Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2015., 12:42   #1
Ciudad de Mexico 5.5. 2015.

Evo još manje od mjesec dana do događaja o kojem već dugo bruje ufološki krugovi.
Poznati meksički ufolog i novinar Jaime Maussan sazvao je specijalnu međunarodnu medijsku konferenciju gdje je najavljeno da će podstrijeti nove nepobitne dokaze o postojanju vanzemaljaca vezano uz slučaj Roswell.
Konferencija se održava 5.5. u 19:30 u Mexico DF po lokalnom vremenu,vjerojatno će prenositi preko streama.
Čista reklama i samopromocija jednog nadobudnog novinara ili stvarno nešto zanimljivo?
Živi bili pa vidjeli
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 13:00   #2
Ja sam već pomislila da opet neki snak svijeta

A možda i je
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 13:12   #3
da je u 05:15 h jos bih povjerovao da je stvar ozbiljna
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:48   #4
Da pogodim ... ufolog, novinar, te autor par knjiga
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 15:43   #5
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Da pogodim ... ufolog, novinar, te autor par knjiga
Više je u televizijskom novinarstvu koliko znam
Ima već duži niz godina svoju autorsku emisiju "Tercero milenio",a i sudjelovao je i kao suradnik na američkim programima tipa Histrory Channel,Discovery Ch.,National Geographic... Nešto kao meksički Mišak
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 01:17   #6
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
nepobitne dokaze
ako su ovi dosad bili "pobitni" onda nisu bili dokazi, dakle on ima dokaze i iz nekog samo njemu poznatog razloga odlučio je baš 5.5. dati ih u javnost na specijalnoj konferenciji
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 09:27   #7
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Da pogodim ... ufolog, novinar, te autor par knjiga
a čuj ko nebih pisao knjige nakon toliko dokaza i istraživanja u tom polju . Mada pogledaj wikipediju vidit češ da je mnogo puta bio nagrađen kao novinar van tog polja .

Konkretno u mexicu ima toliko viđenja da bih bilo glupo neistraživati to .
Živijo prijatelju
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 12:54   #8
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
a čuj ko nebih pisao knjige nakon toliko dokaza i istraživanja u tom polju .



Ma u biti san dosa do zakljucka da vise manje svi koji imaju "spektakularna otkrica" iz podrucja alternative u biti prodaju svoje knjige, a "spektakularna otkrica" im sluze kao reklama.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 13:12   #9
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post



Ma u biti san dosa do zakljucka da vise manje svi koji imaju "spektakularna otkrica" iz podrucja alternative u biti prodaju svoje knjige, a "spektakularna otkrica" im sluze kao reklama.
ofc u pravu si . Moraju malo reklamirati i oni su ljudi . Nego gledao sam mnoga njegova predavanja i moram reći da si je dao truda analizirati snimke i sl . Po meni jedan od rijetkih ufologa kojem vjerujem da radi svoj posao pošteno . To što prije knjige reklamira , neka i drugi to rade
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 15:48   #10
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
To što prije knjige reklamira , neka i drugi to rade
E sad, tu je pitanje motiva i na koncu istine. Ako on radi to sta radi zbog promocije knjige, pitanje je koliko tu ima istine, a koliko senzacionalizma.

A ako to i drugi rade, ne znaci da je to ispravno.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 09:29   #11
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
E sad, tu je pitanje motiva i na koncu istine. Ako on radi to sta radi zbog promocije knjige, pitanje je koliko tu ima istine, a koliko senzacionalizma.

A ako to i drugi rade, ne znaci da je to ispravno.
Istina , nepoznajem ga osobno pa bi bilo glupo govoriti da nije tako , ali ako si gledao njegove konferencije od početka kada je počeo uvidjet češ da prije svake konferecije /knjige ima kao nešto senzacionalno , možda dobiva snimke od ljudi u crnom pa zarađuje pare i to je moguće . A i živimo u kapitalizmu da nepokuša raditi tako kako radi trekli bi smo da je glup jer je mogo više para natući . Međutim danas sve možeš preko neta , meni je drago da postoji netko koga jako zanima ta tematika i pokušava održati objektivnost koliko je moguće po meni dosta dobro, mada ima snimki nekih koje uopće nibih komtirao jer izgledaju fejk . Ali pustimo sada to . Meni je dobar . Živijo prijatelju
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 09:37   #12
da ne bude zabune vjerujem u ufo, ali čim je naslov konferencije tipa "senzacionalne vijesti! 5. 5. 2015." nekako mi se čini da vijest odmah dobiva prizvuk šuplje senzacionalnosti kao, objavit će to baš tog datuma jer ima mnogo petica u datumu pa će njegova saznanja zvučati još senzacionalnije

možda sam jedina kojoj to tako zvuči, ali vjerujem da ljudi koji su skeptični prema ufo tematici ili ju čak otvoreno ismijavaju dobivaju takav dojam
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 09:43   #13
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
da ne bude zabune vjerujem u ufo, ali čim je naslov konferencije tipa "senzacionalne vijesti! 5. 5. 2015." nekako mi se čini da vijest odmah dobiva prizvuk šuplje senzacionalnosti kao, objavit će to baš tog datuma jer ima mnogo petica u datumu pa će njegova saznanja zvučati još senzacionalnije

možda sam jedina kojoj to tako zvuči, ali vjerujem da ljudi koji su skeptični prema ufo tematici ili ju čak otvoreno ismijavaju dobivaju takav dojam
Jbg i seve ima senzacionalne vijesti i rozga i sl . Ovo mi je dakako više senzacionalnije , čak i da je neka nova snimaka super , mada vidim da će biti priče o roswellu . Po meni puno većše senzacija nego seve kao marija magdalena , tako da bez obzira na njegov motiv , meni senzacionalnije + konferencija će biti stremana i nemoramo platiti ništa , ako sam dobro shvatio
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:43   #14
Hm, bas me zanima...prvi put inace cujem za njega, malo cu progooglat.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 01:25   #15
Predstaviti će nekakve dokaze koji su samo njemu jasni i onda će mu svi je*** mater.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 19:18   #16
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Jbg i seve ima senzacionalne vijesti i rozga i sl . Ovo mi je dakako više senzacionalnije , čak i da je neka nova snimaka super , mada vidim da će biti priče o roswellu . Po meni puno većše senzacija nego seve kao marija magdalena , tako da bez obzira na njegov motiv , meni senzacionalnije + konferencija će biti stremana i nemoramo platiti ništa , ako sam dobro shvatio
apsolutno da je ovo veća senzacija, i daleko ozbiljnija i dalekosežnija tematika nego neka severina koja će učiniti sve da privuče pažnju javnosti

ali, nisam mislila (kada sam pisala post) usporediti to sa nekim drugim događajima društvene ili kakve god scene, nego sam samo htjela istaknuti da ovakvim naslovom čini da njegova priča je toliko puta prežvakana...ne znam kako bih se bolje izrazila koliko smo puta imali naslov, sada karikiram, "nove senzacionalne vijesti protresle kriptozoološke krugove, 12. 12. 2012. donosimo presicu"

još jednom napominjem, vjerujem u ufo i zanima me što će biti prikazano na toj konferenciji, ali nekako ne bi bila skeptična prema tome da je izabrao koji drugi datum (opet ponavljam da mi ovako ima neki prizvuk šuplje senzacionalnosti)
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 09:43   #17
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
apsolutno da je ovo veća senzacija, i daleko ozbiljnija i dalekosežnija tematika nego neka severina koja će učiniti sve da privuče pažnju javnosti

ali, nisam mislila (kada sam pisala post) usporediti to sa nekim drugim događajima društvene ili kakve god scene, nego sam samo htjela istaknuti da ovakvim naslovom čini da njegova priča je toliko puta prežvakana...ne znam kako bih se bolje izrazila koliko smo puta imali naslov, sada karikiram, "nove senzacionalne vijesti protresle kriptozoološke krugove, 12. 12. 2012. donosimo presicu"

još jednom napominjem, vjerujem u ufo i zanima me što će biti prikazano na toj konferenciji, ali nekako ne bi bila skeptična prema tome da je izabrao koji drugi datum (opet ponavljam da mi ovako ima neki prizvuk šuplje senzacionalnosti)
Isprike ako sam možda ispao da seruckam tebi , nije bila namjera .
Ali da dobro si rekla dosta toga je prežvakano , i jedino što bi senzacionalno bilo da se frajer pojavi tamo sa elijenom i svemirskim brodom i da zajedno otpjevaju mariju magdalenu od doris dragović. Ovako vrlo vjerovatno neke nove snimeke, možda neki novi itervju sa men in bleck ekipom i sl . Zaista vidijet će mo mada razumijem tvoju skepsu . Živjela
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 09:58   #18
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Isprike ako sam možda ispao da seruckam tebi , nije bila namjera .
Ali da dobro si rekla dosta toga je prežvakano , i jedino što bi senzacionalno bilo da se frajer pojavi tamo sa elijenom i svemirskim brodom i da zajedno otpjevaju mariju magdalenu od doris dragović. Ovako vrlo vjerovatno neke nove snimeke, možda neki novi itervju sa men in bleck ekipom i sl . Zaista vidijet će mo mada razumijem tvoju skepsu . Živjela
ma sve pet
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 15:52   #19
I šta je bilo na konferenciji ima li itko saznanja , neki link bio bih zahvalan
Živijeli
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 16:46   #20
'Nove fotografije iz Roswella' prikazuju - dvogodišnje dijete
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.