Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2012., 23:17   #41
istina, ja ovog dečka o kojem sad intenzivnije razmišljam - uopće na prvu nisam doživjela.....nisam stekla nikakvo ružno mišljenje o njemu, zapravo-nisam mislila ništa....
ali postojalo je nešto neobjašnjivo što me, slobodno mogu reći, iritiralo.... bio je užasno lijen i dok su svi nešto radili u tih par dana kampiranja on je samo ležao i zurio u sunce.
nakon što smo se "rastali", nisam nikad ni pomislila na njega. pravo da vam kažem, uopće se ne sjećam dal sam ga na rastanku i pozdravila.
kad je stigao zahtjev za prijateljstvo - samo sam ga hladno prihvatila i na tome je ostalo. javit mu se mi nije palo na pamet.
nakon skoro dvije godine - paf iz ničeg počela mislit o njemu, a nikakvog druženja i kontakta u te skoro dvije godne nije bilo. čudno baš.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:19   #42
Samo malo!

Je l' mogu ja prije nego Samting primjeti ovu temu.

Zar nije ljubav upravo ono što trebamo naći u sebi a osoba čije oči trenutno gledamo samo je putokaz ili kako kažu, ogledalo?
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:20   #43
Quote:
logite kaže: Pogledaj post
ljudi misle ako u početku nema "leptirića u trbuhu",da to nije to..a upravo je obrnuta situacija..zato mladi danas,kad se ludo zaljube srljaju u brak,da bi nakon što prođe ta zaljubljenost shvatili da to ipak nije bilo to
Zar nisi rekla prvo ljubav a onda zaljubljenost? Znači li to da se mladi koji srljaju u brak prvo zavole a tek onda zaljube?

Nije mi jasna ova tvoja metodologija ljubavi. To je vjerojatno jer ja još nisam srela pravu ljubav?
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:22   #44
Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Zar nisi rekla prvo ljubav a onda zaljubljenost? Znači li to da se mladi koji srljaju u brak prvo zavole a tek onda zaljube?

Nije mi jasna ova tvoja metodologija ljubavi. To je vjerojatno jer ja još nisam srela pravu ljubav?
ma to je ono što sam ja opisala s ovim "svojim"
čudni su putevi Gospodnji.
a ljubav je još čudnija
neka,neka, protiv ovakvog "čudaštva" se ne bunim
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:22   #45
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Samo malo!

Je l' mogu ja prije nego Samting primjeti ovu temu.

Zar nije ljubav upravo ono što trebamo naći u sebi a osoba čije oči trenutno gledamo samo je putokaz ili kako kažu, ogledalo?
"Ljubav nije ništa drugo nego otkrivanje sebe u drugima i užitak u tom prepoznavanju."

znači-dvije osobe sličnog karaktera..ali nemogu ja to vama ovako objasnit..to se treba doživit
logite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:23   #46
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Samo malo!

Je l' mogu ja prije nego Samting primjeti ovu temu.

Zar nije ljubav upravo ono što trebamo naći u sebi a osoba čije oči trenutno gledamo samo je putokaz ili kako kažu, ogledalo?
Ne, kako ne kužiš! Nemamo mi što tražiti u vlastitom duhovnom interijeru budući nam je Sudbina, umjesto nas, već predodredila svemirsku manifestaciju Prave Ljubavi.

Quote:
logite kaže: Pogledaj post
"Ljubav nije ništa drugo nego otkrivanje sebe u drugima i užitak u tom prepoznavanju."

znači-dvije osobe sličnog karaktera..ali nemogu ja to vama ovako objasnit..to se treba doživit
Ako nam ne možeš objasniti, zašto si, o zašto si pobogu, otvarala ovu temu?
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!

Zadnje uređivanje Teta2U : 17.02.2012. at 02:12.
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:26   #47
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
istina, ja ovog dečka o kojem sad intenzivnije razmišljam - uopće na prvu nisam doživjela.....nisam stekla nikakvo ružno mišljenje o njemu, zapravo-nisam mislila ništa....
ali postojalo je nešto neobjašnjivo što me, slobodno mogu reći, iritiralo.... bio je užasno lijen i dok su svi nešto radili u tih par dana kampiranja on je samo ležao i zurio u sunce.
nakon što smo se "rastali", nisam nikad ni pomislila na njega. pravo da vam kažem, uopće se ne sjećam dal sam ga na rastanku i pozdravila.
kad je stigao zahtjev za prijateljstvo - samo sam ga hladno prihvatila i na tome je ostalo. javit mu se mi nije palo na pamet.
nakon skoro dvije godine - paf iz ničeg počela mislit o njemu, a nikakvog druženja i kontakta u te skoro dvije godne nije bilo. čudno baš.
sve prave ljubavi počinju nezainteresiranošću,čak vam osobe mogu biti i odbojne,ono uopće nije tvoj tip,nemoželiš uopće bit u blizini te osobe jer ti je odbojan.. a onda kasnije dođe do potpunog preokreta..e to je sudbina u ljubavi
logite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:28   #48
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
istina, ja ovog dečka o kojem sad intenzivnije razmišljam - uopće na prvu nisam doživjela.....nisam stekla nikakvo ružno mišljenje o njemu, zapravo-nisam mislila ništa....
ali postojalo je nešto neobjašnjivo što me, slobodno mogu reći, iritiralo.... bio je užasno lijen i dok su svi nešto radili u tih par dana kampiranja on je samo ležao i zurio u sunce.
nakon što smo se "rastali", nisam nikad ni pomislila na njega. pravo da vam kažem, uopće se ne sjećam dal sam ga na rastanku i pozdravila.
kad je stigao zahtjev za prijateljstvo - samo sam ga hladno prihvatila i na tome je ostalo. javit mu se mi nije palo na pamet.
nakon skoro dvije godine - paf iz ničeg počela mislit o njemu, a nikakvog druženja i kontakta u te skoro dvije godne nije bilo. čudno baš.
Da, čudno jako.
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:35   #49
disticha i logite, hvala vam
digle ste mi moral ono totalno.
al zbilja- objektivno gledano i bez ikakvog umišljanja, ne znam što drugo nego nakon ovog vjerovat u sudbinu.
čudno je i što se on mene sjetio TEK NAKON TRI MJESECA I DODAO ME NA FB (a mogao je prije jer smo imali bar 5 zajedničkih prijatelja inače), A JOŠ JE ČUDNIJE DI SAM JA NJEGA ISKOPALA NAKON SKORO DVIJE GODINE.
rekla sam i njemu, i tu ponavljam - grizem se za poludit što mu se nisam odmah javila i započela neko makar dopisivanje, ako već ne i viđanje (jbg, ne živimo u istom gradu pa je to malo problem).
al valjda je netko gore tako htio - da je ta moja ekipa od koje više nemam pojma (HVALA NEBESIMA!!!!!) saznala za njega i mene i naš kontakt, vjerojatno bi nešto usrali i od nas ništa....
ovako sam se od njih makla...........prošlo je par mjeseci (mjesec-dva) i onda sam započela sve s NJIME ))
sve se dešava s razlogom. tako je moralo bit.

Quote:
logite kaže: Pogledaj post
sve prave ljubavi počinju nezainteresiranošću,čak vam osobe mogu biti i odbojne,ono uopće nije tvoj tip,nemoželiš uopće bit u blizini te osobe jer ti je odbojan.. a onda kasnije dođe do potpunog preokreta..e to je sudbina u ljubavi
dobro, nije baš u toj mjeri da nisam mogla bit u njegovoj blizini, ali totalno ga nisam doživljavala. uopće. također nisam ni loše ništa mislila. dojam je jednostavno bio OK. i to je sve.

Zadnje uređivanje Teta2U : 17.02.2012. at 02:12.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:50   #50
Iz svog iskustva mogu reći da sudbina postoji, a također i karma, ništa se ne događa slučajno, to su mi daaavno davno rekli i tako je...Pozitivna stvar je da na oboje možemo itekako utjecati na određeni način!
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:54   #51
Sudbina tehnički gledano ne postoji.Ono što zovemo sudbinom je retrogradni okret u smjeru prošlosti koju nikako ne možemo promjeniti,jer se već zbila,a budućnost sama po sebi ne sadrži nikakvu sudbinsku konotaciju jer je svaki dan satkan od malih odluka koje se reflektiraju po principu butterfly efekta...
Danas biraš da odeš na kavu sa npr. Franjom,sutra se odlučiš na vezu,a za par godina možda imate dvoje djece..što povlači to da danas nisi odlučila otić na kavu sa dotičnim,ne bi se za par godina udala za istog (ili možda udala uopće),jer taman i da si ušla s nekim drugim u vezu ne možeš utjecat na to hoće li te neki drugi muškarac smatrat baš savršeno odgovarajućom za imat kao suprugu i majku svoje djece...

Quote:
logite kaže: Pogledaj post
sve prave ljubavi počinju nezainteresiranošću,čak vam osobe mogu biti i odbojne,ono uopće nije tvoj tip,nemoželiš uopće bit u blizini te osobe jer ti je odbojan.. a onda kasnije dođe do potpunog preokreta..e to je sudbina u ljubavi
Ne sudbina nego adaptacija
Ako o nekoj osobi na početku imaš prekrasno mišljenje,velika je vjerojatnost da će ti dojmovi malo splasnuti (na neku normalu) ili čak mogu uslijed razočaranja otić debelo u negativnom smjeru...to su te klasične tendencije...ali međutim ako o nekoj osobi imaš startno loše mišljenje,dno dna ili da ti je pak skroz bezvezna,upravo radi spomenutih tendencija tvoje mišljenje o njoj (stav,emocije) protokom vremena mogu samo ili ostati na onoj istoj startnoj poziciji ili ić naviše,tj. prema simpatiji...
To govorim iz iskustva.

Zadnje uređivanje Lyte-as-a-rock : 17.02.2012. at 00:05.
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:55   #52
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
Iz svog iskustva mogu reći da sudbina postoji, a također i karma, ništa se ne događa slučajno, to su mi daaavno davno rekli i tako je...Pozitivna stvar je da na oboje možemo itekako utjecati na određeni način!
potpis na ovo.
za neke je stvari zbilja teško povjerovat da su se dogodile "slučajno".

Quote:
dead-as-a-rock kaže: Pogledaj post
Sudbina tehnički gledano ne postoji.Ono što zovemo sudbinom je retrogradni okret u smjeru prošlosti koju nikako ne možemo promjeniti,jer se već zbila,a budućnost sama po sebi ne sadrži nikakvu sudbinsku konotaciju jer je svaki dan satkan od malih odluka koje se reflektiraju po principu butterfly efekta...
Danas biraš da odeš na kavu sa npr. Franjom,sutra se odlučiš na vezu,a za par godina možda imate dvoje djece..što povlači to da danas nisi odlučila otić na kavu sa dotičnim,ne bi se za par godina udala za istog (ili možda udala uopće),jer taman i da si ušla s nekim drugim u vezu ne možeš utjecat na to hoće li te neki drugi muškarac smatrat baš savršeno odgovarajućom za imat kao suprugu i majku svoje djece...
ali otišla je na kavu s franjom i kasnije se za njega udala jer je tako moralo bit. čini ti se da je ona tako odlučila i time utjecala na daljnji tijek svog života. ali upravo nas neka "viša sila" tjera da odlučimo baš tako kako smo odlučili. a ja to zovem sudbinom.

Zadnje uređivanje Teta2U : 17.02.2012. at 02:11.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:58   #53
Trance Girl87 nema problema, ali nije mi sasvim jasno zašto meni zahvaljuješ.
Ja samo pokušavam shvatiti što je Sudbina a vi mi ne pomažete :tužna vrba:
Osuđena sam na provođenje života sa psom i hrpom mačaka jer mi Sudbina nije naklonjena :kmez, kmez:

No, dobro, šalu na stranu. Autorica je otvorila temu pod naslovom "Sudbina u ljubavi" a ne želi me argumentirano potaknuti na razmišljanje.

Idem sjediti u kut onda i razmišljati kako je pobogu moguće da mi vlastiti premijer potpiše dokument o sudjelovanju nepravomoćno osuđenih fizičkih osoba u Nadzornim odborima državnih tvrtki.

Ja mislim da je i to znak Sudbine. Što vi mislite?
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 00:05   #54
Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Ne, kako ne kužiš! Nemamo mi što tražiti u vlastitom duhovnom interijeru budući nam je Sudbina, umjesto nas, već predodredila svemirsku manifestaciju Prave Ljubavi.
Ne znam, vidim da je meni sudbina odredila da sam trenutno jedini muškarac na ovom topicu.
Idem ohladiti obraze (prošetat pse), možda nađem smisao u besmislu sudbine.

Zamisli, baš sam jučer surfao po duhovnosti i tamo pročitam temu Transurfing.
I to je neka vražja sudbina.
Ugl., rus je iznio teoriju da tvorimo svoju sudbinu mislima.
I ostvario lijepu nakladu.

(neću linkati jer se bojim Tete)

P.S. mislim da sam se sjetio tko je već imao taj avatar
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 00:06   #55
Quote:
logite kaže: Pogledaj post
Pročitala sam zanimljiv tekst,pa me zanimajvu vaša mišljenja


Ljudi obicno kazu da sve ima svoje zasto i zato, mjesto i vrijeme i uvijek su postojale stvari koje su bile dopustene a i one koje su bile zabranjene ako ne zakonima onda bar vjerom, moralom ili opcenito drustvom.

Sto je zapravo sudbina? Sudbina je kao rok, ono sto se mora dogoditi u odredeno vrijeme, ono sto je negdje, tko zna gdje, zapisano i sto se mora dogoditi pod svaku cijenu.
Sto je sudbina u ljubavi? Sudbina u ljubavi postoji kada se dvije osobe slicnog karaktera sretnu na pola svog zivotnog puta i ostatak svog zivota odluce provesti zajedno jedno uz drugo.
Kako to osjetiti? Ima mnogo znakova sudbine koje covijek zauzet svojom dnevnom rutinom uopce ne primjecuje, a neke od njih su: magija u zraku, samo disanje osobe, lagani povjetarac u odredenim trenucima i najvaznije od svega osjecaj potpunosti zivota. Osjecas odjednom da sve mozes, da su svi strahovi nestali, prijasnji strah od svega mracnoga nepostoji, jer svoje potpuno svijetlo nalazis u osobi koja ti je sudena.
Dokaz sudbine je kad se s voljenom osobom lagano uhvatis za ruku i kada u tom trenutku oboje osjetite isto, a to je osjecaj ispunjenosti ljubavlju. Istog trena kroz sve kise zasja sunce, zivotnu bol osjecas sve manje i manje dok ona na kraju u potpunosti nestane, a onda pocnes osjecati da vasa srca kucaju zajedno i da vjecno pripadaju jedno drugome. Da to je sudbina.
Mnogi ljudi ne vjeruju u sudbinu, ali ona postoji, ona je tu, samo je treba osjetiti. Sudbina u ljubavi je velika ljubav, najveca na svijetu koju nitko nebi trebao ignorirati ili odbacivati, jer ona cini da dvije osobe postanu jedno. Sudbina je jedno od cuda. Sudbina pocinje kada dvije osobe istovremeno pocnu osjecati da su sudene jedna drugoj, kada dvije osobe pocnu biti jedna, kada pocnu u to istinski vjerovati i kada se to sve usitinu dogodi.
Sudbinska ljubav je kao nijedna druga, to je ljubav oslobodena duha, oslobodena svega negativnog i stetnog utjecaja cestica, jer je to jedini pravi i istinski nacin da dvije osobe budu zajedno i da budu jedno.
Sudbina je nerazdvojiva jer kada se subinski istinski iskreno dvije osobe vole nitko i nista nemoze uciniti da se te dvije osobe razdvoje, jer bilo sto da se dogodi sudbina je tu i ponovo ce spojiti te dvije osobe bez obzira na sve...jer kad jednom osjetis sudbinu, onda osjetis pravu ljubav koju vise nemozes napusiti i onda znas da on/ona tvoja sudbina.
jesi to ti pisala ili copy paste?

ako si to ti pisala mozda malo previse gledas filmove...

nije da ne vjerujem u to, ali cemu takve interpretacije, "sudbinske rijeci", bla bla
vjerujem da su "zapisane" smjernice, potencijali neke osobe, ali da covjek sam kroji svoju sudbinu u konacnici..

koji je uopce smisao ove teme kad nitko ne moze dati pravi odgovor
chevrolet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 00:11   #56
Ja ovde ne bih ni da diskutujem,jer sa skepticima ne vredi ni razgovarati,oni teraju svoje i ne zele ni slusati.

Jedno je sigurno: Ljudi koji veruju u sudbinu i ljudi koji ne veruju u sudbinu se ne mogu nikada sloziti?

Ja osobno-verujem,razloga je mnogo zasto verujem,to nije ni bitno.

Ali,pitala bih ove skeptike....Gde je slobodna volja coveka kojeg pijana budala udari autom npr??? Sta je taj nevin covek mogao da uradi,da mu se to ne desi?? Sta je tu sa slobodnom voljom?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 00:11   #57
Quote:
chevrolet kaže: Pogledaj post
jesi to ti pisala ili copy paste?

ako si to ti pisala mozda malo previse gledas filmove...

nije da ne vjerujem u to, ali cemu takve interpretacije, "sudbinske rijeci", bla bla
vjerujem da su "zapisane" smjernice, potencijali neke osobe, ali da covjek sam kroji svoju sudbinu u konacnici..

koji je uopce smisao ove teme kad nitko ne moze dati pravi odgovor
Kaj ti ne pratiš " Larin izbor" ??!!

Šalu na stranu, istina je da mnogo možemo utjecati na svoj tijek života, al i sam/a si napisao/la "svoju sudbinu", jel tako? Nažalost ili na sreću, sudbina je nešto na što ne možeš previše utjecati, ali tvoje je hoćeš li iskoristiti ono što ti se našlo u tom određenom trenutku života pred nosom ili ne, ali da si tamo slučajno došao/završio, nisi!
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 00:13   #58
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Ne znam, vidim da je meni sudbina odredila da sam trenutno jedini muškarac na ovom topicu.
Idem ohladiti obraze (prošetat pse), možda nađem smisao u besmislu sudbine.

Zamisli, baš sam jučer surfao po duhovnosti i tamo pročitam temu Transurfing.
I to je neka vražja sudbina.
Ugl., rus je iznio teoriju da tvorimo svoju sudbinu mislima.
I ostvario lijepu nakladu.

(neću linkati jer se bojim Tete)

P.S. mislim da sam se sjetio tko je već imao taj avatar
Ja idem zabijati glavu u jastuk jer mi je Sudbina predodredila da kvotam jedinog muškarca na ovoj temi.

Ja mislim da je i teorija kaosa zasnovana na Sudbini jer je sudbina odgovorna za lepet leptirovih krila u Brazilu koji može prouzrokovati tornado u Texasu. Možda je to zato jer su Brazil i Texas prijateljski gradovi kojima je Sudbina predodredila da budu prijateljski gradovi

P.S. koji avatar?
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 00:15   #59
Ima jedna dobra fora ovako ide:
pazi na svoje misli jer će postati stavovi, pazi na svoje stavove jer će postati ponašanje, pazi na svoje ponašanje jer će postati karakter, pazi na svoj karakter je će postati - sudbina.

Dakle, sudbina kao neki zapis negdje na nebu je glupost, sudbina je produkt našeg karaktera i podložna slobodnoj volji iako u zadanim okvirima.
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 00:19   #60
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
ali otišla je na kavu s franjom i kasnije se za njega udala jer je tako moralo bit..
Nije,a sad ću ti dokazat i zašto..
Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Osuđena sam na provođenje života sa psom i hrpom mačaka jer mi Sudbina nije naklonjena :kmez, kmez:
Vidiš možda ona nije osuđena na svoju "sudbinu",nego se na nju odlučila.Možda se njoj sviđaju visoki,markantni,nabildani,sportski tipovi,a opet romantični ko iz bajke,a ovaj je srednje visine,intelektulan,vrlo praktičan, pomalo pupast i sa naočalama...i ona danas bira dal da izađe ili ne izađe s njim,da bi uopće nakon pola godine možda shvatila da je najzanimljiviji i najfenomenalniji muškarac kojeg je ikad upoznala i da nije baš takav kakvim ga je vidila na početku.
Ali ako danas odluči da je malo prepupast,možda će još dugo gladit mačke i kučke,jer dal će se potrefit da naiđe baš onaj kakvog bi ona htjela,za to nema garancije,kao ni za šta drugo u životu.
Sve su to izbori i opcije,a ne sudbine..

Život miješa karte,a mi igramo..
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger