Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2015., 09:12   #1
Sve o stipendijama - vol. 2

Stara tema o stipendijama je nakon 12 godina prešla 10 000 postova, pa je zaključana. Raspravu slobodno nastavite ovdje. Za nostalgičare, stara tema je tu

btbw


Quote:
maleena11 kaže: Pogledaj post
Napokon!! sta mislite oce ubrzo i natjecaj? a prosle godine je 1000 bodova s tim da su neki s 1000 dobili a neki ne :/
Natječaj za državnu stipendiju će biti objavljen početkom sljedeće kalendarske godine te će uz njega biti objavljene detaljne upute kako se prijaviti na Natječaj. Pratite internetsku stranicu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta na kojima će Natječaj biti objavljen.

S poštovanjem,
Služba za studentski standard

Zadnje uređivanje borntobewinner : 30.12.2015. at 00:11.
comeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 22:52   #2
Quote:
aaanez kaže: Pogledaj post
objavljen je natjecaj?
Nop, nema ga na MZOS, stranici.
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 15:05   #3
Za sad je objavljen samo pravilnik. A natječaj bude navodno sredinom idućeg tjedna.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 22:55   #4
Da li su izasli rezultati stipendije grada Zagreba? Ne mogu nigdje naci... :/

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
missdecember20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 01:38   #5
Stipendije grada Zagreba još ništa . Zanima me za ove državne stipendije, vidio sam da nema A kategorije, odnosno stipendije za nadarene studente, je li moguće da ih ove godine uopće neće biti ?
Legfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 22:24   #6
Quote:
mitim kaže: Pogledaj post
Stipendije grada Zagreba još ništa . Zanima me za ove državne stipendije, vidio sam da nema A kategorije, odnosno stipendije za nadarene studente, je li moguće da ih ove godine uopće neće biti ?
Kod državne stipendije ni prošle godine nije bilo A kategorije:
http://effectus-uciliste.eu/images/P...stipendije.pdf
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:59   #7
a šta sad cekaju sa tim natjecajem, prvo je bilo price da ce u 12 biti, pa onda da ce biti na pocetku 2016...
ratrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 20:02   #8
Quote:
ratrak kaže: Pogledaj post
a šta sad cekaju sa tim natjecajem, prvo je bilo price da ce u 12 biti, pa onda da ce biti na pocetku 2016...
možda ima veze sa smjenom vlade i donošenjem proračuna, možda ćemo morat još malo sačekat
davidl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 01:08   #9
jel zna neko kaj je sa nzpuss-om? i takoder pitanje u vezi drzavne stipendije, jel mi ikako povecava sanse za dobitak nje visok prosjek i ects-i?
becroative is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 15:03   #10
Quote:
becroative kaže: Pogledaj post
jel zna neko kaj je sa nzpuss-om? i takoder pitanje u vezi drzavne stipendije, jel mi ikako povecava sanse za dobitak nje visok prosjek i ects-i?
Pročitaj pravilnik pa ćeš vidjeti. Tri su kategorije, niti jedna ne vrednuje ili dodjeljuje bodove za visok prosjek i ects-ove. Međutim, dovoljan broj ects-a je uvjet za prijavljivanje na neke kategorije.
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 16:39   #11
Na FB-u Državna stipendija je netko napisao da natječaj izlazi 13.1. i da se ove godine djeli skoro duplo manje stipendija nego prošle godine - samo 2600

Dakle, ove godine ću izvisit. Banda jedna, živim sam u stanu, plaćam režije, imat ću 1500 bodova a prag će biti oko 1600-1800 (ako se uzme u obzir isti broj prijava kao prošle godine).

Ovo je definitivno premali broj stipendija (ako je točna informacija)

Zadnje uređivanje animator0 : 11.01.2016. at 17:33.
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 20:17   #12
Quote:
animator0 kaže: Pogledaj post
Na FB-u Državna stipendija je netko napisao da natječaj izlazi 13.1. i da se ove godine djeli skoro duplo manje stipendija nego prošle godine - samo 2600

Dakle, ove godine ću izvisit. Banda jedna, živim sam u stanu, plaćam režije, imat ću 1500 bodova a prag će biti oko 1600-1800 (ako se uzme u obzir isti broj prijava kao prošle godine).

Ovo je definitivno premali broj stipendija (ako je točna informacija)
Jesu li to informacije iz ovog članka?

Datum objavljivanja članka je 8.1.2014. (!) godine, tako da malo pogledajte prije nego dignete paniku...
tbbt14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 20:49   #13
Quote:
tbbt14 kaže: Pogledaj post
Jesu li to informacije iz ovog članka?

Datum objavljivanja članka je 8.1.2014. (!) godine, tako da malo pogledajte prije nego dignete paniku...
Kao što sam napisao, informacija je sa FB stranice državne stipendije, netko je danas objavio da će 13.1. izaći natječaj.

Te objave više nema na FB, možda je i autor uvidio da je riječ o staroj informaciji.
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 14:39   #14
Zna li tko što je s rezultatima stipendije grada Splita? Onih "najkasnije 40 dana nakon završetka natječaja" isteklo je na Božić...
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 18:10   #15
mene isto zanima sto je s nzpuss-om, odjednom su ugasili stranicu.
tcd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 18:15   #16
Quote:
tcd kaže: Pogledaj post
mene isto zanima sto je s nzpuss-om, odjednom su ugasili stranicu.
Ja ne razumijem što je općenito s tim državnim stranicama, svako malo se ruše. Ili su nedosupni, možda dok im ne treba pa se isključe..
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:10   #17
objavljen je natječaj...
živcira me ovaj dio što se gleda rad preko student servisa
jel još ikome taj rad ruši bodove? :/
imam 1100 bodova - ima li ljudi koji taj natječaj prate iz godine, zanima me mijenjaju li se bodovi zadnjih na listi tj znam da je uvijek oko 900 - 1000 , no sad su opet mijenjali pravila pa više ni u šta nisam sigurna :/
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:22   #18
izgleda da je izašao natječaj za državnu, stranica je cijelo jutro nedostupna haha
be :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 16:34   #19
Pošto se prvi put prijavljujem... Ja se nikako ne slalazim ovdje. Gdje je obrazac za stipendiju e kategorije, nikako ga ne pronalazim??
Fatality Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 17:11   #20
Di vi vidite taj natjecaj? Na stranici sam MZOS-a i ne vidim nista.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.