Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2015., 21:56   #9921
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Posije za ciscenje zovu se weizenkleie ballaststoffen. Crvena kutija u mulleru.kosta 6 kn i ima 250 g.
Najbolje ujutro nataste s toplom vodom.ak ti je bljutavo ,moze se pomijesati s mlijekom.

uzmes 2 zlice.
a dobro, ja sam cekala pa sam uzela neku drugu crvenu kutiju fit vital psenicne klice premium, nema veze, pojest cu i to pa cu onda kupit to drugo....jer mi se cini da si napisala psenicne mekinje pa sam ja to povezala...ali isto pise hoher ballaststoffgehalt , weizenkeime premium
hvala
vegga is offline  
Old 20.04.2015., 21:59   #9922
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
tako je

ja pijem oko 2 godine q-pin za spavanje i super mi je, a dr mi je isto tako rekla da se ne može postati ovisan o ap
koju dozu pijes? dao mi neke koje je imao u ladici od 100 mg i rekao nek prepolovim i kad sam pogledala nema onaj razrez pa sad ne znam dal sam ga smjela rastarcirat na tri dijela? nisam jos popila, gledam u taj komadic tablete i strah me
vegga is offline  
Old 20.04.2015., 22:24   #9923
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
a dobro, ja sam cekala pa sam uzela neku drugu crvenu kutiju fit vital psenicne klice premium, nema veze, pojest cu i to pa cu onda kupit to drugo....jer mi se cini da si napisala psenicne mekinje pa sam ja to povezala...ali isto pise hoher ballaststoffgehalt , weizenkeime premium
hvala
Jesi probala smanjiti sanval?
Od lijekova mi se jedu keksi.obozavam kekse,a na dijeti sam.
emma 88 is offline  
Old 20.04.2015., 22:28   #9924
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
koju dozu pijes? dao mi neke koje je imao u ladici od 100 mg i rekao nek prepolovim i kad sam pogledala nema onaj razrez pa sad ne znam dal sam ga smjela rastarcirat na tri dijela? nisam jos popila, gledam u taj komadic tablete i strah me
Prepolovis nozem.ja se sjecam da sam polovila seroquel.i u bolnici su rezali tablete rezacem tableta.

cak i mrve tablete sestre u bolnici pacijentima koji nece piti tablete.
emma 88 is offline  
Old 21.04.2015., 00:48   #9925
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
koju dozu pijes? dao mi neke koje je imao u ladici od 100 mg i rekao nek prepolovim i kad sam pogledala nema onaj razrez pa sad ne znam dal sam ga smjela rastarcirat na tri dijela? nisam jos popila, gledam u taj komadic tablete i strah me
po danu za tjeskobu 25 mg, a za nesanicu 100 mg
znam da ti uvijek imas strah od lijekova, pokusaj se ne bojati toliko, da, znam koliko strah moze blokirati al nema ti druge ak se ne zelis patiti s nesanicom
ja si odspavam 7 sati u komadu sto mi je dovoljno za funkcioniranje
sretno!
ray of light is offline  
Old 21.04.2015., 11:43   #9926
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
koju dozu pijes? dao mi neke koje je imao u ladici od 100 mg i rekao nek prepolovim i kad sam pogledala nema onaj razrez pa sad ne znam dal sam ga smjela rastarcirat na tri dijela? nisam jos popila, gledam u taj komadic tablete i strah me
Po opisu, dali su ti elokven, to je sve isto (seroqel, q-pin, itsl.).. i naravno da ga komadas.. mozes ga i smrviti.. Fino na cetvrtinu ga otkini i popij, ali ako si se grogi osjecala od Praxitena, od ovoga bi mogla isto.. Ne boj se, nije to toliko jako.. Odgrizi mic tablete i odspavaj pa vidi..
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Old 21.04.2015., 11:48   #9927
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Pa nekad mi je trbuh ko u trudnice.
Koristim ga za anksioznost koja je prisutna kod okp-a.imam i predpsihoticno stanje.
Ovaj put sam stavljena na antiepileptic i zbog toga jer se od svih antipshotika udebljam najmanje 20 kg.

Cini mi se da mi i lyrica malo povecava apetit.al ne tako jako.
Da, od ap-a se deblja fest, naravno, ako jedes koliko trazi - sto ne moras.. dok lyrica ne deblja, ali SVAKI lijek napuhuje.. Bez obzira, odi napravi jetrene probe, cisto da se ne zamaras

Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
nema ovisnosti, ali ja sam si iz testa na tjedan dana ukino zyprexu i spavao sam od 5 ujutro do 7. mislio sam da će s vremenom san biti bolji kad se očisti zyprexa i bolji je kurac. I dalje ništa od spavanja
Koliko dugo vec ne spavas od kada si maknuo zyprexu?
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Old 21.04.2015., 18:37   #9928
Quote:
emma 88 kaže: Pogledaj post
Jesi probala smanjiti sanval?
Od lijekova mi se jedu keksi.obozavam kekse,a na dijeti sam.
ma kakvi , ne mogu zaspat ni s njm, tesko zaspim i to mi ide na zivce jer se onda kasno ustajem
vegga is offline  
Old 21.04.2015., 18:40   #9929
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
po danu za tjeskobu 25 mg, a za nesanicu 100 mg
znam da ti uvijek imas strah od lijekova, pokusaj se ne bojati toliko, da, znam koliko strah moze blokirati al nema ti druge ak se ne zelis patiti s nesanicom
ja si odspavam 7 sati u komadu sto mi je dovoljno za funkcioniranje
sretno!
znaci, ti nista drugo ne uzimas? ajde, probat cu veceras, da, imam strah i zato je dr imala uvijek samnom problem, sad sam se prebacila malo za promjenu kod jednog mladjeg muskog psihijatra, kod njega se moze doc puno cesce a i van bolnickog sustava je pa mi je to draze....hvala, javit cu prve reakcije, ja isto spavam 7 sati u komadu ali problem kod mene je sto se mucim po nekoliko sati dok ne zaspim , tako da legnem u 11 a zaspim u 2 i to mi totalno sve poremeti

p.s. da li ti kontroliras KKS nakon uzimanja q-pina i dal ti je ok? mislim na jetrene probe i secer
vegga is offline  
Old 21.04.2015., 18:43   #9930
Quote:
n i k s kaže: Pogledaj post
Po opisu, dali su ti elokven, to je sve isto (seroqel, q-pin, itsl.).. i naravno da ga komadas.. mozes ga i smrviti.. Fino na cetvrtinu ga otkini i popij, ali ako si se grogi osjecala od Praxitena, od ovoga bi mogla isto.. Ne boj se, nije to toliko jako.. Odgrizi mic tablete i odspavaj pa vidi..
zove se kventiax
vegga is offline  
Old 21.04.2015., 19:26   #9931
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
p.s. da li ti kontroliras KKS nakon uzimanja q-pina i dal ti je ok? mislim na jetrene probe i secer
jetrene je dobro tu i tamo iskontrolirat, to bi ti trebao predložit sam LOM*. ja pijem xanax/helex od početka 2010., reglan (za želudac) negdje 3-4 godine isto, a amyzol i arvind negdje 11 mjeseci, a nedavno sam vadila jetrene probe i sve je ok.
ti piješ puno manje tableta, tako da samo nemoj unaprijed paničarit


*jer nije da svi pacjenti sve znaju
dire Dawn is offline  
Old 22.04.2015., 19:36   #9932
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
jetrene je dobro tu i tamo iskontrolirat, to bi ti trebao predložit sam LOM*. ja pijem xanax/helex od početka 2010., reglan (za želudac) negdje 3-4 godine isto, a amyzol i arvind negdje 11 mjeseci, a nedavno sam vadila jetrene probe i sve je ok.
ti piješ puno manje tableta, tako da samo nemoj unaprijed paničarit


*jer nije da svi pacjenti sve znaju
hvala draga...ali ja sam ti medicinske struke pa dosta toga znam plus hipohondrija plus jetreni tumorski marker povisen i eto vraga
pijem ja calixtu 3 godine ali samo pola od najmanje doze, pijem i sanval 4 g a pijem i xanax, nije to bas ni malo pa da jos dodam AP, sinoc sam popila jedan komadic (tesko se reze ) procjena oko 25 mg ali nista me nije uspavalo pa sam uzela sve sto i inace, sanval i calixtu i moram reci da nisam bas dobro nocas spavala, i onda se teško budim ujutro,, pa sam ljuta na samu sebe, htjela bi funkcionirat normalno

sta imas problema sa zelucem ? ja povremeno pa popijem controloc a i za tlak...pa laksativi, nakupi se toga preko dana...ali do sad su mi jetrene bile ok, sad idem vadit drugi tjedan to i marker.....sta vec prestajes sa amizolom? ti smeta ili si dobro ?

Zadnje uređivanje vegga : 22.04.2015. at 20:13.
vegga is offline  
Old 22.04.2015., 20:23   #9933
Quote:
n i k s kaže: Pogledaj post
Koliko dugo vec ne spavas od kada si maknuo zyprexu?
vratio sam si zyprexu.

to govno ću piti cijeli život
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 22.04.2015., 21:03   #9934
Ma ne mora biti.. samo ne mice se to bas sve odjednom, vec uz suradnju s psihijatrom.. malo pomalo.. Probaj tako, ako vec nisi.. Sretno!
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Old 23.04.2015., 14:16   #9935
27 dan zolofta, nista bolje, samo gore. Prije par dana presla na cijelu tabletu od 50 mg.
Trujem i sebe i dijete i svaki dan molim Boga da prodjeluje, ali nista...
Moja psihijatrica tvrdi da ce prodjelovati... Ok, mozda treba vremena da se osjecam dobro, ali da mi bas ni malo ne ide na bolje, to me jako pati...
danielić is offline  
Old 23.04.2015., 18:48   #9936
Quote:
danielić kaže: Pogledaj post
27 dan zolofta, nista bolje, samo gore. Prije par dana presla na cijelu tabletu od 50 mg.
Trujem i sebe i dijete i svaki dan molim Boga da prodjeluje, ali nista...
Moja psihijatrica tvrdi da ce prodjelovati... Ok, mozda treba vremena da se osjecam dobro, ali da mi bas ni malo ne ide na bolje, to me jako pati...
Pitaj da ti da nesto dok cekas da ovo prodjeluje.. Zao mi je sto ti je tako Drzi se!
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Old 24.04.2015., 16:32   #9937
Dobar mi je ovaj Fevarin, al je bogami skup...
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Old 24.04.2015., 19:16   #9938
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Dobar mi je ovaj Fevarin, al je bogami skup...
Skup???? Pa ja sam ga dobio za par kuna ...
Tox is offline  
Old 24.04.2015., 22:32   #9939
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Skup???? Pa ja sam ga dobio za par kuna ...
Platila sam 60kn...
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Old 24.04.2015., 22:43   #9940
Možda je u međuvremenu poskupilo. Ne čudim se , s obzirom na ovu trulu državu. Nemereš ni "lud" biti a da ne plaćaš.
Tox is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.