Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 10:21   #1
Cure kako reagirate kad osjetite dignuti kurac preko hlača?

Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus
Tomislav H is offline  
Old 16.10.2008., 10:23   #2
Ovisi o situaciji.
Al' u principu može mi to biti simpa, ako je tip normalan. Tad laska.
Ako je ljigavac ne bih mu ni sjedila u krilu.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 16.10.2008., 10:30   #3
ovisi tko je vlasnik

ako mi je dobar u smislu da bi nekaj s njim, onda mi je kompliment
Žulaj is offline  
Old 16.10.2008., 10:38   #4
vjerojatno bi me napalilo
naravno, da je dobar frajer. ako nije dobar frajer, nebi mu ni sjedila u krilu
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Old 16.10.2008., 10:39   #5
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
vjerojatno bi me napalilo
naravno, da je dobar frajer. ako nije dobar frajer, nebi mu ni sjedila u krilu
potpis
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Old 16.10.2008., 10:44   #6
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
naravno, da je dobar frajer. ako nije dobar frajer, nebi mu ni sjedila u krilu
Mislio sam na situaciju, party, zabava kod nekoga. Svi se znate, nije da si prvi put upoznala tipa. Zezancija. Sjediš nekom "prijatelju" u krilu, simpatičan ti je, možda bi čak i imala nešto s njim. Njemu se digne, ti to osjetiš...
Tomislav H is offline  
Old 16.10.2008., 10:46   #7
raspon je ogroman zavisno o kom se radi
ako sjednem tipu u krilo znaci da mi je neko blizak. ako mu se tad NE digne, onda bih se zabrinula
ak plesem sa nekim random tipom i njemu se digne i jos namjerno pokusava se otrljati onda je ljigavac
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 16.10.2008., 10:58   #8
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
raspon je ogroman zavisno o kom se radi
ako sjednem tipu u krilo znaci da mi je neko blizak. ako mu se tad NE digne, onda bih se zabrinula
Jel ovo na kraju šala ili ne? Mislim, ja ne znam o kolikom broju tipova kojima se diže kad im ti sjediš u krilu je riječ. O kojem postotku se tu radi? Više od 50%, manje, svima?


Quote:
ak plesem sa nekim random tipom i njemu se digne i jos namjerno pokusava se otrljati onda je ljigavac
Kažem tip ti je simpatičan i plešete na blizu (jer inače ne bi ni osjetila jel) i nije ljigav i ne curi mu slina niz bradu i nema luđački pogled u očima...
Tomislav H is offline  
Old 16.10.2008., 11:00   #9
A kolko autor teme ima godina?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 16.10.2008., 11:01   #10
Meni je frendica sjela u krilo jednom i jbg. "periskop je krenuo ka povrsini"... Malo je bad...
Josey_Wales is offline  
Old 16.10.2008., 11:02   #11
kakva sala?
normalnom tipu ce se dignut ak mu dobra zena sjedi u krilu. tacka!
sta je smijesno ili nejasno?

ples sa "simapticnim" tipom skim inace nemam nista kom se bas ono nenormalno dignuo... da bilo bi mi ljigavo
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 16.10.2008., 11:11   #12
..u situaciji kako je ti opisujes,tvoj dignut k... mi nista ne bi znacio...ja ili neka druga,cini mi se da bi bilo svejedno...bas nedavno,u kaficu,djuskanje,cuga..i iza mene plese kao neki frend..i osjetim ga na guzi..sasvim slucajno sam to bila ja i moja guza..a tako nesto mi ne laska...osmjehnem se,odmaknem i kraj...
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 16.10.2008., 11:19   #13
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
A kolko autor teme ima godina?
Puno. Ali me jedna ženska tolko pali da je to nenormalno. Inače mi se to ne dešava tak često, ali ovak kad osjetim njenu guzu....

Iako sam se ja odmaknuo kad je već postalo kritično jer sam sam sebi blesav, ali me interesiraju vaši dojmovi kad se to desi.
Tomislav H is offline  
Old 16.10.2008., 11:21   #14
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
kakva sala?
normalnom tipu ce se dignut ak mu dobra zena sjedi u krilu. tacka!
sta je smijesno ili nejasno?
Gle, ja nisam žensko i ne znam kolko se to često dešava i što je normalno. Ako je dobra ženska, meni se diže, pa zaključujem da sam normalan...
Tomislav H is offline  
Old 16.10.2008., 11:23   #15
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Puno. Ali me jedna ženska tolko pali da je to nenormalno. Inače mi se to ne dešava tak često, ali ovak kad osjetim njenu guzu....

Iako sam se ja odmaknuo kad je već postalo kritično jer sam sam sebi blesav, ali me interesiraju vaši dojmovi kad se to desi.
Već sam mislio da ti se digne na svaku koja ti sjedne u krilo...

A razlog njenog sjedanja u krilo je?

Ak veliš da imaš godina, znači da i ona ima (osim ak nisi pedofil), sjedanje u krilo bi nekaj trebalo značiti.

U tom slučaju je erekcija kompliment
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 16.10.2008., 11:24   #16
..iskreno ponekad nije ni potreban fizički kontakt...recimo meni se je puno puta dogodilo da odem sa nekim na kavu...i primijetim da mu je dignut.......jer bude toliko očito da i pokušava ne može to sakriti.......ne doživljavam to kao ništa ljigavo...simpa mi je....
...no u nekim situacijama gdje osobu uopće ne poznajem i nije mi uopće zanimljiva vjerojatno bi mi bilo malo jadno....pravila bi se da ne vidim...
monica-bell21 is offline  
Old 16.10.2008., 11:26   #17
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Meni je frendica sjela u krilo jednom i jbg. "periskop je krenuo ka povrsini"... Malo je bad...
zašto?

zna se kome se sjedi u krilu i što to znači...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 16.10.2008., 11:28   #18
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Već sam mislio da ti se digne na svaku koja ti sjedne u krilo...

A razlog njenog sjedanja u krilo je?

Ak veliš da imaš godina, znači da i ona ima (osim ak nisi pedofil), sjedanje u krilo bi nekaj trebalo značiti.

U tom slučaju je erekcija kompliment

Živjelo logičko zaključivanje!

Ali žene nisu logične tak da je uvijek bolje čuti njihovo mišljenje

Sjedanje u krilo može značiti da joj paše sjest u krilo, ali ne i nešto više...za sad...
Tomislav H is offline  
Old 16.10.2008., 11:31   #19
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus
Ja se mogu napaliti samo na svog dečka, ostale k*r*e niti ne vidim nit ne doživljavam al kad smo vani ili sl. i osjetim da mi se dečko napalil, pa odma bi strgala svu obleku s njega
malena16 is offline  
Old 16.10.2008., 11:44   #20
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Živjelo logičko zaključivanje!

Ali žene nisu logične tak da je uvijek bolje čuti njihovo mišljenje

Sjedanje u krilo može značiti da joj paše sjest u krilo, ali ne i nešto više...za sad...
Misliš da ona nije pomislila na tvoj kurac kad ti je sjedila u krilu. Makar se možda malo i poigrava, pomislila je na kitu sigurno.

Da si joj apsolutno odbojan ne bi ti ni prismrdjela. Ovako...ako odigraš dobre karte, možda je i poševiš.

Samo odigraj dobre karte.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger