Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2004., 23:19   #1
Građevinski fakultet - Zagreb

No, dajte mi malo informacija o ovom faxu ... već dulje vrijeme razmišljam o njemu ... nadam se samo da nije navala na građevinu ... I ne znam gdje bih studirala, Split mi je bliže, ali u Zagrebu je valjda jači fax , jelda... Kakva je organizacija i ostalo ...

Unaprijed zahvaljujem
__________________
daskjgsfkgj .soshgs...... jebo potpis
Eidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 17:13   #2
Znate, svaki faks ali svakikojeg se možete sjetiti danas ima web pa biste mogli možda malo i po netu prošvrljati.. to i nije neki problem
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 17:49   #3
Quote:
nostalgicar kaže:
i ja isto mislin ic na gradevinu. Je da san iz split ali isto bi rade isa u zagreb. Kolko se meni cini izgleda da ode u Splitu necu uspit jer nema prijemnog nego samo bodovi a fali mi samo sto bodova da priden oni prag od 270 bodova. A jeli navala, pa ja mislin da je jer znan osta ljudi sta oce upisat gradevinu a neidu u gradevinsku ka i ja nego u mioc i takve neke gimnzije
Skuliraj, gradjevina u Splitu se popuni tek na trecem roku (sto mislis, zasto nema prijemnog?) - predaj papire i upadas 100%. A u medjuvremenu mozes pokusat i u Zagrebu na prijemnom...

Sretno
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 18:22   #4
moj dečko treba sada dplomirati na građevini...
faks je...
grrrrrrrrrr
ja ga nikada ne bi studirala...
teško je...
ali sretno...
organizacija i nije baš neka...
__________________
vjetar se vezat ne može...tu samo ljubav pomaže!
slatka_tajna_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 22:01   #5
Quote:
Elektra kaže:
Znate, svaki faks ali svakikojeg se možete sjetiti danas ima web pa biste mogli možda malo i po netu prošvrljati.. to i nije neki problem
Pa ?
Naravno da sam prošvraljala po webu, ali neke informacije tamo isto ne mogu dobiti, jelda

Nego, neki moj rođak je dugo dugo studirao građevinu, evo sad i me s. tajna natjerala da se zamislim .... ma nije vrag da je toliko naporan fax ...

Damn, a ja sam se već zamišljala kako vodim gradnju Mosta Ancona - Zadar
__________________
daskjgsfkgj .soshgs...... jebo potpis
Eidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 23:26   #6
Quote:
nostalgicar kaže:
mislis da bi moga upisat i ako mi fali cca 100 bodova?
Ma mislim da bi - nemaju prijemni jer ima malo zainteresiranih (barem za onaj horror od faksa u Splitu)... Ej, ako sam ja tamo prosla sa svojim papirima (prosjek ocjena u srednjoj 3.2), onda moze svatko... Doduse, to je bilo prije khm godina, ali mislim da se nista nije mijenjalo, barem ne nabolje
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 14:58   #7
Građevina - hidrotehničari, help needed!

Dobio sam kod Pršića zadatak za riješiti (ispit je pomorska hidrotehnika i riječni putevi - tak se zvao kad sam ja to slušao, vrlo davno). Naravno da ga nisam znao riješiti jer je teorija iz tog zadatka u hidrotehničkim građevinama koju trenutno nemam. Nadam se da ima nekog na ovom forumu ko mi može pomoći. Trebam to riješiti i s tim mu se pojaviti na usmenom. Ovako ide zadatak:

Izračunati oblogu i nacrtati dubokovodni nasipni lukobran (3-slojni) na dubini mora –12 m. Dno je 2 m pijesak i ispod njega je hrid.

ExtrNR -0.6 -0.7 -0.8 -1 -1.2
ExtrVR +0.6 +0.7 +0.8 +1 +1.2
Hs 2.2 2.5 2.7 3.1 3.3
PR 5 10 20 50 100

Pretpostavljam da je zadatak lagan, ali dok ne nabavim skripte mogu se fućkat.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 14:00   #8
Dajte ljudi, nemojte mi reći da nema na ovom forumu niti jednog apsolventa građevine koji ne pozna nikoga sa hidro smjera!
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 22:38   #9
http://tesla.vtszg.hr/phpbb/viewforum.php?f=19 probaj na tom forumu postaviti temu.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 23:44   #10
Iako sa mna njemu već ohoho opet bi ga upisao!
Aragorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 13:26   #11
Hvala!
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 13:40   #12
Tko god želi upisati građevinu neka zna da faks nije lagan, da se treba prihvatiti opakog posla. Ima puno programa za izraditi za drugi potpis, ispiti znaju bit vrlo zajebani, neki profesori također.
Međutim, oni koji rade konstantno tokom cijele godine, ne moraju se bojati.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 13:49   #13
Drugim rijecima - kampanjci, odustanite!
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 14:04   #14
Govorim iz vlastitog iskustva. Naime, i ja sam kampanjac pa me to tak sad lupa u glavu. Prestrašno.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 14:06   #15
I ja isto. Doduse, ja sam na arhitekturi, ali kolicina posla je tu negdje
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 19:59   #16
Eidia, za tebe ne treba faks da bi se zaposlila na gradevini. Samo stavis kacigu na glavu, zuju jednu i gredu u drugu ruku. I nosi!
I sta, jel ta gradevina slicno ko arhitektura?
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 20:45   #17
Pa jebo faks kojeg svatko može završit

Sid, vidim na što ciljaš, ako za 10 god. budeš nezaposleni luzer (a vjerojatno hoćeš) možeš nositi grede i cigle pri izgradnji objekata koje bude vodila moja tvrtka
__________________
daskjgsfkgj .soshgs...... jebo potpis
Eidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 23:46   #18
Molim
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 23:51   #19
Za Split ne znam, u Osijeku je građevina pizdin dim i za upisat i za upast. U Zagrebu je visoka prilično teška dok je viša ipak lakša, a i vjerojatnije je da ćeš naći lakše posao sa višom. I još se naslaćuju neke promjene u koje baš nisam detaljno upućen pa ne znam, ali uskoro bi trebalo biti da nakon završene više imaš još dvije specijalizacije, dok bi ovi s visoke bili općeniti.
I danas sam još nešto saznao što me prilično začudilo. Naime, ako kod nas na višoj date 17 ispita može se ići u Ameriku na POSTdiplomski . Oni imaju tri predmeta po semestru .
Jebomepas ako ne bi otišao. Uglavnom, građevina je pametan odabir. Posla ima, uvijek će i bit. Ko i grobarima
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 19:58   #20
Građevinski fakultet

Evo sada sam završio gimnaziju i planiram upisati građevinu u Zagrebu ili Rijeci. Zanima me jel ima koji student građevine koji bi mi rekao jel faks težak, jel teško upisati? Jel bude mjesta na drugom prijamnom roku?
Čak i viša građevinska dolazi u obzir. Te da li se za višu polaže razredbeni ispit.
Unapred se zahvaljujem
Notos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.