Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2012., 19:28   #1001
bijela kosa

Ako netko ima iskustva, ili zna s kojom bojom se moze dobiti najblize bijeloj boji..
Do sada sam najblize dosla sa keune bojom naziva pepeljasto ljubicasto blond (recimo 1517 br, ali mozda sam fulala brojcek).. S njom znaci u startu dobijem sivkastu boju koja se s vremenom ispere, dodje do bijele, a kasnije je zuta.. sto mi je fuj..
Evo jedna slikica gdje mi je relativno bila ok boja, ali bi mogla i bijelija biti..

Ne koristim blajh, dost dobro mi se prima boja i bez, i ljepse mi ispadne..

paa.. ako tko ima savjet bila bih jako zahvalna

lp
kirota is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 18:04   #1002
Probaj Subrinu, ona je dosta pristupačna po cijeni, ali ne znam da li se ispire i kakva je nakon nekog vremena.


Cure, pliz recite kakve su vama Subrina boje za kosu?

Da li se sumanuto ispiru kao Keune?


Tnx!
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 21:12   #1003
Znam da su cure hvalile Subrinine boje za kosu, onu nijansu koraljno crvena. (ne znam jel imaju još crvenih )
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 22:34   #1004
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
Probaj Subrinu, ona je dosta pristupačna po cijeni, ali ne znam da li se ispire i kakva je nakon nekog vremena.


Cure, pliz recite kakve su vama Subrina boje za kosu?

Da li se sumanuto ispiru kao Keune?


Tnx!
meni se manje ispiru nego Keune, a daju mi isti rezultat što se samog tona boje tiče, čak mi i manje isušuju kosu nego Keune, al opet - sve ti je to individualno
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 10:09   #1005
Zna li netko možda gdje bih mogla kupiti ove (Garnier Nutrisse Ultra-Color) boje?
__________________
"I'm the Thread Killer. Whenever I post something in a thread, it dies immediately. That's because everyone rushes off to read my other posts."
Isah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 21:03   #1006
ovo se čini predobro, kako se presijavaju nijanse korištenjem samo jedne farbe (ili je to samo trik?) wella 3d profesionalne boje http://www.youtube.com/watch?v=RiyQsBR2SSw naravno nema za kupiti kod nas pretpostavljam
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 22:04   #1007
Moje iskustvo:

prije:


koristene boje:



ispalo je ovo:


Uploaded with ImageShack.us
bunnyZGB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 00:46   #1008
Quote:
Isadore kaže: Pogledaj post
Zna li netko možda gdje bih mogla kupiti ove (Garnier Nutrisse Ultra-Color) boje?
U DMu sam ih vidjela, pa pretpostavljam da ih ima i u drugim drogerijama.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 10:47   #1009
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
U DMu sam ih vidjela, pa pretpostavljam da ih ima i u drugim drogerijama.
Odlično, puno ti hvala
__________________
"I'm the Thread Killer. Whenever I post something in a thread, it dies immediately. That's because everyone rushes off to read my other posts."
Isah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:07   #1010
pozdrav cure!
Prirodna mi je boja boja kestena i imam crveni odsjaj od prošlog farbanja...
Htjela bi dobiti kosu boje meda tj malo prosvjetliti kosu..
Sad ima li netko sa sličnim iskustvima i koju mi boju preporučujete?
kockica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 18:33   #1011
postoje li jos neke boje osim pallette color&gloss da imaju stupanj trajnosti 2?
velika cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:22   #1012
Pozdrav cure, trebam pomoć- kako donekle spojiti ove dvije- moju prirodnu tamnosmeđu i ovu žuto izblajhanu da ide iz tamnijeg u svijetlije. preporučite mi neku boju za kosu i način kako da to napravim- da pređem nekom svijetlo smeđom po ovoj crti?



da dobijem nešta ovakvo:
femmefatale20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 05:31   #1013
Ako se netko farba možda Revlon COLORSILK bojama za kosu, konkretno dark brown nijansa 30 (mislim na ove komercijalne boje iz dućana) koja bi to bila Loreal (također iz dućana) , ja nisam sigurna da li je to 4 ili 5.
Trenutno sam daleko od moje frizerke

To je ova:
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 10:25   #1014
[QUOTE=sanja123456;38388910][QUOTE=Just a Girl;38288064]oskarovski mejkapovi
nisam jos sve pregledala, al zasad mi je anđa favorit. odusevljena sam



Zna li netko s kojom farbom bi se postigla ovakva boja kose (prirodno mi je kosa tamnija smeđa). Htjela bih neku polutrajnu boju za kosu, ne treba biti ona pretrajna jer nemam sijede i sl.
thx
sanja123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 11:06   #1015
To su kod Anđe vrlo gusti karamel parmenovi. prvo su blajhani,a onda gore karamel preljev.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 11:49   #1016
nemam pojma di da ovo pitam pa cu pokusati ovdje. Dakle, jel postoji nekakav sampon/recept/tajni sastojak za brze ispiranje boje? Ili mi je ponovno farbanje jedina opcija?
Htjela sam malo posvijetliti kosu (koja je ionako vec svijetla) a dobila sam izrast (!!) i neujednacenu boju tj fleke :/
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 15:13   #1017
Pa ne znam kakva ti je sad tocnno boja tj.u sto si se farbala, al samponi za perut stvarno dosta boje skidaju. ja se farbam u crno pa ne znam koliko je mjerodavno, al dobila sam nedavno perut i od tog sampona je nakon par pranja moja crna kosa dosla na tamno smeđu, moram je sad opet cijelu pofarbat.
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 16:34   #1018
Definitivno šampon protiv peruti, H&S je tu zakon.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:38   #1019
ah svakakva, žuta, narančasta, čak i jako jako jako svijetla na nekim djelovima. zvuči grozno i vjerojatno ja malo pretjerujem al svejedno mi je neugodno hodati ovakva pa stalno nosim rep
farbala sam sam se pallete delux farbom, čini mi se da je bila 208 nijansa.

i hvala vam cure, probat ću definitivno s tim
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 21:31   #1020
...

Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Ako se netko farba možda Revlon COLORSILK bojama za kosu, konkretno dark brown nijansa 30 (mislim na ove komercijalne boje iz dućana) koja bi to bila Loreal (također iz dućana) , ja nisam sigurna da li je to 4 ili 5.
Trenutno sam daleko od moje frizerke

To je ova:
to ti je cetvorka, ja sam je godinama koristila al tak lose prekrije sijede da sam odustala.
inace probala sam majirel i alfaparf, do sada majirel najduze izdrzi na kosi. i dalje cvilim za americkim farbama za kosu, te prekriju sve zivo.
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.