Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2016., 22:34   #1
Prevare u braku i vezama

Pozz svima

Otvorila sam ovu temu jel me zanima da li se moze dogadati prevara ako medu ljudima u njihovom odnosu sve stima?
Ako pricaju o svemu,planiraju buducnost zajednicku,redovni seksualni odnosi..itd..

Da li uvijek mora nedostajati nesto u vezama izmedu osoba da bi se dogodila prevara?
Imate li osobna iskustva s prevarom i na koji nacin ste to otkrili?

Ja osobno ne volim varanje i jako mi je ruzno kad netko to radi.
Radije bi prekinula odnos nego povrijedila nekoga,jer isto tako nebi htjela da ja to osjetim da mi to netko radi.
carolans cream is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 22:47   #2
Koliko se ovdje tjedno otvara tema o prevarama?!
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 23:09   #3
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Koliko se ovdje tjedno otvara tema o prevarama?!
Pa nije ti ovo zavod za statistiku.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 23:14   #4
Ima izreka "prilika pravi lopova", tako su i neke prilike koje od nekoga napravu prevaranta.
Ako sve štima u vezi to ne znači da je osoba inače "sretna" možda pada na priče drugih koji redovno "okolo" svrljaju.
Ali ako je veza stvarno okay možeš samo i izgubiti u krajnjem slučaju dio sebe, jer ćeš više izgubiti nego dobiti.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 23:34   #5
Quote:
carolans cream kaže: Pogledaj post
Da li uvijek mora nedostajati nesto u vezama izmedu osoba da bi se dogodila prevara?
Da
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 23:34   #6
a koliko ljudi živi u otvorenim vezama/brakovima? to je sve stvar stava do fizičkog kontakta s drugim ljudima osim jedne osobe.

baš mi je nedavno jedan prijatelj rekao kako zna ući u nešto sa strane iako ima curu s kojom je dulje od pet godina. i ona sve to zna jer otvoreno razgovaraju o tome.

ne pristaje se naravno na bilošto i kako piše iznad, prilika čini lopova i mnogi to rade poskrivečki dok neki drugi idu dalje i žive dvostruki život. moje je mišljenje da se ljudi previše svojataju pa na seks i gledaju kao na nešto tabuizirano, zbog čega i dolazi do laganja, skrivanja pa često i same prevare. naravno da se tu radi o nečemu više od same intimnosti i to treba iskomunicirati. inače dođe i do povrijeđenosti i drugih pitanja koje zadiru u nečije vrijednosne sustave.

osobno sam bio i prevaren, kao što sam svjesno sudjelovao u tuđoj nevjeri. u prvom slučaju sam više osjećao razočaranje, dok sam iz drugog odnosa brzo pobjegao

al to su bila razdoblja koje su i donijele to potrebno iskustvo. moj zaključak je da sve kaj je sa strane je uglavnom meaningless i sve dok imaš osobu s kojom gradiš funkcionalan i kvalitetan i stabilan odnos svi izleti sa strane su nepotrebni. jedino ako ste oboje otvoreni za nove stvari i eksperimentirate. al tada prevare nema kad je sve po dogovoru
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:04   #7
Mislim da zene varaju ako u vezi nesto ne stima tj ako se emotivno vezu za nekoga drugoga. U nedostatku paznje ili ako u vezi nesto nedostaje. Zena ce varati ako kod kuce nema ono sto zeli i ako s nekim segmentom u vezi nije zadovoljna. Muskarac vara da isprazni jaja i zavodi ozenjen da sebi digne ego. Muskarac koji ne vara nema dobru priliku. Tesko da postoji muskarac koji ce propustiti vrhunsku picku za koju mu zena ne moze saznati. navegavao sam na putnickim brodovima i svi ali bas svi moje kolege koji su bili ozenjeni su jebali. To je uzorak od nekih 100tinjak ljudi koji su bas svi jebavali osoblje.
Najjednostavnije je anonimno pitati muskarce koji su u sretnom braku bili jebali Megan Fox ako znaju 100% da im bolja polovica nece saznati. Ja osobno neznam nikoga tko bi je propustio. A mozda i ima.
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:09   #8
Preljubnici su kao pijanice: uvijek imaju opravdanje.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:12   #9
Preljub se dogodi kad-tad. Ljudi nisu monogamni i to je jedini razlog.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:17   #10
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Preljub se dogodi kad-tad. Ljudi nisu monogamni i to je jedini razlog.
Pa... ne baš, ali da, može se dogoditi bez da išta posebno u vezi fali osim drugih ljudi.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:17   #11
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Pa... ne baš, ali da, može se dogoditi bez da išta posebno u vezi fali osim drugih ljudi.
Da. Uvijek zafali uzbuđenja. Bez obzira kaj sve štima u vezi. Jebiga.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:19   #12
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Preljub se dogodi kad-tad. Ljudi nisu monogamni i to je jedini razlog.
Neznaci da se dogodi kad tad. Slazem se da ljudi nisu monogamni. Ali ono sto tvrdim da prilika cini lopova..... Uzmimo tipa od 47 godina a izgleda koda ima 60. neuredan, pokvarenih zubi, skemba ispred njega, ima debelu zenu 3 djece. Radi od 8 do 5 dode doma, pojede sarme, prdne, podrgne pogleda ligu prvaka i legne spavati. Jebo bi sa strane ali nema prilike, nema sto. Takvi su cesto vjerni zenama. ja isto ne lizem nikad vlastita jaja. Moj pas lize. Zato sto moze.
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:22   #13
Quote:
davor_du kaže: Pogledaj post
Neznaci da se dogodi kad tad. Slazem se da ljudi nisu monogamni. Ali ono sto tvrdim da prilika cini lopova..... Uzmimo tipa od 47 godina a izgleda koda ima 60. neuredan, pokvarenih zubi, skemba ispred njega, ima debelu zenu 3 djece. Radi od 8 do 5 dode doma, pojede sarme, prdne, podrgne pogleda ligu prvaka i legne spavati. Jebo bi sa strane ali nema prilike, nema sto. Takvi su cesto vjerni zenama. ja isto ne lizem nikad vlastita jaja. Moj pas lize. Zato sto moze.
Pas liže tvoja jaja? Fino.

Ontopik: sigurna sam da i takvi stari prdonje nađu neku koju će mrknut prije sarme.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:25   #14
Ja to ne bih generalizirala jer ne treba svima ista kolicina uzbudjenja. Ima ljudi koji ne vole uzbudjenje, ni promjene.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:26   #15
Quote:
carolans cream kaže: Pogledaj post
Pozz svima

Otvorila sam ovu temu jel me zanima da li se moze dogadati prevara ako medu ljudima u njihovom odnosu sve stima?
Ako pricaju o svemu,planiraju buducnost zajednicku,redovni seksualni odnosi..itd..

Da li uvijek mora nedostajati nesto u vezama izmedu osoba da bi se dogodila prevara?
Imate li osobna iskustva s prevarom i na koji nacin ste to otkrili?

Ja osobno ne volim varanje i jako mi je ruzno kad netko to radi.
Radije bi prekinula odnos nego povrijedila nekoga,jer isto tako nebi htjela da ja to osjetim da mi to netko radi.
Neki uglavnom žele sjediti na dvije stolice. Rijetkima to i uspijeva. Ono što sam zaključila je da kad žena previše svoje dobrote pokaže,tada se ovaj prestane trudit jer ima na umu da je njegova,upecao ju je i onda neka čista suprotnost od njegove,pokaže interes za njega,njemu fino za ego i kurac se digne.
Prevarit nekoga je odluka. Nitko ne vara nesvijesno.
Odabrati sat vremena sa nekom fufom je odluka. Ono na duže vrijeme je suvišno komentirati.
Prevara se ne dogodi samo tako.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:26   #16
S obzirom da ovdje apsolutno svi generaliziraju i smatraju ljude monogamnima, mogu i ja obrnuto.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:28   #17
Quote:
carolans cream kaže: Pogledaj post
Otvorila sam ovu temu jel me zanima da li se moze dogadati prevara ako medu ljudima u njihovom odnosu sve stima?
Iz druženja s jednom muškom osobom jednog ljeta, gdje smo stalno visili skupa, mogu ti reći da je odgovor da.

Može se događati prevara, vrlo jednostavno, jer je toj osobi to zabavno.

Tip je u vezi, i dan danas, iako od toga ima 5-6 godina, s istom osobom, uskoro moguće i brak, zaručili su se. On je vara non-stop, cijelo vrijeme, a ženska je, i po onom što je poznam (ne baš nešto super) i po njegovoj priči, vrhunska osoba.

Spremna na šalu, inteligentna, voljna pomoći, ne zove ga, ne stvara paniku, nije ljubomorna i jako je lijepa.

E sad, što je njemu to trebalo, nemam pojma, ali znam da je to godinama radio, a ona mu vjeruje.

Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Preljub se dogodi kad-tad. Ljudi nisu monogamni i to je jedini razlog.
100% sigurna da su svi takvi?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:28   #18
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Da. Uvijek zafali uzbuđenja. Bez obzira kaj sve štima u vezi. Jebiga.
Nije stvar u uzbuđenju nego raznovrsnosti. Ljudi su životinje koje teže raznovrsnosti uglavnom u svemu, od hrane do zabave. Dosta je logično da to vrijedi i za seks.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:29   #19
Ako ćemo trażiti samo jedan razlog, onda może to biti fakt, da je emocijonalna inteligencija ljudi na nezavidnom stupnju.

Toliko su osakaćeni pod tim kutom, da su stvoreni za rasplodnju i zadovoljavanje vlastitih potreba, a ne za prave emocijonalne medjuljudske odnose.

Naravno ćast malobrojnim izuzecima, ali da se takvih dvoje nadje, to je kao na lutriji.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:29   #20
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
100% sigurna da su svi takvi?
Apsolutno svi. Bez iznimke.

Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Nije stvar u uzbuđenju nego raznovrsnosti. Ljudi su životinje koje teže raznovrsnosti uglavnom u svemu, od hrane do zabave. Dosta je logično da to vrijedi i za seks.
Pa no. Uzbuđenje, to sam i rekla.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger