Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2011., 08:47   #101
Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
xoli drago mi je što si ovdje sa nama ,volim druženje,komentare,slike ,kolaže mogla si to i primjetitiinače sam jako skromnašalu na stranu hvala ti na komentaru na MY, ja inače puno puno cijenim pozorištancu,ona me je izvukla iz velike depresije u kojoj sam bila ,sa svojim humorom,uvijek me je posticala da idem dalje,dalje da se ne zaustavljam,upučivala mi je riječi ohrabrenja,nije mi dozvolila da se predam,ona ,tahi, tizi,mili, strogac,delfi,fani i sve cure sa foruma da ne nabrajam bojim se da neku ne izostavim da li sa MY ili H/O su mi pomogle,nesebično mi pomagale jer ja nisam imala pojma,sin me je registrirao na forum,a poz,tahi i ostali kako praviti slike,kolaže,koje programe koristiti sve su me naučile,zato sam im zahvalna i puno ih sve volim. svi mi imamo različita mišljenja,neko nekog voli,neko nekog ne podnosi ali to je i normalno,da je sve isto ne bi ni valjalo ne bi bilo dinamike,u neku ruku smo svi različiti ali smo isto tako i svi isti i svi baš svi smo istog mišljenja za Halita, to si i sama mogla primjetiti.nekada naše slike više govore od napisanih riječi,primjetila si ja i strogac se jako dobro razumijemo u vezi Meryem naše slike,kolaži govore koliko je volimo i koliko je cijenimo,kao ženi,djevojku,glumicu i uvijek tragamo za nekom novom slikom,nekim komentarom(doduše to sam prepustila strogcu jer ona zna engleski a ja pojma nemam,šta ću kad sam u školi ućila ruski jezik)ali zato ja malo više sa slikama kolažima, uh,uh ubit če me strogac za ovu rečenicu
eto vidiš kad počnem pisat neznam stati navrati na druženje
sabinab ti samo piši i ja se volim družiti ovdje sa slikama i komentarima.

Quote:
Xolile kaže: Pogledaj post
sabinab,ni nemoj stati sve dok ti se kompjuter ne usija kao moj.Na ovoj vrućini sve je vrelo.Mi šetamo od stranice do stranice i svuda ima nešto da se kaže.Pa,eto i ova devojka,koja je ipak u glavnoj ženskoj ulozi zaslužuje pažnju(iako me bole uši od njenog dranja dok se poradja,pa to ni jedna žena tako ne radi).U stvari,najviše mi se svidja da pogledam slike i kolaže,to sve govori.Ti si stvarno uspela da puno naučiš,a i ja sam zadovoljna kako meni ide.Takodje nisam imala neku pomoć kod kuće,sve se ovde dobije i svi su veoma predusretljivi i ljubazni.Mislim da ne smeta na kojoj temi se razgovara,samo da se oseti taj zajednicki duh i da se podigne raspoloženje.Jer,svi imamo svoje teške dane i trenutke,pa je ovo izduvni ventil.
Nadam se da će Hurem biti veoma zanimljiva kao starija,sa svojom decom i da će se konačno osetiti ta čuvena njihova ljubav.Eto,zato jedva čekam nastavak,a na čijoj temi-stvarno je sve jedno.Skačemo kao planinske kozice sa jedne na drugu.U štiklama ili bez njih.
Slažem se da zaslužuje malo pažnje. Pa mislim da će biti zanimljiva u drugoj sezoni, pa onda kao starija sa dejcom. Baš me zanima kakvi će biti nastavci serije.
srogac2 is offline  
Old 27.08.2011., 11:08   #102
jedan iznenadni piknik
Xolile is offline  
Old 27.08.2011., 12:11   #103
Xolile bravo, ali mogla si to da postaviš i na MY.

Zamisli dva najljuća neprijatelja, zajedno na pikniku
thali DD is offline  
Old 27.08.2011., 16:08   #104
thali DD hvala, biće i za MY,ima vremena.Sad moram nešto da spremim za poz,pa ću to tamo.A vidi samo kako ga Hurem voli i miluje,divna idilična scena .Jedino mu malo viri s leve strane Sulijevo uho .I,naravno Suli je lepši,upravo u toj sceni,ali šala je šala.
srogac,evo malo pažnje prema Hurem od Ibrice,neka se oni lepo ovde pomire,jer u drugoj sezoni će biti krvi na sve strane.
Xolile is offline  
Old 27.08.2011., 18:32   #105
Quote:
Xolile kaže: Pogledaj post
thali DD hvala, biće i za MY,ima vremena.Sad moram nešto da spremim za poz,pa ću to tamo.A vidi samo kako ga Hurem voli i miluje,divna idilična scena .Jedino mu malo viri s leve strane Sulijevo uho .I,naravno Suli je lepši,upravo u toj sceni,ali šala je šala.
srogac,evo malo pažnje prema Hurem od Ibrice,neka se oni lepo ovde pomire,jer u drugoj sezoni će biti krvi na sve strane.

Xolile
čestitam ti što si uspijela napraviti fotomontažu. Super ti je uspijelo. Lijepo su se to oni pomirili na pikniku. Bit će u drugoj sezoni još borbe između njih dvoje.
srogac2 is offline  
Old 27.08.2011., 23:10   #106
srogac,svratila sam ovde na sekund,da vidim ima li vas.Ja sam na MY stavila Mahi sa onim Hureminim malim brošem, ali tamo je jako ozbiljna diskusija,o istorijskim činjenicama,a za mene je zgodovina teška nauka.Zato fino pročitam i pobegnem.Dobro je znati,posebno ako ne bude prevoda,to će nam pomoći da razumemo.Svakako će se desiti ono što je istorija 'zapisala' i verujem da ćemo uživati u predstavi.Lep pozdrav.
Xolile is offline  
Old 27.08.2011., 23:33   #107
Quote:
Xolile kaže: Pogledaj post
srogac,svratila sam ovde na sekund,da vidim ima li vas.Ja sam na MY stavila Mahi sa onim Hureminim malim brošem, ali tamo je jako ozbiljna diskusija,o istorijskim činjenicama,a za mene je zgodovina teška nauka.Zato fino pročitam i pobegnem.Dobro je znati,posebno ako ne bude prevoda,to će nam pomoći da razumemo.Svakako će se desiti ono što je istorija 'zapisala' i verujem da ćemo uživati u predstavi.Lep pozdrav.
Bok. Vidjela sam na MY Mahi sa Hureminim malim brošem. Čestitam opet si uspijela napraviti super kolaž. Valjda će biti u seriji ovo što je bilo u historiji, pa uživat ćemo sigurno u predstavi. Baš sam znatiželjna dali će Hurrem stvarno biti više zloćesta do Ibrahima, to če biti jako zanimljivo, borba između njih dvoje. Jer ako će biti Ibrahim uskračen za glavu zbog Hurrrem onda će to biti njezin loš potez. Neću biti iznenađena ničim, jer turski scenaristi su nepredvidljivi, pa može se desiti svašta. Pozdrav.l
srogac2 is offline  
Old 28.08.2011., 01:20   #108
Quote:
srogac2 kaže: Pogledaj post
Bok. Vidjela sam na MY Mahi sa Hureminim malim brošem. Čestitam opet si uspijela napraviti super kolaž. Valjda će biti u seriji ovo što je bilo u historiji, pa uživat ćemo sigurno u predstavi. Baš sam znatiželjna dali će Hurrem stvarno biti više zloćesta do Ibrahima, to če biti jako zanimljivo, borba između njih dvoje. Jer ako će biti Ibrahim uskračen za glavu zbog Hurrrem onda će to biti njezin loš potez. Neću biti iznenađena ničim, jer turski scenaristi su nepredvidljivi, pa može se desiti svašta. Pozdrav.l
xoli čestitam super si napravila kolaž
strogac čisto sumnjam da je Ibrahim skračen za glavu radi Hurem,dosada viđeno nju baš puno Suli i ne sluša kad su u pitanju tako važne stvari,ja mislim da je drugo upitanju,trebamo biti strpljivi ne treba trčati pred rudu, strpljen spašen kako se kod nas kaže,pa nije ona baš toliki autoritet imala kod Sulija. najbolje bi bilo da komentarišemo serije jednu za drugom kako se budu prikazivale. joj jedva čekam,baš sam poželila , iako stalno gledam reprize
ps. svratite na MY i recite kako vam se sviđaju moji kolaži stavila sam bez komentara,nisam se usudila ništa napisati i onako ću popiti kritike
sabinab is offline  
Old 28.08.2011., 02:29   #109
sabi,ja sam malopre svratila i ostavila ti komentar.Divno raspolozenje se vidi i kroz ove kolaze. Ja sam zadovoljna.Lepo sanjajte.
Xolile is offline  
Old 28.08.2011., 17:15   #110
Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
xoli čestitam super si napravila kolaž
strogac čisto sumnjam da je Ibrahim skračen za glavu radi Hurem,dosada viđeno nju baš puno Suli i ne sluša kad su u pitanju tako važne stvari,ja mislim da je drugo upitanju,trebamo biti strpljivi ne treba trčati pred rudu, strpljen spašen kako se kod nas kaže,pa nije ona baš toliki autoritet imala kod Sulija. najbolje bi bilo da komentarišemo serije jednu za drugom kako se budu prikazivale. joj jedva čekam,baš sam poželila , iako stalno gledam reprize
ps. svratite na MY i recite kako vam se sviđaju moji kolaži stavila sam bez komentara,nisam se usudila ništa napisati i onako ću popiti kritike
Da, ne treba Suli u svemu slušati Hurrem. Vidječemo šta će se sve desiti u seriji između Hurrem pa Ibrahima itd.

Quote:
Xolile kaže: Pogledaj post
sabi,ja sam malopre svratila i ostavila ti komentar.Divno raspolozenje se vidi i kroz ove kolaze. Ja sam zadovoljna.Lepo sanjajte.
Vidjela sam i ja kolaže pa su mi jako lijepi, pa dobro raspoloženje ima u kolažima. Zadovoljna sam i ja.
srogac2 is offline  
Old 28.08.2011., 19:17   #111
srogac2, sabinab i xolile svaka čast na trudu i predivnim kolažima. Inače jako cijenim ovu glumicu, a po samim reakcijama vidi se da je uspjela dočarati pravu Hurrem. Kažu da je činila velike stvari za narod, ali ipak su je više bojali nego je obožavali. Baš tako i ja doživljavam Hurrem koju je ova izvanredna glumica uspjela oživjeti. Zato djevojke moje samo tako naprijed.
colombina is offline  
Old 28.08.2011., 19:44   #112
put ljubavi je posut trnjem i ružama

xoli hvala,pogledaj ovo sam isto maloprije stavila na MY
strogac hvala moramo se malo pripremati za veliki i veličanstveni događaj ,da vidimo otprilike kako će izgledati Suli i Hurem
colubina ja ču te zvati coli lakše je,ne ljutiš se ,ha,? upravu si Meryem je stavarno dobro odglumila Hurem nadam se da će u narednim emisijama još bolja biti,ja joj se ko glumici stvarno mnogo divim,jer toliko je dobro skinula lik Hurem da su je neki zavoljeli a neki zamrzili kroz lik koji glumi,
ovdje bi trebalo pisati pozivaju se članovi forum Hurem tima



sabinab is offline  
Old 28.08.2011., 23:01   #113
Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
xoli hvala,pogledaj ovo sam isto maloprije stavila na MY
strogac hvala moramo se malo pripremati za veliki i veličanstveni događaj ,da vidimo otprilike kako će izgledati Suli i Hurem
colubina ja ču te zvati coli lakše je,ne ljutiš se ,ha,? upravu si Meryem je stavarno dobro odglumila Hurem nadam se da će u narednim emisijama još bolja biti,ja joj se ko glumici stvarno mnogo divim,jer toliko je dobro skinula lik Hurem da su je neki zavoljeli a neki zamrzili kroz lik koji glumi,
ovdje bi trebalo pisati pozivaju se članovi forum Hurem tima

http://i1231.photobucket.com/albums/...inaba/3-17.jpg

http://i1231.photobucket.com/albums/...inaba/4-18.jpg
Lijepe pozivnice, pa slažem se da se treba pripremiti, jer prije ili kasnije će se vjenčati Suli i Hurrem. Da ovdje imaš potpuno pravo, da su je neki zamrzeli, pa da je zbog toga dobro skinula lik Hurrem.

Quote:
colombina kaže: Pogledaj post
srogac2, sabinab i xolile svaka čast na trudu i predivnim kolažima. Inače jako cijenim ovu glumicu, a po samim reakcijama vidi se da je uspjela dočarati pravu Hurrem. Kažu da je činila velike stvari za narod, ali ipak su je više bojali nego je obožavali. Baš tako i ja doživljavam Hurrem koju je ova izvanredna glumica uspjela oživjeti. Zato djevojke moje samo tako naprijed.

colombina bok. Vidim da si i ti jednakog mišljenja kao i mi ovdje. I ja mislim da je Meryem izvanredno uspijela oživjeti Hurrem.

Zadnje uređivanje srogac2 : 28.08.2011. at 23:13.
srogac2 is offline  
Old 28.08.2011., 23:03   #114
Malo slikica

[SLIKA OBRISANA]



srogac2 is offline  
Old 29.08.2011., 20:49   #115
http://www.youtube.com/watch?v=qn7ZG...yer_embedded#!......novi video
srogac2 is offline  
Old 29.08.2011., 23:00   #116
Evo dve slike iz tog video priloga.Ne znam da li je to nešto sveže?
Xolile is offline  
Old 29.08.2011., 23:15   #117
Quote:
Xolile kaže: Pogledaj post
Evo dve slike iz tog video priloga.Ne znam da li je to nešto sveže?
http://i.imgur.com/oNVrx.jpghttp://i....com/gm5QH.jpg
Ups, moja greška. Sad sam provjerila, kad si ti napisala, dali je to nešto sviježe. Datum je 14.4. 2011. Uh, ja sam mislila da je novi video, stavila sam ga jer je Meryem u ovoj reportaži zajedno sa Halitom. Ispričavam se, jer sam pogrešno napisala, da je novi video ali video nije baš novi. Dobro si zapazila da video nije nov, hvala na upozorenju i na slikama.
srogac2 is offline  
Old 29.08.2011., 23:56   #118
Ako je 14.4. zašto je na njoj letnja haljina?Neobično.Inače,i meni se učinilo da je to u vezi onog odlaska u Francusku na Kanski festival.
Xolile is offline  
Old 30.08.2011., 00:34   #119
Quote:
Xolile kaže: Pogledaj post
Ako je 14.4. zašto je na njoj letnja haljina?Neobično.Inače,i meni se učinilo da je to u vezi onog odlaska u Francusku na Kanski festival.
Možda je zato lijetna haljina jer je bilo jako toplo . Čini mi se da je to bilo, sad kad sam vidjela datum, kad su se spremali za odlazak u Canes.
srogac2 is offline  
Old 30.08.2011., 00:48   #120
put ljubavi je posut trnjem i ružama

xoli-strogac to je video kad su oni došli na aedrom u Istanbulu,ima prije toga snmak kad on ide prema Breg i maliom Aliju i moli snimatelja da to ne snimi da mu dopusti privatnost i kad Meryam prilazi Breg i malog miluje po leđima,pa onda ovaj intervju,to je vrijema povratka sa kanskog festivala ,pitajte detektiva mene
sabinab is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.