Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2003., 04:26   #41
Quote:
asa kaže:
Koje vrijedjanje od jedne "dame". I to samo zato što nekome drugom više odgovara ženski liječnik od muškog. Zbog licemjera kao ti ovu državu svi smatraju ksenofobičnom. Ubi se glupačo, da se prije pridružimo razvijenim civilizacijama.
Kao prvo, popusi mi na duge staze.
Zena koja ne kuzi salu nije zena. A sto se licemjerja tice, sreco, sta si ti kao pojedinac napravila da uljepsas ovu lijepu nasu? Ajd budi pametna negdje drugdje.

I ako zelis u razvijene civilizacije, poradi malo na sebi.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 04.06.2003., 07:51   #42
Quote:
Bercana kaže:
A to sto vam je bad skinut se, pa dobro su vam rekli, ak se mozes jebat, onda se mozes i skinut pred doktorom-to nema veze sa sramom nego sa zdravljem. Zdravlje je bitnije od srama jel?
No ako vas zanima zenski ginekolog, vi fine i pristojne jebacice
ne radi se o tome je li netko "pristojna i fina jebacica", vec o dobrom ukusu.
prije svega, nema se sto meni itko obracati takvim rijecnikom, a posebno ne doktor ginekolog od kojeg se ocekuje ipak nekakav nivo komunikacije.
ja nisam rasplodna junica vec ljudsko bice i za njega se ja ne "jebem" vec imam spolne odnose. to je pod broj jedan.

a pod broj dva, ako zubar moze biti prostojan dok mi stavlja novu plombu, e onda to ocekujem i od ginekologa, pa bio on musko ili zensko.
to kako se neki (neki!! ne svi naravno) ginekolozi odnose prema svojim pacijenticama za svaku je osudu. da se meni tako nesto dogodilo, istog trena bih pokupila svoje stvari i otisla ravno kod ravnatelja institucije, pa taman me smatrali zadnjom kokoskom.

u danasnje vrijeme ima i drugih doktora, bogu hvala. ne moram se bas lijeciti kod zadnjeg primitivca i neodgojene seljacine.
 
Old 04.06.2003., 14:16   #43
Pa nisam nista govorila na konto mesara, takvu gamad treba izbaciti iz prakse i jasno mi je o cemu pricas. Samo je po vasim pricama ispalo da su svi muski ginekolozi brutalni horor mesari sto i nije istina.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 04.06.2003., 15:03   #44
ako cura izricito trazi zenskog ginekologa, ne razumijem zasto bi to trebalo izazvati posprdni komentar. posebno ne od strane zenske osobe.
fakat mi nije jasno.
 
Old 05.06.2003., 02:11   #45
Quote:
magdalena99 kaže:
ako cura izricito trazi zenskog ginekologa, ne razumijem zasto bi to trebalo izazvati posprdni komentar. posebno ne od strane zenske osobe.
fakat mi nije jasno.
cekaj malo, jel ja to moram paziti kako pisem pred tobom? ko si ti?
jel trazila zenskog? je. jesam joj dala informaciju?-jesam.
Naglasak je bio samo na tome da nisu svi muski ginekolozi mesari.
a sto se tice posprdnih komentara.... pa kaj si ti ovdje dosla bonton uciti?
imam pravo na misljenje, ak ti se ne svidja, nemoj me citati.

PEACE
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 05.06.2003., 07:46   #46
imas prvo na misljenje. bas kao i ja.
ako ti se ne svidja, ne citaj i ne komentiraj.
 
Old 05.06.2003., 11:00   #47
Quote:
Bercana kaže:
Ajde da se bacim u obranu muskih.
Prvi kod kojeg sam bila bio je privatnik (da razbijem tremu). Zvao se dr. Mladen Miljan i bio je fenomenalan-100 puta vise vjerujem muskima nego zenama. Tip je bio turbo obazriv i njezan jer je vidio da sam prvi put dosla. O njemu sve najbolje.
Poslje sam se prebacila kod doktora Shedida koji je legenda nad legendama. Jos sam kod njega. Vec 5 godina. Tip mi je cak davao uputnice za urologa, iako to ne radi, ali ja sam kod njega isla za svaku pizdariju koja bas i nije imala veze sa njim. Tip je inace indijac, i krvav do bola.
Evo, bas sam danas isla na papu, ja lezim, on kopa i pricamo o glupostima. To je doktor, ne znam cemu samo trema oko toga. Sto god ga pitam on odgovara, evo danas sam saznala da i dijete moze vuci hpv od mame kad ga je rodila i da se zadrzi u latentnom stanju a da niko ne zna.
Ne bi ga mjenjala za nikakvu zensku. Po meni nije bitno jel musko ili zensko, samo nek obavi posao kako spada- to je najbitnije. A to sto vam je bad skinut se, pa dobro su vam rekli, ak se mozes jebat, onda se mozes i skinut pred doktorom-to nema veze sa sramom nego sa zdravljem. Zdravlje je bitnije od srama jel?
No ako vas zanima zenski ginekolog, vi fine i pristojne jebacice, preporucujem dr. Puvacic, ona radi u suprotnoj smjeni od Shedida i kog zanima dam mu br. na pm. Frendica ide kod nje i super je zadovoljna.
A na temelju čega ti vjeruješ 100 puta više muškim nego ženskim ginekolozima, kad te žene nisu ni pregledavale, barem kako pišeš? Ne znam ni kako možeš biti tako sigurna u muške na temelju iskustva s dvojicom? Nemaš ih skime usporediti da bi mogla iznositi neke zaključke.

Ja sam slučajno bila kod dr. Shadida nekoliko puta, kad je mijenjao dr. Puvačić, kod koje imam karton i čini mi se kao prosječan muški ginekolog, ništa posebno. Ona je pažljivija, u svakom slučaju. Ako ti ideš kod ginekologa da bi "pričala o glupostima", to ti i nije neka preporuka za dotičnog. Za tako nešto ne trebaš ići ginekologu.

Također ne mislim da nema dobrih muških ginekologa, ali mislim da ih je manje toliko pažljivih koliko su to žene ginekologinje te da neki od njih više "moraliziraju". Stručnih/nestručnih, naranvno, ima i jednih i drugih.

Btw, ja sam dosad obišla 5 žena i oko 10-ak muških. Od svih najradije biram dr. sc. Branku Potlaček (bolnica Dubrava), a od muških bi preporučila dr. M. Podobnika (bolnica Merkur), koj, inače, ima puno više smisla za humor, od recimo Shadida.
north wind is offline  
Old 05.06.2003., 14:02   #48
Meni je dr. Vesna Harni super, istina privatnica je ali vrijedi svake kune (a i nije nešto skupa!) Vodila je moju trudnoću i bila sam oduševljena! ima i web stranicu pa ako te zanima mislim da je www.poliklinika-harni.hr
Kikica is offline  
Old 10.06.2003., 10:40   #49
I ja sam kod dr. Harni i o njoj i njenoj poliklinici sve samo najbolje.
 
Old 10.06.2003., 10:42   #50
I JA sam kod dr. Harni
verica is offline  
Old 10.06.2003., 11:55   #51
Meni nije jasno kako to da ima toliko malo zena -ginekologa. Pa u cem je fora? Ako ima zena zubarki, kirurga, okulista, zakaj nema ginekologa???

Ja se stvarno ne mogu sjetiti ni jedne koja radi u domu zdravlja. Super mi je teta na Zvijezdi, Grujić-Koračin. Baš je simpa. Da nisam naletila na nju prvu mislim da bi bila jako istraumatizirana. Ovako.....žena je ne samo ginekolog neko i psiholog...dosta je skupa, ali vrijedi
 
Old 11.06.2003., 22:55   #52
vidis, ja nisam bila zadovoljna s topalovicem...nekako mi nikad nije davao dovoljno informacija i bio mi je nekako presluzben...sad sam se prebacila kod nekog svog na jarunu. jos nisam bila pa neznam kakav je al mi je bar blize.
debelakrava is offline  
Old 12.06.2003., 09:07   #53
Quote:
asa kaže:
Meni nije jasno kako to da ima toliko malo zena -ginekologa.
zato jer uglavnom mushke uhvati poriv za poslom koji ih po cijeli dan drzhi pred zhenskim vaginama...

...dok ne shvate da kod ginekologa ne dolaze samo manekenke
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 12.06.2003., 09:42   #54
Moja iskustva sa ženama ginekolozima nisu dobra ali uvijek se može naići na lošeg ginekologa bez obzira da li je žena ili muškarac.
Zadnjih 6 godina sam kod Dr. Husara na Trešnjvci. Čovjek je privatnik ali zaista vrijedi svake kune. Kada dođem k njemu znam da ima vremena za mene, sjednemo, popričamo o svemu što me zanima, ljubazan je i pažljiv.
Prošli put kada sam bila kod njega (prije nekih mjesec dana) razgovarali smo o HPV-u jer sam baš ovdje na forumu pročitala dosta kontradiktornih stvari o tom virusu i htjela sam detalje.
Isto tako, znala sam nekada samo nazvati telefonski i zatražiti savjet i uvijek je izdvojio barem 5-10 minuta da popričamo da ne zakazujem termin i dolazim samo radi jednog pitanja ili savjeta.
Zaista sam zadovoljna i preporučujem ga.
Tel: 01-3096-827, Tratinska 27.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Old 12.06.2003., 19:22   #55
ja sam kod dr. Latin it poliklinike VILI, i moram priznat da je žena odlična...
 
Old 03.10.2003., 02:19   #56
Ginekolozi!

Ovaj topic je otvoren s namjerom da sve forumašice koje su imale krasnih te i onih loših iskustava s ginekolozima to podjele s ostalima. Te isto tako topic je zamišljen kao nekakva preporuka, dakle preporučite svoje ginekologe i nezaboravite napisat koji grad i ime (mislim da to nebi trebao bit problem, ako se netko neslaže neka kaže).


Molim moderatore da ovo neprebacuju na zdravlje jer mislim da se ovdje okuplja puno više žena (dragih forumašica) koje mogu dat korisne preporuke i savjete.Hvala!

P.S. Sram me priznat al ja još nikad nisam bila u ginekologa
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Old 03.10.2003., 02:28   #57
Evo, ja bum prva.

Nedavno sam se preselila u Melbourne i jos nisam bila kod ginekologa ovdje, a u Sydneyu sam obicno isla na Kliniku za obiteljsko planiranje u Fairfield. Izuzetno dobri i usluzni lijecnici.

I nemoj molim te da te cujem da jos nisi bila kod ginica. Ne znam koliko si stara, ali bez obzira trebala bi ici min svake 2 godine na generalni pregled.
Una67 is offline  
Old 03.10.2003., 03:28   #58
Quote:
Una67 kaže:
I nemoj molim te da te cujem da jos nisi bila kod ginica. Ne znam koliko si stara, ali bez obzira trebala bi ici min svake 2 godine na generalni pregled.
A kako izgleda generalni pregled tj. šta ti radi?
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Old 03.10.2003., 06:26   #59
Popipa ti donji dio trbuha, napravi Pap Test ako ga nisi dugo (ili nikada) radila, pregleda te vaginalno.
Eto.
Una67 is offline  
Old 03.10.2003., 08:16   #60
ja sam izuzetno zadovoljna svojom doktoricom tu u Zagrebu. Dr. Vesna Harni, žena je prekrasna, u toku, otvorena, može je se dobit na mobitel, mail, ima svoju internet stranicu... Poliklinika Harni
Stvarno sam zadovoljna i od kd sam od nje uopće mi nije problem ići na kontrole, prije je to bilo svake prijestupne, kod nje 2 puta godišnje. Ona mi je vodila i trudnoću i velikim dijelom zbog njenog pristupa trudnoća mi je bila predivan dio života. Preporučam je u svakom slučaju! (a možete ići i Broncu! )
Kikica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.