Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 09:41   #21
cek vi bi dozvolili svojim curama/deckima da spavaju goli u istom krevetu s frendovima…goli

e pa meni to nije bilo dozvoljeno, a spavam gola što znaci da sam bila ogranicena, a to ne volim
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:41   #22
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
I sam nemojte pocet pametovat da ak nekoga voliš to nije obveza jer je
Isto kao i jest i ić na WC. Obveza je ali i gušt
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:42   #23
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
cek vi bi dozvolili svojim curama/deckima da spavaju goli u istom krevetu s frendovima…goli

e pa meni to nije bilo dozvoljeno a spavam gola znaci bila sam ogranicena a to ne volim
s gej frendovima je sve dozvoljeno
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:43   #24
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
čim netk ood mojih prijatelja i prijateljica završi u vezi, odmah ima manje vremena za druženje s prijateljima i stalno ima neke obveze, nešto planira tjednima unaprijed

ako to nije obveza, ne znam što je
hm zar nitko ne smatra normalnim i razumljivim da ćeš više vremena provoditi s dečkom jer pretpostavimo da u vezu ulaziš jer očekuješ da će se razviti u nešto više (partnerstvo/brak/obitelj - i čemu onda ona obitelj prije svih blabla), gradiš temelje za nešto više i tu bi i prijatelji trebali imati razumijevanja. a pravo prijateljstvo se tek onda pokaže, jer se obje strane trude održati kontakt. Al sam off
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:44   #25
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
cek vi bi dozvolili svojim curama/deckima da spavaju goli u istom krevetu s frendovima…goli

e pa meni to nije bilo dozvoljeno a spavam gola znaci bila sam ogranicena a to ne volim
hahhaa, eto, očito ima ljudi koji su u jako čudnim vezama... a ja sam mislila da su moje "veze" s ljubavnicima čudne XD

može me netko upoznati s dečkima koji nemaju protiv tih stvari koje mogu raditi samo kad sam sama?
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:45   #26
Quote:
kukurice kaže: Pogledaj post
hm zar nitko ne smatra normalnim i razumljivim da ćeš više vremena provoditi s dečkom jer pretpostavimo da u vezu ulaziš jer očekuješ da će se razviti u nešto više (partnerstvo/brak/obitelj - i čemu onda ona obitelj prije svih blabla), gradiš temelje za nešto više i tu bi i prijatelji trebali imati razumijevanja. a pravo prijateljstvo se tek onda pokaže, jer se obje strane trude održati kontakt. Al sam off
prevelika očekivanja
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:46   #27
Zašto je super biti solo - manji troškovi, više za sebe (putovanja, hobiji, sam sebi kupiš veći poklon..ono shit got real)
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:48   #28
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
s gej frendovima je sve dozvoljeno
ja nemam muške gay frendove, spavam samo s homo i bi prijateljicama i hetero prijateljima, hetero prijateljice odbijaju takve stvari
Quote:
kukurice kaže: Pogledaj post
hm zar nitko ne smatra normalnim i razumljivim da ćeš više vremena provoditi s dečkom jer pretpostavimo da u vezu ulaziš jer očekuješ da će se razviti u nešto više (partnerstvo/brak/obitelj - i čemu onda ona obitelj prije svih blabla), gradiš temelje za nešto više i tu bi i prijatelji trebali imati razumijevanja. a pravo prijateljstvo se tek onda pokaže, jer se obje strane trude održati kontakt. Al sam off
pa ne znam... meni su uvijek prijatelji bili ispred svega i normalno mi je da kad imaš dečka uvedeš i dečka u društvo pa se svi skupa družite, a ne da se izoliraš i družiš samo s njime i užom rodbinom

Nemojte mi oftopičariti, ovo je tema o lijepim stvarima kod samoće, a ne da vi koji ste u vezama ili još niste prežalili veze pokušavate opovrgnuti naše male stvari koje nas vesele

imate na ljesu temu zašto svi žele biti u vezi pa o tome laprdajte tamo!
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:48   #29
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
s gej frendovima je sve dozvoljeno
Najjači lobi
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:49   #30
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
prevelika očekivanja
no-no prevelika očekivanja su ako ne razmišljate isto. stabilna veza na duze staze i bez braka i sličnoga pretpostavlja valjda nekakav zajednički život i međusobnu nadogradnju, a tu ne možeš funkcionirati sam, inace trosis vrijeme njemu, a i sebi koje si mogla potrošiti u soliranju
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:49   #31

No konačno da je netko došao do konstatacije da biti solo upće ne mora biti tragedija.
Vi koji ste dosada pisali, vjerojatno ste bez iskustava dugogodišnjih veza ili braka.
Razvela sam se nakon dugogodišnjeg braka i osječala istinsku sreću,da sam se konačno oslobodila.
I žalila što to nisam učinila već prije...

Sebe smatram najsretnije razvedenom ženom u hrvata.
Ne pada mi na um da se vežem na duge staze s bilo kim,a osobito ulazak u novu bračnu vezu..

Matangi prekrasno si opisala sve prednosti solo života..
a što se tiče eventualnih problema koji kad tad ulaze u svačiji život,rješavam ih jednostavnije i lakše,no što su se rješavali uz bračnog partnera.
Moja sloboda, da u određenom trenutku činim što želim i što me čini sretnom,svejedno je li to večer uz dobru knjigu,izlazak i susreti s prijateljima,kada meni odgovara,raspolaganje novcem kako ja smatram da treba.. su samo dio slobode..
Mislim da solo život nije težak,ako se svjesno donese odluka o takvom.
Teško je za one koji nisu u stanju emocionalno i racionalno živjeti solo,a osobito ako imaju barem minimalnu financijsku neovisnost.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:51   #32
Quote:
kukurice kaže: Pogledaj post
no-no prevelika očekivanja su ako ne razmišljate isto. stabilna veza na duze staze i bez braka i sličnoga pretpostavlja valjda nekakav zajednički život i međusobnu nadogradnju, a tu ne možeš funkcionirati sam, inace trosis vrijeme njemu, a i sebi koje si mogla potrošiti u soliranju
ahaaaaaaaaaaa..kužimmmmmm
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:54   #33
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Najjači lobi
previse se s tresnjicom druzis
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:59   #34
Zašto su ŽuD-ovci i wannabe ŽuD-ovci sumnjičavi kad vide samoživu radost soloigrača?
Bivanje u lošoj vezi je odličan trening za nalaženje sto radosti u singlovanju. Svakome bih preporučila nekoliko loših i nekoliko dobrih veza da vidi kako se živi u dvoje - tako da kad izabere ili se nađe u situaciji da živi sam, može uvijek imati punu svijest o radosti neovisnosti.
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 10:10   #35
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Zašto su ŽuD-ovci i wannabe ŽuD-ovci sumnjičavi kad vide samoživu radost soloigrača?
Bivanje u lošoj vezi je odličan trening za nalaženje sto radosti u singlovanju. Svakome bih preporučila nekoliko loših i nekoliko dobrih veza da vidi kako se živi u dvoje - tako da kad izabere ili se nađe u situaciji da živi sam, može uvijek imati punu svijest o radosti neovisnosti.
Zar je singlovanje bolje i od dobre veze?
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 10:11   #36
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Zar je singlovanje bolje i od dobre veze?
ovisi koliko je veza dobra
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 10:12   #37
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Zar je singlovanje bolje i od dobre veze?
Ništa ne miluje kao vlastita ruka
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 10:12   #38
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Zašto su ŽuD-ovci i wannabe ŽuD-ovci sumnjičavi kad vide samoživu radost soloigrača?
To je lako. U lošoj su vezi pa su samo ljubomorni.
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 10:14   #39
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
ovisi koliko je veza dobra
Čekaj, jel ovo tema u kojoj se veličaju stvari iz samačkog života ili tema o tome kako je bolje biti sam nego u lošoj vezi?
Pitam jer samo čitam o tome kako je u vezi ovo ili ono što može i ne mora biti tako... To je kao da tvrdite da je svako govno proljev, a jasno je da nije
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 10:15   #40
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Zar je singlovanje bolje i od dobre veze?
sve počne ići na živce, kad tad
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.