Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2015., 15:44   #61
Quote:
dadam kaže: Pogledaj post
Najgore od svega je osjecaj da si iznevjerio sebe, negdje putem se izgubis...
Izgubis dio sebe.
Kako reci roditeljima, prijateljima i opravdat se u njihovim ocima, kad su te do jucer gledali sretnu?
Kako nekome objasnit da je ljubav na prvi pogled nestala, nakon svih tih godina.
Posebno kad se to ponovi više puta, pa te više nitko ne shvaća ozbiljno i otpišu ikakvu mogućnost da ćeš ikada s nekim imati kvalitetan odnos. Počnu polagati nade u tvoje mlađe sestre, sestrične i sl.
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 15:51   #62
Quote:
lola84 kaže: Pogledaj post
Slomili su mi srce u zivotu sam voljela 2 puta...zadnji put sam rekla da necu vise voljeti i evo me opet opet na isto mjesto i kako sad sve to da prebolim...... kako da sve to sad da prebolim jer previse boli kad si 23 godine kao sto sad ja pomozite molim vas
Veseli se životu...
veseli svim izazovima koje ćeš staviti ispred sebe da ti budeš bolja...
svojim uspjesima malim i velikim...
Šta će ti netko da bi mogla biti sretna?
Mislim... dečko...
na koji način te on može usreciti toliko da bez njega ne možeš živjeti?
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 08:26   #63
Update za sve slomljenog srca

Vrijeme stvarno liječi rane koliko mislili da je drugačije...
Treba vremena da se izliječi i raščisti glava.
Jedno jutro se probudiš i shvatiš da možeš opet disati i uzeti zraka punim plućima.
Ne zavaravajte se ljudi da nema boljih od nje/njega...uvijek ima bolje!
Treba proći sve faze bolovanja, pa i pokušaj mirenja. Kod mene konkretno ja sam bila ta kojoj nije odgovaralo mirenje. Glupo je zavaravati se da će biti isto kao prije...nikad vise nije isto. Ljudi se mijenjaju,nisam htjela biti nesigurna osoba koja stalno hoda kao po jajima jer ne mogu biti sigurna da nece isto ponovit.
Odvažite se ljudi gledati naprijed a ne u prošlost...ako vas čini nesigurnim znaci da vam nije dobro.
I pustite price da će netko teško dostići njega i njegove kvalitete....pronašla sam čovjeka koji ga je prešišao u vrlo kratkom vremenu.
Zato dragi moji glavu gore, pogled naprijed i ako nekoga morate podizati na pedijastal budite to vi a ne netko drugi!!!!
dadam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 15:52   #64
Quote:
dadam kaže: Pogledaj post
Vrijeme stvarno liječi rane koliko mislili da je drugačije...
Treba vremena da se izliječi i raščisti glava.
Jedno jutro se probudiš i shvatiš da možeš opet disati i uzeti zraka punim plućima.
Ne zavaravajte se ljudi da nema boljih od nje/njega...uvijek ima bolje!
Treba proći sve faze bolovanja, pa i pokušaj mirenja. Kod mene konkretno ja sam bila ta kojoj nije odgovaralo mirenje. Glupo je zavaravati se da će biti isto kao prije...nikad vise nije isto. Ljudi se mijenjaju,nisam htjela biti nesigurna osoba koja stalno hoda kao po jajima jer ne mogu biti sigurna da nece isto ponovit.
Odvažite se ljudi gledati naprijed a ne u prošlost...ako vas čini nesigurnim znaci da vam nije dobro.
I pustite price da će netko teško dostići njega i njegove kvalitete....pronašla sam čovjeka koji ga je prešišao u vrlo kratkom vremenu.
Zato dragi moji glavu gore, pogled naprijed i ako nekoga morate podizati na pedijastal budite to vi a ne netko drugi!!!!
tiina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 20:12   #65
Question

Nikako!! Treba si uzeti vremena i "odbolovati", nema drugog puta. Ako to potiskuješ, ne priznaš samoj sebi (ne kažem da je to tvoj slučaj) govorim općenito tad sebi radiš samo gore. Treba si priznati da nam je do nekog bilo stalo, treba priznati sebi svoje krive poteze, shvatiti da se ljudi mijenjaju... Uvijek postoji šansa da upozna neku ljepšu, mlađu, zgodniju koja će ga uspijeti šarmirati. Nekad samo šarmirati a nekad upropastititi vezu koja je ima potencijala. To je život. Uzmi si vremena, ne srljaj u nove veze dok nisi sama sa sobom u miru. Kad nam netko nešto napravi loše, htjeli mi to priznati ili ne to ostavlja trag u nama za čitav život i svi naši budući odnosi imaju odraz te "rane". Ali nam loše iskustvo ne treba zagaditit te nove odnose zato se trebamo resetirati da bi krenuli dalje. Puna su usta priča o ljubavi ali ljudi ne vole puno osoba u životu dapače vrlo mali broj ljudi imamo na srcu. A kad su u pitanju veze tad je stvar još gora. Dogodi se dva, tri puta možda nekom više drugom manje al jedan put je baš opako, taj put izvučemo jedva živu glavu. Jedva ostanemo normalni što bismo rekli i posle toga sve je lakše i lakše, vjeruj mi. Poput leight hrane, manje nam škodi a ni ne dira nas više pretjerano. Moliš Boga da krenu dalje ako ne ide. Proći će ta bol i sve će doć na svoje, moramo kroz to prolazit samo Bog zna zašto.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:17   #66
nabavis si pesa/macku
i svo vrijeme kaj si provodio s drugom polovicom sad presaltas na ljubimca

ili odes van i opijes se do smrti, dozivis klinicku smrt i shvatis da si sebi sam najbitniji i da te boli briga dal ce te netko voljeti ili ne

treca opcija je da si nadjes substitute lovera i lijecis frustracije na njemu ili njoj

Meni osobno su sve tri opcije super, al jos si nisam nabavio neku zivinu
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.