Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2011., 12:44   #1
Ruža vjetrova (2011-2013)

RTL Televizija je s produkcijskom kućom FremantleMedia dogovorila suradnju na novoj dramskoj seriji radnog naziva Klan. Snimanje počinje tijekom ljetnih mjeseci na raznim lokacijama u Hrvatskoj.

Serija će prikazati priču o dvije obitelji koje bi se trebale zbližiti, ali protiv svoje volje, jer su se njihovi mlađi članovi zaljubili. Naravno, sve je prepuno zavrzlama, lažnog morala među likovima i korupcije u društvu. Ali ljubavnici će napraviti sve da bi pobijedili prepreke i ostali zajedno!

'RTL Televizija radi svoju treću po redu dramsku seriju, uzbudljivu, autentičnu priču koja će u potpunosti biti domaća produkcija. Ovo je vrlo ambiciozan projekt, stoga očekujemo da će gledatelji prepoznati kvalitetu naše ponude', izjavio je Kaspar Pflueger, direktor programa RTL Televizije.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 13:12   #2
mislim da mi se ovo već sviđa.,i nekako mi vuče da bi ovo moglo biti nešto kao zabranjena ljubav,uglavnom ja jedva čekam,ovo je znaci ta serija koja ce se poceti snimati umjesto 5 sezone ZLJ što su spominjali prije par mjeseci,šteta što neće biti novih nastavaka ZLJ,ali naziv ove serije mi je nekako super....
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 23:05   #3
Bolje sapunica nego telenovela. Gledat ću jer sam gledao i ZLJ. Nadam se da će biti popularna i kvalitetna Zanima me cast.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 23:06   #4
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Bolje sapunica nego telenovela. Gledat ću jer sam gledao i ZLJ. Nadam se da će biti popularna i kvalitetna Zanima me cast.
Čitaš mi misli. Vjerujem da će ić polusatno izdanje dnevno A cast i mene zanima...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 23:10   #5
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Čitaš mi misli. Vjerujem da će ić polusatno izdanje dnevno A cast i mene zanima...
Još nisam ništa pokušao saznati što sam ti rekao. Nisam stigao mejlati ih, a vikendom mislim da ne rade. Valjda ću stići tijekom sljedećih radnih dana.
E da, i ja se nadam polusatnom izdanju, i dobrom terminu! Ne poslijepodnevnom, nego primetime, umjesto Ezela možda?!
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 23:14   #6
Sumnjam... ne bi me čudilo da stave u 19:00 ili 19:30.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 23:32   #7
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Sumnjam... ne bi me čudilo da stave u 19:00 ili 19:30.
Na jesen najvjerovatnije kreće sa emitiranjem
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 00:09   #8
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post

Serija će prikazati priču o dvije obitelji koje bi se trebale zbližiti, ali protiv svoje volje, jer su se njihovi mlađi članovi zaljubili. Naravno, sve je prepuno zavrzlama, lažnog morala među likovima i korupcije u društvu. Ali ljubavnici će napraviti sve da bi pobijedili prepreke i ostali zajedno!
ma daaaj

dosad neviđeno, nema šta
trekkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 00:27   #9
Quote:
trekkie kaže: Pogledaj post
ma daaaj

dosad neviđeno, nema šta
Pa to i je bit sapunice da im se da prostora za svašta... Sićaš se kako je krenila Zabranjena ljubav? Naravno na kraju se cijela ta priča proširila...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 00:42   #10
mene ovo podsjeća na priču Naših i Vaših...al ok,vidjet ćemo na jesen što će to bit...sam oda ne bude između 19 i 20 h i bit će dobro
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 13:04   #11
Ja isto jedva čekam,RTL radi bolje serije od ave i RING Multimedije !!!
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 13:06   #12
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
mene ovo podsjeća na priču Naših i Vaših...al ok,vidjet ćemo na jesen što će to bit...sam oda ne bude između 19 i 20 h i bit će dobro
Bas sam isla napisat kako me podsjeca na Naši i Vaši
Petra277 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 13:22   #13
Obožavam kad netko ima predrasuda prema svemu što je domaće
Na mail mi je došao neki post na ovu temu koji je sad obrisan, a pisalo je tipa zašto raspravljamo o seriji kad još nije počelo snimanje. Pa, što je tu čudno? Nije prvi put! Sjećam se da je tako bilo i za ZLJ, i Bibin svijet itd. Ako je snimanje potvrđeno, zašto ne bi otvorili temu?
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 14:52   #14
Volio bih da u seriji glume Vesna Tominac,Antonija Šola,Sanja Vejnović i Katja Zupčić ... vi ???
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 15:02   #15
Quote:
nombre kaže: Pogledaj post
Volio bih da u seriji glume Vesna Tominac,Antonija Šola,Sanja Vejnović i Katja Zupčić ... vi ???
Da, ne, da, daaaaaaaaaaa.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 15:03   #16
Jay, nemoj ti meni ne za Šolu!

Može svi što se mene tiče
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 15:06   #17
Ma Antonija Šola je prezgodna i prezakon,a može Vesna Tominac samo ako bude negativka.
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 15:10   #18
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Jay, nemoj ti meni ne za Šolu!

Može svi što se mene tiče
Niš protiv nje kao osobe i pjevačice, ali ne volim je kao glumicu, tj. njenu glumu.

Vesna Tominac bi po meni trebala igrat pozitivku, da se malo razlikuje od uloge u ZLJ.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 17:19   #19
ja ne bih volio da masovno pokupe sve ljude koji su glumili u ZLJ i dovedu ih u Klan,ja bih više mladih i novih lica...(potajno se nadam Petru Ćiritoviću )
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 18:16   #20
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
ja ne bih volio da masovno pokupe sve ljude koji su glumili u ZLJ i dovedu ih u Klan,ja bih više mladih i novih lica...(potajno se nadam Petru Ćiritoviću )
Ako ovo krene najesen, nema teorije da će bit Ćiritović jer on snima Pod sretnom zvijezdom.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.