Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2010., 10:40   #1
Nemexia - Ubojica "ogame"



Poštovani, otvoren je novi server sve popularnije igre u RH!

Nemexia je odlična besplatna browser-based igra sa svemirskom tematikom, kompletno prevedena na hrvatski jezik. Vjerujemo da ju nije potrebno posebno predstavljati, nego samo reći kako nam je ova igra puno bolja od legendarnog OGamea i većini će biti jasno o čemu se ovdje radi.


Nakon tisuću godina bitaka za slavu u čast Nemexie, svi bi željeli napraviti razliku, svi žele imati glavnu ulogu. Konfederacija triju rasa, Tertethsi i Noxisi - svi oni imaju dobro istrenirane ratnike i savršeno opremljene ratne brodove. Vi ste taj koji odlučuje kojoj utrci ste se voljni pridružiti. Izgradite impresivne građevine zajedno s enormno velikim ratnim brodovima, zauzmite i kolonizirajte planete, zauzmite ulogu u glavnim savezima i kreirajte najmoćniji team planet u svijetu Nemexie. Sad je red na Vama da upravljate svemirom, jeste li sigurni da to možete?

E, da, još jedna sitnica. Iako je igra besplatna, ne zaboravite unijeti promo-kod kako biste dobili 50 kredita. Promo kod je: Nemexia. Ovdje je direktan link na igru Nemexia, pa je zaigrajte...

munga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 15:12   #2
Loše prevedeno.
__________________
Past Revelations,
my true dominion.
red helmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 15:53   #3
igrao...meni bzvz..bolji mi je ogame..
__________________
"Everybody lies!"
enzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 11:51   #4
Zanima me kada završava ova runda na svijetu dva i počinje nova
__________________
samo sam ja važan i nitko drugi
borongajac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.