Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2008., 17:53   #41
Vidim da se neka starija moderatorica našla iskompleksirana mojim odgovorima na ovoj temi pa mi briše postove. ali moj moto je mlađe je slađe,bježi od starih auta,kuća,a pogotovu žena.Starije mogu potrošiti hrpu novca na kozmetiku,frizere,garderobu,zubare itd. I onako namazane,utegnute izgledaju neki puta i bolje od mlađih dok se ne skinu a kad se ujutro probudiš prestrašiš se.Nema ništa ljepše nego kada vidiš mladu ženu bez šminke, obučena sasvim jednostavno a opet se svatko okrene za njom.
Orion99 is offline  
Old 30.09.2008., 18:55   #42
Quote:
Orion99 kaže: Pogledaj post
Vidim da se neka starija moderatorica našla iskompleksirana mojim odgovorima na ovoj temi pa mi briše postove. ali moj moto je mlađe je slađe,bježi od starih auta,kuća,a pogotovu žena.Starije mogu potrošiti hrpu novca na kozmetiku,frizere,garderobu,zubare itd. I onako namazane,utegnute izgledaju neki puta i bolje od mlađih dok se ne skinu a kad se ujutro probudiš prestrašiš se.Nema ništa ljepše nego kada vidiš mladu ženu bez šminke, obučena sasvim jednostavno a opet se svatko okrene za njom.
ima takvih i starijih brate
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Old 30.09.2008., 19:09   #43
e da je pamet 50 godisnjakinje i tijelo 20 godišnjakinje.
__________________
I just don't trust something that bleeds for five days and doesn't die.
coprophag is offline  
Old 30.09.2008., 20:09   #44
Quote:
coprophag kaže: Pogledaj post
e da je pamet 50 godisnjakinje i tijelo 20 godišnjakinje.
Jel' me netko tražio?
__________________
...trenutak uzdaha...
Indri is offline  
Old 30.09.2008., 22:47   #45
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
ima takvih i starijih brate
Čast izuzetcima,ali koliko znam iz prakse i ono što paparazi uhvate i kod najljepših žena svijeta i missica godine ostavljaju svoje tragove(osim kod forumašica).Razlika je u tome da li je netko to spreman prihvatiti i nositi se s time ili ne.Ja mogu bildati,sunčati se,zdravo se hraniti ,ali ne mogu izgledati onako kako sam izgledao prošle ili pretprošle godine,a čini mi se da žene imaju više kompeksa u vezi s time nego muškarci,pa im je više potrebno samodokazivanje,a često to pokušaju tako da se samo još više ponize.
Orion99 is offline  
Old 01.10.2008., 08:00   #46
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
e jesi se sad uspapcio...
par neiskusnih curica te obrlati i odmah povlacenje,s takvim stavom nemas sanse kod niti jedne starije zenske.
ne slusaj ove mlade koje pricaju o strijama,celulitu i nabacuju neke edipove komplekse,iz njih progovara ljubomora.mladja zenska ce ti tesko priustit ono sto ti moze starija i to u svakom smislu.bas zato mladje koke ne vole starije koje svojim tijelima,izgledom i karakterom obaraju muski puk s nogu.
iste te koje moraliziraju i pricaju kako je nemoralno od starijih zena sto si traze mladje decke a s druge strane opravdavaju varanje,lazi,smisljaju podvale i misle da se cijeli svijet vrti oko njih.to se zove neiskustvo iz zbog te naivnosti cesto budu ismijane i prevarene.
ljubav nije niti grijeh niti sramota,sto se za prevare,opijanje i razna "sponzorstva"ne bi moglo rec.

nemojte se ljutit cure,ali ni mi muskarci ne idemo s konja na magarca...

Baš lijepo razmišljaš.
imao sam samo jednom mlađu curu od sebe i nikada više.
starije mi više odgovaraju jer su zrelije,razumnije.
mlađe su kao cvrčci,malo simo,malo tamo,nemam ja živaca za to
recimo da nikada ne bi bio sa curom ispod 32,33 godine.
mahatma_tesla is offline  
Old 01.10.2008., 08:33   #47
ja obozavam starije..prije sam priznajem imao predrasude..ali jednom sam bio sa zenom koja ima 45 i ona mi je potpuno otvorila oci..takvo tijelo ja u zivotu nisam vidio a bilo ih je hvala bogu..kod nijedne mlade cure ja nisam dozivio kao kod te starije..i od tad nemam vise nikakvih predrasuda..i sad ima jedna od 42 koja mi se jako svidja i nadam se da ce nesto tu biti,jer ni ona nije hladna na mene..
Alex84 is offline  
Old 01.10.2008., 08:36   #48
Quote:
Orion99 kaže: Pogledaj post
Vidim da se neka starija moderatorica našla iskompleksirana mojim odgovorima na ovoj temi pa mi briše postove. ali moj moto je mlađe je slađe,bježi od starih auta,kuća,a pogotovu žena.Starije mogu potrošiti hrpu novca na kozmetiku,frizere,garderobu,zubare itd. I onako namazane,utegnute izgledaju neki puta i bolje od mlađih dok se ne skinu a kad se ujutro probudiš prestrašiš se.Nema ništa ljepše nego kada vidiš mladu ženu bez šminke, obučena sasvim jednostavno a opet se svatko okrene za njom.
koje ti gluposti pricasja neznam na kakve si ti to starije nailazio kad tako pricas..sex sa starijom zenom koja itekako zna sta radi je nenadjebih i upravo te starije koke imaju milijun puta bolje tijelo od mladjih,a ko to nije iskusio nemoze ni da zna..
Alex84 is offline  
Old 01.10.2008., 08:37   #49
Quote:
Orion99 kaže: Pogledaj post
Vidim da se neka starija moderatorica našla iskompleksirana mojim odgovorima na ovoj temi pa mi briše postove..
mislis na ovaj https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...4&postcount=11 Postojeci post
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 01.10.2008., 08:53   #50
Jel zaista u pitanju da je to tijelo bolje zbog godina?? Tko zna kakve su to bombe bile u 80 - ima?
Možda su tad bile nenadjebive, kao neki komadi sad koje ne možeš imat?
Objasnite mi, kaj je tak slatko u starijima?
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 01.10.2008., 09:26   #51
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
koje ti gluposti pricasja neznam na kakve si ti to starije nailazio kad tako pricas..sex sa starijom zenom koja itekako zna sta radi je nenadjebih i upravo te starije koke imaju milijun puta bolje tijelo od mladjih,a ko to nije iskusio nemoze ni da zna..
Dobro ako žene od 30-40 imaju bolje tijelo nego one od 20,kako tek dobro moraju izgledati one od 80.Danas i mlađe itekako znaju što rade,neznam na kakve si ti to nailazio.
Orion99 is offline  
Old 01.10.2008., 09:27   #52
TO ORION..
tangera is offline  
Received Infraction
Old 01.10.2008., 11:57   #53
glede izgleda, naravno da je mladje u vecini slucajeva ljepse
ali lako je biti zgodan dobar i zategnut sa 20, to je gotovo svako musko i zensko
al ako je i sa 40 "top of the edge", onda je to nesto sto je POSTIGNUTO a ne samo bogom dato

a o zrelosti u glavi, sexualnom iskustvu, zdravorazumskijem pristupu sexu, neprodavnju picke nego prepustanju strastima... da ne govorimo
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 01.10.2008., 11:59   #54
ma dobro bio sam i ja jednom sa ženskom od 31 god, ali sad ono da se palim samo na to ne. još kužim do 35 da te privlače, ali nakon 35 to je već izvan prometa, arhiviranje. ne znam što tu imaš ? opuštene sise, masno tkivo, debele noge, ne kužim u čemu je poanta ?
Suspirium is offline  
Old 01.10.2008., 12:44   #55
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
ma dobro bio sam i ja jednom sa ženskom od 31 god, ali sad ono da se palim samo na to ne. još kužim do 35 da te privlače, ali nakon 35 to je već izvan prometa, arhiviranje. ne znam što tu imaš ? opuštene sise, masno tkivo, debele noge, ne kužim u čemu je poanta ?

ima jedna teta sto radi sa mnom, ima preko 50, ljudi se doslovno slagiraju kad ju vide...zena izgleda mega, ali po mom skromnom misljenju stvar je u njenom stavu, drzanju, prici..a zensko tjelo je wonderworld moj ti....kako rastes tako i to malo bolje kuzis...nemoj da se ureknes sa ovom recenicom od prije...mozda ti budes debeo i opusten...:-) sala mala..
drze zene do sebe, zacudio bi se...ali i njena privlacnost nije u tijelu samo...
mirninha is offline  
Old 01.10.2008., 15:53   #56
Quote:
mahatma_tesla kaže: Pogledaj post
Baš lijepo razmišljaš.
imao sam samo jednom mlađu curu od sebe i nikada više.
starije mi više odgovaraju jer su zrelije,razumnije.
mlađe su kao cvrčci,malo simo,malo tamo,nemam ja živaca za to
recimo da nikada ne bi bio sa curom ispod 32,33 godine.
stari moj a koliko ti imaš godina kad nemaš živaca za mlađe.
sigurno imaš 23
jesam u pravu.
kiara1 is offline  
Old 01.10.2008., 16:09   #57
Quote:
mahatma_tesla kaže: Pogledaj post
Baš lijepo razmišljaš.
imao sam samo jednom mlađu curu od sebe i nikada više.
starije mi više odgovaraju jer su zrelije,razumnije.
mlađe su kao cvrčci,malo simo,malo tamo,nemam ja živaca za to
recimo da nikada ne bi bio sa curom ispod 32,33 godine.
Žao mi je što ne možeš zadržati mlađu curu,vjerojatno malo nudiš,potrudi se pa nećeš morati skupljati stare ostatke promašenih brakova i veza.
Orion99 is offline  
Old 01.10.2008., 18:19   #58
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
BRAVO MALIŠA.

Eeeee stari, nemre se samo tako do kraljice.
Ako je to Kraljica, dajte mi cistacicu!
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 01.10.2008., 23:58   #59
Quote:
tangera kaže: Pogledaj post
A ta starija izgleda utegnuto u kostimima ili suknjama..a kad se skinu u donje rublje salo visi na sve strane,noge pune popucalih kapilara i žila..strije po guzicama..Stvarno neznam kako se možeš napalit..Čast iznimkama od pojedinih žena..Ako nevjeruješ gledaj po plažama..

Divim se takvim kao sto si ti, jer cete ostati vjecno mladi i zategnuti .
__________________
Sve one tajne o kojima prava dama ne govori , naci cete na mom blogu.
http://madamvalentina.blog.hr/ Uzivajte svaku sekundu svog zivota.
MadamValentina is offline  
Old 02.10.2008., 00:23   #60
uvik san ima stariju curu, al samo dvi tri godine. Tako se eto dogodilo.Nije da san ih bira po godinama. Starije od toga nisam proba.Neke zene kad odu u odredjene godine izgledaju jako lose, a neke i na rubu cetrdesetih ki curice. To je individualno. Svaka cast tim gospojama koje se dobro drzie, kapa dolje. Ja mislin da seksipil zraci izunutra pa ako ima zena ono nest moze imat i 60 godina
dinko535 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger