Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2009., 15:33   #81
draga "telad" evo novosti,rekli su mi kako se ipak ne mora platiti tih 125kn da su to kao krivo napisali na racunu bla bla bla i da se uzme opca uplatnica i od racuna smanji taj trosak tj 125kn u mom slucaju ili 195 u slucaju od 3GB. za svaki slucaj eto nazovite sluzbu za korisnike i raspitajte se. btw fkt bi mogli nacin poslovanja i informiranja prilagoditi vremenu u kojem zivimo. jer ako vec nastupi negdje problem zkj to ne stave na net stranicu ili je eto njima draze da svakog korisnika cuje pojedinacno...
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 15:53   #82
hvala na inf

isto ću ja zovnit pa priupitat zašto nema 3 mjeseca besplatno kad su obećali....malo im je to u k....ono rezerviraj pa ćeš imat 3 mjeseca besplatno a na kraju ništa od toga...mater im...
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 01:25   #83
pozdrav svima!
pitanje: kako kod vas šljaka statistika?znam da se ne može po njoj ravnati,ali meni je razlika između nje i stvarno napravljenog prometa preko 500MB i to mi je malo čudno...

znam da im mogu poslati poruku za provjeru računa,ali svaka poruka je 29lipa (nije stvar u novcima) ali baš imam osjećaj ko da me netko na taj način potkrada...
sarcastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 10:48   #84
ovak ti je stanje, ova statistika na programu je losa,kao kaj si primjetio i mene su iz sluzbe preporucili da saljem sms na taj br,ali koliko znam te poruke se ne naplacuju. jedino ako saljes na neke druge brojeve sms. znaci meni ni na jednom racunu nisu zaracunali te poruke na 880
btw. receno mi je kako ce dolaziti opomene za neplacanje racuna ali da se to zanemari,u svakom slucaju za svaki problem samo zovite sluzbu za korisnike ili preko e-maila im posaljite prigovor,
pozdrav svima,uzivajte
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 16:05   #85
pa piše u promo materijalu da se poruka naplaćuje 29lipa...
danas,dakle tek je 1.2. mi je došla poruka (sama od sebe) da sam potrošila sve MB u paketu (imam 1gb) a kad sam poslala poruku piše 15-ak MB-a... ma ti ljudi fakat nisu normalni...

ne želim nikoga vrijeđati,ali služba za korisnike im je nikakva...
imala sam problema sa signalom i zovem ih,kaže žena da provjerim na netu pokrivenost signalom (kako da ga provjerim ako ne mogu uopće na net?!)

bilo je još par primjera,al ko bi ih se sad sjetio...ugl. mislim da tamo postave bilo koga pa da zavlači ljude...
sarcastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 13:38   #86
ako netko zna mozda -vidim da je tele2 u suradnji s carnetom izdao isto mob net samo kaj je jeftiniji,naime 1gb je 65 kn,a 3 gb 125 ... ovo kaj mene zanima da li se moze prebaciti na to? jer znam da mozemo prebaciti paket s 1gb na 3gb i od sljedeceg mj jednostavno placamo tu naknadu...

btw .kaj se tice ovih brojaca,ne znam kaj da ti velim,meni je jucer do predvecer isto izbacivalo jednu te istu poruku,ocito im treba vremena da dojdu k sebi kak bi se reklo
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 20:57   #87
razočarana sam!

Smradovi su me isključili 01.02. i dva dana sam bila bez neta pa sam ih nazavala da vidim u čemu je problem kad je račun uredno plačen,prvo su me usmjeravali na ovaj broj pa na onaj pa ovaj veli da nije on za to zadužen pa i drugi nije za to zadužen...i konačno mi se javi lik pa mi ne zna objesbiti pa me stavi na čekanje,pa velim da je sve uredno plačeno,pa me opet stavi na čekanje....pa me opet pita dal sam platila račun pa velim da jesam a on meni da nisam....pa ja velim da fakat jesam,pa on veli ''ali niste za 1. mjesec'',pa ja njemu lijepo objasnim da je 02.02. i da je nedjelja i da mi nije jasno kad sam ja to točno trebala platiti račun za prvi mjesec kad je u petak bio zadnji dan u mjesecu,a račun mi nije baš došao u nedjelju 02.02. a niti neće doći još kojih tjedan dana a niti ne znam koliko sam prometa napravila..pa je počeo muljati nešto ko da sam zadnja glupača na svijetu i uključio me natrag...do danas računa još uvijek nema al ja sam ga kao već prije završetka obračunskog razdoblja trebala platiti....
...i sad hoću provjeriti stanje računa slanjem MB na 880 i natrag mi dolazi ''ključna riječ nije pronađena''...e sad su mi se stvarno već popeliiiiiii...šaljem im ''je..... si mater'' na 880 pa možda dođe natrag stanje računa...
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 21:32   #88
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
Smradovi su me isključili 01.02. i dva dana sam bila bez neta pa sam ih nazavala da vidim u čemu je problem kad je račun uredno plačen,prvo su me usmjeravali na ovaj broj pa na onaj pa ovaj veli da nije on za to zadužen pa i drugi nije za to zadužen...i konačno mi se javi lik pa mi ne zna objesbiti pa me stavi na čekanje,pa velim da je sve uredno plačeno,pa me opet stavi na čekanje....pa me opet pita dal sam platila račun pa velim da jesam a on meni da nisam....pa ja velim da fakat jesam,pa on veli ''ali niste za 1. mjesec'',pa ja njemu lijepo objasnim da je 02.02. i da je nedjelja i da mi nije jasno kad sam ja to točno trebala platiti račun za prvi mjesec kad je u petak bio zadnji dan u mjesecu,a račun mi nije baš došao u nedjelju 02.02. a niti neće doći još kojih tjedan dana a niti ne znam koliko sam prometa napravila..pa je počeo muljati nešto ko da sam zadnja glupača na svijetu i uključio me natrag...do danas računa još uvijek nema al ja sam ga kao već prije završetka obračunskog razdoblja trebala platiti....
...i sad hoću provjeriti stanje računa slanjem MB na 880 i natrag mi dolazi ''ključna riječ nije pronađena''...e sad su mi se stvarno već popeliiiiiii...šaljem im ''je..... si mater'' na 880 pa možda dođe natrag stanje računa...
Ili si se ti zbunila ili oni racun za prvi mjesec nisi platila 2.2.? nemam njihov internet, ali imam preplatu za mobitel... obicno to platim onaj zadnji dan prije iskljucenja, nekad i taj dan, ali to je vise od mjesec dana od zavrsetka mjeseca za koji placam.... onda me redovno iskljuce, ja nazovem da je placeno, ukljuce me... ljepo je sa njima poslovati
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 15:14   #89
i kako da onda provjerim stanje računa?
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 11:01   #90
moras poslati MB? na taj broj ne samo MB, a na racunu pise da se cak i moze poslati "tpo" ali npr meni to ne dela. nego spreha kak sam uzeo negdje 27. u mjesecu ja sam dobil odmah racun do 30 ili 31 eto kao za taj mjesec i sad da li su oni meni zaracunali tih 3-4 dana kao "mjesec" i ako da onda tih 3mj bez naknade su zapravo 2 mjeseca i 3-4 dana
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 00:58   #91
Ja sam mislila uzeti kod njih, ali nekako me obeshrabrujete
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 14:48   #92
ma uzmi...nećeš požalit....imaju bolji signal od vipovog (iako mi je to na prvu bilo jako čudno)...

i ljudi točan je onaj brojač potrošnje koji se instalira uz tele2....samo treba zbrajat upload i download...meni na ispisu došlo u kilobajt....i inače došao mi je prvi račun s onim popustom na rezervaciju 9.99kn
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 15:10   #93
Mislim da budem uzela
Stvarno su povoljni, a vjerujem da će se i širiti. Tip u dućanu na Iblerovom je bio korektan, rekao mi je gdje ima signala, a gdje je slab, nije pokušavao muljati.

Imali smo doma nakon t-coma nekoliko malih net operatera, i svaki je nakon početnih teškoća počeo normalno radit. Brijem da bu isto s Teletom.

Na kraju smo ipak dobili više nego izgubili, računi su doslovce 5 puta manji, a uslugom smo zadovoljni. Par prekida veza i sitnih sranja već smo zaboravili.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 11:23   #94
da vas pitam nekaj,je li vam se dogodilo da evo kao meni,znaci dopisujem se s par ljudi i tu sam na forumu i pogledam stanje i pise mi kako je skinuo 40tak mb,a nisam nikaj skidao niti se ikaj automatski skida tipa av ili neki upgrade...
i to mi je vec drugi put tako...
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 12:05   #95
mislim da on cijelo vrijeme ima download i upload, mali dok je upaljen...probaj isključit i msn i browsere i sve i ostat samo spojen na net i pratit statistiku...vidjet ćeš na grafu da je uvijek neki mali upload i download...

jbg to je mobilni net...šalje i prima signal stalno
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 00:04   #96
Odgovor oko pitanja u vezi servera za poštu: mail.tele2.hr
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 16:05   #97
Kolko sam ja shvatio ova tema je otvorena sa tele2 internetom za mobitele(aj možete ga nazvat i mobilnim internetom) ,al pod mobilni internet se obično podrazumijeva internet na usb ili onom kartičnom prijamniku koji je za laptope većinom...
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 19:39   #98
pa o ovima za komp i pričamo...isto se zove mobilni internet...nije mobilni internet samo za mobitele nego i za komp
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 15:57   #99
ovak, ne znam jel ko jos imao ovakav problem, ugalvnom , imam tele2carnet 3g i do danas mi je sve normalno radilo, povezem se i radi i onda me nakon par minuta iskljuci sam od sebe i vise mi ne prepoznaje usb niti nis, mislim koji vrag se odjednom dogodi, izvadila sam van i pokusala stavit usb da vidim jel on funkcionira i normalno radi, vratim opet tele2 usb i nista, kad otvorim tele2 program govori da device is unavailale or disconnected ...naravno da sam zvala sluzbu za korisnike al nea koristi od njih.....jel neko moze pomoci ?
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 16:53   #100
i meni se događalo...ja resetiram komp ili ubacim tele2 stick u drugi usb i radi normalno
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.