Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 11:14   #1
Za seks s mlađima od 16 - u zatvor!?

http://www.monitor.hr/clanci/za-seks...-zatvor/20054/

Pročitao sam ovo jutros u Jutarnjem i bio sam: LOLWUT!?

Okej, na mladima svijet svakako ostaje, ali zar sudstvo, pravobraniteljica, organi reda i mira, tužiteljstvo, nemaju pametnijeg posla od dobne granice za stupanje u spolni odnos? Meni se nekako čini kako bi svakako trebalo riješiti neke druge probleme, prije nego krenemo s idejama o zatvorskim kaznama za seks. Ovako napamet, recimo - pljačka Fine i puštanje ubojica i pljačkaša na slobodu.

Mišljenja? Komentari?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:22   #2
a kaj tebe točno brine?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:31   #3
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
... ali zar sudstvo, pravobraniteljica, organi reda i mira, tužiteljstvo, nemaju pametnijeg posla od dobne granice za stupanje u spolni odnos?
naravno da imaju
ali tek kad počiste svoje redove
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:36   #4
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
http://www.monitor.hr/clanci/za-seks...-zatvor/20054/


Okej, na mladima svijet svakako ostaje, ali zar sudstvo, pravobraniteljica, organi reda i mira, tužiteljstvo, nemaju pametnijeg posla od dobne granice za stupanje u spolni odnos? Meni se nekako čini kako bi svakako trebalo riješiti neke druge probleme, prije nego krenemo s idejama o zatvorskim kaznama za seks. Ovako napamet, recimo - pljačka Fine i puštanje ubojica i pljačkaša na slobodu.

Mišljenja? Komentari?
pa nek krenu s kaznama s odgojem su već zakasnili.
mislim, si pročitao o vezama 31.godišnjaka i curice od 15.g.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:50   #5
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
pa nek krenu s kaznama s odgojem su već zakasnili.
mislim, si pročitao o vezama 31.godišnjaka i curice od 15.g.
Ma, bolesno i jadno. Elementarna matematika mu nalaže da bi trebao imati bar dvije, ipak je duplo stariji.

Pozdravljam zakon, i zalažem se da banu Jelačiću oduzmemo banstvo i konja, kao i zaštitu od golubova, jer je oženio i konzumirao 13-godišnju sestričnu. I to ćelav već.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:54   #6
Koliko kužim, tu se radi o sankcioniranju osoba iznad 21 godine za seks s osobama ispod 16. Što je do sada bilo za osobe ispod 14 godina.

Znači, nije bed ako se seksaju npr. 17-godišnjak i 15-godišnjakinja nego ako odrasla osoba ima odnos s tom 15-godišnjakinjom ili 15-godišnjakom.

Meni je to ok
Netko stariji od 21 godine si za seks ne treba baš petnaestgodišnjakinju, može naći i onu od 16
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:54   #7
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ma, bolesno i jadno. Elementarna matematika mu nalaže da bi trebao imati bar dvije, ipak je duplo stariji.

Pozdravljam zakon, i zalažem se da banu Jelačiću oduzmemo banstvo i konja, kao i zaštitu od golubova, jer je oženio i konzumirao 13-godišnju sestričnu. I to ćelav već.
i umrija od sifilisa.
stariji je više od duplo od nje. nisam za zakone kojima se ispravlja bedasta država, ali 15. godina vs. 31. godina - ma yebote.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:55   #8
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Znači, nije bed ako se seksaju npr. 17-godišnjak i 15-godišnjakinja nego ako odrasla osoba ima odnos s tom 15-godišnjakinjom ili 15-godišnjakom.

Meni je to ok
a beda nema ako rodi curica od 12. ipak je - ciganka.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:58   #9
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
pa nek krenu s kaznama s odgojem su već zakasnili.
Odgoj bi trebao krenuti od doma, ne od države. Država te želi glupavog, a starci valjda ne.

IMHO, pravosuđe u RH ima daleko, daleko bitnijih tema i problema od ovoga. Koji zapravo i nije problem u većini slučajeva.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:58   #10
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
a beda nema ako rodi curica od 12. ipak je - ciganka.
Pa nema. One dobivaju mengu kao mlađe, tako ih je Bogo stvoria.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:59   #11
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
a beda nema ako rodi curica od 12. ipak je - ciganka.
Mislilla sam reći da nije sad da zabranjuju seks ispod 16 godina, nego seks odraslih osoba sa djecom/mladima ispod 16.

A ako je ciganka - može to im je u folkloru
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:00   #12
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ma, bolesno i jadno. Elementarna matematika mu nalaže da bi trebao imati bar dvije, ipak je duplo stariji.

Pozdravljam zakon, i zalažem se da banu Jelačiću oduzmemo banstvo i konja, kao i zaštitu od golubova, jer je oženio i konzumirao 13-godišnju sestričnu. I to ćelav već.
Sofija je imala 16 i tada je bilo čak i preporučljivo da se mlade cure udaju za uglednog dobrostojećeg..ček, pa i danas je društveno prihvatljivo da mlada curka ulovi starijeg dobrostojećeg

i ako se ne varam, RKC odobrava brak od 14. nakon krizme ljudi su vjerski odrasle osobe, punopravni članovi zajednice, zašto se ne bi ženili?

ne kažem da se slažem s time, jer se ne slažem.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:01   #13
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post

IMHO, pravosuđe u RH ima daleko, daleko bitnijih tema i problema od ovoga. Koji zapravo i nije problem u većini slučajeva.
Dakako da ima

Samo što je ovo potegla institucija dječje pravobraniteljice - što znači da M. Jelavić radi svoj posao. Nija na njoj da istražuje pljačke
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:02   #14
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Odgoj bi trebao krenuti od doma, ne od države. Država te želi glupavog, a starci valjda ne.

IMHO, pravosuđe u RH ima daleko, daleko bitnijih tema i problema od ovoga. Koji zapravo i nije problem u većini slučajeva.
znam, ali di su zakazali starci - ispravlja država.

i ima bitnih tema, ali budemo li čekali na red - nema nekog smisla. nek u paketu to slože i nek se ban jelačić okreće u grobu.
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Mislilla sam reći da nije sad da zabranjuju seks ispod 16 godina, nego seks odraslih osoba sa djecom/mladima ispod 16.

A ako je ciganka - može to im je u folkloru
pa da. i dobro je da je tako. u suludom sistemu nek se neko pobrine da ovaj od 31.g. ne dodje do 15.godišnjakinje.

ovo neću komentirati. samo se napizdim oko takve teme.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:04   #15
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
http://www.monitor.hr/clanci/za-seks...-zatvor/20054/

Pročitao sam ovo jutros u Jutarnjem i bio sam: LOLWUT!?

Okej, na mladima svijet svakako ostaje, ali zar sudstvo, pravobraniteljica, organi reda i mira, tužiteljstvo, nemaju pametnijeg posla od dobne granice za stupanje u spolni odnos? Meni se nekako čini kako bi svakako trebalo riješiti neke druge probleme, prije nego krenemo s idejama o zatvorskim kaznama za seks. Ovako napamet, recimo - pljačka Fine i puštanje ubojica i pljačkaša na slobodu.

Mišljenja? Komentari?
hmda.
sranje!

sad ću morat prekinut s curom...

i šta koji tuki uostalom oni imaju toliko palamudit o tome!??
jesmo li mi kršćanska zemlja?
jesmo!
pa zašto se onda ne ugledamo na vatikan i ne snizimo taj prag na 12 godina!?

tako moš nać curu pa da ti i potraje par godina, a ne ovako... da je moraš mjenjat svake godine ako oćeš da bude mlađa od 17.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:06   #16
drago mi je da država počinje pokazivati barem da primjećuje nepravilnosti u socijalnom životu svog naroda. to naravno nema veze sa izborima uskoro.

a kako se to točno može spriječiti seks s mlađim od 16?

jel znaju ljudi kako rano veze znaju početi?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:12   #17
čovječe, kad se sjetim sebe s četrnaest. glavna preokupacija mi je bila hoću li se s šesnaest znati poljubiti i kako će to izgledati.

meni je zakon normalan slijed prilagodbe standardima EU. konačno je bilo i vrijeme da se maknemo od balkanskog primitivizma.


Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
...jel znaju ljudi kako rano veze znaju početi?
a kad to veze danas otprilike počinju? ja ne znam.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:17   #18
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Sofija je imala 16 i tada je bilo čak i preporučljivo da se mlade cure udaju za uglednog dobrostojećeg..ček, pa i danas je društveno prihvatljivo da mlada curka ulovi starijeg dobrostojećeg

i ako se ne varam, RKC odobrava brak od 14. nakon krizme ljudi su vjerski odrasle osobe, punopravni članovi zajednice, zašto se ne bi ženili?

ne kažem da se slažem s time, jer se ne slažem.

Daj me pusti da u miru trolam, baš me briga koga Jelačić dere. Njegov problem je što je neopisivo ružan, a zbog spleta okolnosti mi ga već stoljećima moramo gledati. Tome treba stati na kraj. Bar da mu sise stave ili nešto.

Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
hmda.
sranje!

sad ću morat prekinut s curom...
Pih, tebi je lako... moram prekinuti s dečkom, a oni su agresivniji. Možda me čak i ugrize ili siluje, pa se ti jebi Pedro s dokazivanjem da je on prvi počeo... a sad više neće vrijediti ni da je on prvi počeo... najebasmo, bez da je ušo.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
a kako se to točno može spriječiti seks s mlađim od 16?
Batinama. Batina je iz raja izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. I tak.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:21   #19
Meni ovo sliči kao lug u oči. Ono, držat ćemo ruke na pičkicama vaše djece dok krademo brodogradilišta i kamione i ostalo. Nitko da nije protestirao! Ako već krademo budućnost te iste djece, ako smo lupeži, barem nismo pedofili.
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:23   #20
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post

a kad to veze danas otprilike počinju? ja ne znam.
pa, počnu kad mala ima npr. 13..a on ima puno više nego 13..recimo 18. pet godina razlike u to vrijeme čini razliku

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Daj me pusti da u miru trolam, baš me briga koga Jelačić dere. Njegov problem je što je neopisivo ružan, a zbog spleta okolnosti mi ga već stoljećima moramo gledati. Tome treba stati na kraj. Bar da mu sise stave ili nešto.




Batinama. Batina je iz raja izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. I tak.
i di je sad? nutra ili vani?


a imaš sise gore u Tkalči, gdje je spomenik kurvama..pa gledaj
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.