Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2013., 15:43   #1
Vikings / Vikinzi (2013-2020)


Quote:
The History Channel is launching a new scripted series, this time taking us to Scandinavia with Vikings. The network announced today that the series will begin in March 2013.

Vikings is inspired by the sagas of Viking Ragnar Lothbrok, one of the best-known legendary Norse heroes and notorious as the scourge of England and France. The show portrays Ragnar as a former farmer who rises to fame by successful raids into England, and eventually becomes king of Denmark, with the support of his family and fellow warriors: his brother Rollo, his son Bjorn Ironside, and his wives—the shieldmaiden Lagertha and the princess Aslaug.

Viking Ragnar Lothbrok is a young farmer and family man who is frustrated by the policies of Earl Haraldson, his local chieftain who sends his Viking raiders east to the Baltic states and Russia, whose residents are as poor as the Norsemen. Ragnar wants to head west, across the ocean, to discover new civilizations. With assistance from his friend Floki, Ragnar builds a faster, sleeker fleet of boats to help him make it to the Western world. Through the years Ragnar, who claims to be a direct descendant of the god Odin, continues to struggle with Earl until the two face each other in a final battle for supremacy. Following that, Ragnar goes on a search for new lands to conquer.

Travis Fimmel stars as Ragnar with Gustaf Skarsgard as Floki. The chieftain will be played by Gabriel Byrne.

The first of nine episodes will air on March 3 at 10 p.m., reports TVOverMind. The Tudors’ Michael Hirst created the series, which is an Irish/Canadian co-production.

Vikinzi, GoT look-alike i imaju jednog Skarsgarda
Meni se ovo cini nelose
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje lie : 11.03.2016. at 21:01.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 12:27   #2
Ovo jedva čekam...





Glavni troublemaker:

[SLIKA OBRISANA]

Ako slika govori više od riječi, ovo će bit remek-djelo.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:04   #3
jedna friška



http://www.byrneholics.com/2012/news...on-in-ireland/
https://www.facebook.com/HistoryChannelVikings
http://www.history.com/shows/vikings
http://www.geeknation.com/blog/history-channel-vikings/
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 30.01.2013. at 17:12.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 21:43   #4
jedva čekam, i sve više povijesti i kvazi poviejsti makar, super
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 22:12   #5
oujea, Tarzan all grown up
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 22:35   #6
ovo se gleda definitivno
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 22:47   #7
Opa! Volim ja ove povijesno surove pizdarije s eventualnim daškom geopolitike, ali samo da ne bude kao Spartacus
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 00:31   #8
gleda se Travis nam je odrasto
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 14:56   #9
Jedva cekam
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:31   #10
Danas je prva epizoda....sad samo treba dočekati sutrašnji dan
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 23:44   #11
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Danas je prva epizoda....sad samo treba dočekati sutrašnji dan


:narihtava alarm:
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 14:25   #12
A ono...

Kao da se malo boje pustit psa s lanca. Stisnuti su mi.

Earl (Byrne), očekivano, glumački miljama ispred ostalih, al dobro...

Son of Ragnar me već živcira, a nije još ni počelo. Jel postalo tolko teško nać malo interesantniju i "izražajniju" dječicu - glumce?

Sve u svemu moglo bi se iz ovoga nešto i izrodit, samo ako si dozvole da se razmašu.

kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 16:41   #13
Izgleda obečavajuće.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:52   #14
Inače, sada moram vam malo pokvariti dojam, ai tek moram pogledati pilot, ali samo da vam kažem, da su Vikinzi zapravo bili daleko od strašne sile, imali su oni pohode i velike ratnike, ali su češće pljačkali uamljene samostane, nego utvrđene gradove, iz logičnih razloga, i njihovo oružje je bila njihova brzina i plitki gaz njihovih brodova, prije nego snaga same mornarice
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:56   #15
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
gleda se Travis nam je odrasto
: suzauoku :

Nestrpljivo sam iščekivala ovu seriju. Dobar uvod, jedva čekam da se to razvije. 45 min mi je prošlo kao 15. Pratim do kraja definitivno.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 22:32   #16
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Inače, sada moram vam malo pokvariti dojam, ai tek moram pogledati pilot, ali samo da vam kažem, da su Vikinzi zapravo bili daleko od strašne sile, imali su oni pohode i velike ratnike, ali su češće pljačkali uamljene samostane, nego utvrđene gradove, iz logičnih razloga, i njihovo oružje je bila njihova brzina i plitki gaz njihovih brodova, prije nego snaga same mornarice
zasto bi s time pokvario dojam vikinzi su bili podijeljeni u tri interesne zone pljačkanja i recimo da su ovi vikinzi koji su u seriji i pretendiraju na rusiju u proslosti bili svedski vikinzi koji su tamo osnovali i neke kolonije kasnije. prioritet je bila pljacka i ides dalje, nastanjivali se nisu previse, osim na siciliji u 11. st i na Otoku isto u 11. st, al to su vec povijesne cinjenice

pogledah seriju i recimo da je ok, zasad djeluje samo obecavajuce
__________________
Nepravdu osjetit je bolje nego nepravdu stvoriti
mikivtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 22:37   #17
Izašao i HR prevod.

Serija mi se mnogo sviđa, a gledao sam je u društvu današnjih potomaka tih istih vikinga. I njima se sviđa.
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 22:59   #18
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Inače, sada moram vam malo pokvariti dojam, ai tek moram pogledati pilot, ali samo da vam kažem, da su Vikinzi zapravo bili daleko od strašne sile, imali su oni pohode i velike ratnike, ali su češće pljačkali uamljene samostane, nego utvrđene gradove, iz logičnih razloga, i njihovo oružje je bila njihova brzina i plitki gaz njihovih brodova, prije nego snaga same mornarice
Serija mi je efektivno uništena.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 23:28   #19
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Serija mi je efektivno uništena.
neeeeeee, zašto sam to uradiooooo?!?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 00:10   #20
Sviđa mi se prva epizoda.S nestrpljenjem očekujemo drugu .
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.