Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 18:54   #101
Ova ideja s kuhanjem piva mi postaje sve interesantnija.
Nabavio sam knjigu "Pivo iz vlastitog podruma", ne ocekujem previse od nje.. cisto da proucim neke osnove pa mozda jednog dana i ja stavim lonac na vatru.
Las Legolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 13:59   #102
pivo je skuhano

moje prvo pivo je skuhano,
vrenje je vec pocelo,
jos de stavim umjetne nokte da imam sta grist dok cekam prvu konzumaciju
newbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:41   #103
Odlicno, javi kako je proslo..
mozes i koju sliku nabacit
Las Legolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 20:20   #104
Quote:
Las Legolas kaže: Pogledaj post
Odlicno, javi kako je proslo..
mozes i koju sliku nabacit
a i nemam sta posebno uslikat,sad je u kanistru od 5 galona,onaj od vode sa aparatom,klasika,vrije i to je to,al tek dva dana jooooj
newbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 11:36   #105
Sporo vrijeme prolazi kad dozrijeva pivo?
Slikaj prije degustacije.
Las Legolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 22:06   #106
Quote:
ferdofantastiko kaže: Pogledaj post
Ja sam počeo s loncem od 20 lit,
plastičnom kantom s poklopcem koji dobro brtvi,
flaširao sam u plastične dvolitrene PET boce.
Za početak to je to,malo gaze za cjeđenje i varikine za dezinfekciju nije nikakav trošak.
Trošak po pivu(1/2 lit) varira prema tome što si stavio u pivovinu.A kreće se oko 3 Kn,što za vrhunsko pivo nije puno.
I meni je u početku bila presudna cijena ,sad je to kvaliteta.
Od dana kuhanja do prve konzumacije prođe 2-3 mjeseca.
Može se i ubrzati na 20-ak dana...ali to ne radim.Odležavanje čini pivo puno kvalitetnijim.Meni pivo sada sazrijeva u staklenim bocama zatvorenim krunskim čepovima.Klasična metoda.Možete nakon druge fermentacije pivo staviti u čeličnu bačvu-keg-i umjetno nadrukati CO2 -probao sam i to...ali ipak sam za klasiku.
Nisam ni na kakvom poljuprivrednom forumu,hvala za link,prošnjofati ću ima li što korisno...

ej bok, vidim da si ti prvi počeo s temom pa da se najprije tebi obratim za pokoju informaciju! kakav materijal (plastična ili drvena bačvica ili?) preporučaš za proces fermentacije ako to igra neku, za prvi put, značajnu ulogu? jel posuda tj. bačva za fermentaciju treba biti hermetički zatvorena jer ipak taj se proces odvija bez prisustva kisika ako se ne varam? ili se možda varam ... nadam se da si razradio recept kroz ove skoro dvije godine pozdrav
rundekbundek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 13:26   #107
Quote:
rundekbundek kaže: Pogledaj post
ej bok, vidim da si ti prvi počeo s temom pa da se najprije tebi obratim za pokoju informaciju! kakav materijal (plastična ili drvena bačvica ili?) preporučaš za proces fermentacije ako to igra neku, za prvi put, značajnu ulogu? jel posuda tj. bačva za fermentaciju treba biti hermetički zatvorena jer ipak taj se proces odvija bez prisustva kisika ako se ne varam? ili se možda varam ... nadam se da si razradio recept kroz ove skoro dvije godine pozdrav
sve se preselilo na PIVARSTVO.INFO,tamo imas mnogo vise informacija
pozdrv
newbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 23:56   #108
Volio bih poceti proizvodit pivu kod kuce. Neznam kako napravit pivu i gdje nabavit sirovine.Ja sam iz rijeke , pa ako neko zna svaka pomoc je dobrodošla.
ikta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 13:56   #109
http://www.pivarstvo.info/forum/
tu ćete naći sve informacije o kućnoj proizvodnji piva
loody-chincho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 17:46   #110
Volio bih se bavit proizvidnjom piva.Ja sam iz Rijeke. Neznam di nabavit sirovine i pribor, ako neko zna molim za pomoc.
ikta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 23:19   #111
Dođi na pivarstvo info pa ćemo ti sve objasniti.
Nije teško. Meni fermentira 60 litara piva u tri demižona.
__________________
Žderonja
Amdejac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 16:27   #112
Quote:
marion56 kaže: Pogledaj post
Kad si već spomenuo, baš sam neki dan probao, prijatelj mi radi za njih pa dao jednu probnu, neznam, vidi se da je drugačije, prirodna, samo treba malo da se navikne čovjek, navikli na ove žuje, karlovac, panove i to, a ovo je ipak prirodna piva (vukovarska) bez konservansa, onih pasterizacija i tih gluposti, rok 30 dana, kažem, samo se treba naviknuti i biće dobro....
dododo12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 16:35   #113
Quote:
ferdofantastiko kaže: Pogledaj post
Evo tri recepta:

http://beerrecipes.org/showrecipe.php?recipeid=689
http://beerrecipes.org/showrecipe.php?recipeid=717
http://beerrecipes.org/showrecipe.php?recipeid=672

Zapravo, radio sam tako nešto jesenas,svidilo mi se pa
i sad imam jednu šaržu nečega sličnog u podrumu na sazrijevanju.
kaj mi točno od posudja treba i gdje to nabaviti ?
dododo12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 10:11   #114
Pozdrav

Već dugo razmišljam krenut kuhat pivu za sebe i svoje društvo...a čitajući forume vidim da si majstor u tome...
Guglao sam malo o tome i gledao filmiće ali ekipa je otišla tak široko da moram priznat da sam se pogubio....
DAKLE ONO ŠTO TREBAM JEST DA ME NETKO MALO VODI KROZ PRIČU U POČETKU...
Poprilici znam koje vrste piva bi htio probat kuhat pa ako si voljan pomoć bio bih ti zahvalan...
Mozda bi mogli dogovorit i neku suradnju pošto smo blizu...
Silver21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 17:34   #115
Quote:
Silver21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Već dugo razmišljam krenut kuhat pivu za sebe i svoje društvo...a čitajući forume vidim da si majstor u tome...
Guglao sam malo o tome i gledao filmiće ali ekipa je otišla tak široko da moram priznat da sam se pogubio....
DAKLE ONO ŠTO TREBAM JEST DA ME NETKO MALO VODI KROZ PRIČU U POČETKU...
Poprilici znam koje vrste piva bi htio probat kuhat pa ako si voljan pomoć bio bih ti zahvalan...
Mozda bi mogli dogovorit i neku suradnju pošto smo blizu...
Ovo su ti bili moji počeci i jednostavnije od toga nemože bit.

http://www.pivarstvo.info/forum/viewtopic.php?t=2078
__________________
Žderonja
Amdejac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 10:39   #116
Thumbs up

pozdrav,tema je super,ponukalo me na razmisljanje cak i da poduzmem nesto pa evo par pitanja;
1.po Vasem misljenju jeli bolje. synergy brewing system ili speidel naravno zbog okusa,kvalitete....i argumente za i protiv ako moze!?
2.Npr.ovih 20l sta proizvode(cca80min.) znacili to da ovih 20 l izlijem u posudu u kojoj mora odlezat pa mogu ponovit proces npr.5puta u danu!?
3.kako postici da moze stajati u boci npr.mjesec dana a da bude isti okus kad se otvori!?
p.s.ima vise konzumenata a za veci aparat nema sredstava....hahahahaha a mozda bih i prodavao...
Hvala svima
onin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 12:45   #117
Pozdrav svima,

dugo vremena razmišljam o tome da napravim svoje pivo i napokon sam se odlučio da pokušam. Pravio bi neko ALE pivo recimo slično okusom GRIČKOJ VJEŠTICI iz Medvedgrada.
Jel imate neki dobar recept za tako neko pivo i gdje mi je najbolje kupiti sastojke. Gledao sam hmelj na beershop.hr imaju velik izbor, ali ne znam koji bi uzeo, što se tiće slada imaju u zrnu baš za ale piva.
Koja količina slada u zrnu mi je potrebna za prvi pokusaj od 5 galona?

Svaka pomoć je dobrodošla!

Zadnje uređivanje igor_os : 21.08.2013. at 13:28. Reason: dodatak postu
igor_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 10:37   #118
Quote:
igor_os kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

dugo vremena razmišljam o tome da napravim svoje pivo i napokon sam se odlučio da pokušam. Pravio bi neko ALE pivo recimo slično okusom GRIČKOJ VJEŠTICI iz Medvedgrada.
Jel imate neki dobar recept za tako neko pivo i gdje mi je najbolje kupiti sastojke. Gledao sam hmelj na beershop.hr imaju velik izbor, ali ne znam koji bi uzeo, što se tiće slada imaju u zrnu baš za ale piva.
Koja količina slada u zrnu mi je potrebna za prvi pokusaj od 5 galona?

Svaka pomoć je dobrodošla!
Našao sam i recept koji bi pokušao napraviti:

Beer Style: Brown Ale
Recipe Type: all-grain
Yield: 5 gallons
Description:
Easy drinking brown ale. Addition of brown sugar gives it a smooth finish that your guests who may not be too found of darker beers will find pleasing.

Will be ready to drink two weeks after bottling but really starts to stand out at 4-6 weeks.

Ingredients:
9 lbs Pale Ale Malt (2 row) UK – 4,08
1 lb Caramel/Crystal Malt – 40L
6 oz Chocolate Malt
1 lb Dark Brown Sugar (Add at boiling)
1.5 oz Williamette Hops (4.8% AAU) 60 min
.5 oz Williamette Hops (4.8% AAU) 5 min
Wyeast - British Ale #1098
OG: 1.054 FG: 1.014
Primary Ferment: 7 days
Secondary Ferment: 7 days
Procedure:
Mash Schedule - Single infusion / Batch Sparge

Heat 4.0 gal water @ 162.5F to obtain a mash temp of 152.0F. Mash for one hour and drain. Heat 4.5 gal water @ 178F to get a sparge water temp of 165.2F. Mash for 15 min and drain....will yield approx. 6.5 gal of wort to boil. Heat to boiling. Add dark brown sugar and 1.5 oz Williamette hops. I add Irish Moss at 15 min to help with protein break/clarify the beer. Add .5 oz Williamette hops at 5 min. Cool and pitch yeast

što se tiče sastojaka jel se može koristiti
Hmelj Willamette u peletima A.A 6,2%
naravno u proporcionalno manjoj količini

te gdje je moguće kod nas nabaviti irish moss i Wyeast - British Ale #1098 kvasac, odnosno jel postoji neki dobar kvasac kod nas?

Slad Castle crystal trenutno nije dostupan u beer shopu, jel znate u praksi koliko cesto narucuju? ilia ako je netko voljan prodati 1 kg.
igor_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 15:41   #119
Ima li još zainteresiranih entuzijasta koji bi htjeli probati. Ja sam u tome 3 godine i mogu reći da je najbolji hobi do sada.
Humana dolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 09:54   #120
Quote:
Humana dolina kaže: Pogledaj post
... Ja sam u tome 3 godine i mogu reći da je najbolji hobi do sada.
Ma znamo mi i zašto!
Žena uvijek zna gdje si i kaj radiš i uvijek si vesel, a posel ni opasan!:klap:
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.