Dobro ne promijeniti jer se ljudi ne mijenjaju, ali ono, odlučila sam "suzbiti" tu odurnu verziju sebe i pokušati biti ona stara, dobra i draga verzija.

Sve je bilo super, godina dana bez problema, bez povrijeđivanja drugih, čak sam se ispričala nekim ljudima koje sam jako povrijedila i sada sam s njima u boljim odnosima. I onda je došao drugi lik. Ja se zaljubila, ne na prvi pogled jer ga znam 6-7 godina. I taj lik je, bar sam mislila, najbolji dečko na svijetu kojeg sam upoznala. Nikad ništa loše o njemu nisam čula, svi ga hvale, vole i svi koji ga znaju su mi rekli da je duša od čovjeka. Nije sad prelijep, jedna od 20 cura će reći da je lijep (ali meni ljepota i nije toliko bitna) lik zrači nekom pozitivnom energijom da vam jednostavno bude žao ako nikad s njim niste pričali. No, dosta o tome.

I tak s tim novim likom sam počela neki odnos. Nismo samo prijatelji ali nismo ni nešto više. Koliko sam upućena, trenutno nema nikakvu drugu ženu u životu. Pokušavamo što više ostati u tajnosti jer želimo polako sve. Kad smo zajedno sve je super, imamo toliko tema za pričat i ima neka ogromna kemija između nas. Prije par mjeseci smo se prvi put "zbarili" i tad smo skroz pričali ali ja sam prekinula kontakt s njim jer sam još bila zakačena za ovog prvog. Sada kad nismo zajedno, ne čujemo se. Ako se čujemo to je jako kratak razgovor. I to mene muči. Osjetim nekad po njegovom ponašanju da digne zid jer na neki način se boji da i njega ne povrijedim. A stvarno je prva muška osoba prema kojoj sam dobra, koju ne želim ni na koji način povrijedit. Znam da ćete reći, lik hoće samo sex. I to je u redu, tko to ne želi. Alii... znate one dečke koje sam povrijeđivala prije, eee jedan je bio njegov prijatelj i njega sam, od svih, najviše povrijedila, i to dva puta. On me baš ne voli trenutno, ubije me pogledom kad me vidi, jednom me je izvrijeđao, ali oke zaslužila sam i prihvatila.

Oke, sad dolazimo do važnijeg dijela priče. Mene ta zaljubljenost ubija jer previše očekujem i budem razočarana. I kad sam razočarana... onda se sranje gore navedeno desi. Neki od vas će reći da je karma u pitanju, i je. Što daš, to dobiješ jel? Dakle, što vi mislite o tome? Ima li tu budućnosti, sretne jel?
evaave is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 09:28   #2
pridi covjeku i lijepo mu ovo ispricaj
nije garancija da ce te prihvatiti, ali, kaj imas za izgubiti?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 09:28   #3
Tesko je skinuti reputaciju koju nosis..kad je jednom navuces,kao koza je,tjesna.
Taj njegov prijatelj,ako si i nhega barila pa odbacula naravno nece mu nista dobro o rebi recu.
A ljudima je misljenje prijatelha vazno.

Ako si ti prekinula kontakt,a on ti je vec poceo vjerovat,zaljubio se,nemoj se cuditi njegovom zidu do neba.
Nitko ne voli igrw toplo hladno.


Ako si jos zaljubljena,zelis biti s njim,onda ne suti vec razgocaraj s njim i znat ces ba cemu si kad mu kazes sto osjecas.
Na njemu je da procjeni koliko si iskrena.


I da..ima karme..
Sve se vrati ko bumerang..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 09:37   #4
Da li ste se zbarili prije ili poslije tog incidenta s njegovim frendom (kad si ga povrijedila, jel')?
Ako se to desilo prije, moguće je da te kasnije zamrzio, zbog toga što si mu povrijedila frenda. Iskreno, ja bi, na njegovom mjestu.
Ako je bilo kasnije - moguće da ga je ohladilo to kaj si prekinula kontakt kad je on htio nešto.
Možda mu se čak još i sviđaš, ali se koleba između raznih osjećaja - sviđanja, mržnje, činjenice da nije siguran kaj želiš jer si igrala toplo-hladno igrice... i ne želi se upuštati u ništa s tobom jer ti ne vjeruje.

Kad sagledaš cijelu sliku, ne djeluje optimistično. Nimalo.
Ja bih na tvom mjestu probao iskreno - reći mu da ti se sviđa i da bi ga htjela bolje upoznati, da počnete ispočetke, bez igrica. Pa ako je za kavu...
Mislim da ti je to najbolja šansa.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 09:39   #5
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pridi covjeku i lijepo mu ovo ispricaj
nije garancija da ce te prihvatiti, ali, kaj imas za izgubiti?
Imam njega za izgubiti, jer kada bih to sve priznala, što ako on ne osjeća isto? odnos će nam postati čudan i prestat ćemo se družiti.


Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Tesko je skinuti reputaciju koju nosis..kad je jednom navuces,kao koza je,tjesna.
Taj njegov prijatelj,ako si i nhega barila pa odbacula naravno nece mu nista dobro o rebi recu.
A ljudima je misljenje prijatelha vazno.

Ako si ti prekinula kontakt,a on ti je vec poceo vjerovat,zaljubio se,nemoj se cuditi njegovom zidu do neba.
Nitko ne voli igrw toplo hladno.


Ako si jos zaljubljena,zelis biti s njim,onda ne suti vec razgocaraj s njim i znat ces ba cemu si kad mu kazes sto osjecas.
Na njemu je da procjeni koliko si iskrena.


I da..ima karme..
Sve se vrati ko bumerang..
Što se tiče tog njegovog prijatelja, prvi put je on bio taj koji je izgubio moje povjerenje i ja se nisam htjela dalje viđati s njim. Drugi puta, ja sam mu točno rekla na čemu stojimo, ali on je imao svoja očekivanja koja ja niti sam htjela niti sam mogla ispuniti. I povrijedila ga.
evaave is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 09:42   #6
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Da li ste se zbarili prije ili poslije tog incidenta s njegovim frendom (kad si ga povrijedila, jel')?
Ako se to desilo prije, moguće je da te kasnije zamrzio, zbog toga što si mu povrijedila frenda. Iskreno, ja bi, na njegovom mjestu.
Ako je bilo kasnije - moguće da ga je ohladilo to kaj si prekinula kontakt kad je on htio nešto.
Zbarili smo se godinu i pol-dvije poslije incidenta sa njegovim prijateljem. On je već tada našao novu curu i bio u vezi(prijatelj taj jel).
evaave is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 09:43   #7
Quote:
evaave kaže: Pogledaj post
Imam njega za izgubiti, jer kada bih to sve priznala, što ako on ne osjeća isto? odnos će nam postati čudan i prestat ćemo se družiti.
hehehehe
nista se ti nisi promjenila, samo kalkuliraj i dalje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 09:43   #8
Pa to i nije tako strasno..
Ako nesto s nekim neces jer njegova ocekivanja nisu ista ko tvoja,zasto bi isla silom protiv sebe?
Bolje drugog povrijediti,nego samog sebe.


Ovo sto si napisala ZgSash:ne zelis znaci mu priznati sta osjecas?
Pa kako ces rjesiti onda vas odnos?
Dokad cete visiti u zraku?
Bas ti to i nije neko rjesenje..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 09:53   #9
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Pa to i nije tako strasno..
Ako nesto s nekim neces jer njegova ocekivanja nisu ista ko tvoja,zasto bi isla silom protiv sebe?
Bolje drugog povrijediti,nego samog sebe.


Ovo sto si napisala ZgSash:ne zelis znaci mu priznati sta osjecas?
Pa kako ces rjesiti onda vas odnos?
Dokad cete visiti u zraku?
Bas ti to i nije neko rjesenje..
Nije da ne želim priznat, želim, svaki put kada ga vidim. Ali bojim se upropastit ovo što imamo. Znam da treba riskirati i sve to stoji. Ali imam taj neki strah da ako priznam, nikad više neću moći uživati s njim.
evaave is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 10:10   #10
Onda nemoj priznati..
Ali nemoj onda ni zaluti kad zbog toga sto ne zna na cemu je on mozda tebe odbaci..
Jer ce se umoriti,kad tad..


No opet i neverbalno se moze pokazati da ti
je stalo
Sve dok si blizu njemu.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 10:17   #11
moze ona pokazati da joj je stalo, ali ne i da joj on moze vjerovati da nije vise kucka
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 10:30   #12
nije to karma, već tvoj personality
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 10:48   #13
Quote:
evaave kaže: Pogledaj post
Nije da ne želim priznat, želim, svaki put kada ga vidim. Ali bojim se upropastit ovo što imamo. Znam da treba riskirati i sve to stoji. Ali imam taj neki strah da ako priznam, nikad više neću moći uživati s njim.
A kaj to imate?

Quote:
evaave kaže: Pogledaj post
On me baš ne voli trenutno, ubije me pogledom kad me vidi, jednom me je izvrijeđao, ali oke zaslužila sam i prihvatila.
Imate ovo. Ne izgleda baš kao divan odnos... tak da, nije da imaš puno za izgubiti.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 10:51   #14
Jednom bitcharka, uvijek bitcharka. Kad tad ćeš ti pokazati tu svoju stranu, kad te prođu leptirići. I lako je to opravdavati time kako je netko drugi kriv što si ti takva. Ne, nije, ti samo pokazuješ svoju pravu narav, a onda se opravdavaš time kako te netko povrijedio. Gle, svi smo u životu bili povrijeđeni, nismo zato postali hladni, bahati i bezobrazni. A meni se ne čini da se ti misliš stvarno mijenjati.
Tebi treba netko tko će ti malo pokazati granice, neki lik s malo čvršćim karakterom, a ne neki dobrica od kojeg ćeš kad tad napraviti budalu. No, dobro, tu odluku ipak ostavljam njemu. Budi iskrena i otvoreno ga pitaj, jer patiti i mozgati mjesecima nema smisla.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 11:05   #15
da, karma je bitch
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 11:08   #16
bitch is a bitch
a da ljudi zaista vjeruju u karmu, bitno drugacije bi se ponasali
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 12:57   #17
Pristupiću ovoj priči kao da je istinita mada mi smrdi na kilometar.

Žene koje hodaju sa dva muškaraca iz istog društva da sam muško NIKADA ne bi bile moj izbor za bilo šta. Ti si sada sa njim, ali si nekada povrijedila njegovog prijatelja. Naravno da ti neće vjerovati niti te smatrati nekim za bilo šta ozbiljno.

Nadalje, godinama si hranila svoj ego. I to u periodu života kada se izgrađuješ i oblikuješ kao ličnost. Nisi ti to radila jer si povrijeđena nego jer si egoista. Tražiš pažnju i ponašaš se po principu: "Daću mu malo pa kad se uhvati ja odoh. Moj je." Ti zadovoljna, ego nahranjen a zapravo nemaš pojma kakvog muškarca želiš i ko si u suštini.

Poznajem par iznimno takvih žena, da se tako izrazim, u svojoj okolini. O njima muškarci pričaju samo kao o materijalu za sex dok one istovremeno žive u iluzijama da su one te koje kontrolišu situaciju.

Sorry na direktnosti, ali... za tvoje je dobro.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 13:13   #18
odlicno primijeceno, carpe diem, ovaj dio o kontroli i uopce potrebi za istom
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 13:16   #19
Ta kontrola uopće nije kontrola nigdje osim u glavama tih žena i na kraju im se obije o glavu.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 13:18   #20
i zena i muskaraca
ni jedni nismo od toga imuni, a podjednako glupi s tim ispadamo
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger