Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2014., 14:11   #921
Jel bi netko naručivao?
Ja bih se htjela nekome pridružiti sa cipelama za 19 funti
Zola1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 16:22   #922
Nedavno sam imala jednu narudžbu i došla mi je jučer. Prvi puta mi se dogodilo da su mi poslali sasvim krivu stvar. Umjesto slatkih japanki s mašnicom (nisu čak ni za mene, nego za prijateljicu), dobila sam neke sandale. Sumnjam da bih ih mogla prodati. Je li tko vraćao dosad što i koliko to dođe? Mogu li ikako dobiti od njih novac za poštarinu? Njihova je glupa greška, a sad ja moram ispaštati. Nisu bile ni sasvim jeftine - 14 funti - tako da ne mogu ni zanemariti samo tako. Javila sam im se na stranici i na fejsu, ali dobila sam samo automatizirani odgovor da će mi se javiti kad budu imali vremena.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 17:50   #923
djevojke, zene

jel oni salju obicnom postom ili iznad neke tezine/cijene ide dostava
znam da asos ima ono pravilo o 2 kg
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 07:28   #924
Quote:
Thora kaže: Pogledaj post
Nedavno sam imala jednu narudžbu i došla mi je jučer. Prvi puta mi se dogodilo da su mi poslali sasvim krivu stvar. Umjesto slatkih japanki s mašnicom (nisu čak ni za mene, nego za prijateljicu), dobila sam neke sandale. Sumnjam da bih ih mogla prodati. Je li tko vraćao dosad što i koliko to dođe? Mogu li ikako dobiti od njih novac za poštarinu? Njihova je glupa greška, a sad ja moram ispaštati. Nisu bile ni sasvim jeftine - 14 funti - tako da ne mogu ni zanemariti samo tako. Javila sam im se na stranici i na fejsu, ali dobila sam samo automatizirani odgovor da će mi se javiti kad budu imali vremena.
Ja im se javim na face, oni kazu da ce mi refundirati postarinu kad je njihova greska. Napravim return prvo preko web stranice, onda broj koji dobijem napisem na naljepnicu za povrat i saljem. A potvrdu i racun iz poste im skeniram i posaljem na face da mi mogu refundirati.
Kasiopeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 14:12   #925
Quote:
Kasiopeja kaže: Pogledaj post
Ja im se javim na face, oni kazu da ce mi refundirati postarinu kad je njihova greska. Napravim return prvo preko web stranice, onda broj koji dobijem napisem na naljepnicu za povrat i saljem. A potvrdu i racun iz poste im skeniram i posaljem na face da mi mogu refundirati.
E, hvala ti! U međuvremenu su mi se i javili pa se nadam da će sve dobro proći.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 11:45   #926
ako netko slučajno naručuje s DP stranice, javite. možda bih se pridružila s jednim šalom
ladiellep is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 09:49   #927
poslan mi paket prije 8 dana. za koliko otprilike stižu paketi?
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 10:45   #928
Dozvoli barem desetak dana. Moja zadnja narudžba je stigla 1.7., a poslana je 19.6. Nikad mi još nije došlo nakon onog datuma koji su i obećali.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 18:54   #929
http://imgur.com/wHaSA0m

Očajnički tražim ovu Dorothy torbicu, ali nije im više u ponudi ako sam dobro vidjela. Zna li netko kako da dođem do nje?
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 22:45   #930
Možeš pokušati čekati da ju netko vrati pa se pojavi ili čekati da ju netko želi prodati negdje, ali nijedna od te dvije opcije nije baš nešto. Imaju takvu crnu i zelenu pa ti je to eventualno neka mogućnost, ali vjerujem da si se zapalila ipak za točno tu torbicu. Dakle, više-manje nikako. :/
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 23:27   #931
Quote:
Thora kaže: Pogledaj post
Možeš pokušati čekati da ju netko vrati pa se pojavi ili čekati da ju netko želi prodati negdje, ali nijedna od te dvije opcije nije baš nešto. Imaju takvu crnu i zelenu pa ti je to eventualno neka mogućnost, ali vjerujem da si se zapalila ipak za točno tu torbicu. Dakle, više-manje nikako. :/
Vidjela sam crnu i zelenu, ali ova mi je ono
Zasto ju nisam narucila cim sam ju vidjela? Jos je i na snizenju bila.
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:59   #932
Ima li neki kod za free shipping ovih dana?
Osim onog nekog iznad 50 funti, nemam toliko. Ali joj, bas bi mi neki sad dobro dosao
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 10:59   #933
DELNOV14
Valid until 30-11-2014 No Minimum Order Value
Funkcionira

Inace svi codovi s ove stranice funkcioniraju, pa eto, kome treba...
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 17:28   #934
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
DELNOV14
Valid until 30-11-2014 No Minimum Order Value
Funkcionira
prošao mi jučer, hvala
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 19:27   #935
Ne prolazi mi sad. Samo meni ili...?
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 20:03   #936
ja ga koristila jucer, prosao bez beda, probala sada ponovno, isto prolazi - prekontroliraj si ako si ulogirana, stranica zna tako zezati ponekad...
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 20:28   #937
Kad nisam ulogirana, onda radi, a kad se ulogiram, onda mi kaže kako je kod prošao, ali naplaćuje dostavu.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 18:49   #938
Prošao i meni kod prekjučer, hvala!

Gledala sam remenje za 5 funti i nije mi se dalo plaćati dostavu tako da mi je kod došao kao naručen.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:18   #939
Meni nije radio, ali sam im se javila na fejsu pa su rekli da naručim normalno i da će mi refundirati poštarinu.
Naručila:
Tall rose midi dress
Tall grey cowl neck pencil dress
Magenta large saddle satchel bag
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:24   #940
Bravo za njihovu službu za korisnike.

Druga haljina po redu mi je diiiivna, gledala sam je i ja, i na kraju odustala jer mislim da bi mi dobro naglasila bokove, što nikako ne želim
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.