Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2003., 12:06   #21
Quote:
Ustahien kaže:
Pa daj mi objasni kak se instalira............
Kad ti se skine, otvoriš ga.

Dalje je isti postupak ko kad instaliraš igru, možda i lakše.

Samo odgovaraš na neka pitanja i valjda moraš akceptat onu licencu.

Lagano je, nema problema.

Kad ti se instalira, odmah restartaj komp i bit će sve uredu.
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 13:08   #22
Quote:
SETRA Samoborček kaže:

Kad ti se instalira, odmah restartaj komp i bit će sve uredu.
Sve je u redu!! Piči mi grafička, GTAVC ne zapinje!! E da, ovo je prvi put da sam refreshao neki driver, koje još da drivere "apgrejdam"?? Mislim da bi moglo brže radit cijeli komp i internet??
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 13:48   #23
Netrebaš više ništa, to je uglavnom to.

Kod AMD-a i Via-e poželjno je onaj chipset driver updejtat, ali ti
imaš P4 pa nema problema.


Što se tiče bržeg kompa, što manje aplikacija koje rade u trayu (kod ure na desktopu) i redovno Ad-aware(ili spy-bot)

Eto, tvoj problem je riješen, samo zašto se Ali G ne javlja
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 19:42   #24
kod mene se slicno desavalo kada sam kupio novu memoriju. onda sam je fino vratio- i nema vise problema.
__________________
KPGS
Lopuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2003., 11:36   #25
ja isto imam problem sa vice city-om, naime zelim instalirat igru no kada dode do otprilike pola stane i javi mi component transfer error: component:gta vice city, file group: App Executables, File: data2.cab, Error: Data error (cyclic redundancy check). Ovako imam Windows XP professional neznam je li to problem. Konfiguracija nije jer imam i vise nego dovoljno. Molim pomoc
__________________
;)
ma ja sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2003., 12:08   #26
Quote:
ma ja sam kaže:
ja isto imam problem sa vice city-om, naime zelim instalirat igru no kada dode do otprilike pola stane i javi mi component transfer error: component:gta vice city, file group: App Executables, File: data2.cab, Error: Data error (cyclic redundancy check). Ovako imam Windows XP professional neznam je li to problem. Konfiguracija nije jer imam i vise nego dovoljno. Molim pomoc
Možda ti (tj. najvjerojatnije) cd ili cd-rom nije uredu.

Ako radi kod drugog, onda si očisti leću, a ako ni kod drugog ne radi, onda briši po drugu (piratsku) siguronosnu kopiju
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2003., 11:13   #27
Vice city

Jel u GTA Vice city ima prelaska u drugi grad kao i u predhodnim nastavcima ove igre. Prešao sam sve misije imam oko 170000$ i neznam šta da radim. Nekako mi je prebrzo da sam već prešo igru!
Dipsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2003., 11:45   #28
nema
lo,z is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2003., 15:32   #29
Provjeri da li si kupio sve nekretnine...zadnja misija se odvija u velikoj vili kad imaš obračun sa bivšim šefom i crnim kompanjonom
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2003., 21:35   #30
Pa nema baš zadnje misije zavisi kojim je redosljedom igrao.

Zna li netko kako dostabvljat pizzu ćuo sam da je fora ali to mi jedino ne ide, sadf ću kupit Malibu, imam Taxi kompaniju.
Fbr001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2003., 21:41   #31
Ima svaki comp bios ali ne oćitava temperaturu i vjerovatno to nije razlog (pregrijavanje procesora) . Problem može biti u bilo ćemu, probaj skinut novije drivere za grafićku.
Fbr001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 01:37   #32
Re: Vice city(za DIPSEY-a)

sHORTY:Nema prelaska samo ti jedan dio bude zatvoren dok ne pređeš određen dio igre.Kupi Malibu Club i još neke lokacije da bi dobio još misija(Cherry Popper,Sunshine Autos,Kaufman Cabs...)
Provjeri na opciji STATS,tamo će ti pisat koliki si postotak igre prešao i slična sranja.

RAZVALI JE DO KRAJA
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 11:37   #33
Quote:
Fbr001 kaže:
Pa nema baš zadnje misije zavisi kojim je redosljedom igrao.

Zna li netko kako dostabvljat pizzu ćuo sam da je fora ali to mi jedino ne ide, sadf ću kupit Malibu, imam Taxi kompaniju.
Nades neku piceriju i pokraj nje bi trebal biti motor (vespa crvene boje) stisnes tipku koja ti sluzi za ulzenje u vozila i to je to!
__________________
Blast the Speakers!!!
lo,z is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 15:09   #34
Bravo Lo,z baš mi je to trebalo.
Fbr001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 12:26   #35
Meni je Vice city bolji od GTA3 zato jer je potpuniji.
Zapeo sam pred kraj.
Kad voziš onaj mali helihopterić.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 14:32   #36
Re: Ruši mi se vice city!!

Quote:
Ali G kaže:
naime, imam veliki problem...prije par dana sam nabavio vice city...ali....; kad uđem u igru,sve šljaka, niti šteka, ništa, sve je super. Ali nakon jedno 6-7 minuta, odjedom sam glazba u radiju počne štekat i komp se sam od sebe restartita. Nit se smrzne, nit ništa, samo se restartira. Šta sad??? imam proc na 2.0, sa 256rama, i instalirine winXP pro. Jel ih to možda ruši? I šta da napravim? hvala.

čovječe kupi si ps2 ta je igra stvorena za njega,nema tamo nikakvog rušenja,sve leti a joypad ti savršeno leži u rukama.da sjedneš i plačeš od sreće

Outsiderr
outsiderr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 17:29   #37
tema nije bila aktivna neko vrijeme...
Al to ne znaci da nitko ne igra igru

imam malih problema;
ne mogu prec ono sranje sa malim helicem i dinamitom, pretesko mi je za upravljat

kad mi onaj tip prek telefona kaze da ulovim bandu europljana, uzasno se mucim da onog tipa istjeram iz kombija, i vrijeme mi prodje...

Kako najlakse oslobodit Lancea, jer svaki put kad uletim unutra u roku keks sam ko svicarski sir

moze koji koristan savjet?
Helios is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 23:51   #38
obicno ne spamam, al bi fakat htio da mi netko nest odgovori..

nije da mi nije fora se vozikat po gradu i tuc murjake, al htio bi misije prec
Helios is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 01:46   #39
Quote:
Helios kaže:

imam malih problema;
ne mogu prec ono sranje sa malim helicem i dinamitom, pretesko mi je za upravljat



moze koji koristan savjet?
oboružaj se strpljenjem tako sam i ja to prešao... imaš q i e ako se na varam za rotirati zrakomlat i 9 i 6 tamo sa desne strane tipkovnice za ić naprijed i nazad .. čak i nije tolko teško kad skužiš malo
-STAnCE- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 13:40   #40
Re: Re: Ruši mi se vice city!!

Quote:
outsiderr kaže:
čovječe kupi si ps2 ta je igra stvorena za njega,nema tamo nikakvog rušenja,sve leti a joypad ti savršeno leži u rukama.da sjedneš i plačeš od sreće

Outsiderr
ti se šališ, pa GTAVC na PS2 kad igraš uopće nije ni ista klasa igre. Neusporedivo igrica na kompu razara.
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.