Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2010., 13:39   #121
Quote:
justme0 kaže: Pogledaj post
hvala

evo ovih dana sam opet gledala burtona.. i to više-manje sve od njega..
i ne znam.. meni je on genijalan

super su mi ti filmovi.. priče.. mašta..

big fish mi pogotovo ima super priču
a vincent od tih kratkih je genijalan i oyster boy
poučno, pametno, jednostavno.. luv it

uglavnom.. moja djeca će odrast na burtonu xD i alisi i tako.. malo blažim njegovim
__________________
dσห'т cσpყ мყ คтт¡тudε; ¡т'ร мყ © cσpყя¡gнт
Poison Iwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 13:55   #122
Burton je jedan rijetkih AUTORA u današnjem "woodu" i sama činjenica kaj nadograđuje, a ne stagnira, samog sebe govori koliki je on nepresušni genije......Big Fish, Todd, Nightmare i Charlie su vrhunski filmovi i puno kvalitetniji od nekih njegovih ranijih filmova!
__________________
Žutokljunac!
dr.mabuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 17:13   #123
Quote:
Poison Iwy kaže: Pogledaj post
hvala

evo ovih dana sam opet gledala burtona.. i to više-manje sve od njega..
i ne znam.. meni je on genijalan

super su mi ti filmovi.. priče.. mašta..

big fish mi pogotovo ima super priču
a vincent od tih kratkih je genijalan i oyster boy
poučno, pametno, jednostavno.. luv it

uglavnom.. moja djeca će odrast na burtonu xD i alisi i tako.. malo blažim njegovim
u potpunosti se slažem sa svime.. (moja djeca također)..al nemoj im baš u skroz ranim godinama pokazivat sweeney todda
justme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 17:25   #124
Quote:
justme0 kaže: Pogledaj post
u potpunosti se slažem sa svime.. (moja djeca također)..al nemoj im baš u skroz ranim godinama pokazivat sweeney todda
haha da naravno

edwarda će dobit tamo negdje sa 6-7 g da se ne prestraše ko moj brat
ja sam ga gledala kad sam imala tako negdje 5-6 i svidio mi se tj počela sam na ''čudovišta'' iz filmova gledat ka a jaaaaaaadaaan.. a bratu je bio strašan xD on je par godina mlađi

a sweeney-ja kasnije iza 12 haha

ostalo ćemo ubacit između pogotovo alicu i crtiće.. to može i ranije a možda još nešto bude
__________________
dσห'т cσpყ мყ คтт¡тudε; ¡т'ร мყ © cσpყя¡gнт
Poison Iwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 00:18   #125
Thumbs up Burton će snimiti remake addams family

TIM BURTON planira još jedna remake, ovoga puta filmskog klasika o obitelji Adams.

Nakon što je njegova animirana 3D verzija "Alise u zemlji čuda" doživjela svjetski uspjeh, redatelj je najavio kako planira napraviti i animiranu 3D verziju kultnog filma o pomaknutoj obitelji Adams koja se posljednji put na velikom platnu pojavila davne 1993.godine.

Nagađa se kako bi producent filma mogao biti šef Illumination Entertainmenta Chris Meledandri, a Burton vjeruje kako će film postići uspjeh animiranih filmova "The Nightmare Before Christmas" i "Corpse Bride."


:klap:

jedva čekam baš mi je neki dan palo na pamet.. kako bi bilo super da on to snimi... da bi baš bilo povratak počecima
i evo wiii
__________________
dσห'т cσpყ мყ คтт¡тudε; ¡т'ร мყ © cσpყя¡gнт
Poison Iwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 08:19   #126
Quote:
Poison Iwy kaže: Pogledaj post
TIM BURTON planira još jedna remake, ovoga puta filmskog klasika o obitelji Adams.

jeej.. obitelj Adams + Tim Burton = genijalno!!
__________________
Živi svaki dan života kao da ti je zadnji, jednom ćeš biti u pravu!
ravenella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 11:32   #127
Već vidim da Gomeza glumi Johnny Depp a Morticiu Helena Bonham-Carter.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 14:03   #128
Quote:
ravenella kaže: Pogledaj post
jeej.. obitelj Adams + Tim Burton = genijalno!!

slažem se to mi je ko stvoreno za njega.. i on za to

@korisnik ispod



a jbmu.. vjerovatno će bit tako kako kažeš.. al opet.. i idu njih dvoje xD jbg on uvijek nađe film koji im stoji
ja se ne mogu požalit na ni jednu njihovu ulogu u njegovom filmu xD mada je predvidivo da je ista ekipa..
__________________
dσห'т cσpყ мყ คтт¡тudε; ¡т'ร мყ © cσpყя¡gнт
Poison Iwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:43   #129
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Već vidim da Gomeza glumi Johnny Depp a Morticiu Helena Bonham-Carter.
redatelj je najavio kako planira napraviti i animiranu 3D verziju kultnog filma o pomaknutoj obitelji Adams

Animiranu.

Ne znam što reći o ovoj vijesti. Dijelom mi se jako sviđa, dijelom mislim da to truplo ne bi trebalo iskapati, jer je grob tako lijep i sve počiva u miru.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 21:07   #130
navodno novi projekt Burtona

Quote:
Maleficent in Wonderland
Alice scribe to take on Sleeping Beauty villain.
by Jim Vejvoda
March 24, 2010 - Director Tim Burton has been rumored for a few months now to be eying a feature film about Maleficent, the shape-shifting villainess of Disney's animated classic Sleeping Beauty, and now comes the first official news on the project.

According to The Hollywood Reporter, Burton's Alice in Wonderland screenwriter Linda Woolverton has been hired to script Maleficent. "It is unclear just how dark and edgy Disney -- which had no comment on the project -- wants to make Maleficent," the trade reports. "The dragon scenes in the 1959 feature, for example, are notable for their intensity. But if any filmmaker has a successful track record of making the dark and weird work for families, it's Burton."

THR adds that no deal is in place yet for Burton to direct Maleficent, and that he's considering a number of projects as his follow-up to his blockbuster Alice in Wonderland.

Disney reminds us that, in Sleeping Beauty, the "evil fairy Maleficent is responsible for all misfortune that befalls Stefan's kingdom; even the merest killing frost bears her mark. So when only the good fairies are invited to bestow gifts upon the newborn princess Aurora, the slighted sorceress arrives in a thunderclap to bestow her own 'gift.' 'Before the sun sets on her sixteenth birthday, she shall prick her finger on the spindle of a spinning wheel and die.'"
za one koji ne znaju tko je Maleficent

__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 16:36   #131
Meni nekako u Edwardu Deep djeluje kao onaj pjevač grupe The Cure

A u tvornici čokolade podsjeća na Micheala Jackson

Ono što sam skužio u njegovim filmovi uvijek su tu neki defektni likovi koji pate za ljubavlju i prihvaćenošću

Uglavnom kombiniranje light horor retro gotich atmosfere, dječije filma, humora,...
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:43   #132
Pogledala sam dosta njegovih filmova.

Alice in Wonderland - počela gledat, ne volim tu priču nikako
Sweeney Todd - mrzim mjuzikle
Corpse Bride - super, super
Charlie i tvornica cokolade - film je zakon, ali knjiga je ipak bolja (pročitala sam je valjda 20 puta kad sam bila mala)
Big Fish - savršen film (meni je to njegov najdraži), pogledala bi ga sigurno bar još jednom
Planet of the Apes - obožavam i stare i nove filmove, 'nemrem si pomoć
Sleepy Hollow - super film
Ed Wood - jedan od boljih filmova koje sam pogledala prošle godine, mislim da mi je to i jedan od rijetkih filmova kojima sam relativno dobro zapamtila radnju
Batman Returns - najdraži nastavak
Batman - super film
Beetle Juice - to je Michaelu Keatonu uloga života

Eto, mislim da nisam pogledala ustvari samo njegov najpoznatiji film.
Njegovi filmovi su kao bombonijera od tamne čokolade.
__________________
Ti ništa ne znaš Jone Snow.
Pink Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 21:44   #133
njegovi najdraži su mi Beetle Juice,Edward Scissorhands,Corpse Bride i naravno prva dva Batmena (najbolji filmovi o šišmišu)

ovakvu scenu sam on može napravit http://www.youtube.com/watch?v=QnVl_TXhoZs
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 22:32   #134
Batman Returns knjiga, scanovi stranica

http://www.batman-online.com/forum/i...p?topic=2575.0


Nisam baš obožavatelj njegovog opusa, ali njegova 2 Batman-a su zaista odlični.

Ova scena je nezaboravna:

http://www.youtube.com/watch?v=zL3PgFBXioU

Zadnje uređivanje lavko : 26.12.2013. at 22:42.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 14:57   #135
@pink
ne volim ni ja mjuzikle, dapače prezirem ih ali sweenya sam pogledao u jednom dahu. to mu je jedan od najboljih filmova. ja sam ga posudio u videoteci ali nisam znao da je mjuzikl. kad sam ga prvi put počeo gledat ugasio sam ga na prvoj pjesmi. ali bio je vikend a meni dosadno te sam ga upalio po drugi put i ostao oduševljen
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 18:41   #136
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
@pink
ne volim ni ja mjuzikle, dapače prezirem ih ali sweenya sam pogledao u jednom dahu. to mu je jedan od najboljih filmova. ja sam ga posudio u videoteci ali nisam znao da je mjuzikl. kad sam ga prvi put počeo gledat ugasio sam ga na prvoj pjesmi. ali bio je vikend a meni dosadno te sam ga upalio po drugi put i ostao oduševljen
Pogledala sam i ja do kraja, ali i dalje: mjuzikl


Mislim da fobija dolazi iz mojih ranih dana u Jugoslaviji kada su se na telki puštali samo filmovi unutar kojih se pjevalo (npr. film) , od iste boljke su patili (pate) dugometražni crtići od Disneya i ti dijelovi su meni bili užasno dosadni i jedva sam čekala da završe.
__________________
Ti ništa ne znaš Jone Snow.
Pink Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 11:27   #137
nemrem se već složit s tobom. ali njegovi su napjevi mračni i puni životnog bola, za razliku od onih disneyevih iritirajućih glasića

si glaedala Nightmare before Christmas. imaš i u njoj pjevanja ali divnog
http://www.youtube.com/watch?v=DOtEdhKOMgQ
http://www.youtube.com/watch?v=v2K4wJ8EmZ0
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 21:41   #138
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
nemrem se već složit s tobom. ali njegovi su napjevi mračni i puni životnog bola, za razliku od onih disneyevih iritirajućih glasića

si glaedala Nightmare before Christmas. imaš i u njoj pjevanja ali divnog
http://www.youtube.com/watch?v=DOtEdhKOMgQ
http://www.youtube.com/watch?v=v2K4wJ8EmZ0

Stvarno volim muziku, ali ta vrsta pjevanja mi je jako iritantna, nimalo nije divna. Nemoj me više plašit takvim linkovima
__________________
Ti ništa ne znaš Jone Snow.
Pink Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 01:04   #139
pa lipo ti napisah da su pesme
ali ne bu više, obećajem
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 14:14   #140
nagradna igra koja bi mogla zanimati ljubitelje Burtona

https://www.facebook.com/SonechkaArt...type=1&theater
andy00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.