Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2006., 19:02   #81
Quote:
Tinchi kaže:
Kak obratno, hoćeš reći ne možeš zaspati ak NEMAŠ nešto u pizzi?
ne ozbiljno, osjecam pritisak dolje ako krv ne otjece prirodno.
(u pičci)
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 19:20   #82
Stvarno sam zapanjena količinom gluposti koje sam pročitala ovdje.
Kao prvo, to da se tamponi izbjeljuju je totalna glupost - koliko znam, oni su ionako od pamuka, barem ovi koje ja koristim. Kao drugo, to da uzrokuju rak uzet ću s popriličnom rezervom, pogotovo zato što je ta "studija" došla iz Amerike, a Amerikance ne cijenim kao osobito pametne ljude. Uostalom, tamponi u Europi i US nisu isti, navodno Amerikancima čak treba posebna naprava tzv. aplikator da bi si tampon gurnuli u p*** . Oprostite, ali samo savršeni idiot treba dodatna pomagala za staviti tampon, mislim stvarno, kao da se radi o naučnoj fizici.
Kao treće, ove priče s osipima od uložaka i "grebanjem" tampona prvi put čujem. Ja tampone koristim negdje od 13. ili 14. godine i doslovno sam se spasila. Mislim da su ulošci jako nehigijenski ma koliko god ih se često mijenjalo, jer krv na zraku dolazi u dodir s bakterijama i stvara smrad. Meni su čak i oni najmanji i najtanji ulošci odvratni, jer koža ne dolazi do zraka, ali kad su mi prvi dani onda uz tampone koristim i one male uloške za svaki slučaj.

Stvarno nema potrebe da u 21. stoljeću žene koriste one vate u mrežici kao prije 100 godina. Onda bi po toj logici mogle zapravo koristiti i krpe, jer tko zna, možda su one zapravo najzdravije...

P.S. Ovo je još jedan "fantastičan" proizvod, navodno jako higijenski... mo'š mislit'
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 19:29   #83
Quote:
beryozinka kaže:
Stvarno sam zapanjena količinom gluposti koje sam pročitala ovdje.
Kao prvo, to da se tamponi izbjeljuju je totalna glupost - koliko znam, oni su ionako od pamuka, barem ovi koje ja koristim. Kao drugo, to da uzrokuju rak uzet ću s popriličnom rezervom, pogotovo zato što je ta "studija" došla iz Amerike, a Amerikance ne cijenim kao osobito pametne ljude. Uostalom, tamponi u Europi i US nisu isti, navodno Amerikancima čak treba posebna naprava tzv. aplikator da bi si tampon gurnuli u p*** . Oprostite, ali samo savršeni idiot treba dodatna pomagala za staviti tampon, mislim stvarno, kao da se radi o naučnoj fizici.
Kao treće, ove priče s osipima od uložaka i "grebanjem" tampona prvi put čujem. Ja tampone koristim negdje od 13. ili 14. godine i doslovno sam se spasila. Mislim da su ulošci jako nehigijenski ma koliko god ih se često mijenjalo, jer krv na zraku dolazi u dodir s bakterijama i stvara smrad. Meni su čak i oni najmanji i najtanji ulošci odvratni, jer koža ne dolazi do zraka, ali kad su mi prvi dani onda uz tampone koristim i one male uloške za svaki slučaj.

Stvarno nema potrebe da u 21. stoljeću žene koriste one vate u mrežici kao prije 100 godina. Onda bi po toj logici mogle zapravo koristiti i krpe, jer tko zna, možda su one zapravo najzdravije...

P.S. Ovo je još jedan "fantastičan" proizvod, navodno jako higijenski... mo'š mislit'

govoriš pomalo blesave stvari, ali tko ti brani, tvoja je stvar što guraš kad guraš i di guraš..ali reči da je nazadno koristiti pamučne uloške je u rangu idiotizma.

žena u 21 st. može koristiti i spužvu vileda među nogama ako joj to pomaže.
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 19:31   #84
Quote:
Mary Bellows kaže:
govoriš pomalo blesave stvari, ali tko ti brani, tvoja je stvar što guraš kad guraš i di guraš..ali reči da je nazadno koristiti pamučne uloške je u rangu idiotizma.

žena u 21 st. može koristiti i spužvu vileda među nogama ako joj to pomaže.
Nazadno je da se žena u 21. st. boji tampona i da ne zna kako ga staviti, jer to znači da pojma nema o osnovama biologije, da ne kažem o osnovama svog tijela.
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 20:00   #85
Quote:
beryozinka kaže:
...Kao prvo, to da se tamponi izbjeljuju je totalna glupost - koliko znam, oni su ionako od pamuka, barem ovi koje ja koristim...
afaik,pamuk nije prirodno bijele boje nego neke proljevastozute.
Quote:
...to da uzrokuju rak uzet ću s popriličnom rezervom, pogotovo zato što je ta "studija" došla iz Amerike, a Amerikance ne cijenim kao osobito pametne ljude....
ovo bas i nije najbolji argument,jedna nacija je glupa koliko i druga,bar ako se mene pita
Quote:
...ove priče s osipima od uložaka i "grebanjem" tampona prvi put čujem....
e vidis,nije da sam imala osip od ulozaka ali me ona jebena plastika toliko grebla i zuljala u teen danima da sam bila sva sretna kad sam presla na tampone.a nekom drugom mozda tamponi ne pasu...
Quote:
P.S. Ovo je još jedan "fantastičan" proizvod, navodno jako higijenski... mo'š mislit'
ja bih isprobala da ga ima tu i da je jeftino.jbg,koristim tampone ali ne mislim da je jako zdravo imati u tijelu nakupinu krvi u tamponu koja je jako hranjiva,i time,jelte, potencijalni raj za bakterije.a nakon ovog topica...ako je prica upola istinita,brrr...
da,i ovo:
Quote:
...Mislim da su ulošci jako nehigijenski ma koliko god ih se često mijenjalo, jer krv na zraku dolazi u dodir s bakterijama i stvara smrad...
je strasno.mislim,koji jebeni smrad?!da je to napisao neki muskarac,razapeli bi ga zbog seksizma.menstrualna krv smrdi
patuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 20:01   #86
Koliko istraživanja je dokazalo štetnost Diana35, tampona, uložaka, cigareta, GMO-a, rakije... Već sam odavno trebala bit mrtva. Pa uskrsnut, pa opet umrijet i tako šest puta
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 20:03   #87
Quote:
beryozinka kaže:
Nazadno je da se žena u 21. st. boji tampona i da ne zna kako ga staviti, jer to znači da pojma nema o osnovama biologije, da ne kažem o osnovama svog tijela.
to je druga tema, osnove biologije i anatomije.

neke cure ne vole gurati tampone a opet nisu needucirane.
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 20:10   #88
Quote:
beryozinka kaže:
Uostalom, tamponi u Europi i US nisu isti, navodno Amerikancima čak treba posebna naprava tzv. aplikator da bi si tampon gurnuli u p*** . Oprostite, ali samo savršeni idiot treba dodatna pomagala za staviti tampon, mislim stvarno, kao da se radi o naučnoj fizici.
navodno toga ima i u EU.
sjajna stvar btw.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 20:13   #89
Quote:
patuljica kaže:
je strasno.mislim,koji jebeni smrad?!da je to napisao neki muskarac,razapeli bi ga zbog seksizma.menstrualna krv smrdi
Da, u dodiru s bakterijama smrdi. Tamponi, npr., nemaju nikakav miris kad ih izvadiš, ali kad ih baciš u smeće i ostaviš neko vrijeme, iz koša će ti se širiti smrad kao iz klaonice.
Ako mi ne vjeruješ, pomiriši sljedeći put nekoliko sati nošen uložak i netom izvađeni tampon pa mi reci što više smrdi .

Koji naturalizam!
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 20:14   #90
Quote:
Mary Bellows kaže:
neke cure ne vole gurati tampone...
A razlog bi bio?
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 20:53   #91
Tampone koristim ljeti, uloške preko zime i noću (samo always, sve drugo je sranje).
Mislim da je glupost što nas raznim kampanjama toliko pokušavaju zaplašiti.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 21:55   #92
Quote:
Martinka kaže:
Tampone koristim ljeti, uloške preko zime i noću (samo always, sve drugo je sranje).
Mislim da je glupost što nas raznim kampanjama toliko pokušavaju zaplašiti.
always su definitivno NAJGORI ulosci. prvenstveno zato sto je to cista plastika, koja je nezdrava za kozu i na kojoj se razvijaju najodvratnije bakterije.
ako vas je ikad svrbila picka, to je bilo od always ulozaka i gljivica koje se razvijaju na njima.
ja koristim libresse, koji je proizveden od pamuka (barem gornji sloj), upija odlicno, nista se ne usmrdi jer je od prirodnih materijala.
i vjerujte mi, jer ako se u nesto razumijem, to su ulosci.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 22:11   #93
a sto se tice tampona, oni NE BI SMJELI biti u pickici cijelu noc, jer onda i po njima pocinje rasti svakakva gamad.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 23:13   #94
Jesu. Pogotovo ako se cesto ne mjenjaju, moze se javiti toksicni sindrom koji je jako opasan i moze zavrsiti sa smrcu. Ukratko, to je infekcija koja dospije do krvi i chicha micha gotova pricha. Naravno ako se na vrijeme ne otidje doktoru koji opet treba imati pameti da uvidi opasnost na vrijeme...
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 23:15   #95
Quote:
beryozinka kaže:
A razlog bi bio?
neugoda prilikom ugurivanja i neugodan osječaj dok ga imaš u sebi???
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 23:25   #96
Quote:
nordea kaže:
Jesu. Pogotovo ako se cesto ne mjenjaju, moze se javiti toksicni sindrom koji je jako opasan i moze zavrsiti sa smrcu. Ukratko, to je infekcija koja dospije do krvi i chicha micha gotova pricha. Naravno ako se na vrijeme ne otidje doktoru koji opet treba imati pameti da uvidi opasnost na vrijeme...

moja poznanica je zbog tampona dobila tešku infekciju , ali su je na vrijeme ustanovili i ona je tampone koristila kao potpunu zamjenu za uložak dugi niz godina.
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 23:46   #97
Quote:
Mary Bellows kaže:
neugoda prilikom ugurivanja i neugodan osječaj dok ga imaš u sebi???
Tampon se uopće ne osjeća, možeš raditi gimnastiku i nećeš ga osjetiti. Za razliku od uloška koji je kao pelena, sjediš na vlastitim "govnima".
Što se ugurivanja tiče, to nije nikakva znanstvena fantastika. Ako im je problem ugurati tampon, što će onda reći kad im dečko bude ugurao onu stvar unutra, koja je kudikamo veća od tampona? I još se pritom osjeća dok je unutra!
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 23:50   #98
Quote:
Mary Bellows kaže:
neugoda prilikom ugurivanja i neugodan osječaj dok ga imaš u sebi???
"Ako osjećaš tampon to je znak da nije dobro stavljen". Tako nekako piše na uputama.
Etienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 23:50   #99
Quote:
Tinchi kaže:
Moja je totalno protiv tampona, al žena je pred penziju i još uvijek brije na one uloške od vate u mrežici
smij se ti, al otkad sam na te prešla niš ne peče.
samo za po doma doduše, mislim da bih umrla od stresa da s time izađem van.

al kuckuc, prva dva mjeseca bez pečenja unazad ne znam više koliko.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 23:51   #100
Quote:
Natch kaže:
a sto se tice tampona, oni NE BI SMJELI biti u pickici cijelu noc, jer onda i po njima pocinje rasti svakakva gamad.
a, ovaj, u velikoj.. jelte? ne pitam za sebe

placebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.