Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2005., 09:37   #21
Pjege na nosu još izgledaju kjut. Ali meni su se posljednjih godina pojavile pjege-fleke iznad usnica, pa ljeti izdaleka izgledam kao da imam brkove - fuj
a sve kremice sa zaštitnim faktorom ljeti ne vrijede puno jer zbog vrućine, prvo što se na tijelu oznoji je dio iznad usne i njega stalno brišem. Naravno brisanjem lica pokupim i svu zaštitnu kremu nanešenu prije toga.

Hoću se riješti tih ljetnih mrlja
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 16:28   #22
evo našla sam neki receptić. ne znam dal će pomoći, ali... ma probajte

Maska od lubenice

Osvježava suhu kožu, hladi i smiruje nakon previše izlaganja suncu, izbjeljuje pjege i pigmentaciju.

Meso veće kriške lubenice sitno nasjeckajte i nanesite na čisto lice. Isperite nakon 15 minuta i nanesite hranjivu kremu.


abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 00:31   #23
Neko je postavio isto pitanje prije par mijeseci , i neko je odgovorio , nisam siguran , za pijege ili fleke ili depigmentaciju , da pomaze salicilna kiselina , nisam siguran , ali pogledajte po starim topicima.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 18:09   #24
tenkjuu
__________________
Oh my God, they killed Kenny!!!
djulbe-secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 22:30   #25
Celerit Plus je neka krema koja izbjeljuje pjege. evo ja sam bas se sad zainteresirao za skidanje pjegi jer su mi svake godine sve uocljivije i sve ih je vise a to dode preko ljeta. sjecam se jos kad sam imao malo po nosu onako slatko izgledalo, sad imam malo po licu ne bas uocljivo al' mi je bed jer imam dosta na ramenima, onako uocljivije i po rukama gdje prije par godina nisam imao nikako. to mi je bed sto ih nisam imao a sad ih imam previse. malo sam kopao po netu pa nasao ovu kremu. ajd nek neko pogleda po ljekarnama ima li i koliko dode jer kod mene tog nema sto posto, pa molim vas da pogleda netko i kaze koliko kosta. ajd please.
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 00:59   #26
da,i ja sam nasla na netu celerit plus.
__________________
Oh my God, they killed Kenny!!!
djulbe-secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 14:19   #27
e a imal to kupit kod nas???
ajd nek neko pogleda u vecim gradovima u ljekarnama please mos i ti djuble-secer ajd...
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 00:38   #28
ej da mogu ja, al ko smo "mi " a ko ste "vi"
Naime ja nisam u hrvatskoj ako na to mislis, ja sam u susjednoj drzavi,tako da mi moja informacija plaho ne pomaze.
__________________
Oh my God, they killed Kenny!!!
djulbe-secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 10:43   #29
Samo hocu da kazem da sam danas vidjela preslatku pjegavu curu...jako zelene oci (mozda su i sociva),mnogo pjegica po obrazima i nosu i luda kratka crveno-narandzasta frizurica-cura je ocito kompletan izgled prilagodila pjegicama i vrlo je efektno.
Djulbe-da to nisi bila ti
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 00:16   #30
heh pa smjeskice jesam ja pjegava al bas da sam pipi duga carapa..nisam brate
majstore, ma mogu ja tebe nac ako hocu i da mi ne das adresu
__________________
Oh my God, they killed Kenny!!!
djulbe-secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 11:09   #31
pjegice su super
 
Odgovori s citatom
Old 26.04.2005., 21:17   #32
ej hajd nemoj se bojat pitat, kako je nas ucila profesorica iz biologije bolje pitat i bit informiran nego poslije patit zbog toga sto nisi pitao i informirao se....
nemoj se nicega stidit pa ima dosta ljudi koji imaju pjege.... sad da ne pametujem, samo cu ovo rec:
hrabri osptaju, kukavice .....
hajd thanks tio bi to skinit prije ljeta
hvala
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 15:43   #33
nejma toga u mene. trazila sam po apotekama, jok. ima nesto al ne znam smijem li nanijet na lice, osjetljivo je.
a cula sam neki narodni recept- jedna kasika limunovog soka, jedna kasika maslikovog ulja, i mala kasika persuna , pomijesati i trljati vatom, a onda dobro isprati. Probala sam, al treba stavljati duze vrijeme, pa ne znam..
__________________
Oh my God, they killed Kenny!!!
djulbe-secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2005., 21:21   #34
hm meni je pokojna baka govorila da ih je ona mazala niveom i one su nestajale pa se bacam na to.... ako uspije stagod super ako ne zali boze toliko para i nivea na nista
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:53   #35
sunchane pjege kod zena

Pozdrav...


Imam zenu koja ima problem sa suncanim pjegama po licu. Da li se to kako da rjesiti?
Misli_pozitivno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 17:11   #36
Nađi tipa kojem je to neodoljivo slatko...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 21:33   #37
Uklanjanje smeđih mrlja od sunca

Bok!

Imam dosta mrlja od sunca po licu, koje se naravno po ljeti grozno pojačaju, pa sam ih konačno odlučila ukloniti.
Ima li tko kakva iskustva? Icikod dermatologa ili kozmetičara? Kakvi tretmani? Cijene?
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 21:54   #38
ima dost veliki topic na kozmetici
pisala je i neka žena koja je išla na odstranjenje tih fleka, ako dobro pamtim spominjali su se i neki dermatolozi, kozmetičari,..
pa potražitamo dok se tu netko javi
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 20:30   #39
"pjege" od sunca

mozda bolje da kazem da su to "fleke" na gornjoj usnici u predjelu brkova,uvijek se pojave ljeti,zna li netko kako to sprijecit ili izlijecit
maša&maša is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 21:05   #40
Jesi li probala sa kremom za suncanje sa visokim zastitnim faktorom?Ja isto imam problem sa pjegicama iliti flekama na licu koje se pojavljuju po ljeti i onda opet misteriozno nestaju sa prestankom suncanja...uglavnom meni pomazu ..
gogilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.