Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2009., 15:54   #1
badelov brijeg

ispričavam se unaprijed ako se o ovom naselju već negdje pisalo, ja nisam ništa pronašla, pa sam odlučila otvoriti ovu temu...
naime, sa dečkom tražim stan i nedavno sam naišla na oglas za novogradnju na badelovom brijegu u sesvetama...cijene su stvarno niske, a lokacija mi se čini u redu, pa planiram otići to malo pogledati u subotu..
da li netko od vas ima ikakvih iskustava sa tim stanovima? da li netko tamo živi, da je netko nešto čuo o tome?
zahvaljujem..
simbica76 is offline  
Old 14.05.2009., 00:10   #2
daj neki link, pozicija kvadratura cijena?
Ovako, nista, koliko inputa toliko outputa...
ZEGA is offline  
Old 14.05.2009., 09:23   #3
da, imaš pravo...

evo dolje oglas koji me privukao....

http://www.njuskalo.hr/oglas231059
simbica76 is offline  
Old 14.05.2009., 10:54   #4
Trosobni u 50m2?
1500€/m2 preskupo za tu lokaciju, probaj pregovarati pa onda vidi koja je cijena, ovakve su cijene APP a i zedni su casha skroz...
Kolege posla su tamo i ne zale se osim udaljenosti, ako si tamo vezana poslom onda super...
Inace cijena je preeevisoka, vidjao sam po oglasniku badelov brijeg za jos 100-200eur manje...

Zadnje uređivanje ZEGA : 14.05.2009. at 11:02.
ZEGA is offline  
Old 14.05.2009., 11:31   #5
a čuj, u 50 m2 stanu bez problema dvije spavaće sobe, s tim da je dnevni onda malo manji i jedna soba je oko 7 m2... po meni je to u redu...viđala sam ja i manje...

što se lokacije tiče, i to bi nam odgovaralo jer oboje radimo na istočnom dijelu grada i imamo svaki auto, pa onda ni to nije problem... a i gledamo više takve lokacije, malo izvan gradske gužve...

jedino ne znam za tu cijenu, da li je to previsoko.. a i zanimalo me da li netko nešto zna o tim zgradama, kakva je gradnja, tuđa iskustva i tak to...
simbica76 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.