Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 23:41   #1
Philips 9803H MPEG 4 i HDTV Promo

Pozdrav,
Što bi moglo biti da na Philipsu 9803H koji je top model 2008g-2009g koji ima mpeg4 na HDPromo ima ton a nema slika, jos mi u gornjem ekranu pise
Unsuporrted video fomat?

Izabrao sam zemlju Njemačka a jezik eng.

Da li je problem što u zgradi lovim neke njemačke kanale npr. MTV, DFS, EUROSPORT, pa da možda taj koji provide-a te programe ne propušta MPEG4?

Ali čisto sumnjam i još nešto skenirao mi je i slovence SLO1, 2, 3 te A kanal, i isto ima ton a nema slika??

Puno hvala unaprijed

Da nije negdje u postavkama greška?
erorodic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:30   #2
Bizarno...prisutnost Eurosporta DSF i sl mi govori da moža nisi na nekoj kabelskoj ali sumnjam, vjeorojatno imate analgni satelit koji se modulira u RF pa zajedno sa zemakjskim signalom sa logaritamske antene ide po zgradi...

e probaj odabrati drugu zemlju, recimo Sloveniju ili mađarsku jer oni emitiraju mpeg-4, njemačka je mpeg-2 koliko znam...vjerojtno zato philips neće dati sliku jer nije akivirao mpeg-4 dekoder...mislim da se sjećam da su ljudi to tako nekako rješavali...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:34   #3
:-) puno ti hvala
bio na FRA i nisam mogao opce pronaci HDTV Promo, prebacim Njmacka i sav sretan pronadje promo ali samo ton bez slike, morat cz se jos poigrati s tim zemljama jer ne znam sto bi drugo moglo biti

Imao i sve SLOvence ali takodjer samo ton, pa je moguce da se radi o ne podrzanom MPEG4 signalu na Njemackoj, ako ulovim javim svakako,
znam takodjer da nije dobro postaviti na other country onda tek nema nista ili east country sad se vise ne sjecam

Eh da zaboravih te pohvaliti sve te njemce lovim analogno od MTV, DSF, SAT1 i dr, ali MPEG4 slovence i HDTV promo ne lovi sliku i točka, ipak je vjerovatno do zemlje, jel zna netko koju izabrati a se sve vidi?
erorodic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:44   #4
hmm da, odabir zemlje ograničava i raspon frkevencija koje se pretražuju zato nisi uspio naći ništa pod francuskom...probaj sloveniju i mađarsku mada bi i tu mogao imat problema sa raspomom frkevencija...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:51   #5
Hvala ti,
ma to je samo dokaz kako je kod nas sve bezveze kupis najmoderniji televizor koji ima sve i na kraju ......

Ah tako nam i treba kad se svi palimo na 200Hz, MPEG4, i brdo tih gluposti
erorodic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:57   #6
mpeg-4 niti HD kod nas nisu službeno uvedeni...slično bi ti se desilo i u nekoj drugoj zemlji...philips jako pazi, malo pretjerano, da je sve striktno po p.s.-u....drugi TV-i nemaju ovakav problem
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 12:18   #7
hay

Imam 37PFL8486H nesto slicno 37pfl8404H, problem je sto imam ugraden mpeg4 a nemogu gledati HD promo... skeniro sam na drzavu francusku i njemacku , a jezik stavio na HR... i zanima me dali jos tko zna zasto na televizoru kad pokrenem film s usb , znaci divx film nemogu imati subtitle probo sam s srt i sub i nista ... hvala
Gogoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 14:16   #8
ne loviš HRT HD ? a di si ?
ako si u ZG, ST, RI i OS (uže/širi centri) onda nema beda, inače... a-a.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 15:45   #9
hay

Novi Zagreb... neznam u ceku je kvaka da ne hvatam hrt HD , da a sve drugo je OK, zivim u zgradi da me mozda ne zajbava multiswich u ormaru.... evo stvarno neznam
Gogoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 16:54   #10
aaaa zgrada? pa da, neprilagođen ZAS (zajednički antenski sustav) kroz koji vjerojatno nije puštena ta frekva tj. kanal - potrebno reprogramiranje pojačala (ako takvo s digitalnim modulom već imate) ili čak dogradnja sa stanicom, modulima itd.... uglavnom sranje, zahebancija i ništa čudno.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.