Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2006., 16:32   #21
Quote:
Doria kaže:
.. danas sam se upustila u potragu za hlacama.. obicnim crnim hlacama, stvarno nisam zahtjevna .. nakon nekoliko sati frustriranja sam se vratila dobrom starom Maxy-u i pljunula 500 kuna za hlace koje mi dobro stoje ..

.. majice, mislim da cu odustat od toga.. nasla sam 46 i 48 majica koji su mi dobre svugdje osim u sisama, mislim da bih trebala neku kombinaciju 50ke za sise i donji dio velicine 46
a zakaj ne daš šivati hlače? materijal + šnajderica = max. 200 kn, a po mjeri i kakve hoćeš. to ionako i maxi radi.
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 16:49   #22
baš sam danas u amadeusu vidjela preslatku haljinu-košulju, lanenu kad ono, ostao im samo broj 46. na tržnici špansko.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 19:38   #23
Quote:
roberta carlos kaže:
a zakaj ne daš šivati hlače? materijal + šnajderica = max. 200 kn, a po mjeri i kakve hoćeš. to ionako i maxi radi.
.. da, to je opcija kad planirano trebam nesto, a hlace sam si sad naglo odlucila kupit jer sam hitno trebala nove ..

.. no, ne znam.. par puta sam samo isla kod snajderica i to kad sam tjednima unaprijed znala da cu trebat to i to .. u biti, imam taj krajnje neobican poriv da udjem u ducan i kupim nesto sto mi se svidi
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 21:08   #24
Hlače, majice... sve veći brojevi - Marks&Spencer. Meni je kod njih problem naći manji broj. Stvari su im klasična moda, skuplje jesu, ali vrijede.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 23:51   #25
C&A, ako trebaš veće brojeve zbog njih se isplati otići do Austrije ili Mađarske (što ti je već bliže). Imaju i ozbiljnijih stvari, a imaju i dobrih stvari za mlade (i to isti modeli u brojevima od S do XL ). Ja nosim veće brojeve i imam veće grudi i spasila sam se kad sam otkirla njihove majice. Imaju sada ok ljetnu kolekciju, cijene majica od 30 i nešto kuna, pa do 100 i nešto.
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 14:51   #26
Ja u Zagrebu kupujem majice u Mark&Spanceru, u Nami se znaju isto naci majice vecih brojeva, i to pogotovo iz Liscine kolekcije. Takodjer, u Amadeusu sam na jesen nasla majice dugih rukava, ne znam da li sad imaju stogod ljetog u većim brojevima. Neki danas sam si kupila par majica u Ledy XXL u Tratinskoj, 150 kuna su i meni super...
Takodjer, iskoristim svaku priliku kad sam na putu u inozemstvu, da si vani kupim nesto. Kao sto su cure vec rekle u Austriji je super C&A, H&M i Ulla Popoken. Samo pazi... u Ulli Popken uzmi broj manje
Boni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 15:02   #27
Red face Moda za "punije"

Dali znate za neki dućan sa odjećom za "punije"-ženske
Dolazi u obzir sve osim Maxi poker,Gjuro xl,te kataloga raznih.
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 17:12   #28
Imaš u Marks and Spenceru na Kaptolu, sve do engleskog broja 22 (to je oko 54 naših, nisam sigurna) - može se ubosti dobar komad odjeće za ne preveliku cijenu
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 17:18   #29
Ja u Marks i Spenceru nikad ništa tako veliko nisam našla, bar ne na vješalicama. Nikada nisam pitala, možda bi mi donijeli iz skladišta ili negdje iza pulta....

Lady XXL na potezu između Cibone i Trešnjevačkog placa. Jeftiniji od Pokera, ali nije neki izbor.

Neckermann.

Ili smršavi
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 17:29   #30
Imago, sorry, ja samo pričam šta sam vidjela, bilo je na vješalicama kad sam dolazila, a kako nisam iz ZG, pretpostavljala sam da su se drugi modeli rasprodali. Uglavnom, sigurno ima (vjerojatno ne svi modeli), ali se raspitaj kad dobivaju robu..
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 18:26   #31
Imas ducan Elena Miro na pocetku Ilice ako se ne varam
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 22:06   #32
Mango
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 22:09   #33
mango? are you kidding?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 13:13   #34
pa ja u mangu kupujem puno stvari (uglvnom majice i topiće koji su jako lijepi i kvalitetni), iako sam punija i u puno trgovina ne mogu naći ništa za sebe.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 20:01   #35
do kojeg broja idu?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 22:39   #36
Quote:
deedeedee kaže:
do kojeg broja idu?
Brojevi su do xl ili l, ovisi o modelu. Neke stvari xl mi znaju biti male, a neke bez problema mogu uzeti l ili čak m. To sve ovisi o modelu i materijalu, odeš, isprobaš i garantirano izađeš iz trgovine sa par finih stvarčica
Sad je sniženje pa više i nema veliki izbor većih stvari, barem u osijeku, ali već je stiglo nešto iz nove kolekcije.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 03:13   #37
dizajneri često rade odjeću po mjeri pa tako i za punije.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 11:47   #38
ajde molim te reci koji dizajneri???
Ja sam jedva pronašla malo moderniji "butik"gdje su mi sašili po mjeri za svadbu top i dugu tuniku.I naplatili 1600 kn prije 3 godine (jedna dizajnerica i inače je skupa).
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 13:31   #39
znam da nataša jeletić radi po mjeri, ali isto nije jeftina.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 16:42   #40
Bila sam na stranicama Ulle Popken i ima zanimljivih stvari.
Pitanje je,dali je tko naručivao i kakva je procedura,kolika je poštarina i kakva je kvaliteta?
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.