Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2014., 20:19   #861
Hvalaaaa i tebi na sugestiji, proći ću sve dućane samo da nađem barem jedne
Moguće da je, samo mi ni u jednim balerinkama i štiklama noga "ne sjedne dobro", čak i u nekim patikama, no to uzmem pola broja-broj veće i taman sjedne. U balerinkama me onda boli kralješnica, a u štiklama kosti od prstiju jer je tamo pritisak pošto noga ne sjedne cijela. Jedino mi nije jasno kako mi od starki ništa nije, a one su potpuno ravne Ako ne nađem neke cipele koje će mi odgovarati nozi, osuđena sam na patike. Ja se neću buniti, ali "kad odrastem" (čitaj završim faks i zaposlim se) ću se morati "uozbiljiti".
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 21:45   #862
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
mandy ajde pliz javiš samo jel upalilo kad isprobaš?

luca hvala na sugestiji , google mi izbaci ovakve i slične http://www.pluggz.com/v/vspfiles/photos/DIANA-GRY-2.jpg
to je upravo to što sam tražila. Sad ih SAMO treba naći u našim dućanima Pogledat ću u massimo dutti, možda imaju koji model.

bejo također hvala na sugestiji , pogledat ću i tamo. Gdje je ono imaju dućane?
Sorry, sad sam tek vidjela tvoje pitanje. Ima ih kod britanca (krizanje ilice i meduliceve), u jurisicevoj i ne znam gdje jos, ali na dosta lokacija u Zagrebu. I nemaju sve trgovine istu ponudu, ja sam ove svoje kupila kod britanca, a u jurisicevoj ih uopce nisu dobili.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 02:03   #863
od četvrtka su u lidlu na akciji balerinke ... ima raznih boja i koštaju 55kn! ali piše do broja 40... a ja nosim 41
jel ima netko balerinke iz lidla da mi procijeni kakav su kalup možda? jer nekada (rijetko) mogu i stati u broj 40
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 09:45   #864
Js sam 38-39 i Lidlove sam isprobavala 39 i taman su mi. NIsam nikada kupila pa nemam info za duži period.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 00:34   #865
Ecco ima super udobne balerinke, kožne, meke i malo povišene pete, kao lagani uložak za luk stopala i peta barem pola cm povišena. Nikada udobnije za hodati, kao na spužvici :-)
Jedino što i koštaju :/
vall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.