Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2013., 23:56   #1
Cool Brade

Pretragom nisam našao sličnu temu, pa ju otvaram. Također se nadam da sam potrefio pravi podforum, ako nisam neka moderatori učine svoje.

Uglavnom, u zadnje vrijeme me jako zanima moja brada, pa ju često puštam, malo eksperimentiram sa svakakvim stilovima i tako. No najviše ju volim samo pustiti onako neurednu i samo ju malo poravnati po vratu i na obrazima..

Pa me zanima:
  • Kakav vi stil nosite i koliko dugo imate bradu?
  • Kako održavate bradu - dali imate kakvu mašinicu s kojom samo s vremena na vrijeme skratite bradu ili..? Jer bih ja najbolje volio da uvijek imam istu dužinu, ali ne znam čime ju i kako održavati..
  • Što žene misle o bradi na muškarcu, te kakva im je najbolja?
  • I ono što me trenutno najviše brine - Brada na poslu? Kako imam takav posao da sam često u kontaktu s ljudima, kupcima i partnerima, zanima me kakvo mišljenje imate o nekom poslovnom čovjeku s puštenom bradom? Dali je to neprimjereno ili je ok? Što da dođete u trgovinu u kojoj radi čovjek s puštenom bradom, onako tjedan dana puštena ali ne previše neuredna..?

Nisam stavio temu u muški kutak jer me zanima i stav ljepšeg spola oko svega ovoga..
Hazzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 10:40   #2
Quote:
Hazzer kaže: Pogledaj post
  • Što žene misle o bradi na muškarcu, te kakva im je najbolja?
  • I ono što me trenutno najviše brine - Brada na poslu? Kako imam takav posao da sam često u kontaktu s ljudima, kupcima i partnerima, zanima me kakvo mišljenje imate o nekom poslovnom čovjeku s puštenom bradom? Dali je to neprimjereno ili je ok? Što da dođete u trgovinu u kojoj radi čovjek s puštenom bradom, onako tjedan dana puštena ali ne previše neuredna..?
Samo naprijed!!
Obožavam brade, kakve god one bile.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 18:05   #3
Quote:
lauxret kaže: Pogledaj post
Samo naprijed!!
Obožavam brade, kakve god one bile.
Zbilja? Znam da mi je jednom jedna cura prigovorila da ne voli bradu, jer ju grebe kad se ljubimo.

Evo sad sam ju uredio ovako nekako:

http://i2.squidoocdn.com/resize/squi...967002module32

Kaj velite na tako nešto?
Hazzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 18:27   #4
Pa dobro, sto cura, dvjesto sisa. Grebe i mene, al štaću kad volim.

Ok, ja kad kažem brada nikad ne pomislim na ovo sa fotke.
Ta brada mi je u jednu ruku nekak seljačka.

Ovako nešto
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 09:20   #5
Quote:
Hazzer kaže: Pogledaj post
Zbilja? Znam da mi je jednom jedna cura prigovorila da ne voli bradu, jer ju grebe kad se ljubimo.

Evo sad sam ju uredio ovako nekako:

http://i2.squidoocdn.com/resize/squi...967002module32

Kaj velite na tako nešto?


to nije brada...to je neka grozota!!! sorry!
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 10:30   #6
Quote:
Hazzer kaže: Pogledaj post
Zbilja? Znam da mi je jednom jedna cura prigovorila da ne voli bradu, jer ju grebe kad se ljubimo.

Evo sad sam ju uredio ovako nekako:

http://i2.squidoocdn.com/resize/squi...967002module32

Kaj velite na tako nešto?
Sorry, ali meni je ovo grozno. Stvarno mi je grdo kada muskarac ima takvu bradu. Da si recimo prodavac u nekom ducanu ne bi mi smetalo jer si sluzbena osoba. Ali ako su u prostoriji dva muskarca od kojih jedan ima bradu kao ovaj sa slike, a drugi nema bradu/ima dugu bradu/ima dugu kosu prije bih prisla i trazila pomoc od ovog drugog muskarca. Sorry ali brade sa ove tvoje slike mi djeluju ljigavo.

Quote:
lauxret kaže: Pogledaj post
Pa dobro, sto cura, dvjesto sisa. Grebe i mene, al štaću kad volim.

Ok, ja kad kažem brada nikad ne pomislim na ovo sa fotke.
Ta brada mi je u jednu ruku nekak seljačka.

Ovako nešto
Ovo je vec druga prica. Prava prirodna brada .

Za kontak s ljudima u poslovnom svijetu mislim da je bitno da je brada uredna bilo ona kao ona sa tvoje fotke ili ova druga brada. Urednost je bitna u tom svijetu. Svi mi imamo razlicita misljenja tako da mislim da nije bitno sto drugi misle. Bitno je da se ti ugodno osjecas u tome/s time i da odrzavas sto god si se odlucio imati na licu.

Eto to su moja misljenja .

Zadnje uređivanje GothicRomance : 05.02.2013. at 10:35.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 19:45   #7
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
Sorry, ali meni je ovo grozno. Stvarno mi je grdo kada muskarac ima takvu bradu. Da si recimo prodavac u nekom ducanu ne bi mi smetalo jer si sluzbena osoba. Ali ako su u prostoriji dva muskarca od kojih jedan ima bradu kao ovaj sa slike, a drugi nema bradu/ima dugu bradu/ima dugu kosu prije bih prisla i trazila pomoc od ovog drugog muskarca. Sorry ali brade sa ove tvoje slike mi djeluju ljigavo.
Kul, već sam ju potpuno skinuo..

Quote:
Ovo je vec druga prica. Prava prirodna brada .

Za kontak s ljudima u poslovnom svijetu mislim da je bitno da je brada uredna bilo ona kao ona sa tvoje fotke ili ova druga brada. Urednost je bitna u tom svijetu. Svi mi imamo razlicita misljenja tako da mislim da nije bitno sto drugi misle. Bitno je da se ti ugodno osjecas u tome/s time i da odrzavas sto god si se odlucio imati na licu.

Eto to su moja misljenja .
Ja se osjećam ugodno, da se mene pita ja bih non stop imao bradu, samo bih ju s vremena na vrijeme skratio, uredio, da ne izgleda kao da sam klošar. Zato me zanimalo što vi mislite o bradi na poslu, jer sam imao oprečne stavove. Tj. neke kolege su se samo zezali da ću izgledati kao Sulejman, dok su drugi samo čudno gledali.. Šef nije ništa rekao na moju bradu, no ne bih baš zbog nje riskirao otkaz, ili tako nešto..
Hazzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 13:05   #8
Talking

Quote:
Hazzer kaže: Pogledaj post
Pretragom nisam našao sličnu temu, pa ju otvaram. Također se nadam da sam potrefio pravi podforum, ako nisam neka moderatori učine svoje.

Uglavnom, u zadnje vrijeme me jako zanima moja brada, pa ju često puštam, malo eksperimentiram sa svakakvim stilovima i tako. No najviše ju volim samo pustiti onako neurednu i samo ju malo poravnati po vratu i na obrazima..

Pa me zanima:
  • Kakav vi stil nosite i koliko dugo imate bradu?
  • Kako održavate bradu - dali imate kakvu mašinicu s kojom samo s vremena na vrijeme skratite bradu ili..? Jer bih ja najbolje volio da uvijek imam istu dužinu, ali ne znam čime ju i kako održavati..
  • Što žene misle o bradi na muškarcu, te kakva im je najbolja?
  • I ono što me trenutno najviše brine - Brada na poslu? Kako imam takav posao da sam često u kontaktu s ljudima, kupcima i partnerima, zanima me kakvo mišljenje imate o nekom poslovnom čovjeku s puštenom bradom? Dali je to neprimjereno ili je ok? Što da dođete u trgovinu u kojoj radi čovjek s puštenom bradom, onako tjedan dana puštena ali ne previše neuredna..?

Nisam stavio temu u muški kutak jer me zanima i stav ljepšeg spola oko svega ovoga..
Pozdrav!

Baš mi je drago što ima još bradatih entuzijasta...

Imam iskustva s bradom, povremeno sam ju puštao, a sada sam odlučio pustiti jako dugu i taj proces još traje, tek sam u ranoj fazi. Došao sam na tu ideju čitajući neke strane forume. Ako se odlučiš za sličnu avanturu i tebi preporučam isto, tamo ima dosta članova... možeš pročitati sve o njezi brade itd...

Ja nosim full beard, bar meni to nekako najbolje izgleda, slažem se s ranijim postovima da one metro bradice izgledaju pomalo ljigavo.

Održavam trimerom za bradu i škarama za šišanje kose. Topla preporuka.
Također imam i britvicu da si poravnam linije na vratu i na obrazima.
Naravno, obavezno je redovito pranje i povremeno regenerator.
Možeš staviti i neku hidratantnu kremu da te ne svrbi...

Ne smiješ se pitati što žene misle hahaha :P
Ako furaš bradu imaj stav. Ono što im se sigurno neće svidjeti je nesigurnost i pitanja hoće li par dlaka nešto promjeniti. Bitan je tvoj stav i osobnost.

Što se posla tiče... ako je uredno, nema frke.
Ali to ionako vrijedi za sve drugo...

Sretno s uzgojem brade, nabaci koju fotku!

Ako ima još bradonja bilo bi super da nam se pridruže na ovoj temi, zato sam i podigao.
suleyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 18:30   #9
Ne znam gdje pitati...

Ja volim brade na muškarcima, jaaaako
Moj dragi već dugo ima bradu, što iz lijenosti (ne da mu se brijati) što zbog toga što ga ja gnjavim da ju pusti i ne brije
No, tek u zadnjih par mjeseci je počeo gledati kako ju uređivati i održavati a da nije samo povremeno trimerom.
Kod nas (u Zg) baš i nema nekih dućana s proizvodima za njegu brade..
Osim u sklopu nekog salona u Gundulićevoj, nisam pronašla ništa.
(ili ima negdje?)

Guglala sam, ali nisam baš našla nešto...
Pa me zanima; ima li tko da naručuje proizvode za njegu brade preko neta?
Ako da, s koje stranice i koje proizvode?
Bilo kakve info dobro došle!
Hvala!
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 21:38   #10
Quote:
Annie Lou kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje pitati...

Ja volim brade na muškarcima, jaaaako
Moj dragi već dugo ima bradu, što iz lijenosti (ne da mu se brijati) što zbog toga što ga ja gnjavim da ju pusti i ne brije
No, tek u zadnjih par mjeseci je počeo gledati kako ju uređivati i održavati a da nije samo povremeno trimerom.
Kod nas (u Zg) baš i nema nekih dućana s proizvodima za njegu brade..
Osim u sklopu nekog salona u Gundulićevoj, nisam pronašla ništa.
(ili ima negdje?)

Guglala sam, ali nisam baš našla nešto...
Pa me zanima; ima li tko da naručuje proizvode za njegu brade preko neta?
Ako da, s koje stranice i koje proizvode?
Bilo kakve info dobro došle!
Hvala!
http://gosponfulir.com/ evo tu imaš odličnih proizvoda za njegu brade
__________________
"I ask not for a lighter burden but for broader shoulders."
Rugby4Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 14:49   #11
Hvala!

U međuvremenu sam mu kupila Mr. Bear beard wash - wilderness. Diiivno miriše!
Uzela sam i balzam, za njim nije lud. Povremeno ga koristi, ali beard wash je postao dio dnevne rutine.
Kupila sam ga u Polypussu, koji se sad preselio i trenutno nemaju taj proizvod.
Fulir isto nema. Nema ni u Salonu.

A neki strani sajtovi?
Tipa, ja imam par s kojih naručujem kozmetiku, ali na žalost nema ništa za njegu brade.
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 16:18   #12
Ovo je putna četka za češljanje brade http://topstil.com.hr/web-shop/frize...a-za-muskarce/
Ista firma (Topstil na Laništu) prodaje i vosak za brkove, britve, fenove i balzame za bradu... i još svašta nešto
mirjanamalic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.