Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Pogledaj rezultate ankete: Da li ste prevarili nekog od partnera do sada ?
Da 391 47.22%
Ne 437 52.78%
Glasovatelji: 828. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2006., 08:52   #1
Prevara

Da li ste se za vreme dok ste bili ozenjeni/udati/ u ljubavnoj vezi jebali sa nekim drugim a da vas partner to nije znao ("definicija" ) ?
Ja sam bio ~10 godina u braku i nisam ni jednom prevario svoju zenu. Isto vazi za nekoliko kracih veza (od nekoliko do vise meseci).
Sada zivim u otvorenoj vezi tj. vec 8 godina sam sa jednom zenom ali po dogovoru mogu/mozemo biti i sa drugima (sto u ovom slucaju ni za mene ni za nju nije prevara).

Vasa licna iskustva ?!
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 09:10   #2
Nisam nikog prevarila, niti sam bila prevarena (koliko znam, a mislim da je jako pouzdano).
Niti bih oprostila prevaru (jebanje s drugim) niti u vezi niti u braku, osim ako bi ta veza bila definirana na taj način kao ova u kojoj si ti...
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 09:11   #3
Mene zanima kako si došao do te veze, tko je to predložio i to, baš me zanima odgovor...
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 09:19   #4
Quote:
JustForFun kaže:
Mene zanima kako si došao do te veze, tko je to predložio i to, baš me zanima odgovor...
Dosao sam tako sto sam u jednom trenutku (koji je trajao 15 godina ) pogledao u sebe i oko sebe sta drugi rade i dosao do, za mene, nepogresivog zakljucka da je upravo takva vrsta veze ono sto ja zapravo zelim.
I nakon tog trenutka sam sreo zenu koja je imala potpuno istu zelju kao i ja.

Happy end.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 11:23   #5
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Dosao sam tako sto sam u jednom trenutku (koji je trajao 15 godina ) pogledao u sebe i oko sebe sta drugi rade i dosao do, za mene, nepogresivog zakljucka da je upravo takva vrsta veze ono sto ja zapravo zelim.
I nakon tog trenutka sam sreo zenu koja je imala potpuno istu zelju kao i ja.

Happy end.
Aha, vidjela zaba da se konj potkiva pa i ona dignula nogu

Po meni ti nisi tip za varanje partnera jer si napisao da nisi to nikad cinio u proslosti u ni jednoj svojoj vezi. Pa sad pises kako si vidio kod ostalih da budu s drugima dok su u vezi. Ali znas tvoja tema je o prevari a ne o tome da li su po dogovoru s drugima.
Pa si onda pobrkao loncice po tom pitanju.
Trebao si mozda postaviti drugacije pitanje u anketi, da da li ste bili s drugim dok ste imali vezu.

EDIT: auuuuuuuuu autor je ovo pisao 2006. stoga je glupo da ocekujem njegov odgovor.

Ali istina, prevarila sam bivseg i osjecaj je kasnije bio uzasan. Covjek se lose osjeca kad to ucini.
autan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 09:39   #6
Quote:
Dragan kaže:
Vasa licna iskustva ?!
11 i pol godina u sretnoj vezi sa svojom prvom i jedinom, nikad prevario niti pomislio na prevaru.

O otvorenoj vezi smo razgovarali više puta, i zaključak je da ćemo možda jednog dana probat tako nešto. A možda i ne.

Ali za sad definitivno nemamo vremena za takve stvari, dvoje male djece, zahtjevan posao, totalno renoviramo stan, u slobodno vrijeme ja trgujem dionicama radi dodatne zarade, a prva stvar na listi prioriteta kad (i ako) budem imao sat-dva slobodnog vremena dnevno je počet opet svirat svoj saksofon. Odnosno, kad bi mi sad netko i ponudio izbor između seksa sa superzgodnim komadom ili da mogu malo puvat u saks izabrao bi ovo drugo 10 puta od 10
__________________
'Music is your own experience, your own thoughts, your wisdom. If you don't live it, it won't come out of your horn.' - Charlie Parker
Baan Dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 09:42   #7
nisam, niti ću! prezirem licemjere i lažove!
kad mi bude do fuka sa strane onda neću više biti u braku nego ću bivatu u vezama i vezicama... koje služe baš tome da se utaže određene žeđi.
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 13:25   #8
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
nisam, niti ću! prezirem licemjere i lažove!
Slažem se 150%!
Quote:
kad mi bude do fuka sa strane onda neću više biti u braku nego ću bivatu u vezama i vezicama... koje služe baš tome da se utaže određene žeđi.
Ne slažem se ni 0,0001%. Zašto se to u vezi može? Uostalom, primijetih da je simptomatičnije za brakove/zaruke. Zato se ne bih udavala!
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 13:43   #9
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Slažem se 150%!
Ne slažem se ni 0,0001%. Zašto se to u vezi može? Uostalom, primijetih da je simptomatičnije za brakove/zaruke. Zato se ne bih udavala!
nema koristi od toga, to ti je cista formalnost. bila sam u vezi s "ozenjenim", koji u stvari nikad nije ozenio svoju zenu, samo zato da im veza ne zapadne u monotoniju braka, pretpostavljam. ali ih to nije spasilo, ista prica.
svejedno je da li je netko u vezi 10 god ili u braku 10 god. ok, vec sam shvatila, kad se razvodi brak od 3 mjeseca to je neusporedivo veca trauma od prekida veze od 3 mjeseca...ali mislim da cinjenica je li netko u formalnom braku ili zive bez toga, da to nema nikakav utjecaj na kvalitet i vrstu veze
Vilenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 15:09   #10
Quote:
Dragan kaže:
Da li ste se za vreme dok ste bili ozenjeni/udati/ u ljubavnoj vezi jebali sa nekim drugim a da vas partner to nije znao ("definicija" ) ?


Vasa licna iskustva ?!

Jesam. Prvo nije znao, onda sam mu rekla.
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 15:14   #11
Quote:
LoveMeTender kaže:
Jesam. Prvo nije znao, onda sam mu rekla.
i kako je reagirao? zašto si mu rekla? i kako se to odrazilo na vas danas i je li se ikako odrazilo?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 15:18   #12
Quote:
JustForFun kaže:
i kako je reagirao? zašto si mu rekla? i kako se to odrazilo na vas danas i je li se ikako odrazilo?


Kako je reagirao? Malo mu je bilo to sto je krenuo glavom o zid (bukvalno).

Zato sto ne znam da cuvam tajne.

Hvala Bogu da nisam ostala s njim.
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 20:20   #13
Nisam. Jednostavno mi to nije svojstveno. Ili jesam ili nisam s nekim. I pri tom mi nije bitno što će ljudi misliti o meni zbog toga, nego ja baš ne bi najbolje mislila o sebi kad bi nekome koga volim radila iza leđa (ne samo prevaru). Protiv otvorenih veza ako su oboje za nemam ništa to je ok.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 17:51   #14
Quote:
Cordelia kaže:
Nisam. Jednostavno mi to nije svojstveno. Ili jesam ili nisam s nekim. I pri tom mi nije bitno što će ljudi misliti o meni zbog toga, nego ja baš ne bi najbolje mislila o sebi kad bi nekome koga volim radila iza leđa (ne samo prevaru). Protiv otvorenih veza ako su oboje za nemam ništa to je ok.
pridružujem se gore napisanom.
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 20:30   #15
nisam.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 23:32   #16
Nisam.

Imam neko čudnovato srednjovekovno ( ) shvatanje o prevarama, od koga se nikako ne umem odučiti. Baš se pitam može li se osoba nesklona prevarama, koja u njima vidi izraz nepoštovanja prema partneru, 'preodgojiti' i postati drugačija, savremenija...
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 23:37   #17
Quote:
sanjana kaže:
Nisam.

Imam neko čudnovato srednjovekovno ( ) shvatanje o prevarama, od koga se nikako ne umem odučiti. Baš se pitam može li se osoba nesklona prevarama, koja u njima vidi izraz nepoštovanja prema partneru, 'preodgojiti' i postati drugačija, savremenija...


Sasvim si u pravu da je prevara izraz nepostovanja prema partneru, ali ni u kom slucaju je to 'savremeno', a jos manje pametno.



Nego, gdje su ostali koji su glasovali sa 'Da'?
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 00:20   #18
ja sam isto previse komotna da bih trosila energiju na dva mjesta.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 00:46   #19
kurvi i kurviša pun kurac ovdje
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 14:11   #20
Quote:
Dragan kaže:
Da li ste se za vreme dok ste bili ozenjeni/udati/ u ljubavnoj vezi jebali sa nekim drugim a da vas partner to nije znao ("definicija" ) ?
Ja sam bio ~10 godina u braku i nisam ni jednom prevario svoju zenu. Isto vazi za nekoliko kracih veza (od nekoliko do vise meseci).
Sada zivim u otvorenoj vezi tj. vec 8 godina sam sa jednom zenom ali po dogovoru mogu/mozemo biti i sa drugima (sto u ovom slucaju ni za mene ni za nju nije prevara).

Vasa licna iskustva ?!
Ne, nikada nisam prevarila partnera i to samo iz jednog razloga: kada bi osjetila da sa našom relacijom nešto niej u redu, pokušavala sam je spasiti, a ne tražiti nešto sa strane.
Nikako nisam pristalica "otvorenih veza" jer ne želim da moj partner vodi ljubav samnom i sa još nekim drugim ženama. Osim toga, nije mi niti jasno kako možeš imati ženu (muškarca) koju voliš, ali imati sex sa nekom drugom.
Dakle: ne za prijevaru, ne za "otvorenu vezu".
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.