Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2012., 13:26   #201
ljudi pomozite

evo nova sam na forumu ..prije svega vas sve pozdravljam...ukratko da vam kažem u čemu je problem..nedavno sam se preselila u zagreb ..točnije prisavlje..trebam nać nekog zubara kod kojeg se mogu prijavit preko hzzoa..a da je stručan..da mu nije problem dati injekciju protiv bolova prije ikakvog zahvata jer sa panično bojim zubara...dakle privatnik ne dolazi u obzir..za to nemam novaca...nažalost..preporuke su dobrodošle...unaprijed hvala..pozzzzzzzz....
anchy 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 10:34   #202
Molim preporuku za zubara u Rijeci da ima ugovor sa HZZO, to mi je za tetu, moja zubarica ne prima nove pacijente, ili ako netko ima iskustva sa nekima od slijedećih: Ivica Starčević na Marinićima, Maja Kovačević u I.Dežmana i Dalia Jug Viškanić u Šetalištu 13. divizije bila bi dobrodošla svaka informacija.

Ona bi najradije kod Maje Kovačević po onom šta smo vidjele na njezinim Internet stranicama, jasno nam je da to nije mjerodavno pa ako netko ima iskustva neka slobodno napiše. Panika joj je jer se jako boji zubara i nije bila dvije godine.
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 10:23   #203
Jel tko ima iskustva sa stomatologom D. Zekićem i ortodontom O. Božićem. Oboje rade u Dentex dental clinic u Zadru. Planiram srediti sve zube i staviti aparatić što će mi poprilično stanjiti novčanik, pa ako netko ima iskustva sa njima bio bi mu vrlo zahvalan da napiše koju riječ. Hvala!!
mesar00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 11:43   #204
Quote:
anchy 27 kaže: Pogledaj post
evo nova sam na forumu ..prije svega vas sve pozdravljam...ukratko da vam kažem u čemu je problem..nedavno sam se preselila u zagreb ..točnije prisavlje..trebam nać nekog zubara kod kojeg se mogu prijavit preko hzzoa..a da je stručan..da mu nije problem dati injekciju protiv bolova prije ikakvog zahvata jer sa panično bojim zubara...dakle privatnik ne dolazi u obzir..za to nemam novaca...nažalost..preporuke su dobrodošle...unaprijed hvala..pozzzzzzzz....
Hej anchy - ako ti nije daleko putovati - dr Iva Katović, dom zdravlja Pešćenica. Vjeruj mi - najbolja zubarka. Evo i br tel: 01/2339-178
Kod nje sam došla sa groznim zubima (inaće imam lijepe, zdrave i ravne zube, bez kamenca i karijesa - sada!) došla sam od odvratne zubarke koja mi je držala mnjesecima otvoren predkutnjak jer je neprestano trpala lijek koji sam vadila jer je bol bila nesnosa i oteknuta sam hodala u školu i okolo - imala sam 13 godina. Nakon toga nisam nikamo išla, da ne kažem da je predkutnjak ostao otvoren jedno 2-3 godine. strah je prevladao pa je bilo grozno i potražiti novog zubara. Kako smo preselili u taj kvart mama me prislilia otiči nači zuabara, u tom domu zdravlja imam i dr opće prakse i labos i sve, pa sam pokucala k njoj, opisala što mi se izdogađalo (dosta sam otvorena u razgovorima) i pitala kako ona radi i jel ima spasa moji zubima. Sjela na stolicu i pogledala mi zube. Morala je vaditi nažalost predkutnjak jer je neliječenje učinilo svoje (razvila se gnojna inf i korijen stradao), imala sam još na 3 zuba intervenciju - karijes počeo. Sve mi je to riješavala postepeno kroz jedno mjesec i pol. Polako, svaki drugi korak me pitala jel boli, hoćeš da stanemo (tada sam već bila srednja škola) i što da ti kažem. Zadnjih 10 godina ja k njoj idem samo na razgovor, tj ja kao dođem na kontrolu (svakih 6 mj jer ne želim da slučajno nešto promakne i da se pokvari koji sada kad je sve OK) i tak porazgovaramo i to je to. Nije bilo kvarova već 10 godina. Pobrusila mi plombe stare i mjenjala novima da nisam došla bezveze jer su kao već starije

AKo možeš odi k knjoj - moja topla preporuka!!

P.s. Ali zovi početkom 9 mj mislim da je sada na GO
__________________
Prije nego što sami sebi utvrdite dijagnozu depresije ili niskog samopouzdanja,provjerite da niste jednostavno okruženi seronjama...
nixyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 17:42   #205
Stomatolog koji koristi Healozon u Dubrovniku

Eto... mislim da naslov već dovoljno govori.

Zna li netko nekog stomatologa u Dubrovniku koji liječi zube Healozonom?

Molim moderatore da ne brišu ili ne premještaju ovu temu.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 13:11   #206
ima li netko iskustva sa stomatologom Nevenom Vidovićem iz Splita? hvala
Twigs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 12:28   #207
Zna li netko koji ortodonti u Istri imaju ugovor sa HZZO? Tražim nekoga s listom čekanja kraćom od 6 godina
Gloria84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 17:32   #208
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
pozdrav,

nisam nikada bila kod ortodonta pa ne znam niti sama gdje da krenem tražiti,
nisam baš za varijantu fiksnog aparatića jer imam 27 godina i ne da mi se takva hodati naokolo nego me više zanimaju one ljuskice na zubima

znam da većina ortodonta forsira te aparatiće a ja bi zaista voljela neku alternativu

pa ako je netko bio u sličnoj situaciji i zna nekog super ortodonta u Zagrebu bio bi mi od velike pomoći

naime imam samo jedan zub koji je nahero, odnosno malo strši iznad drugih zubiju, ne znam dal itko ima iskustva s time, ne bi ni mene toliko smetalo da se ne radi o dvojki koja se ful vidi kad se nasmijem

kakav je dr. Štimac u Ozaljskoj ?
Čula sam za nju uglavnom preko medija, dosta se reklamira. Znam da i radi ljuskice. Za ortodonta mogu preporučiti dr Tomislava Lauca, bila sam kod njega i super mi je bio. Znam da rade i ljuskice jer radi u poliklinici Apolonija pa možda tamo potraži savijet. Dobar je i dr Arhanić, ali nisam sigurna je li on ortodont. Al ok radi, frendica je bila kod njega.
__________________
Always look on the light side of life!
Spicy sugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 10:21   #209
Ima li netko kakvu informaciju o uslugama dr. Damira Maritnka iz ICM-a ili dr. Nives Potrke ?
Trebao bih raditi protetiiku, a prednost je lokacija Trešnjevke.
Pa kao je netko bio kod njih eto nek podijeli iskustvo
Tom2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 01:39   #210
ponovno apeliram se pogleda i ova tema o zubarima u ZG: https://www.forum.hr/showthread.php?t=304874&page=8
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 01:58   #211
znaci imam zubarku koja je uzasna. zenska uopce ne zna bit njezna sve radi grubo kao da radi na lutki,osim toga zub koji mi je ona popravljala nedavno je puko. najgore od svega je kad sam dosla k njoj u vezi tog zuba imala sam upalu mesa na sto mi ona nista nije rekla i uopce se nije obazirala na taj zub koji je pukao vec mi je krenula radit nesto na sasvim drugom zubu koji uopce ni nije pokvaren.
spasite me i recite da postoji zubar od kojeg necu imat strahove da ce mi unistit sve zube i da kad ga zamolim da mi da injekciju da ce mi je dat.
fakat trebam hitno mijenjat zubara
Lota94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 22:32   #212
Pozdrav svima!!!
Nova sam na forumu i gledala sam vaše postove da si nađem zubara. Vidjela sam da hvalite dr. Šarića u Runjaninovoj i danas sam zvala da bi se prebacila. Totalno razočaranje s "Dentar centar Jelićem" na Jarunu!!! Otkad sam izašla od njih (bila 1 put) zub me boli. Mladi ljudi koji se uče na ovakvima kao ja Uz to, čovjek mi je spalio jezik, stavio "lijek" i privremenu plombu koji bole za poludit i rekao da ćemo sredit sve idući put! Naravno da idućeg puta nema!!!
anchi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 20:38   #213
Pozdrav, trebaju mi dobri stomatolozi u Osijeku, pa ako mozete nekoga preporuciti. Takodjer, zanima me kakvi su ovi stomatolozi na dezurnoj?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 12:09   #214
Quote:
Lota94 kaže: Pogledaj post
znaci imam zubarku koja je uzasna. zenska uopce ne zna bit njezna sve radi grubo kao da radi na lutki,osim toga zub koji mi je ona popravljala nedavno je puko. najgore od svega je kad sam dosla k njoj u vezi tog zuba imala sam upalu mesa na sto mi ona nista nije rekla i uopce se nije obazirala na taj zub koji je pukao vec mi je krenula radit nesto na sasvim drugom zubu koji uopce ni nije pokvaren.
spasite me i recite da postoji zubar od kojeg necu imat strahove da ce mi unistit sve zube i da kad ga zamolim da mi da injekciju da ce mi je dat.
fakat trebam hitno mijenjat zubara
Imam ti ja dobru zubaricu ukoliko si iz Zagreba
M3do is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 15:30   #215
Već sam postavila ovo pitanje, na drugoj temi, dakle da li netko ima iskustva sa dr. Stolar http://www.drstolar.hr/, na Laništu-zagreb
Da li je skupa, kako radi.
Imam dosta problema sa zubima i znam da ću potrošiti puno novaca, pa me zanima dali je dobra.

hvala.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 19:34   #216
Molim preporuku za parodontologa u Zg. Na netu nađoh dr. Vlašić, pa ako netko ima iskustva sa Vlašićima, molim u inbox. Hvala unaprijed!
Swordgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 16:46   #217
moze mi netko preporuciti dobrog ortodonta u zagrebu? samo da nije daleka lokacija kao dubrava ili borongaj. hvala
lydia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 17:04   #218
Smile ZOBNA/ORTODONT u Hrvatskoj ..

Jer dolazim iz Slovenije, a ovdje su uzas cijene oko zobnih aparatica fiksnih, zanima me kakve su kod vas cijene, i ako imate koga za predlozit, zelio bi nekako da je u Zagrebu, jer sam ipak blizu pa mi je najprikladnije ..

Izvinjavam se ako sam pogresijo temu ili nesto, dakle ako je moguce da se malo razpisete oko toga, bio bi vam puno zahvalan!

Semir
Semko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 17:20   #219
Quote:
Semko kaže: Pogledaj post
Jer dolazim iz Slovenije, a ovdje su uzas cijene oko zobnih aparatica fiksnih, zanima me kakve su kod vas cijene, i ako imate koga za predlozit, zelio bi nekako da je u Zagrebu, jer sam ipak blizu pa mi je najprikladnije ..

Izvinjavam se ako sam pogresijo temu ili nesto, dakle ako je moguce da se malo razpisete oko toga, bio bi vam puno zahvalan!

Semir
kakav aparat želiš?
vanjski (metalni, bijeli, prozirni)
unutarnji (nevidljivi)
Chain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 17:36   #220
Ovako, sad tacno neznam kako se kod vas to naziva ali eto slike za lakse objasnjenje - http://www.hospitallane.com/graphics...eth_braces.jpg

Inace nema veze, moze bit i metalan, al svejedno ako moze neko da postavi cijene priblizne za svakog posebno, metalnog, bijelog itd...

I gdje u Zagrebu rade taj posao najbolje, znaci koji ortodont.

Unaprijed puno hvala!
Semko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.