Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2003., 15:10   #41
Quote:
xviolentjack kaže:
ImAS velike sanse da mozda i nades sebi hanumu

turska ima preko 70 milijona stanovnika=vise zenske populacije

a turkinje , ko rahatlokum
Kaj tebi vrijedi kaj ih ima 35 mil. kad neznaš šta je dobro pa ćeš nekakvu babu sa sifilisom pofukat! I još određen dio od tih žena fura veo...nemreš vidit ni dal je žensko kamoli...
Bio sam malo okolo po mediteranu i nema mora ko što je naše nigdje. A španjolska i turska su toliko gadne (nisu imale turizam donedavno pa su izlili hotelčine od betona ko nebodere u nzg, za razliku od naše 150 godišnje tradicije).
__________________
Liberté, Égalité, Fraternité, ou la mort!
Amater is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 15:40   #42
Re: Re: zasto ljetovati u turskoj

Hrvatska- najsigurnija zemlja u Europi!

TI SE SALIS SAMO ???
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 15:42   #43
Quote:
xviolentjack kaže:
ImAS velike sanse da mozda i nades sebi hanumu

turska ima preko 70 milijona stanovnika=vise zenske populacije

a turkinje , ko rahatlokum
Sta cekas, seli se u taj "raj na zemlji" !
Ko to razumije srpsko-hrvatsko-bosanski u Istanbulu ??
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 16:06   #44
Re: zasto ljetovati u turskoj

Quote:
xviolentjack kaže:
par razloga, evo da nabrojim

poredicu samo 2 drzave tursku i hrvatsku i dati vam razloge zasto se isplati ljetovati u turskoj

stanovnistvo hrvatska 4.4 mil

turska preko 70 milijona

hrvatska jedno more jadransko

turska 4 mora:crno, mediteransko, egejsko,mramorno


hrvatska dan ljetovanja 60-70 eura

turska dan 15-20 eura

turska clanica nata

hrvatska clanica banata


turska ekonomija u porastu

hrvatska stagnira

ima jos razloga, ali eto samo par razloga zasto treba reci

go turkey
Pa kave si to razloge nabrojia?

Dali je neka drzava clanica NATO-a ili kojeg drugog pakta ili EU ili sta ja znam sta jos nema apsolutno nikakve veze sa turizmom,
Kuba nije clanica NATO pa ipak ima dobar turizam ili pak Svicarska.

U Turskoj ne prijeti velika opasnost islam terorista nego vise PKK terorista, dosta dugo je Turskoj trebalo da popravi turizam nakon kurdskog terora na turskoj rivijeri sredinom 90-tih.

A kakve veze imaju 10 mil. Turaka u Istanbulu sa turistima koji se izlezavaju kod Bodruma? Boli nji neka stvar dali je 10 ili samo 4 mil. stanovnika u Istanbulu.

Da je Turska zanimljiva turisticka destinacija to stoji jer je stvarno jeftino ljetovati tamo,
Hrvatska zato ima svoje druge cari, turizam nije toliko komercijalan kao u Turskoj.

A da, jos nesto, Turska ima dosta vise vremena da sagradi svoj turizam i njegovi ekspanzija na trzistu, valjda neki zaboravljaju da je dosta njemcima u glavi Vukovar, rat, stradanja, pa onda jos Kosovo itd.
Ali s vremenom ce se i to poboljsat.
__________________
Dalmatinska Zagora !
Hrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 21:20   #45
Dobro, fina je to povijest, a sta je s plazama i hotelima, mjestima?

Zar to nitko nezna....
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 22:18   #46
Quote:
xviolentjack kaže:
turska preko 70 milijona

hrvatska 4.4

turska clanica nata

hrvatska nije


turska ekonomija je sjajna, samo kurdi na jugoistoku kvare prosjek

turska nekoliko multimilijardera: tarik tara, cem uzan

hrvatska 0


pomoc amerike turskoj godisnje nekoliko 100 milijona dolara$

zaboravio si spomenuti da je 98 pocela inflacija u turskoj i da je prije toga bilo gop oko 8000 $


smijesan si i zasmijavas me

Ne zasmijavaj ti mene! Blage veze nemaš ni o ekonomiji ni o ekonomskoj situaciji u Turskoj!

GDP Turske nikada nije prelazio 2800$, a Hrvatska je uvijek bila barem dvostruko razvijenija od te relativno siromašne zemlje!
Super Hrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 22:55   #47
Hej, hej, ljudi pa zar vi to ozbiljno, uvijek dobro proanalizirate drzavu u kojoj bi ljetovali sa svojom i onda koja ime veci ekon. rast i vise stanovnika pa zato ljetujete u kojoj je vise.
Ajme meni pa ja bolje da se kupam u lavoru
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 23:01   #48
Re: zasto ljetovati u turskoj

Quote:
xviolentjack kaže:
par razloga, evo da nabrojim

poredicu samo 2 drzave tursku i hrvatsku i dati vam razloge zasto se isplati ljetovati u turskoj

stanovnistvo hrvatska 4.4 mil

turska preko 70 milijona

hrvatska jedno more jadransko

turska 4 mora:crno, mediteransko, egejsko,mramorno


hrvatska dan ljetovanja 60-70 eura

turska dan 15-20 eura

turska clanica nata

hrvatska clanica banata


turska ekonomija u porastu

hrvatska stagnira

ima jos razloga, ali eto samo par razloga zasto treba reci





go turkey

Rusija
-------
stanovnistovo: ~150 miliona
mora: jedno 15-ak, sto mora, sto okeana
dan "letovanja": ~10 evra
clanstvo: clan svega i svacega
ekonomija: u porastu


Zasto ne ides u Rusiju da letujes?




Inace, verovatno cu u Tursku
Sarmageddon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 23:12   #49
Pustite vi politiku, dajte vi nesto recite o ljetovanju tamo, more, plaze, bla, bla da se nesto zna, a sigurno da me nece zanimati jer im ekonomija u porastu na plazi, ah svasta
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 23:20   #50
Quote:
xviolentjack kaže:
eh, zamislite kad srbin ljetuje u turskoj

Srbija ima veoma obimnu poslovnu saradnju sa Turskom, pa mi nije jasno cemu toliko cudjenje u vezi sa srpskim turistima koji odlaze u Tursku?

Poznajem jednog coveka, Srbina koji je sa jednim Turcinom osnovao mesovito preduzece za uvoz juznog voca, onih pistacija, suvih smokvi i slicnih dzidza-bidza koje Turska izvozi. Posao im cveta, a on je prezadovoljan saradnjom sa Turcima i odnosom turskih vlasti prema njegovom biznisu. Kaze da mu se sranje desilo svega nekoliko puta i to svaki put sa ovim nasim nesretnicima, izbeglicama iz Bosne, Sandzaka i sa Kosova koji i tursko gostoprimstvo koriste za svoj privatni antisrpski dzihad. Da, rekao je jos da su turske vlasti tako energicno reagovale i lisile ga smaranja istih da mu se cini da bi ovi manje najebali da su se hteli frajerisati po Beogradu.

Inace, licno nisam imao nikakvih problema u Turskoj i uvek sam se tamo osecao kao kod kuce.
Ruprecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 07:43   #51
ko to razumije bosansko-srpsko-hrvatski u istanbulu

milijon ljudi minimalac


hrvoje, neme vise nadmetanja s tobom
znam vise o turskoj, dok ti je ne znas ni na atlasu pronaci


rusija je imala 150 milijona 1989

danas rusija 144 milijona

moratlitet oko 750000 godisnje

za 6 godina rusi izgube onoliko ljudi koliko hrvatska ima stanovnika


usput rusija ima sjeverno ledeno more


mozda ce fakat jedan eskim ici tamo na ljetovanje



 
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 08:12   #52
a gle, ako je bilo dobro za grke, perzijance, rimljane, bizantince, turke ... dobro će bit i za tebe.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 08:34   #53
xviolentjack aj kad znas toliko o Turskoj napisi nam nesto o ljetovanju a ne ekonomiji
 
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 08:36   #54
Jos cu ja da razmislim
 
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 08:46   #55
daj ajde odi u tursku
volio bih jednom otić u Konstantinopolis, pa da imam koga pitat kak je tamo
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 09:50   #56
konstantinopulis?????????

a gdje to?

sa takvim izrazom, neces se ziv vratiti iz turske
 
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 11:12   #57
Lucijana
ja opet znam par ljudi koji su bili u Turskoj pa ako te jos zanima mogu ti dat i njihove mailove.
__________________
jozo
jozodz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 11:21   #58
Jozo pa ti si stvarno super, posalji sve koje znas.



Thank youuuuuu!!!!!!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 11:26   #59
Quote:
xviolentjack kaže:
konstantinopulis?????????
a gdje to?
sa takvim izrazom, neces se ziv vratiti iz turske
aj misli glavom malo...

to je finta za grčku.. grcima prodaješ spike "aa jebote ovi turci, šta napraviše od Konstantinopolisa, gamad jedna" i varijacije na temu. onda te grci na grani ne zajebavaju i prođeš bez beda. a kad dođeš do turaka onda spika "sva sreća kaj sam konačno izašel iz grčke. oni još uvijek briju na konstantinopolis, koji mulci. istanbul je zakon." i onda turci odma naruče rundu kebaba, preporuče najbolje kupelji, lokalnog dilera hašiša i gdje ima jeftinih, a dobrih nargila...

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 12:50   #60
Ma nisu uopce Turci i Grci nabrijan vise tak.Evo i cipar se dobio kolko tolko.

Samo ti Lucijana odi dole sto juznije. Ima jedan good poluotok kod Marmarisa sa onak malim selima i bez navale hrpe turista. Par restorana i par guest housa u selu. Osim ako hoces guzvu i provod onda odi u Bodrum i guzvaj se ali isto ti nece biti lose.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.