Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2016., 23:45   #81
Cure, off topic 😬😂
__________________
Kako oblikovati potpise
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 01:41   #82
Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

E ovako....
Znaci prije mjesec dana sam profurao s jednom curom za kojom sam zudio prije 3 godine, i sasvim slucajno se nasli, i eto furamo vec mjesec dana, zaljubljena do usiju, seks odlican, sve super idealno i stalo mi je do cure, ALI....
Ovo boldano i to ALI ne idu skupa.

Ti si znaci godinama "slinijo" za toj skojoj su sada i valjda je malo vise idealizirao, a sada se vidi da je i ona samo covjek a njema sada "nedostisna" frendica je Nova meta. jer evo naslade su one vocke sa vrha stabla...ALI... one sa tudeg stabla su jos slade.

trebas odrasti i shvatiti sto zelis i sta trazis i nauciti biti s tim zadovoljan neko vrijeme. Ima mjesec si sa ovon i vec si vidio drugo koja je bolja, sto bi bilo nakon 10 godina veze ili braka?
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 08:51   #83
A daj mi reci, šta radi tvoja cura dok ti se "frendica" besramno nabacuje ?

Imaš ti dečko muda ili samo pišonju kojom znaš slinit?
Pa ako imaš muda, što ih ne skupiš (muda jel) i onako, direktno i glasno i jasno, da te čuju i cura i frend i zavodnica upitas nju zašto ti se stalno nabacuje i zašto te provocira ?
To ti je najbolji način da skuzis sta uopće smjera a ako nabaci sve na šalu sto naravno hoće jer ni ona nema muda bit otvorena, onda ti inzistiraj i pred svima reci na koje te načine izaziva
Eto, budi i muško a ne samo slinavac kojim je lako manipulirati
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 08:56   #84
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ako to nije pravo prijateljstvo, ne znam sta je.


Recimo da se obje dogovore za trojac s njim. To bi bilo pravo prijateljstvo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 10:06   #85
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
wiki nadam se da bolje izgledas, ovaj izgleda groznooo
Naravno da izgledam bolje, ovo je bilo
Uglavnom cura je zabrijala na movie stars, brijem si da je ovog uzela samo radi filma.
Htjela me barit, jbg
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Recimo da se obje dogovore za trojac s njim. To bi bilo pravo prijateljstvo.
Frendice dijele, kaj ne
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 11:09   #86
Čudno mi je kak se pipkaju u društvu, a cura to ne vidi, kao niti ostali.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:07   #87
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa ako imaš muda, što ih ne skupiš (muda jel) i onako, direktno i glasno i jasno, da te čuju i cura i frend i zavodnica upitas nju zašto ti se stalno nabacuje i zašto te provocira ?
Za to sigurno nebi imao muda, jer kao prvo mogao bi riskirati da ne umoći, a kao drugo to bi rekao samo onda kada nebi niśta sa njom planirao
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:13   #88
Pipkanje a općenito cijela situacija je najbolji dokaz, da tip nije za vezu (zasigurno ne sada) i da bi neku unesretio, a u stvari to je skoro sigurno da će tako biti. Pitanje je jedino koliko će ih unesrećiti.

On je joś na etapu znatiżeljnog momka na polju punog cvijeća.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 16:10   #89
Ljudi moji dragi, tko bi ostao hladnokrvan da te iako imas zensku, pipka njena frendica koja je top bomba, ja mislim da niti gay nebi. A ovo za pitanje uzivo je najgluplja ideja ikad, nikako nebi bilo dobro. Imam ja jako velika muda, samo treba znati kad ih iskoristiti a ja ih budem kad dodje to vrijeme.

Malo mi se promjenio film od jucer kad sam za nju saznao kakva je i koliko je puta zeznula ovu moju, i mozda bi ju cak i namjerno pokarao i onda odjebao, a uz to bi dobila odjeb i od ove moje e sad sigurno ja tu ne bih ispao cistog obraza ali mozda cak i bolje da je se rjesi.
__________________
Kako oblikovati potpise
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 16:16   #90
Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
ali mozda cak i bolje da je se rjesi.
Tvojoj bolje da je se riješi, a bolje joj je i da se riješi tebe jer da si predaniji bi razgovarao s jednom od njih dvije odmah i završio tu priču prije nego što je počela.

Za tebe bi pak bilo najbolje da pokaraš ovu drugu, a ostaviš ovu svoju, po mogućnosti obrnutim redoslijedom (ali nemoj ovoj drugoj reći da si prekinuo jer onda više nećeš bit napet).
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 16:29   #91
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
(ali nemoj ovoj drugoj reći da si prekinuo jer onda više nećeš bit napet).
Exactly.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 19:21   #92
Vidim da opcija bez karanja ne dolazi u obzir

Może se takvu ne pokarati, ali treba imati jaki karakter, a kod muśkih kada su impulsi manje glave u pitanju, teśko da tip ima jaći karakter nego nagon.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 21:32   #93
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Recimo da se obje dogovore za trojac s njim. To bi bilo pravo prijateljstvo.
I onda ga totalno zanemare u trojcu, shvate da se vole i obje ga odjebu...Ta na!
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 01:59   #94
Ja ne znam vise iskreno, vidjet cmo ali ako popizdim a lagano ide prema tome iako imam tolerancije, odj... cu oboje. Jbg, vec par godina se nisam nasao emocijalno izgubljen iako sam jak i cvrst karakter i onda jos ovo, nadjem se u takvoj situaciji. Iako me to ne sputava u nicemu, ali konstantno mi se mota cijela situacija po glavi, uopce vise u nasem zajednickom druzenju mi nije napeto nista, osim moje uloge promtraca, osjecam se kao psihopat iskreno ili vise psiholog, ali to je sve samo da dovedem zakljucke i pojmove do kraja jer ocito je nakon duge stanke i velike paucine na mom srcu, proradilo nesto. Samo nazalost prema krivoj osobi. I sad ovaj moj frend daje laznu nadu, a ona pocinje sve vise i vise za njih, nisam ljubomoran jer nije on kriv niti zna ista, ali to me bas rusi.
__________________
Kako oblikovati potpise
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 08:05   #95
Saznao si kakva je i opet bi s njom tako hinjski prevario curu? Kao, za kaznu?
Za kaznu je nemoj jebati i ostani hladan na sve njene pokusaje. Curi si zanimljiv samo zato sto "pripadas" njenoj frenemy koju je sto puta zajebala. Kako ne kuzis da ne trebas nista s njom?
Jednostavno, da si ispravan rekao bi svojoj curi za sva pipkanja i trazio da se ne nalazite sralno s tom frendicom.
ali nisi, pa ces napraviti havariju.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 09:06   #96
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Saznao si kakva je i opet bi s njom tako hinjski prevario curu? Kao, za kaznu?
Za kaznu je nemoj jebati i ostani hladan na sve njene pokusaje. Curi si zanimljiv samo zato sto "pripadas" njenoj frenemy koju je sto puta zajebala. Kako ne kuzis da ne trebas nista s njom?
Jednostavno, da si ispravan rekao bi svojoj curi za sva pipkanja i trazio da se ne nalazite sralno s tom frendicom.
ali nisi, pa ces napraviti havariju.
Definiraj ispravan.
Da mu se ne sviđa, odjebao bi je sam, nije mu cura mama da joj trči kad ga neko "pipka"

Iskreno, sjebano je.
Moj prijedlog bi mu bio da ju pojebe. Ionako nema nekih vidljivih osjećaja prema curi, ubrzo nakon toga bi mogao prekinuti i s njom.
Eventualno bi mogao malo popričati s curom, kakva joj je to frendica
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 14:19   #97
ispravan: ne radi drugome, sto ne zelis da drugi tebi rade.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 17:53   #98
Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
Ljudi moji dragi, tko bi ostao hladnokrvan da te iako imas zensku, pipka njena frendica koja je top bomba, ja mislim da niti gay nebi. A ovo za pitanje uzivo je najgluplja ideja ikad, nikako nebi bilo dobro. Imam ja jako velika muda, samo treba znati kad ih iskoristiti a ja ih budem kad dodje to vrijeme.

Malo mi se promjenio film od jucer kad sam za nju saznao kakva je i koliko je puta zeznula ovu moju, i mozda bi ju cak i namjerno pokarao i onda odjebao, a uz to bi dobila odjeb i od ove moje e sad sigurno ja tu ne bih ispao cistog obraza ali mozda cak i bolje da je se rjesi.
Koliko ti lupaš, to je neviđeno
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 19:50   #99
Prekini sa svojom sadašnjom curom, i to što prije, nema tu nikakve budućnosti, nemaš osjećaja prema njoj, izgleda da si ti njoj drag, no ona samo gubi vrijeme s tobom, ta veza će puknuti prije ili kasnije. Onda ćeš biti slobodan dečko pa probaj nekaj s tom curom koja te tako jako privlači, sigurno će ti biti super s njom, pa makar i kratko bili zajedno, ja na tvom mjestu ne bih propustila tu priliku. Njih 2 vjerojatno više neće biti frendice, i taj tvoj frend bu poludio što si mu ukrao curu, ali kaj sad, i to se događa, nemoj raditi dramu oko toga svega.
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 19:54   #100
Jel samo meni zvuci ekstremno gay kad musko drugog muskog zove best friend...
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger