Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2010., 13:39   #201
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Mislim da su Lorealke po 60ml, Keune su po 60ml, ostale većinom po 50ml, ove kaj u DMu i Mulleru možeš kupit. A za ove profesionalne, njih imaš i po 100ml.
Hwala!
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 15:31   #202
nedostatak love je i mene natjerao da se doma farbam ali....moja kosa je do pojasa, imam kose na glavi za tri osobe...užasno gusta i frčkava
cijelu dužinu sam farbala svaki treći put jer moram osvježiti boju i dok bi ja kupila tri tube boje, hidrognena + potrošeno vrijeme i još nemam savršeno isfeniranu kosu isaplo je da mi na isto dođe ostići kod frizerke i dobit boju i frizuru....za iste pare

super frizerke nisu samo u skupim salonima
prošlo je i vremena i suza dok nisam našla savršenu za malo novaca

sorry na off-u
MalaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 15:43   #203
Zmijice,slazem se,cura je stvarno prelijepa..i naravno da svatko moze imat pokoju pjegicu(i vise ) :Đ
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 15:44   #204
jel mi moze itko dati koji savjetic za pitanje postavljeno vec prije ?htjela bih se bojati sto prije..a nisam dovoljno sigurna pa molim za savjete..
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 16:58   #205
tamnosmeđa s crvenkastim odsjajem

htjela bi se farbati u tamnosmeđu s crvenkastim odsjajem ali nemam pojma koju farbu kupiti, inace imam tamnosmeđu kosu ali bi htjela malo sjaja crvenkastog ali naravno ne neku pravu crvenu, evo sinoc sam gledala ninu moric na red carpetu i upravo onakvu boju želi.. ako neko zna nek pomogne
lunalala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 17:57   #206
Kesten smeđa
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:21   #207
Quote:
...Luciferka... kaže: Pogledaj post
Kesten smeđa
a koja.. (lorealova?)

ali mislim da bi mi bilo presvjetlo, ja ipak imam tamnotamnosmeđu
lunalala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:27   #208
Quote:
MalaRea kaže: Pogledaj post
bez uvrede, al ti si onda prva crnka sa pjegicama
Čisto sumnjam. Na meni su samo možda jače vidljive jer sam svjetloputa, pa čim sunce izađe u proljeće, već se jače vide. Zimi slabije.

Inače, slažem se za ovo da nisu dobri frizeri samo u skupim salonima. I meni je trebalo dosta dok sam našla odličnog frizera. Al dobro, u Samoboru su ipak nešto jeftiniji nego u Zagrebu, čini mi se.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 20:52   #209
Quote:
lunalala kaže: Pogledaj post
a koja.. (lorealova?)

ali mislim da bi mi bilo presvjetlo, ja ipak imam tamnotamnosmeđu
Nema veze kaj imas tamnosmedju.. Ima farba (garnier, palette)'koja se zove tamno kestenjasto smeda.. Ima jako lijepi odsjaj..
Mislim da je to to sto trazis...
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 21:33   #210
ok thanks.. sad sam gledala od garniera ima nutrisse i 100 colour pa mislim da je od tog nesto..
lunalala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 21:53   #211
Ne znam tocno u kojoj liniji ima, ali znam da tocno tu nijansu ima nekoliko razlicitih proizvodjaca tako da ces sigurno nac boju..
Ne znam koliko jaki crveni odsjaj zelis, ali palo mi je na pamet da mozes u tu boju kojom ces se farbat umjesat malo mahagoni crvene (tako da pojacas crveni odsjaj)..
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 22:26   #212
Thumbs up sniženje boja za kosu

Upravo saznala na http://kupi-na-akciji.com
KOZMO 01.09.2010 - 40% sniženje na boje za kosu - L'OREAL, GARNIER, SYOSS, ANNYER, SCHWARZKOPF
ultrazena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 22:39   #213
Da li je neka koristila ovu novu boju od L'Oreala, INOA?
Jeste zadovoljne?
Jel se može ta boja kupiti u salonima, kojim?
Jel bi mi mogle preporučiti neki ok salon koji koristi tu boju?
Hvala!
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 09:29   #214
Quote:
lunalala kaže: Pogledaj post
ok thanks.. sad sam gledala od garniera ima nutrisse i 100 colour pa mislim da je od tog nesto..
Kupi si Loreal castnig 415 - ledeni kesten. To je jako slično boji koju ima Nina Morić.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 13:39   #215
I ja sam prešla na kesten boju i prezadovoljna sam!
Prvi puta da sam koristila Alfaparf boje i super su!Boja se čini puno kvalitetnijom od Keune boja, paleta nijansi je puno bolja i boje su prirodnije a cijena tube je oko 60 kn, dakle skoro isto.
Keune mi se strašno pokvario jer se brzo ispire i samo prvi puta primi dobro a ova mi je i pri samom farbanju zafarbala kožu i to pošteno tako da ni sad mrlje ne mogu van pa se nadam da je tako postojana i na kosi, do barem mjesec i pol.
gameover is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 15:45   #216
Pa nije baš skoro isto, ovo je 60, a keune su 40 i nešto sitno, barem u Mulleru.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 21:49   #217
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Pa nije baš skoro isto, ovo je 60, a keune su 40 i nešto sitno, barem u Mulleru.
A gle...uvijek možeš kupit Pallete ili Garnier za 24 kune ako su ti pare bitne.
Kad se kod kuće farbaš, možda ipak ne bi trebali biti tako sitničavi.
Kupiš krivu boju i onda se u mjesec dana farbaš 3x a ovako ako je kvalitetna i dobra možeš i pametnije proći.Saloni su skupi!
gameover is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 22:36   #218
Quote:
2Bad kaže: Pogledaj post
Annyer - daleko najlošija boja za kosu, ali bez pretjerivanja
Crvene nijanse su inače zafrknute, jer je crveni pigment najveći, stoga najteže udje u kosu, i najprije se ispire (u velikom broju slučajeva ako je loša boja (annyer naprimjer, ili loš frizer)
Mislim da ti Wella kolestone (profesionalna boja, ne ova iz dućana) ima jako dobre crvene nijanse, a navodno Kemon ima jako dobru srebrnu boju, tj preljev.
Crveni pigment je najmanji

Po tvojoj logici, ako teško uđe, onda bi i teško izlazio.
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 02:41   #219
Quote:
gameover kaže: Pogledaj post
A gle...uvijek možeš kupit Pallete ili Garnier za 24 kune ako su ti pare bitne.
Kad se kod kuće farbaš, možda ipak ne bi trebali biti tako sitničavi.
Kupiš krivu boju i onda se u mjesec dana farbaš 3x a ovako ako je kvalitetna i dobra možeš i pametnije proći.Saloni su skupi!
Cijena ne znači kvalitetu, uvjerila sam se u to više puta. Al sam aludirala na to da si rekla da je to tu negdje. Meni nije, pogotovo jer kupujem po dvije tube, nije mi isto dat 120kn za jedno farbanje i 80kn, tj. 75 kolko me ispadne Schwarzkopf. Tak da, meni to baš i nije skoro pa isto.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 13:34   #220
Quote:
MalaRea kaže: Pogledaj post
nedostatak love je i mene natjerao da se doma farbam ali....moja kosa je do pojasa, imam kose na glavi za tri osobe...užasno gusta i frčkava
cijelu dužinu sam farbala svaki treći put jer moram osvježiti boju i dok bi ja kupila tri tube boje, hidrognena + potrošeno vrijeme i još nemam savršeno isfeniranu kosu isaplo je da mi na isto dođe ostići kod frizerke i dobit boju i frizuru....za iste pare

super frizerke nisu samo u skupim salonima
prošlo je i vremena i suza dok nisam našla savršenu za malo novaca

sorry na off-u
Koja je ta frizerka?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.