Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2013., 20:03   #5261
Popaj nikad nece iznevjeriti Olivu kako li su samo slatki, ona mreza se napunila zbog njihove ljubavi ne zbog ribarenja (svaka cast deckima al )

Bilo bi fora da Sancho i Esther dozive kakav brodolomcic pa se nasucu na neki pusti otok, i Esther mora po citave dane slusat violinu

Merce opet kraljica noci najbolja je super mi je onaj njen naglasak seljače i sleng predobro joj stoji, drolja ko salivena
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 20:17   #5262
evo ja sam napokon dočekala masakr torte koji je Pijavica izvela sa stilom, nema šta! face svih prisutnih su govorile više od ičeg, mama i tata mora da su bili posebno ponosni na svoju kćer!
genijalno mi je bilo kaj se prije tog masakra mini mladenaca Fulgi i Pijavica svađaju i natežu, dolazi Delfinka (koja kao da nije bila prisutna do tad na svadbi) i s blaženom facom veli da se dijeli torta. rispekt ženo!

pri prvom gledanju sam prekskala većinu scena vezanih za Hazmin, Lazara i ostatak, pa sam danas bila iznenađena kad je policajac Obrvica htio da kolega uslika Hazmin za njegovu privatnu kolekciju. i to ni manje ni više nego kemijskom isssuse pa ovo nisu istine

onaj lov ribe :rolajz: bez Kapetana su ulovili za ručak, a kasnije svih 10 tona LOOOOL
šta mi još nikad nije išlo u glavu je ta logika Popaja. naime, on će oženit Pijavicu da ju zaštiti. oke.
ode sa svadbe. oke, nije planirao, tak je ispalo.
i onda na kraju veli da će se razvest od nje. na dan vjenčanja

al nema veze, sve se zaboravi, beso je opet bio predobar!
cijela scena s njima u toj kabini


Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Bilo bi fora da Lazara ili Hazminku pojede morski pas. Zapravo, želim dobar tek peseku, da ih oboje pojede, samo kvare seriju. : kava:
Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
Bilo bi fora da Sancho i Esther dozive kakav brodolomcic pa se nasucu na neki pusti otok, i Esther mora po citave dane slusat violinu : o l:
curke.. ovo su sve super scenariji. me gustan!
poznavajući Pijavicu, ne bi im bilo mirno

Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
Merce opet kraljica noci : D najbolja je: lol : super mi je onaj njen naglasak seljače i sleng :r ofl: predobro joj stoji, drolja ko salivena :zu bo: :t op:
da, htjedoh napisat, baš joj super stoji ova uloga kraljice trotoara
(ali ima tamo na ulici i skaja i šljokica i perika i štikli i neukusa za cijeli Mehiko)
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 20:36   #5263
Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
Bilo bi fora da Sancho i Esther dozive kakav brodolomcic pa se nasucu na neki pusti otok, i Esther mora po citave dane slusat violinu
Carice I neka im se pridruže Lazaro i Hasminka, ionako ih nitko ne voli na ovom forumu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 23:57   #5264
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
E vidiš,meni ne...nervira me ono njeno cviljenje,jučer je fakat pretjerala,okrenula sam program dok ne prođu te scene s njom
meni je super, baš zato kaj je tak blentava a slažem se s tobom da ponekad pretjeruje...ali nasmijava...koje face radi...e da najbolja je bila danas kad je izvodila nožićem, masakr mladenaca sa torte
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....
leksonaze is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 00:03   #5265
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
evo ja sam napokon dočekala masakr torte:cheer : koji je Pijavica izvela sa stilom, nema šta! face svih prisutnih su govorile više od ičeg, mama i tata mora da su bili posebno ponosni na svoju kćer! : s
haha ajme koja je to luda. Dobro joj je Fulgi reko u nekoj epizodi 'Seoska ludo'. svaki put kad se sjetim kak on to njoj izgovara umrem od smijeha.

Quote:
pri prvom gledanju sam prekskala većinu scena vezanih za Hazmin, Lazara i ostatak, pa sam danas bila iznenađena kad je policajac Obrvica htio da kolega uslika Hazmin za njegovu privatnu kolekciju. i to ni manje ni više nego kemijskom isssuse pa ovo nisu istine :lol : :lol :
ajme da predosadni su,kak ste vi to izdrzale :/

Quote:
al nema veze, sve se zaboravi, beso je opet bio :Slin : predobar!
cijela scena s njima u toj kabini :cerek :
jadna Marina nebi,al Kad Popaj uzme stvari u svoje ruke,nema kud.Doslovno stvari u svoje ruke hh

Quote:
da, htjedoh napisat, baš joj super stoji ova uloga kraljice trotoara
(ali ima tamo na ulici i skaja i šljokica i perika i štikli i neukusa za cijeli Mehiko)
legenda

Al Delfinka je jos super ispale uz ludu kcer ii jos ludeg muza,iznenadilo me njeno razumno razmisljanje,tipa ne podrzavam Popaja al netrebas mu niti smetat u poslu.

Ajme Becky y Jose,topljenjeeee.Nora opet rastura
florass is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 01:58   #5266
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Bilo bi fora da Lazara ili Hazminku pojede morski pas. Zapravo, želim dobar tek peseku, da ih oboje pojede, samo kvare seriju.
Quote:
Bilo bi fora da Sancho i Esther dozive kakav brodolomcic pa se nasucu na neki pusti otok, i Esther mora po citave dane slusat violinu
predobri scenariji curke još kad bi tako bilo gdje bi nam bio kraj hahhaha..

Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
Popaj nikad nece iznevjeriti Olivu kako li su samo slatki, ona mreza se napunila zbog njihove ljubavi ne zbog ribarenja
da došao odmah ulov kad je došao Popaj i još onaj njihov zagrljaj


Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
evo ja sam napokon dočekala masakr torte koji je Pijavica izvela sa stilom, nema šta! face svih prisutnih su govorile više od ičeg, mama i tata mora da su bili posebno ponosni na svoju kćer!
genijalno mi je bilo kaj se prije tog masakra mini mladenaca Fulgi i Pijavica svađaju i natežu, dolazi Delfinka (koja kao da nije bila prisutna do tad na svadbi) i s blaženom facom veli da se dijeli torta. rispekt ženo!
da došao slavni masakr torte u Pijavičinom stilu hahhahhahh.....

Quote:
onaj lov ribe :rolajz: bez Kapetana su ulovili za ručak, a kasnije svih 10 tona LOOOOL
šta mi još nikad nije išlo u glavu je ta logika Popaja. naime, on će oženit Pijavicu da ju zaštiti. oke.
ode sa svadbe. oke, nije planirao, tak je ispalo.
i onda na kraju veli da će se razvest od nje. na dan vjenčanja
kod Popaja je sve moguće

Quote:
al nema veze, sve se zaboravi, beso je opet bio predobar!
cijela scena s njima u toj kabini
baš to sve se zaboravi kad su njih dvoje u kadru i besssssooooo

[SLIKA OBRISANA]





https://o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HB...YuwGpdJXHq1efI

https://o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HB...IP74AsVWRI0lcM

https://o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HB...7NLHuzm9kxL6ds

https://o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HB...tp2HsvWxAQhJIw

https://o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HB...arqqVzc0fHesjA

https://o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HB...RrbTJ2bC5qcGcU
wAcUwAcAFgASAA&s=LQ8DHC6LcTMQ-T8JTfQcMiT-fBVx31P8eHQvieos1D0

gifovi iz 19-te epke
http://imgbox.com/g/4B5dIpcjyh
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥

Zadnje uređivanje pipa : 22.11.2013. at 02:12.
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 03:36   #5267
Quote:
florass kaže: Pogledaj post
ajme da predosadni su,kak ste vi to izdrzale :/
čuj, davale smo si podršku međusobno, i tak to. a i FF tipka se koristila dosta pri tome. kažem, iznenađena sam nekim stvarima kaj se njih tiče kolko sam tog propustila. al evo sad nadoknađujem

Quote:
jadna Marina nebi,al Kad Popaj uzme stvari u svoje ruke,nema kud.Doslovno stvari u svoje ruke hh: cerek:
ona jadna ne zna jel bi il ne bi. i dok se ona tam pokušava sabrat, on je odlučio umjesto nje i pao

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
da došao slavni masakr torte u Pijavičinom stilu hahhahhahh.....
dočekah ga, fajnali

E- gifovi su predvniiii
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 04:27   #5268
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
prvo, njegovo opisivanje kaj treba skočit na glavu u more, a gore leti helikopter, dole su morski psi, kak je trebao imat dublera upravo zato, da ak ima tiburonesa da pojedu dublera
drugo, za kosu, da ju nemre imat cijelu telenovelu
i onda kak je preduhitrio novinarku s pitanjem -andamos juntos o no?
kao ne, samo su radili, super im je bilo, voli ju jako : i nije bilo nikakvih problemosa među njima al sve je zo posao

i Xime kak se pretvara u Magdalenu? samo stavi crveni ruž


bem ti miša kak super zgledaju :
prvo ovo za duplera...baš sam se ismijala hahaha i on se jadan prepao pred samu scenu skakanja u more ahhah

ovo kad je prije voditeljice pitao jesu li zajedno on i xime i onda ona neka muzika u pozadini ... ba drama i kao nemaju .... ma kome lažeš kontam ti se

jel ikome bilo čudno akd je rekao da nije bilo nikakvih problema među njima i akd je kao objašnjavao.... meni je izgledalo kao da je bilo nekih porblema između glumaca, al da to nisu bili problemi između njih dvoje nego nekoga drugog... takav sam dojam dobila ja


Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Da to sam i ja primjetila za naglasak malo je čudan

ali nema veze meni je baš sladak i u ovom izdanju

Will y Ximena slika iz L.A Televisa Fundation
https://pbs.twimg.com/media/BZZisLGCcAAc2Xs.jpg:large

gledanost zadnje epke u Americi 4,33 milijuna
uuu ovo je više nego dobro..ovo ej više nego odlično...zar ne?? baaš mi je drago


Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post

ah, taj odgovor je već tolko izlizan :al kaj će drugo reć
da, voli ju i super su se slagali. ma nismo ni sumnjali u to:
možda jest izlizano, al zar se nisu dobro slagali?
slike iza kamera, video klipovi, uvijek su se zezali zajedno, grlili... baš se vidjelo da se dobro slažu... a scene su to njihove same i pokazale, pa njihov prvi poljubac je bio wooow... totalno su bili opušteni..a to nije moguće ako nemaš povjerenja u partnera .. za mene su oni prodali priču..nije izgledalo da glume..mene su uvjerili..šteta što nisu dobili bolju priču..bolju pozadinu... tipa kakvu sad ima boyerka sa rulliem
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU

Zadnje uređivanje uckvondy : 22.11.2013. at 04:34.
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 11:56   #5269
Quote:
florass kaže: Pogledaj post



bez ikakve uvrede il slicno al kako ti se da visit na ovoj temi a ne zanima te.
mene zanima npr serija al jedva stignem citat a kamoli komentirat.
dodi tu i proslavi ako je ukinu(u sto sumnjam). il daj sansu seriji i nemoj sve gledat tako negativno.ipak je to samo serija
veliki potpis na ovo, jer ni ja zaista ne razumin. mene ova serija zanima, i isto je nekad ne stignem gledat. trenutno sam u zaostatku, ne velikom i onda ću sve komentirati. ono šta moram reć je da vidim i ja miljun nebuloza ovdi, nedostatak kemije, ali ne pada mi napamet pljuvati po seriji jer nije još ni 20 epizoda prošlo. ako zbog ičeg onda jer su se ljudi potrudili da ovo snime. netko više, netko manje, ali trud je tu. i vjerojatno Oluja neće bit neka ekstra i posebna serija, na nju gledam kao sat razbibrige od svakodnevnice. Levy je samo veliki plus. eto, da ne bude samo on, i Evora i Romo su pozitivna strana serije. i naravno Nora
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 14:33   #5270
Nema do Sortyja

Ja već 2-3 epke u cijelosti nisam stigla pogledati,jel ima uopće kakve zanimljive radnje,kakvog pomaka?
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 15:34   #5271
Quote:
splićanka1983 kaže: Pogledaj post
veliki potpis na ovo, jer ni ja zaista ne razumin. mene ova serija zanima, i isto je nekad ne stignem gledat. trenutno sam u zaostatku, ne velikom i onda ću sve komentirati. ono šta moram reć je da vidim i ja miljun nebuloza ovdi, nedostatak kemije, ali ne pada mi napamet pljuvati po seriji jer nije još ni 20 epizoda prošlo. ako zbog ičeg onda jer su se ljudi potrudili da ovo snime. netko više, netko manje, ali trud je tu. i vjerojatno Oluja neće bit neka ekstra i posebna serija, na nju gledam kao sat razbibrige od svakodnevnice. Levy je samo veliki plus. eto, da ne bude samo on, i Evora i Romo su pozitivna strana serije. i naravno Nora
zar ximena nije pozitivna strana serije?

glumačka postava je na nivou, izdvajam lazara i jasminku , priča nije bajna...al nije ni loša, osobito ne toliko koliko se pljuje po njoj ..
a o kemiji mi je muka više i pričat...ako vama xime i will nemaju kemiju onda stvarno ne znam šta da kažem kad pogledam ove gifove samo, ne moram ni tona čuti, kemija frca na sve strane...

@pips gifovi razvaljuju, ovo na brodu, kad damian stigne, pa onda im se obadvojema razvuku usne kad vide jedno drugo, i odjednom to nastoje prikriti nekakvom dernjavom i svađom, al to opet ne može dugo trajati, popuštaju obadvoje, čak i oliva koja se tako hladno držala više ne može odoliti i sad nam besitosi stižu sve češće ako ne vidite kemiju ljudi, kupite naočale
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 16:27   #5272
Quote:
splićanka1983 kaže: Pogledaj post
veliki potpis na ovo, jer ni ja zaista ne razumin. mene ova serija zanima, i isto je nekad ne stignem gledat. trenutno sam u zaostatku, ne velikom i onda ću sve komentirati. ono šta moram reć je da vidim i ja miljun nebuloza ovdi, nedostatak kemije, ali ne pada mi napamet pljuvati po seriji jer nije još ni 20 epizoda prošlo. ako zbog ičeg onda jer su se ljudi potrudili da ovo snime. netko više, netko manje, ali trud je tu. i vjerojatno Oluja neće bit neka ekstra i posebna serija, na nju gledam kao sat razbibrige od svakodnevnice. Levy je samo veliki plus. eto, da ne bude samo on, i Evora i Romo su pozitivna strana serije. i naravno Nora
koka moja sve si dobro rekla osim nedostatka kemije
to ti ne opraštam hahhahhah....
ali vjerujem u tebe kad pogledaš zaostatke da ćeš osjetiti ju
naročito u budućim epkama

slažem se da nije ekstra i posebna serija niti remek djelo
ali kakvih sve ima ovo je čisto prosječna sapunica za razbibrigu
ima par dobrih likova zbog kojih vrijedi trpiti dosadne

bold- i nemoj zaboraviti Ximenu kako kaže @uckwondy
dok je njih zaboraviš na sve nebuloze kojih će i dalje biti
ipak su u pitanju Meija i Abudica ali ima i pozitivnih stvari
koje su me iznenadile pa to malo ublaži sve loše
ova je još dobra

zar ximena nije pozitivna strana serije?

Quote:
glumačka postava je na nivou, izdvajam lazara i jasminku , priča nije bajna...al nije ni loša, osobito ne toliko koliko se pljuje po njoj ..
a o kemiji mi je muka više i pričat...ako vama xime i will nemaju kemiju onda stvarno ne znam šta da kažem kad pogledam ove gifove samo, ne moram ni tona čuti, kemija frca na sve strane...
a šta se može legice netko ne vidi kemiju netko vidi
nismo svi isti sto ljudi što čudi
glavno da je mi vidimo i uživamo

Quote:
@pips gifovi razvaljuju, ovo na brodu, kad damian stigne, pa onda im se obadvojema razvuku usne kad vide jedno drugo, i odjednom to nastoje prikriti nekakvom dernjavom i svađom, al to opet ne može dugo trajati, popuštaju obadvoje, čak i oliva koja se tako hladno držala više ne može odoliti i sad nam besitosi stižu sve češće
da to mi je tak simpa scena i odmah nakon toga počnu se svadjati
i zamalo padne kiss ali Bagre smeta zloćko jedan

a kakve su samo poglede nabacivali hahhahha....

Ovdje sam da spasim tvrtku i posao mnogima.I ja da bih pomogao,ali
i zato što......Zašto?Jer vas volim.Jer ne mogu živjeti bez vas.
Ne znam kako bi ti više objasnio da želim samo tvoju ljubav!
Bože,jedina si žena koju volim!
Borio bih se protiv čitavog svijeta ako treba da te dobijem.

Quote:
florass kaže: Pogledaj post
joj bas su dosadni. sve me strah sta veli kolegica@Pam do kraja vidat njihovu pricu. al umirem na ovo 'Hazminka'
imate se čega bojati pripremite se na sve

nadimci su nam sve bolji i bolji hahhah....

Quote:
ajme da predosadni su,kak ste vi to izdrzale
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
čuj, davale smo si podršku međusobno, i tak to. a i FF tipka se koristila dosta pri tome. kažem, iznenađena sam nekim stvarima kaj se njih tiče kolko sam tog propustila.al evo sad nadoknađujem
kako legica kaže zajedno smo se tješili i imali smo tipku FF

a ja ni sada ne gledam ih previše ne mogu to moje oči da podnesu
hahhahahhah....

Quote:
ona jadna ne zna jel bi il ne bi. i dok se ona tam pokušava sabrat, on je odlučio umjesto nje i pao
ma netko mora da napravi taj korak kad je ona neodlučna
na svu sreću

EDIT
ispravak krivog zadnjeg linka
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net...jpg?1384012229
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥

Zadnje uređivanje pipa : 22.11.2013. at 17:37.
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 17:09   #5273
Quote:
ovo kad je prije voditeljice pitao jesu li zajedno on i xime i onda ona neka muzika u pozadini ... ba drama i kao nemaju .... ma kome lažeš kontam ti se
a moraju malo da lažu

Quote:
jel ikome bilo čudno akd je rekao da nije bilo nikakvih problema među njima i akd je kao objašnjavao.... meni je izgledalo kao da je bilo nekih porblema između glumaca, al da to nisu bili problemi između njih dvoje nego nekoga drugog... takav sam dojam dobila ja
ja nisam dobila taj dojam



Quote:
uuu ovo je više nego dobro..ovo ej više nego odlično...zar ne?? baaš mi je drago
da to je dobar rezultat


Quote:
možda jest izlizano, al zar se nisu dobro slagali?
slike iza kamera, video klipovi, uvijek su se zezali zajedno, grlili... baš se vidjelo da se dobro slažu... a scene su to njihove same i pokazale, pa njihov prvi poljubac je bio wooow... totalno su bili opušteni..a to nije moguće ako nemaš povjerenja u partnera .. za mene su oni prodali priču..nije izgledalo da glume..mene su uvjerili..šteta što nisu dobili bolju priču..bolju pozadinu... tipa kakvu sad ima boyerka sa rulliem
da odlično su se slagali kako smo imali prilike da vidimo

da ostaje žal za boljom pričom i boljim producentom
ali šta je tu je imamo par super scena za pamćenje
bolje išta nego ništa

"Predji preko ponosa ako ti to donese sreću,dobro znaj
da se prave ljubavi rijetko sreću......"
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/...39954009_n.jpg

Xermosa Marina
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...74494054_n.jpg

Lolo i Candy
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/...97913521_n.jpg

Ximena i Alejandro Fernandez
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...38851352_n.jpg

danas je na Pink BH epka s našom najdražom kolibom
baš im zavidim hoću i ja ovu epku ubrzo kod nas hahhah....

naši golupćići u sreći i u tuzi uvijek su jedno uz drugo
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...62954380_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...78288004_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...77724734_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...85157891_n.jpg
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 17:50   #5274
Quote:
uckvondy kaže: Pogledaj post
zar ximena nije pozitivna strana serije?
nova je u tom svijetu telenovela, ali definitivno JE pozitivna strana serije

Quote:
glumačka postava je na nivou, izdvajam lazara i jasminku : rolleyes: , priča nije bajna...al nije ni loša, osobito ne toliko koliko se pljuje po njoj ..
a o kemiji mi je muka više i pričat...ako vama xime i will nemaju kemiju onda stvarno ne znam šta da kažem :r olleyes: kad pogledam ove gifove samo, ne moram ni tona čuti, kemija frca na sve strane... : cerek:
ma da bi reč rekla. potpis , ne treba se niš dodat na napisano

Quote:
@pips gifovi razvaljuju, ovo na brodu, kad damian stigne, pa onda im se obadvojema razvuku usne kad vide jedno drugo, i odjednom to nastoje prikriti nekakvom dernjavom i svađom, al to opet ne može dugo trajati, popuštaju obadvoje, čak i oliva koja se tako hladno držala više ne može odoliti i sad nam besitosi stižu sve češće : cerek:
ovo kao ljuti su jedno na drugo al ne mogu sakrit smješak na licu od sreće kaj se vide. i beso za kraj.. ma rastooop

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
slažem se da nije ekstra i posebna serija niti remek djelo
ali kakvih sve ima ovo je čisto prosječna sapunica za razbibrigu
ima par dobrih likova zbog kojih vrijedi trpiti dosadne
oo, apsolutno. nitko od nas nije rekao da je ovo prvoklasna, najbolja serija ikad, samo da su nam njih dvoje pre pre pre, ima zanimljivih stvari, iznenađujućih poteza, i nekoliko super likova uz glavni par. a nebuloza, bez brige ima kolko te volja, kao u svakoj sapunici uostalom (dobro, malo više )

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
a ja ni sada ne gledam ih previše ne mogu to moje oči da podnesu
hahhahahhah....
hahahah, a micaaaa, onda nemoj, čuvaj oči za bolje scene

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
ma netko mora da napravi taj korak kad je ona neodlučna
na svu sreću :c erek:
ma Popaj je ipak hombre, kako on ne bi poduzeo prvi korak
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 18:07   #5275
Quote:
Ajme Becky y Jose,topljenjeeee.Nora opet rastura
preslatka je kako je gnjavila Josea za ples i da kasnije zajedno
popiju još vina i još nagovorila Smaratriz da plešu La Bambu

Quote:
Al Delfinka je jos super ispale uz ludu kcer ii jos ludeg muza,iznenadilo me njeno razumno razmisljanje,tipa ne podrzavam Popaja al netrebas mu niti smetat u poslu.
da razumno razmišljanje ali to nikako ne dopire do lude kćeri hahhah...

umrla sam od smijeha kad je Pijavica rekla Damian će biti oduševljen
kad me vidi i provest ćemo zajedno prvu bračnu noć
a on kad ju je vidio pao mu mrak na oči

jadan naš Popaj s njom neće mu biti nimalo lako

ali zato je iskoristio malo vremena da se utješi s Olivom
da lakše podnese Pijavičin boravak

Quote:
hahahah, a micaaaa, onda nemoj, čuvaj oči za bolje scene
to i planiram ne želim da previše umaram na oči na bezvezne likove

zaboravih spomenuti legice umrla sam na nadimak policajac Obrvica
bravo na nadimku
i na njenu izjavu Hazminki da želi biti nešto više od prijatelja

evo nam tog kissa koji je bio neizbježan kad te Popaj primi u naručje
nema šanse da ga izbjegneš





__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 18:48   #5276
Quote:
uckvondy kaže: Pogledaj post
zar ximena nije pozitivna strana serije?
ximena mi je trenutno na nuli. s onim postavljanjem hernana za kapetana me posebno naljutila. s momačkom je došla na nulu. vidit ćemo dalje. neću po njoj pljuvati, neka prođe još malo. čekam da se pojavi magdalena da vidim kako je to odradila
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 18:50   #5277
ovaj kiss nisam vidila, doživim li ga ka na gifovima, popravak ximene se vidi

Zadnje uređivanje Dyma : 22.11.2013. at 22:05. Reason: IMG u citatu
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 22.11.2013., 18:56   #5278
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
umrla sam od smijeha kad je Pijavica rekla Damian će biti oduševljen
kad me vidi i provest ćemo zajedno prvu bračnu noć
a on kad ju je vidio pao mu mrak na oči :l ol:
ajme pa da, smračilo mu se.
mora se priznat da ge je tu Krpelj dobro zahebao

Quote:
ali zato je iskoristio malo vremena da se utješi s Olivom
da lakše podnese Pijavičin boravak
nije ni on lud, zna kaj ga čeka sa ženicom

Quote:
zaboravih spomenuti legice umrla sam na nadimak policajac Obrvica
bravo na nadimku
i na njenu izjavu Hazminki da želi biti nešto više od prijatelja :r ofl:
a kaj ću, baš ga gledala i palo na pamet kak ga nismo prije tak prozvale
on želi bit s njoim neš više od prijatelja? hahah :LOL:

Quote:
splićanka1983 kaže: Pogledaj post
ximena mi je trenutno na nuli. s onim postavljanjem hernana za kapetana me posebno naljutila. s momačkom je došla na nulu. vidit ćemo dalje. neću po njoj pljuvati, neka prođe još malo. čekam da se pojavi magdalena da vidim kako je to odradila
boldano- ovo kaj si napisala se odnosi na Marinu, na njen lik, jelte, nije Xime kriva kaj je "morala" stavit Krpelja za kapetana
definitivno treba još malo odmaknut serija da steknete mišljenje o Xime kao glumici
__________________
Peralta&Terry

Zadnje uređivanje chandlerbing : 22.11.2013. at 19:01.
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 20:31   #5279
meni je nekak teško zamislit Rosario kak se valja s Fulgijem po plaži , ona onakva bogomoljka
ali mi je Fulgi danas bio posebno tijekom tog razgovora

ono dvoje ne bi komentirala al moram, oni poljupci i njeno pričanje kako svijet stane (il neš u tom smislu, ne) kad ju Lazaro poljubi pa koja komedija

Pijavica u kabini monolog deračina, a Popaj samo ode uz podignute obrve i misao "kaj je meni ovo trebalo, žena nije normalna"
PyO oboje tužni zbog situacije
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 21:11   #5280
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
ajme pa da, smračilo mu se.
mora se priznat da ge je tu Krpelj dobro zahebao
da nažalost dobro mu je smjestio

Quote:
nije ni on lud, zna kaj ga čeka sa ženicom
istina mora imati malo utjehe pred susret s opičenom ženom hahhahahh....


Quote:
a kaj ću, baš ga gledala i palo na pamet kak ga nismo prije tak prozvale
on želi bit s njoim neš više od prijatelja? hahah
pa da kako nam to prije nije palo na pamet
odsad je policijac Obrvica

Quote:
boldano- ovo kaj si napisala se odnosi na Marinu, na njen lik, jelte, nije Xime kriva kaj je "morala" stavit Krpelja za kapetana
definitivno treba još malo odmaknut serija da steknete mišljenje o Xime kao glumici
ma naljutila se moja koka na Olivu
pa joj teško prašta ali oprostit će joj u daljnim epkama

Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
meni je nekak teško zamislit Rosario kak se valja s Fulgijem po plaži , ona onakva bogomoljka
ali mi je Fulgi danas bio posebno tijekom tog razgovora
ja sam umrla na njihov razgovor e tek na Fulgijev smijeh

da bogomoljka se valjala po plaži hahhahhahahh.....

Šta me ne prepoznaješ bez odjeće na meni

Quote:
ono dvoje ne bi komentirala al moram, oni poljupci i njeno pričanje kako svijet stane (il neš u tom smislu, ne) kad ju Lazaro poljubi pa koja komedija
ja sam samo okretala na njihove scene

a tek na onu scenu da se hoće ženiti

dan je bio dan Lazara i Hazminke previše za moje oči hahhahha....
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.