Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2009., 23:50   #521
Moram vidit za site,google ti ionako odmah izbaci jer imaju samo na jednom..

Ma koliko trošiš u Replayu,sumnjam da nemaš para za Prps

Inače odlične su i Diesel denim gallery,naručio jedne,ali fulao broj
Nemam pojma koja je spika s tom linijom,prodaju ih samo u NYC i Tokyiju,drugdje dućana nema,a nađu se tu i tamo negdje na netu,ali rijetko.Pretražio sam sve za jedan model i nema nigdje Mislim da su identične kvalitete kao Dsquared,ali imaju bolje krojeve. Budući da D2 proizvodi Diesel,mislim da je ta linija Diesela upravo ono što bih kupovao...
Ove koje sam naručio su baggy
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 00:06   #522
taman san to pocejotebi mokry juceran pisat ali mi je blokalo nesto pa san odusta, jebate svaki dan ka dodjen kupis dvi majice u replayu a jos mene svako malo nema po par dana, mislin necu govorit nikome sta da radi ali da pazljivije probiras sta kupujes nebi stalno prodava hrpu stvari, meni je draze uzet jedan komad robe ali kad osjetin da to moran imat i da znan da cu ga nosat sa guston, rebatinke pogotovon
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 11:57   #523
Kad ja za puno stvari u dućanu osjetim da ih moram imati.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:33   #524
Pozdrav cure! Neznam jesam li na pravom mjestu, ali evo da pokušam...naime, imam veliki problem oko kupnje traperica.. imam 15-ak kg viška, i nikako da sebi nađem traperice po mjeri, u nijedne ne stanem.... ne izgledam kao nekakva bačva, heheheheh, imam 180 cm visine, ali nikako da uvučem guzu u neke dobre traperice, svake zapnu već na bokovima...i čim to vidim odma odustajem, izgubim volju za sve...zanima me da li mi možete preporučiti neki modni brand za koji sigurno znate da ima veće modele traperica??? Hvala vam puno
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:56   #525
Imam prijateljicu s slicnim problemima, i znam da je ona konacno nasla sebi traperice u Dorothy Perkins! Ona je i visa i jaca, i traperice od tamo joj stoje ko salivene.
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 23:09   #526
Quote:
_kleo_ kaže: Pogledaj post
Imam prijateljicu s slicnim problemima, i znam da je ona konacno nasla sebi traperice u Dorothy Perkins! Ona je i visa i jaca, i traperice od tamo joj stoje ko salivene.
Hvala na odgovoru

Već sam ja gledala traperice u dorothy perkinsa, i 2 para koja imam u ormaru su Dorothy Perkins, ali sad sam mislila uzeti neke malo kvalitetnije, tipa Levis... jer ove dorothy perkins su mi ok, ali su tanke nekako, nisu mi za zimu....
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 23:16   #527
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Kad ja za puno stvari u dućanu osjetim da ih moram imati.
takve iskrene odgovore volim, u potpunosti te razumijem
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 22:25   #528
PRPS

a gdje si pronašao PRPS jeans...tražim ih svugdje ali no luck
gledao sam na njihovoj stranici ali su samo naveli dućane u SAD-u...pls help
7zvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 13:04   #529
prije sam kupovala levi's, diesel, wrangler, gas, lee.....ali mi ništa nije bilo tako savršeno kao review ....obožavam njihove traperice imaju savršene modele, jako niske kako volim, stoje kao salivene, širina i dužina i sve
a cijena im je od 300 - 500 kn...zadnje 2 godine samo tamo kupujem....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 13:05   #530
di je taj review? jesu elasticne ili krute?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 13:17   #531
elastične, mekani traper.....kruti nikad ne kupujem, jer mi užasno stoji, ne volim ga...a ovaj mekani traper mi uvijek stoji savršeno + review ima jako niske modele što mi odgovara....
s prijašnjim trapericama sam imala problem da su nakon par pranja ostale razvučene pa su mi visile...ove su nakon pranja kao nove....

review drže u peeku, a ima i njihova trgovina u cityu.....sada je bilo sniženje u peeku, uglavnom su bile 130 - 300 kn...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 14:00   #532
thx alexxis bude chekirala next time, tak peek uvijek nekako samo preletim jer mi preozbiljno djeluju
imas web mozda? trazila sam ali nasla samo neku australija web page koja se trenutno radi ... da vidim modele malo
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 14:38   #533
nemam web, baš sam i ja sad tražila...nema ništa....a etikete bacila, vjerojatno je bilo na njima....

onaj prvi dio peeka čim uđeš je ozbiljan, više za starije žene....ali trebaš ući unutra do kraja i skrenuti onda lijevo....tamo ima super stvari....ovaj prvi dio peeka nikad ni ne gledam....peek u cityu je puno bolji od onog u WG....

inače, veći izbor review odjeće je u njihovoj trgovini, nalazi se blizu ulaza, kod shoe be doe i humanica....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 14:46   #534
review ducan je isto u cc1 ili wg? nikad vidila u cc1
a u peeku nisam dovoljno pronjuskala ali budem sad kad si mi rekla za traperice a modeli su moderni? ima i skinny i to?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 14:54   #535
jesu, zadnji put sam kupila skinny i to jako jako niske....

ne znam jel ima review u WG, znam samo za city....s obzirom da jedino peek i review imaju te treparice, najbolje je otići pogledati u city, jer u WG nije neki izbor, više je za starije, uopće nemaju puno onaj zadnji dio peeka o kojem sam ti napisala....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 20:33   #536
Da li netko zna možda gdje imaju muške crne uske traperice po Zagrebu i otprilike koliko bi mogle koštat? Ima li možda u Mustangu takvih traperica?
markg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 15:05   #537
ima li kakvih traperica,da nisu kineski dućan i no name butici, za 200tinjak kuna? tražim neke s elastinom, najsavršenije do saad su mi 8 godina stare mustangice,bile su trapez,sad sam ih dala suzit,nisu izblijedile,nisu se ni malo rastegnule, a eto 8 godina ih nosim
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 15:10   #538
ima u orsayu, tally weijlu, c&a, iako ne znam kakve su kvalitete.....i u peeku se zna naći....review ima od 200 - 300 kn sad na sniženju...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 15:10   #539
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
ima li kakvih traperica,da nisu kineski dućan i no name butici, za 200tinjak kuna? tražim neke s elastinom, najsavršenije do saad su mi 8 godina stare mustangice,bile su trapez,sad sam ih dala suzit,nisu izblijedile,nisu se ni malo rastegnule, a eto 8 godina ih nosim
Pogledaj u Amadeusu.
_Tin@_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 15:40   #540
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
ima li kakvih traperica,da nisu kineski dućan i no name butici, za 200tinjak kuna? tražim neke s elastinom, najsavršenije do saad su mi 8 godina stare mustangice,bile su trapez,sad sam ih dala suzit,nisu izblijedile,nisu se ni malo rastegnule, a eto 8 godina ih nosim
u zare po 200kn ima odličnih reba
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.