Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2008., 18:43   #1
Stolni tenis

Jel' možda netko zna neki dobar klub u zagrebu gdje se mogu upisati srednjoškolci od 16-18?
idealno--losa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 13:09   #2
da

Mislim da ne imas sokaz onaj a mos doc i kod mene na obuku.
gogo1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 22:55   #3
ne nadam se previše, al možda se nađe netko iz mostara pa mi pošalje pm gdje tu ima stolni tenis
 
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 23:25   #4
Quote:
gogo1234 kaže: Pogledaj post
Mislim da ne imas sokaz onaj a mos doc i kod mene na obuku.

znači najbolje da se javim u sokaz?
ockey.. hvala ti..

a što se tiče mostara, ja ne znam ni za zg..
idealno--losa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 23:34   #5
da

Quote:
idealno--losa kaže: Pogledaj post

znači najbolje da se javim u sokaz?
ockey.. hvala ti..

a što se tiče mostara, ja ne znam ni za zg..
he i ja cu u sokaz pa se sretnemo,tam moras imat ekipu.Mislim da bi te ja bolje obucio he he ..
gogo1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 18:15   #6
Quote:
gogo1234 kaže: Pogledaj post
he i ja cu u sokaz pa se sretnemo,tam moras imat ekipu.Mislim da bi te ja bolje obucio he he ..
aahaha.. a ti si neki trener ili podučavaš.. onak privatno..?
ahaha :P
idealno--losa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 21:12   #7
Zna li netko ima li po parkićima u zap. dijelu Zagreba neki stol, bio je prije u parkiću u Bosanskoj, bar mi se čini - uglavnom, nema ga. Ima još negdje blizu?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:23   #8
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Zna li netko ima li po parkićima u zap. dijelu Zagreba neki stol, bio je prije u parkiću u Bosanskoj, bar mi se čini - uglavnom, nema ga. Ima još negdje blizu?
kak nema u Bosanskoj?
ja igrao tamo prije mjesec dana
frostinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:53   #9
Pa ja ne znam, čini mi se da stolovi bili odmah na početku parkića, tamo gdje su penjalice za djecu, na malo povišenom. Jučer navečer smo otišli tamo, jel sam ćorava kod zdravih očiju?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 21:05   #10
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Pa ja ne znam, čini mi se da stolovi bili odmah na početku parkića, tamo gdje su penjalice za djecu, na malo povišenom. Jučer navečer smo otišli tamo, jel sam ćorava kod zdravih očiju?
ja sam prvi put bio tamo prije mjesec dana. prođes kroz parkic i nastavis po nekoj sljuncanoj stazi par sto metara i naici ces na dva stola.
frostinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 22:07   #11
Greška u koracima. Ma vidjela je te stolove prije kad sam se šetala, ima već više od pola godine. I sjetili se mi jučer navečer da bi išli igrati, no zabrijali smo da su oni na početku (da ih je netko odnio ), nismo ni išli onom stazicom jer je bio mrak. Jel znaš jel to možda osvijetljeno navečer? Meni često dođe baš predvečer/navečer da bi malo igrala.

Hvala na informaciji
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 23:10   #12
nemam pojma dal je osvijetljeno
frostinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 17:09   #13
Mene zanima postoji li kakvi stolnoteniski klub u Splitu?Volio bih početi trenirati stolni tenis a mislim da mi još nije kasno jer imam samo 17 god.
__________________
TAKO BLIZU A TAKO DALEKO
špijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 10:01   #14
Jel bi mi netko mogao reci gdje u Zg ima neki dobar klub za trenirati imam 18g i isao bi takoder s frendom on ima 20 pa bi igrali zajedno ja i on i parove to je vec uigrana kombinacija vec je on u pojedinacnom igrao za srednju itd.... mozete mi javiti i na PM.
Hvala!
mario90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 10:07   #15
Quote:
špijun kaže: Pogledaj post
Mene zanima postoji li kakvi stolnoteniski klub u Splitu?Volio bih početi trenirati stolni tenis a mislim da mi još nije kasno jer imam samo 17 god.
http://www.aurora-vikktor.net/stolni_tenis.htm pogledaj tu
mario90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 22:44   #16
Ima u Lugu Samoborskom pored Samobora na igralištu
__________________
''Cilj opravdava sredstvo.'' - Machiavelli
Zero Chance is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:01   #17
koliko ja znam nema niti jedan klub u koji se mogu uclaniti stariji uzrasti. stolni tenis u hrvatskoj je jos uvijek premali sport s premalo love, klubovi i treneri trce za rezultatima i traze perspektivne klince.

sokaz je rekreativna organizacija koja nema svoje prostore za igranje i ne odrzava treninge, vec samo organizira rekreativce u sustav natjecanja. na ljudima je da se sami snadju gdje ce i koliko igrati. svaka ekipa mora sama sebi srediti dvoranu (jedan tjedan je susret u domacoj dvorani a drugi u gostima, iako ekipa moze biti i bez dvorane na nacin da je svaki put u gostima ali nisam siguran koliko dugo moze tako i o cemu ovisi).

inace je sokaz odlicna stvar jer ima preko 20 liga pa ce vecina rekreativaca naci svoj nivo, prijava za pola godine za cijelu ekipu 200kn ako se ne varam (mozda 300) pa najveci trosak zapravo otpada na osiguravanje dvorane. al zato je bar zanimljivo jer se onda gostujuce utkamice igraju po razno raznim firmama, mjesnim zajednicama, podrumima itd.

inace, dvorane u koje rekreativci mogu doci i platiti po satu su gredice i shopping centar precko (zadnji kat). mozda ima jos koja za koju ne znam...

Zadnje uređivanje violando : 23.04.2009. at 23:13.
violando is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 12:40   #18
Quote:
violando kaže: Pogledaj post
koliko ja znam nema niti jedan klub u koji se mogu uclaniti stariji uzrasti. stolni tenis u hrvatskoj je jos uvijek premali sport s premalo love, klubovi i treneri trce za rezultatima i traze perspektivne klince.

sokaz je rekreativna organizacija koja nema svoje prostore za igranje i ne odrzava treninge, vec samo organizira rekreativce u sustav natjecanja. na ljudima je da se sami snadju gdje ce i koliko igrati. svaka ekipa mora sama sebi srediti dvoranu (jedan tjedan je susret u domacoj dvorani a drugi u gostima, iako ekipa moze biti i bez dvorane na nacin da je svaki put u gostima ali nisam siguran koliko dugo moze tako i o cemu ovisi).

inace je sokaz odlicna stvar jer ima preko 20 liga pa ce vecina rekreativaca naci svoj nivo, prijava za pola godine za cijelu ekipu 200kn ako se ne varam (mozda 300) pa najveci trosak zapravo otpada na osiguravanje dvorane. al zato je bar zanimljivo jer se onda gostujuce utkamice igraju po razno raznim firmama, mjesnim zajednicama, podrumima itd.

inace, dvorane u koje rekreativci mogu doci i platiti po satu su gredice i shopping centar precko (zadnji kat). mozda ima jos koja za koju ne znam...

a ti si neki stonoteniser.

i ja sam
bice nas jos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 21:27   #19
to je relativan pojam, profesionalac nisam ali nisam ni amater.
violando is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 16:25   #20
i ja bih igrao pingić ako je netko zainteresiran svake subote (od 5.9.2009) od 16-19h se trenira rekreativno u maloj dvorani srednjoškolskog centra Velika Gorica za malih 20kn za sva tri sata
http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=4...06899&t=h&z=17

da se lakše snađete!! Sljedite link
__________________
SVATKO UMIRE ALI MALO NAS ZAISTA ŽIVI!!!
bullseeredd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.