Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2014., 00:40   #121
SPOILERI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



























nekužim kurca





pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 17:51   #122
Mnogo dobar SF film,vrlo zeznut za shvatanje poente iako se u pocetku ne cini tako.Po meni se cini da je nesto u fazonu izmedju Matriksa i Mracnog grada.Moja ocena je 8-8,5/10.
AceMakedonski is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 19:09   #123
Quote:
Nadopuna prehrani kaže: Pogledaj post
Ako vam je The Signal jedan od prvih ovakvih filmova koji ste pogledali u životu, mazel tov. Uživaćete u njemu. Međutim, ako nije, onda ćete prepoznati elemente Matrixa, The X Files, Dark City ili The Thirteenth Floor razbacane po filmu. The Signal dolazi 15 godina prekasno i pritom je jednodimenzionalan kao kompjuterska igrica nastala po motivima boljih filmova.
A eto, tu je sve rečeno. Pomalo dosadan film.

Pošto je nezavisan film očekivao sam malo više originalnosti u scenariju.

Lagano me živciraju ovakvi krajevi filmova "sve zapetljaj pa neka se gledatelj na kraju sam izvlači"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 07:55   #124
sve rečeno
angelinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 11:19   #125
Nije mi sjeo film. Nisam skuzio ama bas nista. Android i alienska tehnologija???? Jel android spada pod aliena?
Zatim covijek, simulacija prostora, pa onaj prostor iza prostora gdje prikazuju androida u digitalnom obliku. Znaci da su i androidi simulaciha kao ljudi u filmu? Sve nepovezano.

Gledao sam Matrix, Dark city i 13. kat koji mi je naj sf ikad. Al ovaj Signal ne kuzim...


Moze li mi netko objasniti zasto decko ima robotske noge, a cura ne? Zasto su curu androidi spasavali po 2. put i sto se desilo kod onr kucice na pocetku?
Na onoj snimci di je kao fol neki alien se ne vidi nista osim granja. Jedino da granje nije alijen? Al opet kakve veze androidi imaju s tim?
Ma sranje od filma.

(__/) This is Bunny. Copy bunny
(='.'=) into your signature to help
("] ("| him gain world domination!
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 19:08   #126
Kao jedna duža epizoda Twilight Zone-a. Počne ok, al razvlači se, razvlači, razvlači i na kraju ništa od svega. Bezveze. Gledao prije par mjeseci, neznam jesam već komentirao.

Jedan od onih bezveze filmova s nedovršenim scenarijem koji su nekim čudom završili u kinu umjesto straight to video. Nemam previše za komentirati, u stilu krnjeg scenarija.
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 01:28   #127
Upravo pogledala film i isto ostala sa upitnicima nad glavom, malo toga govore i objasnjavaju, oni flashbackovi totalno nepotrebni jer ne govore nista takodjer. Cijelo vrijeme sam cekala nesto konkretno..Mislim svatko drugi normalan bi imao sto pedeset pitanja da mu se desi nes slicno, a klinac pita samo povrsno i pristaje na te igrice, testiranja bez odgovora..bjezanje iz one ludare :klap: Bilo mi je jasno da su munuti od strane aliena i da je Morpheus vjerojatno alien no kraj mi je cudan podosta..Nije los uradak, al nedorecen jako.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 01:43   #128
Evo i ja sam sad odgledala...i ubila se citajuci ove komentare da cujem sta drugi misle, bas me zainteresovalo...i ok mi je film jer me naveo da razmisljam

Iznervirao me onaj lik sto je kao skontao film u prvih pola sata a nije dao ni jedan argument, nista konkretno napisao o radnji filma, ni kako je on to skontao po cemu...vec eto samo popljuva film, izvrijedja ljude i nestade, kao on se nesto pametan napravio...

Neki moj rezime: nasjeli su misleci da je hakerska igra, na snimku se vidi vanzemaljac u drvetu pa se zakljucuje da su oteti od vanzemaljaca, da se na njima vrse eksperimenti i bla bla..bjeg i zelja za zivotom, i ono sto je neocekivano, sto nas je sve iznenadilo je da ce gejt 51 biti izlaz u svemir...
sta je sad poenta filma, jel da se ljudi zaokupljeni svojom svakodnevnicom zapravo vrte u krug,svi putevi na zemlji idu kao u krug...i onda zavrsimo kao materija u svemiru i od toga ne mozemo pobjeci?!
Ivttjm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.