Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2006., 22:33   #61
aj šuti, ti imaš samo dva dana čekanja od poklona za ročkas i poklona za Božić
nisi valjda dozvolila da se pokloni spoje u jedan?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 22:38   #62
tijo kad se jebeš
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 22:46   #63
Quote:
alexxx kaže:
tijo kad se jebeš
skoro svaki dan
zamalo u ponediljak, malo je falilo i u utorak, ma za dz u sridu.....i takoto
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 22:56   #64
Quote:
Tija kaže:
aj šuti, ti imaš samo dva dana čekanja od poklona za ročkas i poklona za Božić
nisi valjda dozvolila da se pokloni spoje u jedan?


držim ja do sebe---nema kod mene 2u1
sutra si idem kupiti skener i nekidan sam odvela zakonitog u parfumeriju Iris (samo da vidim nešto)
baš me zanima dali je upamtio koji rimel ili oni parfem šta ga nekidan nije bilo
bit će bar nešto od toga
ali cvijeće je ono obavezno
ustvari ,ja sam tip koji uvik nešto grinta,grinta šta stalno za sve njih rintam po kući pa valjda zaslužujem nešto
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 07:53   #65
Quote:
RoDoLoMa kaže:
Da ste manje na internetu i forumu, imale bi više vrimena za kuću i obitelj !!!

Ma vidi ti prasca muškog! Bolje tamo pomozi mami ili ženi prati WC ili isklofati tepih!
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 09:16   #66
složit ću se s mnogim ženama ovdje da je vrijeme utrošeno na kontinuirano čišćenje kuće da bi izgledala ko apoteka korisnije utrošiti na igru s djecom. radim i ne vidim pola dana svoju kćerkicu, kad dođemo doma ona od đumbusa napravi još veći đumbus, ali meni je bitnije da se s njom poigram nego da letim s metlom okolo. nered spremim ujutro, a vikendom sve počistim temeljito. kuća će nas nadživjeti, a moja kćer će odrasti i ne želim zbog robovanja kućanstvu propustiti nezaboravne trenutke koji se nikad više neće ponoviti.
uostalom, ne postoji super žena
__________________
Slatka Irma
slatka irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 10:12   #67
Quote:
Tija kaže:
od 1 do 6:30 uz nekoliko buđenja tijekom noći
Vikendom me puste do 7 a blagdanom čak do 7:30
ja ti se najiskrenije i najozbiljnije divim
ja sam bez sna ne umorna nego luda žena
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2006., 09:15   #68
Quote:
Tija kaže:
skoro svaki dan
zamalo u ponediljak, malo je falilo i u utorak, ma za dz u sridu.....i takoto

moram se osvrnuti na ovaj post
važna je namjera, to ja uvijek govorim
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2006., 16:05   #69
Quote:
slatka irma kaže:
složit ću se s mnogim ženama ovdje da je vrijeme utrošeno na kontinuirano čišćenje kuće da bi izgledala ko apoteka korisnije utrošiti na igru s djecom. radim i ne vidim pola dana svoju kćerkicu, kad dođemo doma ona od đumbusa napravi još veći đumbus, ali meni je bitnije da se s njom poigram nego da letim s metlom okolo. nered spremim ujutro, a vikendom sve počistim temeljito. kuća će nas nadživjeti, a moja kćer će odrasti i ne želim zbog robovanja kućanstvu propustiti nezaboravne trenutke koji se nikad više neće ponoviti.
uostalom, ne postoji super žena

s-t-i-n-g is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 00:41   #70
Vječita nepomirljiva situacija ,stanje u kući.
Djece troje(školarci), muž radi u smjenama , ja od 8 do 16.
Radni dan mi izgleda ovako , buđenje oko 05 i 30 ev.6 ovisi šta se taj dan kuha.Lijepo skuham ručak, pa brzinski oblačanje pa jurim na posao(sva sreća klizno je radno vrijeme od 8 do 8 i 30), pa na poslu izigravam poslovnu facu, posle posla jurim doma . Ako nema gužve doma sam do 17 h i onda me dočekaju pačići sa raznim željama, i onda se posvetim njima do 21 h, i onda kreće pranje , peglanje i sl. radovi .
Stan detaljnije pospremam subotom i više ne patim što mi uvijek nije apoteka, rađe s klincima provodim vrijeme jer vrijeme leti(najstarija već ulazi u pubertet) i želim biti uz njih , da smo bliski ,da mi se povjeravaju jer vrijeme koje sada izgubim s njima nikada neću nadoknaditi.
lelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 10:06   #71
da mi je netko rekao prije 5 godina kako ću mirno sjedit i gledat tepih pun smokija rekla bi da laže,ali i mama smije u miru popit kavu!!!!!!!!!!!!!žao mi je samo što mi je za taj zaključak trebalo 5 godina!
ANABELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:29   #72
Quote:
ANABELA kaže:
da mi je netko rekao prije 5 godina kako ću mirno sjedit i gledat tepih pun smokija rekla bi da laže,ali i mama smije u miru popit kavu!!!!!!!!!!!!!žao mi je samo što mi je za taj zaključak trebalo 5 godina!


tjesi se, neki se to nikad ne sjete
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 13:03   #73
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
bila je već tema na ŽK o pretjeranom čišćenju;
imam malo dijete i kuća mi je uglavnom neuredna, čista ali zbrkana... i ne sekiram se baš oko toga, a još manje oko toga da bude sterilna - ne stremim k tome.
ipak, ponekad se osijećam isfrustrirano.. kao blesavo pseto koje juri za svojim repom....
e točno tako..ko pseto koje juri za svojim repom...a i kad imam vremena onda mi se tak ne daaaaaa...ufff...
__________________
mamica..
trudnjacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 14:54   #74
imam bebu od 2 i pol mj. skuham kad stignem, placam peglanje....
Lily25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 16:07   #75
Bogme.. Strka ne staje.. Najgore je sto vise mm I ja nemamo puno vremena za sebe, tj. za samo nas troje.. Svaki free trenutak jurim po kuci ko muha bez glave
Pa se eto mm sjetio da nam minimalno 1x tjedno dodje teta cistilica I odrzava kucu cistom, opeglanom () I da nam skuva rucak..a mi cemo, umjesto svako-tjednog spremanja, otic u prirodu..ili divec..
Bog ga blagoslovio
Trenutno smo u potrazi za takvom tetom.. Tj.skicamo susjedinu da ju priupitamo kako stoji sa vremenom
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 17:58   #76
Kad sam rodila bila mi je mama 3 tjedna i da nje nije bilo ja bih poludjela! Ja sam onda samo oko maloga , sjest nisam mogla mjesec dana zbog epiziotomije, svugdje sam vukla luftić sa sobom mali je cicao (kao i sad ) na max. 2 sata, mene dermatitis cijelu izludio svrbila sam se neprestano, grudi stalno naginjale upaljenju i bila sam patronažna mi skoro sve zabranila jesti i da nije bilo mame koja je prala, peglala, kuhala i čistila mislim da bih prošvikala!
Sad je situacija takva da Jakov ima 2 mjeseca, muž je na godišnjem a mi jedemo na smjenu, možda smo 3 puta jeli skupa, 2-3 puta tjedno skuham ostalo je dostava ili kupimo gotovo dok se ja tuširam ili stavljam veš prati spava na MM-u i obrnuto, kad ja moram na wc primopredaja bebe i tako ukrug. Peglam obično oko ponoći kad zaspe i stavimo ga u kinderbet. Čistimo jedanput tjedno jer jednostavno ne stižem Ne znam što ću kad se MM vrati na posao... Između toga kad mi je otišla mama a MM išao na godišnji do 4 sam jela samo kekse- jer to mogu utrpati u usta jednom rukom a oko mene je sve bilo poređano: daljinski, telefoni, miš, tipkovnica, voda, keksi i nisam mrdala jer princ spava na meni. Sad je još gore jer se navikao da ga jedno od nas 2 drži i stvarno ne znam kako ću, kinderbet preko dana neće ni na slici vidjet a viper mu je nužno zlo 10-ak min. (dok ja pišam i trk natrag)
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 18:11   #77
Kad je ovaj topik pokrenut, Kico je imao 10-ak dana, pa sam ga propustila...
Ovo moram iskomentirat:

Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
od 1 do 6:30 uz nekoliko buđenja tijekom noći
Vikendom me puste do 7 a blagdanom čak do 7:30

I tako godinama, jel?
Oke, ponavljam u sebi: spavanje je precijenjeno, spavanje je precijenjeno...

Nego, aj mi odaj tajnu (i druge sto pospremaju po noci) - kak ne zbudite djecu? Konkretno - usisavanje i vesmasina zbude djecu, ne?
Ja bih navecer mogla samo prasinu pobrisat, poslozit sudjericu (sto i radim), eventualno oprat kupaonu, prozore...
Citam sad i mislim si - samo?
Da svaki dan sam jedno napravim, blistala bi mi kuca.

Nema mi druge neg kavu popit sad i bacit se na posao do ponoci
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 18:15   #78
Morfina, podsjetila si me - nasi dorucci ujutro: mm napravi kavu i tostove, ja se iz spavace prebacim na trosjed, posluzavnik i dorucak na krevetu.
Mali na sisi, tetra preko njega da mu ne padaju mrvice po glavi, mm me hrani i poji kavom
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 19:00   #79
Mihu mašina nikad nije zbudila..usisavač je nedavno..nje ga zbudilo dok sam boravak usisavala nego tek na kraju usisavanja hodnika...ja sve osim usisavanja radim kad zaspe..al ja sve napravim 3 dana u tjednu ostala 4 slobodna...(brisanje podova, prašine, pranje wc.a)..prozore operem jednom mjesečno, tepih isto..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 19:06   #80
stignem na uštrb spavanja i pomoći jedne tete. bog poživio tetu koja dolazi 2 x tjedno.. nevertheless ja imam malo opesivno kompulzivni poremećaj po pitanju čistoće primjerice perem pod nakon što je to teta čistilica prošla po njemu 15 puta dok sam bila na porodiljnom je visio na meni 24/7 .. na kraju sam odustala od bitke na štetu svoje kičme i kuhala, pravila krevet, prala pod s jednom rukom na drugoj je bio mali princ .. danas (17 mj) je malo bolje.. dođem s posla oko 17 sati.. toleriram nered dok ne zaspe (8:30) i onda ide turbo pogon do 22:00 .. nakon čega palim laptop i nastavljam radit (iako i dalje dolazi teta po 2x 8 sati dnevno 2 x tjedno + jednom mjesečno na cjelovito čišćenje) svakoj budali njeno veselje pa i meni metla, krpa, kanta..
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.