Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2012., 01:26   #101
ma znam..gledala jesam..samo nisam jeftinije od toga našla :P
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 00:37   #102
Quote:
black_diamonds kaže: Pogledaj post
ma znam..gledala jesam..samo nisam jeftinije od toga našla :P
Imas u Lidla od ponedjeljka akciju gdje m je sipka za zgibove 99,99kn

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...ndex_27387.htm
nekidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 01:50   #103
ohoo super hvala na info
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 14:54   #104
kupujem sipku za bench 200 cm, utege 50-60 kg javite se na pm
__________________
Kosa mi se diže na glavi i strašno me ljuti kad vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.
ipman22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 22:31   #105
di ima za nabaviti šipka (2 male za bucice, ravna i Z), utezi do 100 kg
mali opasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:40   #106
Gdje kupiti utege(disk ploče) u Zagrebu?

Pozdrav svima,zanima me gdje bih mogao kupiti disk ploce za sipku u Zagrebu?Potrebne su mi 4 disk ploce od 2.5 kg jer vec imam 2 sipke i oko 10 kg ploca ali mi nije dovoljno.To sam odavno imao i nisam kupio u Hrv.Zanima me i koliko bi to otprilike koštalo.Hvala
Đorđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 20:39   #107
Quote:
mali opasni kaže: Pogledaj post
di ima za nabaviti šipka (2 male za bucice, ravna i Z), utezi do 100 kg
ja ti prodavam ravnu šipku 200 cm,ez šipku 150cm,4 male šipke 30 cm
133kg utega(4×15kg,2×10,6×5,6×2,5kg,6×1,25kg)
bench klupu home ,čvrsta sa nastavkom za scott pregib i nosacima za čučanj,
utezi su 10 kn -1kg,šipka ravna 200 cm-150kn,ez šipka -150 kn,4 šipke 30 cm-150kn
uglavnom sve skupa 2000 kn ,zainteresirani nek se jave
__________________
...all we are is sperm in the mist
nidjo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 01:48   #108
šipka za bench klupu koju je bolje kupiti?sa fi 28 ili fi 30 jer mi se od fi 25 cini pretankom. i koju dužinu 180 ili više? na netu sam trazio šipke i sve su sa fi 25 ali to mi ne pase pa ako neko zna za ove navedene druge bio bih zahvala. Lp
bf1610 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 11:24   #109
Ravna bench klupica

Pozdrav svima ! Da li netko zna gdje u Zagrebu mogu kupiti ovakvu ili sličnu klupicu za vježbanje ?

http://www.koloseum.org/sprave/ravna-klupica.jpg

Hvala unaprijed !!!
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 20:14   #110
imas PM
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 20:24   #111
prodajem spravu za dipseve



ravnu klupu s fiksnim nosacima



zidno vratilo



takodjer izradjujem i prodajem ostale sprave za vjezbanje

ovo na slici je moja teretana, ali moguca izrada po dogovoru.

__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 23:30   #112
zdravo ljudovi,

zanima me sipka koja se koristi u prvoj vjezi na ovom videu:
http://www.youtube.com/watch?v=qZHYO...ure=watch-vrec
(vjezba pocinje na 1:17)

tj tocnije, zanima me koja je razlika u koristenju ovakve sipke od 'obicne' olimpijske ,tj dali drugaciji polozaj ruku donosi i neke druge koristi? ako da koje?

pozdrav
__________________
Dal želite da budete anonimni?
anonymus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 18:33   #113
Quote:
anonymus kaže: Pogledaj post
zdravo ljudovi,

zanima me sipka koja se koristi u prvoj vjezi na ovom videu:
http://www.youtube.com/watch?v=qZHYO...ure=watch-vrec
(vjezba pocinje na 1:17)

tj tocnije, zanima me koja je razlika u koristenju ovakve sipke od 'obicne' olimpijske ,tj dali drugaciji polozaj ruku donosi i neke druge koristi? ako da koje?

pozdrav
Razlog je taj što se smanjuje opterečenje na prednje deltoide( lateralne) i povečava na srednje( anterior).
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 23:36   #114
Quote:
No pain no gain kaže: Pogledaj post
Razlog je taj što se smanjuje opterečenje na prednje deltoide( lateralne) i povečava na srednje( anterior).
Možda se nešto promijenilo u latinskom jeziku otkad sam ja išao u školu, no "anterior" se nekad odnosilo na prednji dio nečega, a "lateralno" se odnosilo na nešto postranično- u konkretnom slučaju ako pišemo o m.deltoideus "lateralni" se može odnositi na srednji dio (katkad se u literaturi navodi- medijalni dio). To se, u pravilu, mora znati na KIF-u... Inače, hvat koji Jackson koristi na kosom benču, uistinu ima među ostalim svrhu rasterećenja prednjeg (anteriornog) dijela deltoidnog mišića i naravno struktura koje taj dio mišića zateže i na određeni način "troši", oštećuje -posebice pri dugotrajnijem vježbanju na kosom benču sa većom masom utega. Bilo bi zanimljivo pitati Jacksona, koristi li ovaj hvat kao preventivu, ili nakon što je već nastupila ozljeda-ili je to tek jedna od varijanti njegovog treninga...
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 18:04   #115
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Možda se nešto promijenilo u latinskom jeziku otkad sam ja išao u školu, no "anterior" se nekad odnosilo na prednji dio nečega, a "lateralno" se odnosilo na nešto postranično- u konkretnom slučaju ako pišemo o m.deltoideus "lateralni" se može odnositi na srednji dio (katkad se u literaturi navodi- medijalni dio). To se, u pravilu, mora znati na KIF-u... Inače, hvat koji Jackson koristi na kosom benču, uistinu ima među ostalim svrhu rasterećenja prednjeg (anteriornog) dijela deltoidnog mišića i naravno struktura koje taj dio mišića zateže i na određeni način "troši", oštećuje -posebice pri dugotrajnijem vježbanju na kosom benču sa većom masom utega. Bilo bi zanimljivo pitati Jacksona, koristi li ovaj hvat kao preventivu, ili nakon što je već nastupila ozljeda-ili je to tek jedna od varijanti njegovog treninga...
Nije se ništa promjenilo nego sam ja napisao glupost. Tek sad vidim. Brzo sam pisao...............
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 18:07   #116
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Možda se nešto promijenilo u latinskom jeziku otkad sam ja išao u školu, no "anterior" se nekad odnosilo na prednji dio nečega, a "lateralno" se odnosilo na nešto postranično- u konkretnom slučaju ako pišemo o m.deltoideus "lateralni" se može odnositi na srednji dio (katkad se u literaturi navodi- medijalni dio). To se, u pravilu, mora znati na KIF-u... Inače, hvat koji Jackson koristi na kosom benču, uistinu ima među ostalim svrhu rasterećenja prednjeg (anteriornog) dijela deltoidnog mišića i naravno struktura koje taj dio mišića zateže i na određeni način "troši", oštećuje -posebice pri dugotrajnijem vježbanju na kosom benču sa većom masom utega. Bilo bi zanimljivo pitati Jacksona, koristi li ovaj hvat kao preventivu, ili nakon što je već nastupila ozljeda-ili je to tek jedna od varijanti njegovog treninga...
Da, dobro si to napisao.
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 17:12   #117
mali update







cijena 800kn
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 21:44   #118
Pozdrav svima..
Planiram kupiti nesto za vjezbat kod kuce, posto sam pocetnik u ovome, jel moze netko preporucit sto bi bilo najbolje..

Gledam ovako nesto :
1. http://www.fitness.com.hr/shop/oprem...lupa-Duro.aspx
jel se isplati to kupovat ??

2. http://www.fitness.com.hr/shop/oprem...ym-Fit-in.aspx
ili ovo?

Zahvaljujem unaprijed
19Mihael91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 16:22   #119
Preporuka za kucnu teretanu ;)

Oj svima, evo moje iskustvo pa mozda nekome pomogne.

S obzirom da sam do nedavno imao kucnu teretanicu s cca 120kg i sve potrebno za vjezbanje slobodnim utezima znam sve prednosti i mane toga, nakon selidbe u garsonjeru pao sam na koristenje teretane(XXL zagreb) no to mi nije nikako sjelo sto zbog vremena sto zbog toga sto mi se bilo tesko a na kraju nisam niti uspio naviknuti se dijeliti prostor za vjezbanje ili ovisiti o nekom drugom.

Tada sam neko vrijeme smisljao kako oformit teretanu u 26m^2 Nedugo zatim dolazim do ovoga:
klick1
klick2
reviewi na amazonu
te narucujejem isto to u sloveniju,izbjegavam PDV,carinu i ostale zezancije, milina!

za sada mogu samo pohvaliti navedeno. spektar vjezbi koje mozete napraviti s ovime je uistinu ogroman. Jedina zamjerka trenutno mi je sto je malo nezgodno jako se opteretiti za recimo cucanj, ali i to se da srediti s malo kombiniranja

Naravno da ima razlike od hardcore razvaljivanja s plocama po 20kg i cistim celicnim sipkama, ali za kucnu teretanu - savrseno

Evo u PDFu djelomican opis vjezbi koje mozete izvesti s tim(to se dobije kad kupite set jel)

PDF
(ima 24mb i na dropboxu je pa mu dajte neko vrijeme da se loada )

Eto, znaci nikakva reklama, samo dijeljenje savjeta onima koji nazalost nemaju mogucnost slozit si podrum iz snova

Zadnje uređivanje čaplja89 : 15.11.2012. at 16:32.
čaplja89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 22:50   #120
Poštovanje,

Zanima me kako i gdje bi najpovoljnije mogao kupiti olimpijsku šipku (220 cm) i set bumper utega (znači onih gumenih koje možeš bacati)? Vidio sam na stranicam od blue gym-a za cca 3.5k kn, no zanima me dali ima igdje jeftinije, može i polovne?

Hvala.
CEO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.