Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2003., 12:00   #1
Blade of darkness

Ako ste slučajno prešli ovu igru trebam jedan savjet. Naime, došao sam do dijela igre kada sam ispred velike palače u kojoj je grobnica neke kraljice (iza rudnika). I gle sad, trebam ključ al ga nema ni za lijeka. I restartam level i ponovno ih sve pokoljem i opet nema ključa. Šta da radim jer mi je stvarno dopizdilo šetat oko dvorca.
__________________
sve na svijetu je sranje, osim pišanja, a i pišanje je sranje ako pišate u vjetar
Castor Troy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2003., 21:23   #2
Jebote, pa zar niko na ovom usranom forumu ne igra alavija igre.
__________________
sve na svijetu je sranje, osim pišanja, a i pišanje je sranje ako pišate u vjetar
Castor Troy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 13:33   #3
ma igrao sam to ja još prije više od godinu dana pa se baš i ne sjećam za taj dio, ali pogledaj na netu za Walthrough ili na Gamesdomain
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 14:59   #4
Arrow

Ja sam isto igrao, a onda sam došao u neki sniježni dvorac i skužio da je igra u stvari samo to da hodaš okolo i slay-aš sve na što naiđeš, stoga iako su fajtovi i grafika super ipak mi je malo postala premonotona pa sam prestao igrati...
Jedino onaj fight sa bossom u tornju je bio odličan, kad ti se počne teleportirati iza leđa pa moraš skužit da trebaš koristiti backslash combo, to mi je bilo super, jedan od rijetkih bossova u igricama gdje moraš doći do "maštovitih" (šprica krv ) dosjetki i specifične tehnike borbe da ga središ (a ne sad, ispucat svih 100 raketa iz roket lončera i još 500 iz minigana da krepa, dok ti hoda okolo )...
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 22:44   #5
jos se sjecam kako sam se mucio s onim nekakvim plamenim ili vatrenim čudovištem na kraju, kad je završilo bio sam sav znojan...
joj, kad sam skužio da to nije glavni već da ga je poslao boss...
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 14:28   #6
Quote:
Castor Troy kaže: Pogledaj post
Ako ste slučajno prešli ovu igru trebam jedan savjet. Naime, došao sam do dijela igre kada sam ispred velike palače u kojoj je grobnica neke kraljice (iza rudnika). I gle sad, trebam ključ al ga nema ni za lijeka. I restartam level i ponovno ih sve pokoljem i opet nema ključa. Šta da radim jer mi je stvarno dopizdilo šetat oko dvorca.
Nezz kad je ovo napisano...Ali Znam tu igru napamet (Prejebna je) Ta se staza zove TOMBS OF EPHYRA i ako trebaš ključ da uđeš u groblje,prije njega imaš gore stepenice i trebaš slijedit put i naići ćeš na mjesto gdje su rupe po podu poraš ih preskakat i ima neki ulaz...tamo zakolješ 2 skeletora uzmeš kljuć i potion i vratiš se ako hoćeš [email protected]
nikic619 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 17:28   #7
Digao si temu staru 7 godina.
Vjerojatno je pokretač teme već riješio problem.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 21:15   #8
uvijek mi je kul kak n00bovima nije jasno da na teme na 84. stranici podforuma nema smisla odgovarati
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.