Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2014., 04:38   #4601
moje se bijele starke raspadaju. doslovno. nakon dvije godine doduše zbilja čestog nošenja, a i širene su na postolarskom kalupu iako su mi i pored toga skoro napravile kurje oči ovo su stvarno naproblematičnije patike ikad i prve patike općenito da su mi se doslovno raspale, to mi se nije desilo u životu. pitam ja vas, ima li neki online seller da prodaje povoljno? što je s onim tihom? jel on još aktualan?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 01:31   #4602
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
moje se bijele starke raspadaju. doslovno. nakon dvije godine doduše zbilja čestog nošenja, a i širene su na postolarskom kalupu iako su mi i pored toga skoro napravile kurje oči ovo su stvarno naproblematičnije patike ikad i prve patike općenito da su mi se doslovno raspale, to mi se nije desilo u životu. pitam ja vas, ima li neki online seller da prodaje povoljno? što je s onim tihom? jel on još aktualan?
jesu kurje oči ono što je na malom prstu sa strane? imam ih i ja od starki
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 09:37   #4603
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
moje se bijele starke raspadaju. doslovno. nakon dvije godine doduše zbilja čestog nošenja, a i širene su na postolarskom kalupu iako su mi i pored toga skoro napravile kurje oči ovo su stvarno naproblematičnije patike ikad i prve patike općenito da su mi se doslovno raspale, to mi se nije desilo u životu. pitam ja vas, ima li neki online seller da prodaje povoljno? što je s onim tihom? jel on još aktualan?
Moje nijedne nisu izdržale dvije godine I doslovno se raspadnu sa svih strana, od gume do platna. U principu, mišljenja sam da je riječ o najnekvalititetnijim tenisicima ikad s obzirom na cijenu, po kvaliteti realno ne vrijede ni 150 kn. Ali ih i dalje obožavam i kupujem, uglavnom svake godine nove jer ne izdrže ni 365 dana
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 09:54   #4604
Mene uvijek zabavi ovaj topic jer ne mogu vjerovati da vam starke tako brzo puknu. Moje sve traju godinama, a nisam jedna od onih koje štede obuću, a uz to nosim samo tenisice, tako da sam uvijek u njima.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 10:56   #4605
Ja se također slažem da ne vrijede 500 kn ni pod razno ali ekipa masovno pere starke u mašini i onda se čude šta su požutile ili se raspale. Lipo piše da se čiste vlažnom krpom, uostalom ni jedna obuća se ne preporuča prat u mašini, bar ja nisam naišla na takvu. Da se razumimo ja prva perem bile patike u mašini al zato se nebi čudila da se raspadnu. Na deklaracijama piše "ljepljena obuća-za suho vrijeme" tako da...e da, još gluplje mi je šta su im kalupi čudni totalno, moj broj koji nosim inače su mi ogromne a manji broj me natuče nakon nekog vremena. Evo lakše mi je kad vidim da je i drugima tako pogotovo kad ih duže ne nosim me natuku
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:01   #4606
I moje starke se nakon godinu i pol raspadaju na sve strane. Čak su odozdo pukle uz sam rub pa ih je nemoguće nositi ako je vani mokro (nakon kiše), a po kiši da ni ne pričam. Nikako ne mogu prežaliti tih 550 kn koliko sam ih platila. I ne namjeravam ih više nikad kupiti. Preskupo,a jako nekvalitetno. Ove su moje

http://www.shoewawa.com/2013/05/conv...ti_tongue.html

i činile su mi se kvalitetnije od običnih bijelih jer su nekako deblje i čvršče al vraga, isto sra..


Edit: nikad ih nisam oprala u mašini. U životu nijedne tenesice nisam stavila u mašinu.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:12   #4607
Platnene starke nisu za kišu. Ni za zimu. Nije ni čudo da se raspadnu kad ih većina ekipe nosi svih 365 dana. Nisam jednom vidjela kako cure nose platnene starke, kaput, rukavice, šal i kišobran. Ako je to vama logična kombinacija, onda sam ja luda.

Starke su za proljeće i ljeto, a već je i gore navedeno što piše na deklaraciji.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:33   #4608
Pa nisam ih planirano nosila po kiši ali ako odem ujutro na posao u njima i vani sunčano i suho, a popodne kad se vraćam pada kiša ili je padala netom prije pa je sve mokro kak da dođem doma??? Bosa???

Zapravo sam ih malo nosila u ovih 1,5 god. Kupila sam ih krajem travnja prošle godine i nosila ih možda tjedan dana jer su mi napravile gadne žuljeve. Pa dok su mi se žuljevi oporavili već je toliko zatoplilo i bilo mi je vruće u njima i nisam ih uopće nosila do rujna. Onda sam ih konstantno nosila do početka studenog i opet ništa do ožujka ili travnja.
I nosim ih samo do posla ( na poslu imam drugu obuću) ili na kavu/šetnju. Nikakvo ekstremno korištenje.
Ma nema opravdanja za tak visoku cijenu i nisku kvalitetu.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:13   #4609
ja sam svoje bijele starke kupila prije 2 godine, možda mjesec-dva manje, ne nosim ih jedino po zimi jer je meni suludo nositi starke na minusu, visoke su i malo su mi velike pa fino stanu termo čarape unutra pa ih mogu nositi i u 11 mjesecu ako je temp iznad 5 stupnjeva
znači, nosim ih gotovo stalno, čak i po kiši, doduše ne baš kad lijeva cijeli dan (jednom su mi i skrooz promočile na tajfunskom pljusku i nikom ništa, oprale se u mašini i posušile) i jedino oštećenje koje imaju je kod pete s unutarnje strane, malo se materijal istrošio. nikakvo pucanje, raspadanje ni ništa...
ne znam što točno radi sa starkama onaj kojem se raspadnu u recimo godinu dana nošenja

ali svejedno se slažem da ne vrijede toliko koliko koštaju kod nas. kakvih 400, 500 kn... čista krađa
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!

Zadnje uređivanje bela flor : 22.09.2014. at 12:19.
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 13:13   #4610
meni su starke najdraža obuća na svijetu! <3
trenutno imam tri para: bijele niske na koje sam stavila zakovice (stare su tri godine, nigdje nisu pukle, raspale se i sl., jedino više nisu baš bijele!, nosim ih svakodnevno, osim zimi), visoke plave (stare neke dvije godine i rijeđe nošene i sa jedne strane mi se tkanina rasparala uz gumu dužine nekih 2cm) te kožne niske metalik, kupljene prije par dana!
inače nosim svu obuću 39, a starke kupujem uvijek 38 jer su im kalupi veći.
platnene normalno perem u perilici, na 30C, sa minimalnom centrifugom.

nedavno sam bila kupila Nikeice za trčanje i mogu reć da su mi neudobnije od starki, što ne mogu vjerovat... očito se noga navikla, od silnog nošenja. znam da mi to nije najpametnije, al eto...
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 14:16   #4611
Starke po kiši i općenito zimi ne nosim (a rijetko kad i ljeti jer sam većinom u sandalama), osim ako me kiša baš uhvati neočekivano, ali i to se rijetko dogodilo. Ne perem u mašini...I svejedno se raspadnu i ne izdrže godinu Ali eto, kupujem ih iako ne vrijede toliko jer ih naprosto obožavam. Ali, kvalitetom su stvarno jao...Strava i užas. Kad je već toliko napucana cijena, mogli su se barem potruditi da se ta guma ne odvaja toliko brzo. Evo, na najnovijima, već mi se odvojila guma sprijeda gdje je crni rub i sad naravno puca pomalo i to na obje strane. Na prethodnima mi se to nije dogodilo, ali se odvojila guma sa strane i iza i raspalo se platno na peti i sa strane u roku keks. Ove najnovije su kupljene prošle godine, točnije prije otprilike baš godine dana. Što radim s njima? Nosim ih, hodam u njima, ne trčim maratone, ne igram nogomet u njima. Tako da...Ne mislim da je do mene
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 14:48   #4612
Da, sve su skuplje a sve manje kvalitetne. Meni brat ima starke koje je kupio u usa prije 10-12 godina. Crne niske. One su ko iz dućana, doslovno. Al jbg nisu made in china i vietnam nego usa.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 15:23   #4613
Quote:
Urbanna kaže: Pogledaj post
Mene uvijek zabavi ovaj topic jer ne mogu vjerovati da vam starke tako brzo puknu. Moje sve traju godinama, a nisam jedna od onih koje štede obuću, a uz to nosim samo tenisice, tako da sam uvijek u njima.
hehe, i mene zabavi iz istog razloga


Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Ja se također slažem da ne vrijede 500 kn ni pod razno ali ekipa masovno pere starke u mašini i onda se čude šta su požutile ili se raspale.
tako je. kod mojih se starki tu i tamo zaprlja guma, a to se lako čisti... smatram da nije baš pametno kupit bijele starke jer se vrlo lako zaprlja krpeni dio..

ako pazite starke, trajat će.. ako ih pazite, a pucaju, onda se stvarno zapitajte kupujete li original..

a što se tiče cijene, u većim gradovima se starke vrlo lako mogu naći na popustu i tada krpene budu oko 220-250 kn, osim ako se ložite na bijele starke

Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
još gluplje mi je šta su im kalupi čudni totalno, moj broj koji nosim inače su mi ogromne a manji broj me natuče nakon nekog vremena.
koliko znam, postoje dvije vrste kalupa-muški i ženski. ja imam muški, veličina mi je idealna i skroz su udobne, nema žuljeva uopće, ali ja nosim ortopetske uloške u njima, pa može i to bit razlog...
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 15:31   #4614
Moje se isto dobro drže, a nosim ih i zimi
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 15:40   #4615
ja sam ih stvarno iznosila ali sam užasno pedantna, tako da ako su meni pukle trebale bi puknut svakome. ima li neki link za povoljnu kupnju na netu? nitko ništa ne govori? ja bih boju cotton candy ili možda quartz pink
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 15:44   #4616
Bojim se da bi ti se te s neta još prije raspala, ako misliš na fejkane.
Zna na asosu bit originalnih sniženih često, pa pogledaj
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 16:53   #4617
ja imam tri normalna modela i jedne sa tankom gumom. najstarije, crne, sam kupila negdje 2007. ili 2008. i jos uvijek ih nosim. imaju malu rupicu i guma se na svima onak malo savinula, ali sve su ok za nositi. crne sam najvise nosila, ali i ostale dosta - po kisi, zimi, ljetu.. always tak da ne znam kak se vama raspadnu. sad razmisljam o koznim starkama, ali su 600 kuna..

Zadnje uređivanje transcendental : 22.09.2014. at 17:00.
transcendental is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 17:57   #4618
Quote:
transcendental kaže: Pogledaj post
sad razmisljam o koznim starkama, ali su 600 kuna..
Kupi, nećeš požaliti.

Fotkala sam sad svoje, ali nisam sve jer mi nisu sve tu.
Smeđe kožne sam kupila 2006. godine, zelene 2008. godine, kožne crne i narančaste 2010. godine. Najveća su oštećenja s unutrašnje strane jer ih svakako skidam , ali ne mogu se požaliti. Koliko ih dugo nosim i kakve su festivale prošle, izgledaju odlično.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 18:31   #4619
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Bojim se da bi ti se te s neta još prije raspala, ako misliš na fejkane.
Zna na asosu bit originalnih sniženih često, pa pogledaj
ne nužno fejkane, poželjno je da su original mislila sam ima li pouzdan sajt za narudžbu. znam za asos i povremeno budu neki mali popusti na kupnju
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 22:19   #4620
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post


koliko znam, postoje dvije vrste kalupa-muški i ženski. ja imam muški, veličina mi je idealna i skroz su udobne, nema žuljeva uopće, ali ja nosim ortopetske uloške u njima, pa može i to bit razlog...
a koji je najmanji broj kod muških? znam da sam bila pitala prodavača zadnji put koje su vam ovo pošto sam 41 -a bile mi ogromne a on slježe ramenima, kao sve je isto samo ide po veličinama.
E da, šta me još najviše nervira kod starki je šta oni krugovi srebreni di se uvlače špigete puštaju crnilo ono lipe bile starke sa mjestimično crnim špigetama
kvragu pa one h&m fažolke od 69 kn ne puštaju, imaju bijele one krugove. Usput te tene hm su ludilo, ja ih derem i perem evo već godinu dana i više ko nove su.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.