Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 24.03.2013., 21:16   #1
Kako izbaciti iz glave osobu koju ni ne poznajete?

dakle ovako...ne znam je li već bila ovakva tema, ja ju barem nisam našla.
prije nešto više od godinu dana vidjela sam na faksu jednog dečka, onako random na predavanju, sjedio je blizu mene. Ja sam se tog trenutka zaljubila. Znam da zvuči glupo, ali naprosto sam osjetila 'ono nešto ', kao da ga znam sto godina ( iako sam ga tada prvi put vidjela u životu ) i da je ' on onaj pravi '
Znam da ovo totalno glupo zvuči, imam 22 godine i sama se zbog toga osjećam kao idiot. Znalo mi se naravno puno puta dogoditi
da vidim nekog tipa koji me privukao izgledom, ali bi me prošlo u roku od par sati, eventualno par dana. No, ovo traje već više od godinu dana. Nisam ga vidjela skoro pola godine, no još uvijek mi je stalno u mislima, svako malo mu stalkam fejs ( da, znam ). Ja ne znam što se to događa, da mi je godinu dana u mislima tip kojeg sam vidjela nekoliko puta u prolazu i pri svakom susretu protrnula i ostala bez zraka. Jednom sam ga čula kako priča s frendovima i skužila sam da imamo veoma sličan smisao za humor Imam taj problem da sam sa većinom osoba muškog spola totalno zatvorena i napeta te imam osjećaj da bih s njim bila totalno opuštena i svoja, tako mi djeluje njegova pojava i valjda me zato toliko jako privlači. Objektivno gledajući nije nešto posebno zgodan, totalni prosjek, ali me privukao nekako ' cijeli paket ' iako nismo nikad prozborili ni riječi.
Uglavnom, bila bih jako zahvalna za bilo kakav savjet kako se riješiti ovog glupog, zamarajućeg osjećaja :/
Najgore od svega je što je moja frendica bila u identičnoj situaciji i na kraju je to završilo hepi endom i time mi dala nadu. Nemam pojma što da radim. Može neki savjet, pliz
lululight is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.