Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2011., 08:17   #61
Po ovome svemu sto vi pišete ljudi, jos bi netko mogao zaključiti da su nositelji RH negativne krvne grupe neki Homo Superiori ili šta li... Ne nisu, već su jednostavno drukciji po toj krvnoj grupi, kako i zašto? Odgovor nije da su kao sto već rekoh nikakvi "homo superiori" ili šta ti ja znam već su to što jesu.

A opet, možda je ovo RH da su svi iz Republike Hrvatske rodom , šala mala
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 18:16   #62
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Po ovome svemu sto vi pišete ljudi, jos bi netko mogao zaključiti da su nositelji RH negativne krvne grupe neki Homo Superiori ili šta li... Ne nisu, već su jednostavno drukciji po toj krvnoj grupi, kako i zašto? Odgovor nije da su kao sto već rekoh nikakvi "homo superiori" ili šta ti ja znam već su to što jesu.

A opet, možda je ovo RH da su svi iz Republike Hrvatske rodom , šala mala
A što to jesu? Znanstvenog objašnjenja nema..ili ima?
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 18:59   #63
Znači da su superiorni ako nema znanstvenog objašnjenja?
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 03:29   #64
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Znači da su superiorni ako nema znanstvenog objašnjenja?
Hm, superiorni... a po čemu to? To je kao da kažeš da je polarni Tigar superioran Bengalskome jer ima drukcije pruge tj. bijeli je, pa kao "vidi ga face" a i malo ih je (to mogu nama zahvaliti nazalost)
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 05:29   #65
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Po ovome svemu sto vi pišete ljudi, jos bi netko mogao zaključiti da su nositelji RH negativne krvne grupe neki Homo Superiori ili šta li... Ne nisu, već su jednostavno drukciji po toj krvnoj grupi, kako i zašto? Odgovor nije da su kao sto već rekoh nikakvi "homo superiori" ili šta ti ja znam već su to što jesu.
Ma seru gluposti. Samo gledaju u čemu će se pronaći i dal će od koga biti bolji po nečemu.

0 grupa (ni + ni -) nije baš toliko rijetka kako mislite, ima je dosta ljudi. Prava rijetkost je AB- grupa koju ima 1-3% ljudi i to bijele rase koji uopće nemaju generalno određen izgled poput plave kose ni očiju, a sumnjam da svi imaju paranormalna iskustva.

Osjećaj da ne pripadaju ljudskoj rasi i pola tih opisa su norma za većinu ljudi kad prolaze kroz razdoblje koje se zove pubertet. I kao osmo, pogledajte statistike malo. Članak je izmišljotina.

Istina je da 1-3 pa sve navodno do 10% ljudske rase direktno ili indirektno sudjeluje u planovima ostvarenja novog svjetskog poretka, što je ustvari samo skalarni skok svijesti Lucifera na idući nivo, ALI osobitu krvnu grupu imaju samo malobrojni, ako i oni. Nije to toliko bitno, ima nekih "prednosti" koje su ustvari samo vezane uz to da zato što majke iz linije 'bogova' rađaju djecu sa genomom zbog kojeg su kompatibilniji od drugih da se nešto inkarnira u njih ili za multidimenzionalne stvari zbog DNA koji je za tu svrhu ostao funkcionalniji nego kod ostalih ljudi.

Djeca ionako imaju dosta razvijen DNA, iako ne kao djeca iz te linije, koji s vremenom degenerira. Linije se čuvaju zbog te krvi kako bi se održao izvjestan broj potomaka pogodnih za inkarnaciju. Što govori to da manipulacija zemlje definitivno nema veze sa ljudima odnosno da je oni nisu započeli, ali nad njima se vrši. Ljudi koji svjesno potpomažu tajnu svjetsku vladu, sve te obitelji, bit će odbačene kad više ne budu potrebne i strpane zajedno sa svim ljudima. Oni misle da neće jer ne znaju kako funkcionira ta destruktivna organizacija jer su uvedeni u razne prakse kojima povjeruju da se radi o 'tome kako se gleda na stvari' ili nečemu što može ikako biti blisko originalnoj stvari..yeah right. U krivu su. Ni ne znaju.
Hermo Diaktoros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 22:50   #66
R-negativan

Ja sam saznao tek nedavno da sam negativno B u knjizicu darivanja krvi .Kako sam u vjecnoj potrazi za New age temama morao sam da naletim na pricu o Negativcima . Mislim da to nije istina jer sto si vise svjesniji sve vise znas da jedino frekvenicja ljubavi je najaca sila svemira . Covjek - majmun ili vanzemaljac bitno je koliko ta persona u stanju voliti i oprostiti iskreno .Visa svjest uzrokuje vise mudrosti u davanju znacaj percepciji i djelovanju .Mudarac zna prepoznat iskonsku ljubav i cijeni njenu moc promjene . Toliko od mene
hippomanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 23:22   #67
Quote:
cohfcohf kaže: Pogledaj post
Postoje određene različitosti kod osoba sa rh neg.rezusom nego kod onih sa pozitivnom a to su:
Ja sam O Rh negativ od navedenih stavki mogu potvrditi:

1-prevlast zelene ili plave boje očiju - (zanjimljivo imam "nedefiniranu" boju ociju. Kad su mi oci suzne onda su prodorno plave, a inace plavo/sive)

2-prevlast crvene ili crvenkaste boje kose - imam crveni pigment kose (što mi strašno otežava moje pokušaje postat plavuša).

3-sporiji otkucaji srca - ovo nisam primjetila

4-niski krvni tlak - imam ga

5-oštar vid i sluh - oštar vid, nažalost ne, al zato kad sam išla vaditi lekarsku potvrdu kako bih mogla uzimati casove vožnje, kroz tapaciranih vrata cula sa kaj je trebao kandidat ispred mene raditi na provijeru sluha. Kada sam ja došla na red, ponovila sam rijeci ljecnika i da znam kaj trebam napraviti. Lijecnik se nasmijao uz komentar da meni onda testiranje sluha ne treba. Nemoram Vam pricat da sam registrirala najnizi ton koji može covjecko uho registrirati.

6-ESP(ŠESTO ČULO) - mislim da ga nemam, iako ponekad (al samo ponekad) mi se desi da nekako "osjetim" kako ce neke stvari završiti.

7-jedno rebro više ili vertabrae - sva na broju - ništa više niti manje

8-NLO viđenja - nikada u životu

9-ljubav prema znanosti - ne baš da je prevelika ljubav, tu i tam procita samo ono što me stvarno zanima

10-osječaj da ne pripadaju ljudskoj vrsti - glupost

11-prodorne oči - ovo su mi puno ljudi rekli

12-paranormalne pojave - hmmmm...

13-lucidni snovi - nemam

14-traženje za istinom - hm...

15-želja za višim znanjem - uvjek, a tko je nema?

16-suosječajnost u bolesti - jako

17-duboka suosječajnost za sudbinu čovječanstva - i tu se slažem

18-osječaj poslanja u životu ....?

19-psihičke sposobnosti

20-neobjašnjivi ožiljci na tijelu - par njih, al sigurna sam da su to posledica mog nestašnog djetinstva

21-sposobnost da uznemiri elektrotehničke uređaje,npr da se tv sam od sebe ugasi,explodira žarulja itd - sa Tv-om nikada, al vidiš žarulje mi cesto "explodiraju" al nikada to nisam pripisivala sebi, vec jednostavno da je "dotrajala" u što i nadalje vjerujem

22-izvanzemaljski kontakti - nikada, i nadam se nikada

23-viši kvocijent inteligencije od prosjeka - pa testiranja su pokazali da je ovo istinita tvrdnja (u mom slucaju)

24-jaka intuicija,vidovitost - intuicija - da, vidovitost - ne

25-ne može se klonirat - a zakaj bih se htjel klonirati?

26-rh negativna majka ako nosi rh pozitivno dijete tijelo ga odbacuje jer ga vidi kao stranca - rh negativna majka prima injekcije još u ranoj trudnoci koji sprecavaju da odbaci plod
__________________
Kako oblikovati potpise
dostavapoklona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 03:30   #68
Ja sam cula da su oni sa spojenom usnom resicom u biti ti koji su posebni...ovo sa krvnom grupom je samo diverzija da se makne paznja na nesto drugo.

Mene zanima kakve veze ima Rh grupa sa kloniranjem? Zasto se Rh- ne mogu klonirati ?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 14:07   #69
To si siguno čula od nekoga tko ima spojenu ušnu resicu?
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 15:51   #70
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
To si siguno čula od nekoga tko ima spojenu ušnu resicu?
Ma ne,oba svojstva su recesivna,pa si mislim cemu diskriminacija.

Ili neki uber mix, plave oci, crvena kosa, rh-, spojena resica etc etc. Elita elite
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 16:22   #71
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Ili neki uber mix, plave oci, crvena kosa, rh-, spojena resica etc etc. Elita elite
kaj je z nama siročićima kaj smo skroz normalni i nemamo niš od navedenog al imamo oči različite boje? smo i mi kakva elita il sirotinja?
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 16:43   #72
Quote:
šmokljanica kaže: Pogledaj post
kaj je z nama siročićima kaj smo skroz normalni i nemamo niš od navedenog al imamo oči različite boje? smo i mi kakva elita il sirotinja?
Sto god izaberete biti, kao i svi ostali
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 18:23   #73
Ja sam B negativna krvna grupa..zanimljiv je onaj uvodni tekst o osobinama vezano za Rh minus faktor ,ali svejedno-tesko meni ako mi u zivotu zatreba transfuzija.
Em krvna grupa B na nasim prostorima nije bas cesta(u odnosu na A i 0) ,a jos uz to i Rh minus faktor..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 18:31   #74
Vjerojatno netko u familiji ima istu grupu, pa na to mozes racunati. Onima s AB je jos teze.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 23:24   #75
Svi pišete o svoojim krvnim grupama pa da i ja malo nadodam , rođena sam kao i moja sestra sa A+ krvnom grupo. Kao jako bolesno dijete sam primala krv A+ i to u nekoliko navrata, o čemu postoji dokumentacija. Sa 18 godina sm završila ponovo na operaciji i tada su ustanovili d sam 0+. Sve je smatrano zabunom liječnika do prije godinu dana kada je moja sestra, dobrovoljni davaoc krvi A+, nakon poroda također promijenila krvnu grupu. Sada smo obje 0+.
Nikada nisam čula da se krvna grupa mijenja osim kod liječenja koštanom srži...
I tako, sada smo obje zbunjene jer nitko nema objašnjenje na našu promjenu krvne grupe, uključujući liječnike kji su ustanovili da se promijenila, ali ne i zašto i kako...
I ne osjećamo se nijedna posebno....samo blesavo...
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 00:19   #76
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Znao sam da sam Bog
takodjer moj sin i ja smo Bogovi, a caca mu je obicni smrtnik
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 01:26   #77
Mene zanima zakaj recimo A+ krvna grupa moze primiti krv od A- no obratno ne? Znaci - rh faktor moze primiti samo od - rh faktora dok + moze i od + i od -???
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 05:38   #78
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Mene zanima zakaj recimo A+ krvna grupa moze primiti krv od A- no obratno ne? Znaci - rh faktor moze primiti samo od - rh faktora dok + moze i od + i od -???
U krvi onih koji imaju rh+ faktor se nalazi taj protein krvi tj rh faktor. Osobe koje ga nemaju ( rh-) ako ga dobiju transfuzijom reaguju burno jer njihov organizam ne prepoznaje taj protein. Rh+ osobe ako dobiju krv od rh- nece imati reakciju jer u toj rh- negativnoj fali protein. A ono sto fali u ovom slucaju ne moze da izazove reakciju. Iz tih razloga su AB+ osobe univerzalini primaoc a 0- univerzalni davaoci. Postoje jos neki faktori ali ne toliko poznati i sa ne toliko velikim potencijalom kao sto su ovi rezus faktori .
__________________
Riba ribi grize rep
maya.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 21:36   #79
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
takodjer moj sin i ja smo Bogovi, a caca mu je obicni smrtnik
Ima neki bestseller koji je vec stoljecima u vrhu popularnosti, a prica je bas obratna. Mozda da i ti napises tako nesto
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 01:02   #80
Nekak to meni zvuči kao ovo:

http://en.wikipedia.org/wiki/Scientific_racism
__________________
Znanost može sve, ono što opaža vidi jasno i može postići nemoguće.
Skoczimish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.