Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2017., 17:52   #101
Evo, izgleda da se sviđam ženi od 40+ godina.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 18:08   #102
No i kaj tu loseg
Nekros is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 18:12   #103
Da, ni ja ne kužim kaj je tu loše. Znam dosta žena u 40-ima koje skroz ok izgledaju.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 22:54   #104
Dotična spada u one koje izgledaju kao da su nekad izgledale dobro, ali više baš i ne...Ali i da je ne znam kako zgodna, prevelika razlika je to.

Enivej, danas sam u kinu vido onu koju sam ranije spomenuo s kojom se nisam usudio započeti razgovor da ne bi pomislila "joj šta ovaj hoće sad". Mahnuo sam joj, al izgleda da me nije vidjela...Poslije sam dio puta išao iza nje i frendice, mislio sam joj se onda javiti, ali sam zaključio da bi bilo bezobrazno da im sad upadam u razgovor pa sam odustao...Na koncu smo došli do dijela gdje su nam se putevi razilazili pa sam odlučio da bih joj se konačno mogao obratiti, ali izgleda da me nije čula pa je produžila dalje s frendicom.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 23:55   #105
Slicne stvari se i meni događaju. Jako rijetko se zaljubim, tocnije mozda svega 2 puta dosad u zivotu (i to prvi put je bila djecija zaljubljenost pa se i ne racuna), ali ovo sta mi se sad događa je drugacije.

Totalno san se zaljubija i to u curu koju i ne poznajem najbolje (al opet je poznajem dovoljno, i znan da je najlipsa i najbolja cura koju san ikad srea. Njen glas, hod, smisao za humor, njeni hobiji, ekipa s kojom se druzi, pa cak ako ocete i samo njeno ime (ovo zvuci malo ludo, ali tako se i osjecam kad je ona u pitanju ).

Godinu dana je mladja od mene (ima 22, brzo ce 23), curu koja je imala dvi ozbiljnije veze prije (jedna od otprilike dvije godine s prilicno starijim momkom, srednjih 30-ih god, di se vec priselila kod njega i sve),i bila je sama neko poduze vrijeme jer se prilicno razocarala u muski rod.Ja budala nisam ima hrabrosti joj pric, stalno sam ceka (ne znam ni sam sta, valjda da je prodje ta razocaranost, mada kad pogledam realno, vise su to moja jadna opravdanja za svoju nesposobnost), i naravno da se dogodilo neizbjezno...

odnedavno je u vezi, on je par godina stariji (nekih 28-30 god otprilike), zavrsija je faks,zaposlen na dobrom polozaju, djeluje ko ok momak, doduse po mom misljenju ne izgleda nista posebno, ali drzim da je to ionako subjektivna stvar. pokosilo me ...i kako da ne gledam njene slike kako se grli s njim i kako da prestanem sanjat da cu to ikad bit ja kako da se odljubim od nje, kad eto to me vec drzi ka nikad do sad, jer stvarno nisan pretjerano zaljubljive prirode...

nijedna druga me ne zanima, samo ona, a znan da ce joj ovo potrajat, jer su joj sve veze potrajale po par godina, a i s obzirom na okolnosti, ne bi se zacudija da to bude to (ipak on ima 30-ak godina, situiran je, ocito je da je zaljubljena u njega, a buduci da je ona vrh po svemu, bija bi lud kad bi je ispustija, a i s obzirom na njena prijasnja razocarenja, ako bude imalo pametan moze ocuvat vezu...)

na kraju krajeva, sad je kasno i nista me se ne pita, sad mogu samo gledat i plakat... a mislim da sam imao sanse, a to ocito necu nikad saznat. on je bija iskusniji i pametniji, a ja ne znan sta sad da radim, jer se u prosjeku zaljubim jednom u 20 godina i to bude nesretno, i traje traje traje...
sta je najtragicnije, totalno stojim u mistu, niti jedna druga me ne zanima, niti jednoj drugoj ne mogu dat sansu, jer ovu ne mogu izbit iz glave. stalno joj pratim slike po mrezama, znam da ne bi smija, al ne mogu se suzdrzat jednostavno, ne mogu...

oprosti sta sam ti privatizira temu, nisan bas sklon ni pisanju po forumima, al san mora negdi ispustit dusu ... nisan zna da ovo ovako boli. kako da ovo sve prihvatim (a moram, jer uopce nije moja stvar, nego njena i njegova).

sta je najtragicnije, skroz sam zbunjen, jer inace nisam pretjerano osjetljiva osoba, ili barem to ne pokazujem drugima, a nikad nisam prije bija zaljubljen...ne znam kako je izbacit iz glave.

Zadnje uređivanje vvs5 : 28.03.2017. at 00:20.
vvs5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:19   #106
Joj, ne bih ti bio u koži. A i da budem iskren, vjerojatno bi me i jače peklo da je dragi djevojke u koju sam zaljubljen neki stariji lik (mada mi se to još nije desilo).

https://www.youtube.com/watch?v=PEPSp3WATJc

U svakom slučaju, premda zbilja ne vidim na koji način tvoja situacija ima veze s mojom, nadam se da ćeš uspjeti preboljeti je.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:33   #107
Quote:
Godinu dana je mladja od mene (ima 22, brzo ce 23), curu koja je imala dvi ozbiljnije veze prije (jedna od otprilike dvije godine s prilicno starijim momkom, srednjih 30-ih god, di se vec priselila kod njega i sve),i bila je sama neko poduze vrijeme jer se prilicno razocarala u muski rod.Ja budala nisam ima hrabrosti joj pric, stalno sam ceka (ne znam ni sam sta, valjda da je prodje ta razocaranost, mada kad pogledam realno, vise su to moja jadna opravdanja za svoju nesposobnost), i naravno da se dogodilo neizbjezno...

odnedavno je u vezi, on je par godina stariji (nekih 28-30 god otprilike), zavrsija je faks,zaposlen na dobrom polozaju, djeluje ko ok momak, doduse po mom misljenju ne izgleda nista posebno, ali drzim da je to ionako subjektivna stvar. pokosilo me ...i kako da ne gledam njene slike kako se grli s njim i kako da prestanem sanjat da cu to ikad bit ja kako da se odljubim od nje, kad eto to me vec drzi ka nikad do sad, jer stvarno nisan pretjerano zaljubljive prirode...

nijedna druga me ne zanima, samo ona, a znan da ce joj ovo potrajat, jer su joj sve veze potrajale po par godina, a i s obzirom na okolnosti,
U svojim teen godina sam bio u identicnoj situaciji kao i ti.

Iako ti sada izgleda da je medu tobom i njom nesto posebno. Nije. Nije nista, malo zaludenosti njom. Svida ti se slika i iluzija nje koju si stvorio.

Cim nades nekog "novog", nekog "tvog" zaboravit ces nju, u tren oka.

Drz se.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 02:19   #108
Hvala na podrsci... Ne mogu zaspat nikako

Aaaaaa nikako

Zadnje uređivanje vvs5 : 28.03.2017. at 03:40.
vvs5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 00:49   #109
Nedavno sam upoznao jednu curu s kojom mislim da mooooooožda imam neku šansu.
Sudjelovao sam u jednom događanju koje je ona organizirala, i sad nakon tog događanja su ljudi ostali još malo pričati...Sad, nije da sam nešto puno s njom pričao, ali kad sam odlazio (a dotad je već otišla većina ljudi i zapravo sam otišao jer je i jedan prijatelj isto odlazio pa sam logično zaključio da više nemam razloga biti tamo), djelovala mi je kao da nije sasvim očekivala da ću otići te me pozvala na neko sljedeće događanje koje će biti za tjedan dana... Ne očekujem puno, al otići ću na to pa je poslije možda pozovem na kavu. Tko zna, možda bude nešto od toga.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 18:51   #110
Prošlo je tjedan dana: je li pao dogovor za kavu (ili nešto više!)?
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:07   #111
Iz mog iskustva govoreci.
Ako nisan nista poduzea ocito me ne interesira toliko.
Znajuci sebe da me interesira ja bi njoj bija naporan.
Nema tog crnjaka ili sramote da jon nebi upa ili nesto dobacija.
Ako mislin na nju i nista ne poduziman ocito me toliko ne zanima.
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:08   #112
Probaj.
Neas sta izguhit mos samo dobit a idealne situacije ne postoje.
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 22:43   #113
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Prošlo je tjedan dana: je li pao dogovor za kavu (ili nešto više!)?

Nije se pojavila.
Al aj, bar sam se najeo kolača. Doduše, bila je jedna druga cura koja mi je zgodna, al nju znam samo iz viđenja i nije baš bilo ljudi koje znam, pa nisam komunicirao s njom.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 16:24   #114
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Nije se pojavila.
Al aj, bar sam se najeo kolača. Doduše, bila je jedna druga cura koja mi je zgodna, al nju znam samo iz viđenja i nije baš bilo ljudi koje znam, pa nisam komunicirao s njom.
tesko je uletit nekoj koju znas onak iz vidjenja il neznas uopce, a da ne ispadne cudno i akward, tesko se rjesit tog straha znam, al bit ce akward samo ak ti od tog napravis da bude akward, ak dobis odjeb okreni na zajebanciju i kog briga
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 17:18   #115
Nakon inspekcije Fejsa, čini mi se da ova prva (za koju sam mislio da joj se možda sviđam) ima dečka. Ili bar zaključujem tako iz par slika s nekim momkom s komentarima u stilu "divni ste" i sl.

A ova druga bi čak mogla biti i lezba.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 10:23   #116
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Nakon inspekcije Fejsa, čini mi se da ova prva (za koju sam mislio da joj se možda sviđam) ima dečka. Ili bar zaključujem tako iz par slika s nekim momkom s komentarima u stilu "divni ste" i sl.

A ova druga bi čak mogla biti i lezba.
Isprika šta nisam pročita cilu temu...

Iz ovih par tvojih postova mi se činiš dosta očajnim (pratiš na fejsu, pratiš na ulicama, stalno razmišljaš)...

Bilo bi mi drago da ti je lipo u životu!

Bude li tome tako, ljudi će to vidit. Pošto su i cure ljudi, ne brini se da ćeš ostat nezamijećen.

U tvojim godinama je puno lakše curolov učinit ekipnim sportom.
Ako ste ekipa koja se zajebaje/provodi/uživa u životu/pliva u dobrim vibracijama; oko vas će bit dovoljno cura za sve.

U tim, a i drugim trenucima - ne upadaj sa njima u nikakve velike razgovore, sve dok ih ne izvučeš iz njihove zone totalnog komfora
(čitaj "negdi nasamo").

Na ova dva načina ćete (ako ne postat lovinom), bit ravnopravniji sudionici u procesima sljubljivanja!

I pobogu; prestani ih pratit!
Osim kad zaslužiš (ili ona zasluži) da je pratiš doma nasamo, zagrljen ili bar ruku pod ruku!
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 00:18   #117
1. Nisam očajan.
2. Na Fejs gledam radi nekih osnovnih informacija, pogotovo da vidim je li slobodna ili zauzeta
3. Nemam ekipu, imam nekoliko "odvojenih" prijatelja s kojima dijelim određene interese, ali oni se uglavnom ni ne poznaju međusobno.
4. Ne sjećam se sad, gdje sam napisao da pratim po ulicama? Možda jedino onu iz srednje, ali to je sada prošlost...

Inače, skužio sam da se za sve ženske za koje imam osjećaj da imam šansu kod njih ispostavi da su zauzete.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 14:11   #118
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
1. Nisam očajan.
2. Na Fejs gledam radi nekih osnovnih informacija, pogotovo da vidim je li slobodna ili zauzeta
3. Nemam ekipu, imam nekoliko "odvojenih" prijatelja s kojima dijelim određene interese, ali oni se uglavnom ni ne poznaju međusobno.
4. Ne sjećam se sad, gdje sam napisao da pratim po ulicama? Možda jedino onu iz srednje, ali to je sada prošlost...

Inače, skužio sam da se za sve ženske za koje imam osjećaj da imam šansu kod njih ispostavi da su zauzete.
Welcome to the club

I ja mogu sve i svakoga nać na fejsu,saznat ko s kim i kako, pa ne smatram da sam očajan, prije bi rekao da sam snalažljiv
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 22:20   #119
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
1. Nisam očajan.
2. Na Fejs gledam radi nekih osnovnih informacija, pogotovo da vidim je li slobodna ili zauzeta
3. Nemam ekipu, imam nekoliko "odvojenih" prijatelja s kojima dijelim određene interese, ali oni se uglavnom ni ne poznaju međusobno.
4. Ne sjećam se sad, gdje sam napisao da pratim po ulicama? Možda jedino onu iz srednje, ali to je sada prošlost...

Inače, skužio sam da se za sve ženske za koje imam osjećaj da imam šansu kod njih ispostavi da su zauzete.
Prekrižiš li one za koje saznaš da su zauzete?

Izbjegavaš li komunikaciju sa takvima?
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 22:23   #120
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Welcome to the club

I ja mogu sve i svakoga nać na fejsu,saznat ko s kim i kako, pa ne smatram da sam očajan, prije bi rekao da sam snalažljiv
Zamisli život u kojoj jedinu inicijativu ostvaruješ uživo, a na fejsu si samo pasivan..!

Šta misliš, postoji li to?
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.