Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2010., 16:54   #1
privatne klinike

Molim vas da mi kažete ako ima neka privatna klinika za djecu?
Mala od prijateljice ima neku zaraznu bolest jetre.Dali ima neka klinika za djecu koja se bavi time??
upomoć!!!
__________________
Doći će i mojih 5 minuta.Kad - tad!!!

Zadnje uređivanje tajči13 : 13.10.2010. at 17:02.
tajči13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 17:03   #2
Quote:
tajči13 kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi kažete ako ima neka privatna klinika za djecu?
Mala od prijateljice ima neku zaraznu bolest jetre.Dali ima neka klinika za djecu koja se bavi time??
upomoć
ja znam za privatnu polikliniku helena ali neznam koje sve specijalnosti ima ako je jetra u pitanju trebao bi joj internista ili internista koji je specijalizirao dodatno gastroenterologiju tj. gastroenterolog ali ako je zarazna bolest u pitanju mislim da dječjeg infektologa privatno nećeš naći u hr.
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 18:15   #3
Zašto privatna?
"Fran Mihaljević" je izvrsna infektološka poliklinika za djecu i odrasle.
A za ne infektološke stvari bar u Zagrebu ima izbora za djecu.
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 19:40   #4
Quote:
zrnce soli kaže: Pogledaj post
Zašto privatna?
"Fran Mihaljević" je izvrsna infektološka poliklinika za djecu i odrasle.
A za ne infektološke stvari bar u Zagrebu ima izbora za djecu.
potpisujem,a ukoliko bude neophodna hospitalizacija imaju i smještaj majki .
adrenalin34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 14:37   #5
hvala na odgovoru svima.
privatna klinika zato jer kad platiš onda i znaš.mi ne živimo u velikom gradu, već jednom malom, koji ima svoju bolnicu.Ali, u našoj bolnici nitko ti ne govori ništa.Na koljenima moraš molit za svaku informaciju za svoje dijete.I zato mislim da bi bilo najbolje platit pa ćeš znat.
Btw nakon šta je tri dana mala hospitalizirana, doktorica je jedan put bila kod nje.Rečeno je da mala mora na strogu dijetu, da nesmije primat posjete.....da ne nabrajam.Majka provodi cijele dane s njom sjedeči na stolici(nesmije ni na wc)
Kao problemi s jetrom, danas najnovije vijesti mononukleoza(sory ako sam krivo napisala).Ništa majka nezna točno ni kako ni zašto, ništa, ništa ništa.
I zato me majka zamolila da vidim s Vama ako tko zna za koju privatnu kliniku da vidi mišljenje drugih doktora.
__________________
Doći će i mojih 5 minuta.Kad - tad!!!
tajči13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 15:33   #6
Quote:
tajči13 kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru svima.
privatna klinika zato jer kad platiš onda i znaš.mi ne živimo u velikom gradu, već jednom malom, koji ima svoju bolnicu.Ali, u našoj bolnici nitko ti ne govori ništa.Na koljenima moraš molit za svaku informaciju za svoje dijete.I zato mislim da bi bilo najbolje platit pa ćeš znat.
Btw nakon šta je tri dana mala hospitalizirana, doktorica je jedan put bila kod nje.Rečeno je da mala mora na strogu dijetu, da nesmije primat posjete.....da ne nabrajam.Majka provodi cijele dane s njom sjedeči na stolici(nesmije ni na wc)
Kao problemi s jetrom, danas najnovije vijesti mononukleoza(sory ako sam krivo napisala).Ništa majka nezna točno ni kako ni zašto, ništa, ništa ništa.
I zato me majka zamolila da vidim s Vama ako tko zna za koju privatnu kliniku da vidi mišljenje drugih doktora.
Slažem se da je takav odnos prema djetetu s majkom katastrofa, pripada davnoj prošlosti. Barem u podosta ustanova koji se bave liječenjem djece.
Noramlan odnos u kojem će ti liječnik objasnit detaljno i višekratno što je djetetu, u kojem će roditelj moći biti s djetetom, u kojem se neće pravit ne znam koja mudrost oko monokukleoze možeš dobiti u puno državnih institucija.
Ne znam u kojem si gradu, ali u većini hr gradova nije tako. Pa vjerujem niti u "Fran Mihaljeviću" koji je klinika, ne poliklinika, kako sam greškom u gornjem postu napisala. I ima svatko pravo odvesti dijete u ustanovu u kojoj želi da mu dijete bude liječeno i sve na trošak osiguranja koje dijete ima.

Nek se majka od toga djeteta buni, nema nikakve veze što je u malom mjestu, ima pravo znati što se dešava s djetetom.
A monnukleoza je u dječjoj dobi praktički bezazlena bolest, u najvećoj većini slučajeva. Prođe sama od sebe i više se ne ponavlja. Tako da, bez brige, dijete će biti dobro.
Samo bih ja preokrenula nebo i zemlju da mi kažu što je mojem djetetu.
A prema mom iskustvu, roditelji itekako zahtijevaju znanje što im je s djetetom, a dobiju puno informacija u najnormalnijoj komunikaciji.
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 19:36   #7
Slažem se u potpunosti zrne soli s tobom.Ja joj kažem da sve digne na noge, al ona se boji da nebi bili grubi s djetetom kad nje nema.Ova naša bolnica je katastrofaaaaaaaaaaa....Ona jedva čeka da je puste iz bolnice da ide dalje.Sad neće jer se boji da nebi bilo kad bi bilo.Meni je nje jako žao jer je majka predobra i boji se bilo šta reć i komentirat doktorima.Sestre da i ne pričam. Ja bih ih sve poslala doma i stavila ljude da rade kako se zahtjeva od sestri. Nije jako velika bolnica i nemaju previše posla pa rade kako i šta hoće.
Uglavnom blagi užas, samo moli Boga da ti dijete ne završi u bolnici.
__________________
Doći će i mojih 5 minuta.Kad - tad!!!
tajči13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.