Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2012., 17:20   #41
Quote:
Civeta kaže: Pogledaj post
P.S. Imam B-net,pa nemam TV1 (nažalost)
Imaš … u tzv. Balkanskom paketu…


I mene zanima Sıla; prije svega zbog ovog boldanog: This tale takes place in the magical city of Mardin on the fruitful plains of Mesopotamia - a place of terraced buildings, shy windows and narrow lanes, where tradition challenges law and love challenges tradition.

Zaljubila sam se nedavno u Mardin , što ću jadna... i prepoznala konak iz foršpana..
__________________
Su Olsan Taşa Değsen Olur Safir / Yol Olsan Yürünsen Cennet’e Gidilir / Tam Olur Herşey Yanımdaysan Eğer / Yok Olur Gidersen Eksilir Tükenir..

Zadnje uređivanje ComboBox : 12.11.2012. at 17:32.
ComboBox is offline  
Old 12.11.2012., 19:24   #42
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
material, vraća nam se Carica
Fatma bi trebala završit do kraja ovog mjeseca, nadam se. Ostalo je još 5 i pol originalnih epizoda.
Snobi da li ces gledati ovu seriju, mislim, s obzirom na glavnu glumicu ???
Ovdje mi je bas predivna .
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...

Zadnje uređivanje eckway : 12.11.2012. at 19:45.
eckway is offline  
Old 12.11.2012., 19:39   #43
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Baš me zanimlo što ide nakon Fatmagul..
Sudeći prema sličicama, ovdje bi moglo biti romantike, falim te Bože...
Još jedan novi turkiš glumac, onako izgleda da je zgođušan..
Ona kuća, ako ju tako upoće možemo nazvati, ista kao ona iz BBO-a, ili su te kuće tamo sve iste/ slične ili se o istoj radi..
Da i meni je slican krajolik. Turska sa svojim obicajima i krajolicima je zaista svijet za sebe. Nadam se da radnja nije onako mucna kako u BBO (obitelj tog mladog age itd).
A ovako djeluje bajkovito .... uvodi nas u jedan novi svijet .... a romantika je naravno pozeljna
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...

Zadnje uređivanje eckway : 12.11.2012. at 19:46.
eckway is offline  
Old 12.11.2012., 20:22   #44
Meni se cini da su i ja poceti gledati,svida mi se Borat,ali ono sto se napraviti mi se ne svida!
tina 25 is offline  
Old 12.11.2012., 20:25   #45
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Meni se cini da su i ja poceti gledati,svida mi se Borat,ali ono sto se napraviti mi se ne svida!
misliš Boran čim si napisala Borat ja se sjetim onog drugog
x files agent is offline  
Old 13.11.2012., 11:03   #46
Quote:
ComboBox kaže: Pogledaj post
Imaš … u tzv. Balkanskom paketu…


I mene zanima Sıla; prije svega zbog ovog boldanog: This tale takes place in the magical city of Mardin on the fruitful plains of Mesopotamia - a place of terraced buildings, shy windows and narrow lanes, where tradition challenges law and love challenges tradition.

Zaljubila sam se nedavno u Mardin , što ću jadna... i prepoznala konak iz foršpana..
Probat ću sredit...

Da,i mene najviše interesiraju te serije s radnjom u nekom tradicionalnom,izdvojenom dijelu Turske. A ovi ostali zapilali s otin Istanbulom
Civetta is offline  
Old 13.11.2012., 16:37   #47

Evo još jedne koja se veseli povratku Cansu na male ekrane
Baš mi paše fizički uz Borana ...jedva čekam početak...
__________________
"Boljih je od mene bilo, vjernijih nema mnogo..."
gradjevinarka is offline  
Old 13.11.2012., 22:22   #48
jedva čekam da počne
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Old 14.11.2012., 00:14   #49
Jedva cekam seriju, deluje zanimljiva i bice i romantike ...
Nuci is offline  
Old 14.11.2012., 00:30   #50
Merhaba! Gledala sam najavu, malo preletila po postovima, kad je tema već otvorena, pa me zanima jel' netko odgledao seriju? Vrijedi li truda? Privukao me i konak, Mardin, glazba je fenomenalna, ja sam se nekako nadala da će neka kuća otkupiti BBO, čudi me da nisu vidjeli koliko slinimo za tom serijom.
Cansu nisam gledala nikad, Ezel mi se kosio sa drugom serijom, tu i tamo bacila pogled, ali Ezel nije serija koju možeš povremeno škicnuti. Ona mi izgleda onako "frajerski" ima nešto buntovno u njoj, moglo bi biti dobro. A i gl. glumac nije ružnjikav, dapače.
U stvari, tražim razlog dal' da uopće počnem gledati? Duga je, 79 epizoda, da nas lupi sreća pa da ju i gledamo u oriđiđi trajanju od ponedjeljka do petka, to je opet 4 mjeseca. Skužajte, smorila me Fata.....
Zezica is offline  
Old 14.11.2012., 00:37   #51
ono sto sam ja vidjela i procitala misljenje drugi djeluje jako zanimljivo
al naravno ja cu to ponajvise gledati zbog Cansu
nadm se da ces e pridruziti bice zanimljivo citati tvoje postove .....
EzelFata is offline  
Old 14.11.2012., 13:07   #52
Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
Moni :kiss upravo si me kupila.. ah ti nezaobilazni makovi..
prijavljujem se, vidjela sam promo i I Like it:rolleyes
malo sam se nadala da će nakon fatme biti sus ali nema veze, i ovo će biti super..
vidim ekipa se polako formira..:mig
Canimice, lako je meni s tobom, a i tebi sa mnom.. kad vidimo makove, ne treba nas puno moliti, za sec. smo tu.

Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Cansu predivna, kao i uvijek :cerek A bome ni ovaj bajica nije loš, baš su mi po mjeri D

Nadam se samo da neće biti umiranja glavnih likova :kava
Da, Cansu je bas prekrasna, bit ce zanimljivo vidjeti njenu glumu prije EZELA.
Please, samo to ne... Muka mi je od zalopojki i 'No happy endings'-a.


*****
@Zezili ... nadam se da ces pratiti, lijepo bi bilo citati tvoje komik postove opet. Ako nista, bar pokusaj. Moj moto ti je: ako ide, ide.. ako ne ide - bijela zastavica na vrh koplja i adio.


*****
Gledala sam neki video na YT-u, malo mi je bio cudan glas gl.glumca pa sam isla traziti neki intervju - je li se meni cini ili to nije njegov glas u seriji?!

ps. jos se ne zna datum pocetka prikazivanja ili ... ?!
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 14.11.2012., 13:37   #53
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Gledala sam neki video na YT-u, malo mi je bio cudan glas gl.glumca pa sam isla traziti neki intervju - je li se meni cini ili to nije njegov glas u seriji?!
Ovo se i meni čini

Jedva čekam da krene serija, pogledala sam već nešto unaprijed, ali koliko sam uspjela skužiti pitanje je.
Zbog ove serije sam iskopala staru šifru za ovaj forum, inače sam dosad samo vas čitala na temama o nekim drugim turskim serijama.
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.

Zadnje uređivanje Bhea : 14.11.2012. at 13:48. Reason: [QUOTE code]
blondie27 is offline  
Old 14.11.2012., 13:43   #54
Baš sam išla poslušati neki intervju s njim i da, i meni se čini da su mu izmijenili glas u seriji.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 14.11.2012., 13:56   #55
Nije ništa novo u turskim serijama, ali mi se kod njega previše kuži.
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Old 14.11.2012., 14:09   #56
Da, Mehmetu je glas sinhroniziran.
Sinhroniziranjem glasa su htjeli da pokažu muževnost, jacinu u njegovom glasu onako kako to rpistaje jednom agi.mehmetov glas je dosta "mlak"
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 14.11.2012., 15:29   #57
Fatma bi mogla završit idući tjedan, kad bi ovi s Nove stavili u petak tu finalnu ep
pa bi Sila mogla početi 26-og ali ne vjerujem, znajući ih ima tu zadnju Fatme da otegnu cijeli tjedan

__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 14.11.2012., 17:50   #58
Ajoj kad se sjetim gledanja zadnje epizode Fatme, pa to još razvučeno na cijeli tjedan. nadam se da će malo ubrzati, i da će Sila početi što prije.
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Old 14.11.2012., 18:01   #59
pa mislim da i oće ovaj mjesec počet jer je nebi već sad počeli reklamirat da ide tek u 12 mjesecu
x files agent is offline  
Old 15.11.2012., 11:23   #60
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Da, Mehmetu je glas sinhroniziran.
Sinhroniziranjem glasa su htjeli da pokažu muževnost, jacinu u njegovom glasu onako kako to rpistaje jednom agi.mehmetov glas je dosta "mlak"
To sinkroniziranje mi je užas
Pogotovo u Fati,Mustafa uopće nije zvučao prirodno s onim "glasom".

A koliko je ljudi gladalo Silu u Turskoj emitiranja? Negdje sam pročitao da baš i nije bila popularna
Civetta is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.