Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2011., 23:32   #1001
Gledam seriju isključivo radi tri lika, Stipe, Seke i Jakiša, od ostalih mogu proći Srđan pa i ovi Matošići ali kod Ines i Marka kao nositelja serije treba nešto pod hitno mijenjati jer ovo je očaj.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 10:51   #1002
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
marija omaljev je zakon

zaboravila sam napomenuti kako mi je odurna i iritantna ona pjesma i ona nakaradna spica, tko god da je to montirao, koma koma koma!
bez imalo ukusa, smisla za estetiku, mogu se samo ugledati na LI!
zaista ovako losu spicu nisam jos nikad vidjela a od onog jadnika/ce koji pokusava pjevati, nemam pojma ni tko, digne mi se zeludac.

nek padne bomba na kucu i obitelj jelavic i milivoja koji se slucajno nasao unutra, pa onda nek se istrazuje dalje tko je kriv, to sanja unajmila borisa da ih se rijesi... whatever.
da, ona je super glumica, najvise mi se svidja u negativnim ulogama kao sto je to glumila u Zakonu Ljubavi
serija nije nista losija od Larinog Izbora koji je totalno skinuo mexicke sapunice s onim oltarom nasred sobe i ultra dobrotom Lare, koja granici s bolesnim
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 11:55   #1003
Koga će glumiti Marija?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 18:22   #1004
Quote:
Stegovnica kaže: Pogledaj post
serija nije nista losija od Larinog Izbora koji je totalno skinuo mexicke sapunice s onim oltarom nasred sobe i ultra dobrotom Lare, koja granici s bolesnim
kvaliteta ove serije je na nuli, bas se nista ne dogadja. u LI nema one idiotske obitelji koja samo govori nema se para, nema se para 10x svake epizode, da popuni vrijeme, tolikim ponavljanjima nicega zaista ne bi trebalo biti mjesta u seriji.
ako je ona otmica jedino ceg se scenarist sjetio bez da uopce znamo zasto je izvedena niti to itko razumije, trebalo je snimiti par desetaka nastavaka i bok, naprosto nema nikakvih prica ni radnje osim par sporednih sitcom nebuloza tipa birc ne ide, nema pravde i sl
plus to sto su svi vec rekli da dvoje glavnih likova nikako ne glumi ili pardon uloge su im nikako napisane sto ih ne motivira da unesu ista svog u te likove
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 18:43   #1005
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
kvaliteta ove serije je na nuli, bas se nista ne dogadja. u LI nema one idiotske obitelji koja samo govori nema se para, nema se para 10x svake epizode, da popuni vrijeme, tolikim ponavljanjima nicega zaista ne bi trebalo biti mjesta u seriji.
ako je ona otmica jedino ceg se scenarist sjetio bez da uopce znamo zasto je izvedena niti to itko razumije, trebalo je snimiti par desetaka nastavaka i bok, naprosto nema nikakvih prica ni radnje osim par sporednih sitcom nebuloza tipa birc ne ide, nema pravde i sl
plus to sto su svi vec rekli da dvoje glavnih likova nikako ne glumi ili pardon uloge su im nikako napisane sto ih ne motivira da unesu ista svog u te likove
istina da ruza vjetrova nije bog zna sto, ali ni Larin Izbor ne kaska za time a prica je malo presuplja i prenaivna. Ono borba izmedju dobra i zla.....imamo par totalno negativnih likova kojima se suprotstavljaju bolesno dobri likovi kao sto su Lara i Jakov.
Mislim, sto je uopce realno u seriji Larin Izbor? Kao da gledamo bajku o snjeguljici i zlocestoj macehi koja je zeli otrovati (tu mislim na Laru i Nelu)
U ruzi vjetrova se prica o neimanju para iako ne stalno- to vrti ona siromasna obitelj kad dodje na repertoar, a to je kao sto svi znamo prava hrvatska svakodnevnica.
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 19:36   #1006
nije nela potpuno crn lik a i dinko ima proslost zbog koje se neki mogu uzivjeti u njegov polozaj, prica je bas sapunicarska sa svakakvim preokretima i novim likovima i to je bas osvjezavajuce, zato puno ljudi i prati seriju.
ja pratim obje iz dijaspore, navecer prije spavanja, i objektivno kazem da je ruza vjetrova vise obiteljski sitcom, nikako telenovela ili dramska serija, nemam pojma kako su ju uopce nazvali ali trebala je onda ici po sezonama kao prijatelji i sl, naprosto nije taj zanr
vjerojatno da su bolji glumci, bolje bi izvukli cak i taj bijedan scenarij. steta onih par koji su zaista dobri ali bar ih je bilo komicno vidjeti u ovim ulogama, zato mi je drago da serija postoji.
sto se tice nema para, za to imamo svaki dan vijesti i sve o dnevnom zivotu na tv pa nije nuzno potrebno da se i vergla u seriji, vjerujem i vidim da ljudima izlazi vec na usi
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 23:05   #1007
Quote:
Trony kaže: Pogledaj post
Imam nekakav osjećaj da će RV naglo skočiti gledanost poslije nove godine.
Vjerujem da će se do tada stvari dovoljno zakuhati. Imamo nekoliko tempiranih bobmbica. Trokut Milivoj - Ana - Srđan, Anine ekskluzive, Stipe - otmica, Nives vs. Suzana, Ines - psihijatrija, ....
wow! još kad bi ubacili i tragediju oko Niki otetih črčkarija, gdje bi im bio kraj
jesu li Suzanin kolega i novinarka pohađali satove glume kod istog profesora? bolje da im je Jakov opalio kakav vikend tečaj. toliko loših glumaca na okupu, mislim da ima malo koja serija.
kada Jelavići kupe knjige, s čim će nas dalje držati u napetosti?
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 23:09   #1008
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
kada Jelavići kupe knjige, s čim će nas dalje držati u napetosti?
Marenda. Plaćanje školske marende ili nosit od doma? Stay tuned.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 23:30   #1009
Stipe je oteo Ines da Srđan odradi za njega, radi toga su pustili seke i njega iz pritvora, samo je Boro zabrljao stvar, vidio sam da nekima to nije jasno.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 12:07   #1010
Javila mi "baba Dragica" da dolazi u 54. epizodi i zadržat će se u još 5 sljedećih epizoda! Znači, od 15.11. s obzirom da se RV više ne prikazuje petkom.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 12:33   #1011
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Koga će glumiti Marija?
Glumica Marija Omaljev–Grbić utjelovit će obrazovanu, sposobnu mladu pravnicu koja će u seriji postati nadređena Srđanu (Robert Kurbaša). Hoće li to ugroziti odnos Srđana i Ane (Matea Elezović), jer je Mila potpuna suprotnost Ani; vjeruje u ideale i moralna je, te nema “mrlja” u prošlosti – gledatelji će imati priliku vidjeti od 7. studenog u 20:00 sati, kad će se Mila pojaviti na malim ekranima.


http://mojatv.wordpress.com/2011/10/...ova/#more-7424
__________________
"You know, sometimes love needs to face obstacles to become stronger. People need to be tore apart from each other and say goodbye.The only thing to do then, is move on, and start over. If that love was really meant to be, it would come back, stronger than before.True love always wins against the things that want it's death."
Dulce_Marina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 23:55   #1012
Ej, ekipa, ne znam jel to prije netko komentirao, al ova uvodna spica mi bas baca na spicu od staklenog doma, a ona ines mi je ista menekse kad je bez sminke, a i uloga joj je slicna donekle, malo patnicka. I jel mi moze netko reci, jel srđan saznao da je ana bila s njegovim starim ili ne?
__________________
I am not like them, but I can pretend.
teen_spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 00:08   #1013
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Javila mi "baba Dragica" da dolazi u 54. epizodi i zadržat će se u još 5 sljedećih epizoda! Znači, od 15.11. s obzirom da se RV više ne prikazuje petkom.
Evo pojavila se u večerašnjoj na kraju (48-a). Jedina scena koja je zapravo i vrijedila. Stvarno mi je žao što trate i Stojana i Nives i Mirelu i Jasnu na ovakvu lošu seriju.

Danas pola epizode igraju picigin na plaži, drugu polovicu Jelavić Jr. i njegovi usponi i padovi u nogometnom klubu U pripizdini. Koga briga?!
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 00:19   #1014
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Marenda. Plaćanje školske marende ili nosit od doma? Stay tuned.
a tek kad dođe na red kupovina zimske robe

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Evo pojavila se u večerašnjoj na kraju (48-a). Jedina scena koja je zapravo i vrijedila. Stvarno mi je žao što trate i Stojana i Nives i Mirelu i Jasnu na ovakvu lošu seriju.

Danas pola epizode igraju picigin na plaži, drugu polovicu Jelavić Jr. i njegovi usponi i padovi u nogometnom klubu U pripizdini. Koga briga?!

Nikad prije nisam ni čula za g. Stojana, čudno, jer čovjek izvrsno glumi
On i Nives su pre, predobri , Mirelu baš i ne vidimo, a tko je Jasna, baba? Ona mi uopće ne fali
Picigin ekipa, osim Jakiše
Hoće li više poginuti, ili na bilo koji način nestati ona grdoba od novinarke?
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 10:32   #1015
Najdosadniji su Lasić i žena i Srđan i novinarka više od onih što jauču zbog žvrljotina one klinke (koja bi btw mogla kosu oprati)

Hoće meni neko reći šta je onoj Nives da se onako presamitila na jednu stranu? Je l' bolesna?

A i onaj Srđanov šef što je glumio u Vili Mariji,sav se presukao.Je l' i on bolestan?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 10:50   #1016
Quote:
teen_spirit kaže: Pogledaj post
ekipa, ne znam jel to prije netko komentirao, al ova uvodna spica mi bas baca na spicu od staklenog doma, a ona ines mi je ista menekse kad je bez sminke, a i uloga joj je slicna donekle, malo patnicka. I jel mi moze netko reci, jel srđan saznao da je ana bila s njegovim starim ili ne?
to ce saznati u predzanjoj epizodi
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 10:53   #1017
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post

A i onaj Srđanov šef što je glumio u Vili Mariji,sav se presukao.Je l' i on bolestan?
on je trebao glumiti Stipu medjutim radi bolesti nije
Dasta da se prepolovio, bas mi ga je zao, simpa mi je taj glumac. Ali on ne bi mogao onako odglumiti Stipu kao sto to cini Stojan Matavulj
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 12:00   #1018
zna li netko hoće li još biti kastinga?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 13:03   #1019
Nisam gledala od početka,pa može li neko reći koju školu je završila Sara?

Mislim,zato što su joj roditelji tupili da upiše fakultet pošto nema nikakvo zanimanje a onda joj govore da nađe bolji posao od spasiteljice zato što ima dobro obrazovanje.


A i ona mi je neka spasiteljica

Sjedi okrenuta leđima vodi i čita novine a onda ide igrati odbojku
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 13:11   #1020
Ne zna se koji faks je završila, u prvim epizodama se vratila iz Amerike na pir od Ljube i Ljubavi. Onda je radila kao DJ-ica u onom kafiću, sad valjda kao spasiteljica.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.